„Rasai“ vos neprisižaidė su „Perlu“

Solidų pranašumą ketvirtajame kėlinyje turėję Raseinių „Rasai“ jį išbarstė, tačiau iškovojo pergalę Nacionalinės krepšinio lygos (Mezon-NKL) ketvirtfinalio serijoje.

Giedriaus Kurtinaičio auklėtiniai svečiuose 85:83 (23:27, 23:15, 19:21, 20:20) nugalėjo Vilniaus „Perlą“ ir serijoje iki trijų pergalių laimi 2-0.

Likus žaisti pusantros minutės „Rasai“ pirmavo 84:75 ir nugalėtojas abejonių nebekėlė. Tuomet Arnas Beručka pelnė 8 taškus iš eilės ir skirtumas ištirpo iki 83:84. Paskutinė ataka taip pat priklausė vilniečiams, tačiau Beručkos metimas tikslo nepasiekė.

„Perlo“ neišgelbėjo net fantastiškai žaidęs Beručka. Jis pelnė 32 taškus ir taip pagerino savo rezultatyvumo rekordą. Iki šiol daugiausiai (28 taškus) jis buvo įmetęs į Kauno KTU krepšį.

Tai taip pat buvo jo ir naudingiausios rungtynės su 34 naudingumo balais. Paradoksalu, tačiau iki šiol geriausias rungtynes jis taip pat sužaidęs buvo su „Rasais“, kuomet praėjusį mėnesį surinko 32 naudingumo balus.

„Rasai“: Šarūnas Beniušis 21 (8 atk. kam.), Šarūnas Vingelis 18, Tomas Galeckas 16, Andrius Aleksandrovas 10.

„Perlas“: Arnas Beručka 32, Tautvydas Pipiras ir Lukas Kvedaravičius po 10.