„Vytis“ atsisveikino su treneriu V.Sirvydžiu

Virginijus Sirvydis baigia darbą Šakių „Vyčio“ komandos vyriausiojo trenerio poste. Strategas Šakių miesto ekipai Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) pirmenybėse padėjo iškovoti bronzos medalius.

Mažajame finale „Vytis“, nepaisant to, kad serijoje buvo atsilikęs 0:2, įveikė Raseinių „Rasų“ ekipą. Reguliariajame sezone šeštąją vietą užėmusi komanda savo pasirodymą baigė ant prizininkų pakylos.

„Šį karjeros etapą vertinčiau neblogai. Sezonas buvo banguotas, bet finišas tikrai, manau, geras. Tiesiog pavyko nuteikti žaidėjus lemiamoms kovoms.

Vido Venslovaičio nuotr.


Išaugo jų žinių bagažas, krepšininkai suprato, kad kiekvienas treneris suteikia galimybę sužinoti ką nors naujo. Manau, kad iš manęs jie pasisėmė nemažai. Tai ir buvo matyti sezono pabaigoje“, – sezoną apibendrino ir sėkmės receptą įvardijo treneris.

„Patirtis su kiekviena komanda, su skirtingais žaidėjais, su skirtingomis komandų vadovybėmis yra didžiulė. Kiekvienas sezonas suteikia teigiamos patirties ir ji kaupiasi“, – taip V.Sirvydis kalbėjo apie tai, ką jam davė „Vytyje“ praleistas laikas.

Per savo karjerą NKL V.Sirvydis ekipoms, kuriose dirbo, triskart iš eilės padėjo patekti tarp keturių stipriausių čempionate.

Lietuvos krepšinio fanų komanda „Vytis“ dėkoja treneriui už atsidavimą ir pirmuosius medalius komandos istorijoje bei linki sėkmės tolesnėje karjeroje.

 
 
Dizainas: O.K.      Programavimas: Genius Sports