Charakterį demonstravęs „Perlas“ patiesė „Mažeikius“

Katastrofiškai pirmąjį kėlinį Mezon-NKL pirmenybių rungtynėse sužaidęs Vilniaus „Perlas“ (16-10) pademonstravo charakterį ir išsivežė pergalę iš Mažeikių.

Arvydo Gronskio auklėtiniai svečiuose 79:68 (9:29, 24:10, 20:12, 26:17) nugalėjo „Mažeikių“ (9-17) klubą.

Nepaisant sėkmingos rungtynių baigties, jų pradžia vilniečiams klostėsi itin prastai – „Perlas“ jau po pirmojo kėlinio turėjo net dvidešimties taškų deficitą (9:29).

Visgi svečiai nesutriko. Antrajame kėlinyje vilniečiai laimėjo atkarpą 18:3 ir įpusėjus rungtynėms skirtumas tarp ekipų buvo apkarpytas (33:39).

Dar labiau į atlapus mažeikiškiams „Perlas“ kibo trečiajame kėlinyje. Keletą kartų išlyginę rezultatą, savo tikslą persverti rezultatą svečiai galutinai pasiekė antroje ketvirčio pusėje, po to, kai tolimą metimą pataikė Arnas Beručka (53:51).

Pergalės pamatus vilniečiai pasiklojo ketvirtojo kėlinio pradžioje. „Perlas“ laimėjo atkarpą 8:0 ir taip atitrūko (65:51).

Kaip paaiškėjo vėliau, tai buvo lemiamas „Perlo“ pergalės veiksnys. Vilniečiai arčiau varžovų taip ir neprisileido ir iš Mažeikių išvyko su pergale.

Šiose rungtynėse po krepšiais itin solidžiai kovėsi „Perlo“ brolių tandemas – Domantas ir Tautvydas Pipirai. Abu broliai kartu atkovojo 26 kamuolius, kuomet visa „Mažeikių“ komanda tai padarė vos trimis kartais daugiau.

„Perlas“: Margiris Normantas 24, Tautvydas Pipiras 13 (11 atk. kam.), Arnas Beručka 11, Domantas Pipiras 10 (15 atk. kam.).

„Mažeikiai“: Aidas Einikis 24, Mantas Šerkšnas 18.