NKL atkrintamųjų spėlionėje – P.Ambrazevičiaus įžvalgumas ir niekieno neatspėta „Vyčio“ pozicija

Nacionalinė krepšinio lyga (Mezon-NKL) prieš prasidedant atkrintamosioms varžyboms apklausė 8 žinomus krepšinio ir visuomenės žmonės apie tai, kaip jie įsivaizdavo šių varžybų baigtį. Kaip įprasta, nuspėti Mezon-NKL atkrintamąsias pasirodė sudėtinga misija.

Iš 8 apklaustųjų vienintelis Paulius Ambrazevičius atspėjo visas 4 stipriausias lygos komandas, o tikslaus išsidėstymo pagal vietas nepavyko atspėti niekam.

Šakių „Vyčio“ rungtynes šį sezoną komentavęs P.Ambrazevičius visiškai atspėjo dviejų atkrintamųjų varžybų rezultatus („Perlo“ pergalę aštuntfinalyje ir „Rasų“ laimėjimą ketvirtfinalyje) ir vienintelis nuspėjo, kad į pusfinalius pateks Marijampolės „Sūduva-Mantinga“, „Rasai“, Klaipėdos „Nafta-Uni-Akvaservis“ ir „Vytis“.

6 totalizatoriuje dalyvavę žmonės suklydo pasirinkdami po vieną komandą. Edgaras Ulanovas, Dalia Belickaitė, Vladas Garastas ir Donatas Sabeckis manė, kad vietoje „Vyčio“ ketvertuke bus „Telšiai“, Jurgita Štreimikytė-Virbickienė tikėjo „Perlo“ galimybėmis įveikti „Rasus“, o Povilas Butkevičius manė, kad vietoje „Naftos-Uni-Akvaservis“ bus „Šilutė“.

Arvydas Gronskis suklydo spėdamas dviejų ketvirtfinalių porų nugalėtojus – jis tikėjo „Perlo“ ir „Telšių“ sėkme.

Nors P.Ambrazevičius teisingai pasirinko ketvertuką, jam nepavyko įvardyti nė vienos tikslios trejetuko vietos. Komikas manė, kad čempionais taps „Vytis“, įveikęs „Sūduvą-Mantingą“, o trečią vietą prognozavo „Naftai-Uni-Akvaservis“.

Tris ketvertuko vietas (pirmą, antrą ir ketvirtą) visiškai tiksliai įvardijo du žmonės – D.Belickaitė ir V.Garastas.

Įdomu tai, kad niekas iš spėjusiųjų nemanė, kad trečią poziciją užims „Vytis“, o trys respondentai jam prognozavo antrąją vietą.

 
 
Dizainas: O.K.      Programavimas: Genius Sports