„Vyčio“ aukštaūgių grandį papildė E.Jezukevičius

20.08.2016

Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) sezonui besiruošiančioje Šakių „Vyčio“ komandoje – dar vienas naujokas.

Klubas pasirašė sutartį su 26 metų 207 cm ūgio vidurio puolėju Edvinu Jezukevičiumi.

Kadangi praėjusį sezoną „Vyčio“ komanda prieš varžovus jautė spragas priekinėje linijoje, šiemet tam skiriamas didesnis dėmesys. E.Jezukevičius išsiskiria universaliu žaidimu: gali rungtyniauti tiek vidurio, tiek sunkiojo krašto puolėjo pozicijoje, atakuoti gali tiek iš toli, tiek žaidžiant nugara į krepšį. 


„Šią komandą pasirinkau todėl, kad gerai pažįstu trenerį Virginijų Sirvydį, girdėjau puikius atsiliepimus apie klubą, taip pat mane tenkino užsibrėžti tikslai ir vizija. Iš artėjančio sezono tikiuosi maksimalaus rezultato, nes žaisiu klube, siekiančiame aukščiausių tikslų“, – sakė aukštaūgis.

„Edvinas turi daug patirties, galės žaisti keliose pozicijose ir taip išnaudoti savo universalumą. Manyčiau, kad jis bus vienas geriausių aukštaūgių NKL pirmenybėse“, – vylėsi „Vyčio“ treneris V.Sirvydis. 

Aukštaūgis turi patirties tiek NKL pirmenybėse, tiek Lietuvos krepšinio lygoje („Tete-a-Tete Casino“ LKL). Pastarąja jo karjeros stotele buvo Alytaus „Dzūkija“.

LKL pirmenybėse E.Jezukevičius per 14 minučių pelnydavo po 4,2 taško, atkovodavo po 3,1 kamuolio ir rinko po 5,2 naudingumo balo.

Anksčiau E.Jezukevičius yra žaidęs Vilniaus „Akademijoje“, „Sakaluose“ ir „Perle-MRU“, Panevėžio „Lietkabelyje“ bei „Trakuose“.

„Vytis“ tarpsezonio metu sutartis pasirašė su treneriu V.Sirvydžiu, žaidėjais Roku Čepanoniu ir Edgaru Stanioniu. Klube liko Ernestas Serkevičius, Marijus Užupis ir Paulius Beliavičius.

„Sūduva-Mantinga“ išsaugojo T.Kliučinyką

18.08.2016

Artėjančiam sezonui savo gretas rikiuojanti „Sūduva-Mantinga“ išsaugojo marijampolietį gynėją Tautvydą Kliučinyką. Jis gimtojo miesto komandos marškinėlius vilkės jau penktus metus iš eilės. Praėjusį sezoną jis su komanda tapo NKL čempionu – vidutiniškai prie klubo pergalių prisidėjo pelnydamas 7,4 taško, atlikdamas 1,5 rezultatyvaus perdavimo bei perimdamas 1,1 kamuolį. 

- Kas lėmė tavo sprendimą likti Marijampolėje?
– Pagrindinė priežastis – nepakitęs trenerių štabas. Taip pat labai svarbu tai, jog „Sūduva-Mantinga“ yra mano miesto komanda, sau kelianti aukščiausius tikslus.

- Praėjusiame sezone „Sūduva-Mantinga“ laimėjo NKL čempionatą. Kaip manai, kokios buvo šios laimėjimo priežastys?
– Svarbiausia priežastis – buvome kaip vienas kumštis nuo pirmosios fizinio rengimo treniruotės lauke iki finalinio švilpuko pabaigoje ne tik aikštelėje, bet ir už jos ribų.

- Žvelgiant į statistiką, praėję du sezonai tau asmeniškai buvo labai panašus. Kuriuos žaidimo aspektus tikiesi pagerinti šiais metais?
– Nesu tas žaidėjas, kuris „vaikosi statistikos“. Atakuoti krepšį mėgstu, tačiau tą mėgsta daugelis (šypsosi – red. pastaba). Ir nors statistiškai mano rodikliai keitėsi nežymiai – vis dėlto per pastarąjį sezoną jaučiuosi stipriai patobulėjęs ir kaip žaidėjas, ir kaip asmenybė. Ir pagaliau tapau čempionu! Per ateinantį sezoną stengsiuosi gerinti visus savo žaidimo elementus, taip pat viliuosi, jog A. Pranckevičius padės dar labiau sustiprėti fiziškai. 

- Ko tikiesi iš artėjančio sezono Marijampolėje?
– Aš pats sau keliu aukščiausius tikslus – labai norėčiau su komandos draugais apginti čempionų vardą.

- Ko norėtum palinkėti įsikūrusiam komandos fanų klubui „Sūduviečiai“?
– 
Norėčiau palinkėti stipraus balso viso sezono metu, kad mūsų mažytė salė būtų dar triukšmingesnė - mes atsidėkosime pergalėmis.

*** 

Prie komandos prisijungė dar vienas marijampolietis – aštuoniolikmetis Lukas Vabalevičius (ūgis 200 cm). Pernai jis atstovavo Kauno „A. Sabonio KC“ komandai (RKL „A“ diviziono ir MKL čempionatai). RKL pirmenybėse Lukas įmesdavo 6,3 taško bei atkovodavo po 7 kamuolius. Klubas su juo pasirašė ilgalaikį kontraktą. Žaidėjas turės dvigubą licenciją – rungtyniaus ir RKL pirmenybėse už „Sūduva-Mantingą – 2“.

- Kas lėmė tavo sprendimą prisijungti prie „Sūduvos-Mantingos“?
– Marijampolė - mano gimtasis miestas. Džiugu, kad galėsiu žaisti šioje komandoje. Klubas yra vienas stipriausių lygoje, tad man tai bus puiki galimybė tobulėti.

- Praėjusiame sezone rungtyniavai RKL“A“ divizione pirmenybėse ir MKL čempionate „A. Sabonio KC“ komandoje. Kaip sekėsi? 
– Rungtyniavimas RKL pirmenybėse labai naudingas - ten yra daug patyrusių, LKL patirties turinčių žaidėjų. Po kovų RKL buvo daug lengviau žaisti prieš bendraamžius MKL čempionate. Labai norėčiau padėkoti A. Sabonio KC treneriui Daliui Lubiui. Jo dėka pradėjau suprasti krepšinį bei pakeičiau mąstymą gyvenime.

- Ko tikiesi iš artėjančio sezono Marijampolėje?
– Su komanda tikiuosi bent jau nužygiuoti iki Final4 etapo, o asmeniškai norėčiau persiorientuoti iš vidurio puolėjo pozicijos į sunkaus krašto.

Marijus Užupis lieka „Vyčio“ ekipoje

17.08.2016

Šakių „Vyčio“ komanda tęsia komplektacijos darbus bei išsaugojo klubo senbuvį puolėją Marijų Užupį.

„Turėjau pasiūlymų iš kitų NKL ekipų, tačiau nusprendžiau likti, nes čia pasiūlytos sąlygos buvo geriausios, komandos kolektyvas – puikiai pažįstamas.

Kelerius metus mums vis nepavykdavo pasiekti finalinio ketverto, bet manau, jog šį sezoną tokią tendenciją pagaliau nutrauksime“, – žadėjo iš Šakių rajono kilęs puolėjas.


23 metų 197 cm ūgio krepšininkui tai bus jau penktasis sezonas iš eilės Šakių ekipoje.

„Vyčio“ treneris Virginijus Sirvydis džiaugiasi, kad auklėtinių gretose turės kovingą žaidėją, ir žada jį dažniau naudoti dviejose pozicijose.

„Bandysime perlaužti Marijų, kad jis daugiau žaistų ne tik sunkiojo, bet ir lengvojo krašto puolėjo pozicijoje. Manau, kad Užupis turi visas savybes, kad tai padarytų“, – kalbėjo V.Sirvydis.

Svarbia „Vyčio“ dalimi buvęs M.Užupis praėjusį sezoną per 30 minučių rinko po 11,2 taško, atkovodavo po 4,4 kamuolio ir atlikdavo po 1,1 rezultatyvaus perdavimo.

Sėkmingiausią karjeros mačą puolėjas pernai sužaidė prieš „Šilutę“, kuomet surinko 27 taškus, atkovojo 8 kamuolius bei sąskaitoje turėjo 33 naudingumo balus.

Anksčiau (2011–2012 m.) M.Užupis taip pat yra atstovavęs Marijampolės „Sūduvai-Mantingai“.

„Vytis“ tarpsezonio metu sutartis pasirašė su treneriu V.Sirvydžiu, žaidėjais Roku Čepanoniu ir Edgaru Stanioniu. Klube liko Ernestas Serkevičius ir Paulius Beliavičius. 

B.Bagdonavičius rungtyniaus Vokietijoje

11.08.2016

Didžiąją karjeros dalį NKL pirmenybėse rungtyniavęs Benas Bagdonavičius keliasi į Vokietiją. Panevėžietis rungtyniaus ketvirtoje pagal pajėgumą šalies lygoje ir gins Kukshaveno „Rot-Weiss“ komandos garbę.

Po sunkios kojos traumos tik įpusėjus praėjusiam sezonui prie gimtojo Panevėžio „Lietkabelio“ dublerių prisijungęs puolėjas adaptuojantis laiko negaišo ir greitai tapo komandos lyderiu.

Vidutiniškai NKL pirmenybėse jis rinko po 14,5 taško, atkovojo po 6,4 kamuolio ir atliko po 1,3 rezultatyvaus perdavimo.

Be kelių NKL klubų, kartą jis yra vilkėjęs ir LKL komandos marškinėlius, kai 2008-2009 metais rungtyniavo tuometiniame Panevėžio „Techase

„Vytį“ stiprina E.Stanionis

10.08.2016

Šakių „Vyčio“ komanda toliau aktyviai buria sudėtį artėjančiam Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) sezonui. Konkurencingas pajėgas klubas stiprina gynėju Edgaru Stanioniu.

28 metų 193 cm ūgio krepšininkas į Šakius atvyksta iš Utenos „Juventus“ klubo, kuriame praleido tris pastaruosius sezonus.

„Pasirinkau „Vyčio“ komandą dėl to, kad man patiko jos vizija, kolektyvas ir geri tikslai. Taip pat čia turėsiu geras sąlygas pajusti žaidimą po beveik metų poilsio, – sakė kryžminių kelio raiščių traumą išgyvenęs krepšininkas. – Turėjau pasiūlymų ir iš LKL klubų, bet pasirinkau „Vytį“ ir manau, jog šis sprendimas yra teisingiausias“.


„Juventus“ klube E.Stanionį 2013–2014 m. yra treniravęs ir naujasis „Vyčio“ strategas Virginijus Sirvydis. Treneris pažymėjo, kokių dalykų kito sezono metu tikisi iš gynėjo.

„Edgaras yra kovingas vyrukas, tikiuosi, kad trauma jo nesustabdė. Jis pats man sakė, jog jaučiasi puikiai ir traumos pasekmių neliko. Labai džiaugiuosi, kad Stanionis prisijungė prie mūsų, iš jo labiausiai tikiuosi taiklių metimų, prasiveržimų, protu ir turima patirtimi pagrįstų sprendimų aikštėje“, – kalbėjo strategas.

Praėjusį sezoną LKL pirmenybėse E.Stanionis sužaidė vos penkerias rungtynes, kuriose per 6 minutes rinko po 1,2 taško bei atkovodavo po 0,4 kamuolio. Prieš užklupusią traumą jo statistika buvo siekusi 8,2 taško ir 2,9 atkovoto kamuolio per 22 minutes.

Anksčiau gynėjas taip pat yra atstovavęs Panevėžio „Lietkabelio“, „Šiaulių“ ir Kauno „Erelitos-KTU“ ekipoms.

Šakių klubas jam taip pat nėra svetimas – jame E.Stanionis žaidė 2012–2013 metų sezone bei rinko įspūdingus statistinius rodiklius: per 35 minutes pelnydavo po 23,6 taško, sugriebdavo po 6,6 kamuolio bei atlikdavo po 3,1 rezultatyvaus perdavimo.

„Labiausiai tikiuosi, kad šį sezoną su „Vyčiu“ pagerinsime praėjusio sezono rezultatus. Asmeninė statistika manęs nedomina. Aišku, nebent to reikės ekipos labui – tada padėsiu tiek, kiek galėsiu“, – šyptelėjo E.Stanionis.

„Vyčio“ komandą tarpsezonio metu papildė treneris V.Sirvydis, pajėgus aukštaūgis Rokas Čepanonis, o taip pat ekipoje liko kapitonas Paulius Beliavičius. 

„Vyčio“ komandoje rungtyniaus Rokas Čepanonis

08.08.2016

Šakių „Vyčio“ komanda tęsia komplektacijos darbus artėjančiam Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) sezonui. Klubas įsigijo solidų priekinės linijos pastiprinimą – aukštaūgį Roką Čepanonį.

Vidurio puolėjas atvyksta į Šakius iš Joniškio „Delikateso“ klubo. „Vytis“ labai norėjo įsigyti Čepanonį dar praėjusio sezono metu, tačiau „Delikatesas“ nesutiko parduoti vieno iš savo lyderių.

„Esu kovingas, nesavanaudis komandos žmogus, todėl mano tikslas bus tai demonstruoti kiekvienose rungtynėse. Pasirinkau „Vytį“, nes klubas praėjusį sezoną atrodė tikrai neblogai ir pritrūko labai nedaug iki finalinio ketverto. Šiemet tikiuosi, kad jį pasieksime ir įkasime čempionams“, – apie ambicijas kitam sezonui kalbėjo 27 metų 207 cm ūgio vidurio puolėjas.

„Tikimės iš Roko daug jėgos baudos aikštelėje, agresyvumo tiek puolime, tiek gynyboje. Žinau, kad jis turi didelių galimybių, ir bandysime jas išnaudoti. Laikyčiau jį vienu geriausių NKL „centrų“, – apie naują auklėtinį sakė „Vyčio“ strategas Virginijus Sirvydis.

Praėjusį sezoną Čepanonis buvo svarbus „Delikateso“ žaidėjas ir NKL pirmenybėse per 26 minutes įmesdavo po 12,7 taško (57 proc. dvit., 29 proc. trit., 64 proc. baud.), atkovodavo po 6,7 kamuolio, atlikdavo po 1,5 rezultatyvaus perdavimo ir rinkdavo po 13,8 naudingumo balo.

Krepšininko kelią aukštaūgis pradėjo Arvydo Sabonio krepšinio mokykloje ir kartu su Kauno „Žalgirio-Sabonio mokyklos“ ekipa 2008 metais debiutavo NKL. Vėliau jis taip pat vilkėjo to paties miesto „Erelitos-KTU“, Jonavos „Triobet“ ir Marijampolės „Sūduvos-Mantingos“ aprangą.

Čepanonis yra išbandęs save ir Lietuvos krepšinio lygoje (LKL), kurioje epizodiškai rungtyniavo 2009–2010 metais. „Centras“ atstovavo Panevėžio „Techaso“ ir Kauno „Aisčių“ ekipoms.

Priminsime, kad tarpsezonio metu „Vytis“ pasipildė treneriu Virginijumi Sirvydžiu ir išsaugojo kapitoną Paulių Beliavičių.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 381 382 383 384 385 386 387 388 389 390 391 392 393 394 395 396 397 398 399 400 401 402 403 404 405 406 407 408 409 410 411 412 413 414 415 416 417 418 419 420 421 422 423 424 425 426 427
 
 
Dizainas: O.K.      Programavimas: Genius Sports