E.Nickus LKF taurėje pranašumą teikia NKL klubams

19.01.2016

Vasario 5-6 dienomis Palangoje krepšinio gerbėjų laukia neregėtas renginys. Jo metu bus iškovotas pirmasis Lietuvos krepšinio sezono trofėjus – Lietuvos krepšinio federacijos vyrų taurė.

Šis turnyras rengiamas vietoje buvusios LKF Mažosios taurės, kai LKF buvusios Didžiosios taurės – dabar Karaliaus Mindaugo taurės – turnyro organizavimą patikėjo Lietuvos krepšinio lygai.

Pirmąsyk Lietuvos krepšinio istorijoje Palangos sporto centro arenoje susikaus dvi Nacionalinės ir dvi Regionų krepšinio lygų komandos – Mažeikių „Mažeikiai” su Tauragės „Taurage” ir Marijampolės „Sūduva-Mantinga” su Klaipėdos LCC tarptautiniu universitetu.


„Mūsų krepšinis” žinomų Lietuvos krepšinio specialistų akimis nutarė pažvelgti į šias intriguojančias dvikovas.

Legendiniu Lietuvos krepšinio treneriu vadinamas Edas Nickus, dabar treniruojantis RKL rungtyniaujančią „Atleto-LSU” ekipą, yra vadovavęs daugybei komandų, tarp kurių buvo ir LKL, ir NKL klubai. Tarp jo auklėtinių – buvę žinomi krepšininkai, vėliau tapę puikiais treneriais – Valdemaras Chomičius, Gintaras Krapikas, Saulius Štombergas, Kęstutis Kemzūra, Ramūnas Cvirka, Darius Sirtautas ir kiti.

Nepaisant to, kad jo vadovaujama komanda žaidžia „Natural Pharmaceuticals-Regionų krepšinio lygoje”, E.Nickus LKF vyrų taurės pusfinalių nugalėtojomis mato Nacionalinės krepšinio lygos komandas.

„Nenoriu sumenkinti RKL komandų, tačiau lemiamas veiksnys, mano nuomone, bus komandų komplektacija. Nors, tarkime, Tauragės komandoje yra seniau LKL duonos ragavusių krepšininkų, jai teks žaisti su Mažeikiais, kurie dar pernai rungtyniavo LKL. Be to, Tauragė pastaruoju metu kiek nukraujavo”, – kalbėjo E.Nickus.

Šis krepšinio specialistas Tauragės galimybes kaunantis su Mažeikiais vertina 20 prieš 80.

„Tauragei bus sunku po krepšiais”, – sakė E.Nickus.

Jaunimui bus sunku

Tokias pat galimybes jis mato ir Klaipėdos LCC komandai kaunantis su Marijampolės ekipa.

„Jei Tauragės komandos branduolį sudaro jau į ketvirtą dešimtį įkopę krepšininkai, tai Klaipėdos ekipos amžiaus vidurkis – apie 20 metų. Savo ruožtu „Sūduva-Mantinga” yra puikiai sukomplektuota komanda”, – teigė Nickus, kadaise treniravęs Marijampolės krepšinio klubą.

Tiesa, jis pripažino, kad pastaruoju metu ženkliai pakeitė savo požiūrį į RKL komandas.

„Galiu pasakyti, kad šio čempionato dalyvių lygis ženkliai pakilo. Anksčiau vertinau jas gana skeptiškai, dabar požiūris kitoks”, – pareiškė Nickus.

Ateities žvaigždžių šou

Visose LKF vyrų taurės finalo ketverto komandose yra jaunų perspektyvių krepšininkų. Tačiau dar daugiau jų bus galima pamatyti Palangoje vasario 6 dieną. Tada prieš rungtynes dėl III vietos ir finalą vyks Moksleivių krepšinio lygos „Perlas” tradicinė žvaigždžių diena. Ją pasidžiaugti bus galima nemokamai.

Net keturias valandas vyksiančiame Žvaigždžių dienos renginyje žiūrovai galės išvysti geriausių šalies jaunųjų krepšininkų kovas. Vienu metu ant Palangos universalios arenos parketo žengs perspektyviausi vaikai (2002 metais gimę ir jaunesni), jaunučiai (2000-2001 m. gimimo) ir jauniai (1998 -1999 m. gimimo). Aikštelėje petys petin stos geriausi savo amžiaus vaikinai ir lygių neturinčios merginos.

Abiejų komandų pagrindinius žaidėjus rinko Moksleivių krepšinio lygos „Perlas“ I divizione žaidžiančių komandų treneriai. Komandos buvo išskirstytos į Rytų (Vilniaus, Panevėžio, Šiaulių, Utenos ir Alytaus apskritys) ir Vakarų (Marijampolės, Kauno, Klaipėdos, Telšių ir Tauragės apskritys) rinktines.

Geriausių MKL žaidėjų rungtynėse netrūks ir krepšinio visuomenei pažįstamų veidų. Žvaigždžių dienos šventėje dalyvaus Vilniaus „Lietuvos rytą“ papildęs Aistis Pilauskas, „Šiaulių“ klubo sudėtyje esantis Tadas Pažėra, „Žalgirio“ dublerių puolėjas Gytis Masiulis, vienas perspektyviausių jaunosios kartos atstovų Grantas Vasiliauskas, NKL čempionas Džiugas Slavinskas, olimpinio prizininko Andriaus Giedraičio sūnus Dovydas, buvusio LKL snaiperio Virginijaus Sirvydžio sūnus Deividas, legendinio „Žalgirio“ žaidėjo Mindaugo Arlausko sūnus Martynas.

Savo sugebėjimus demonstruos Lietuvos moterų lygoje sėkmingai rungtyniaujančios Gabija Meškonytė, Dalia Donskichytė, Martyna Petrėnaitė, Laurita Jurčiūtė, absoliuti „Sprite“ talentų kovos laimėtoja Klaudija Janionytė, daugybė įvairaus amžiaus Lietuvos rinktinės žaidėjų ir kt.

I.Vaitkus su „Vyčiu“ sieks trečio iš eilės NKL trofėjaus

20.01.2016

Nors 196 cm ūgio puolėjui iš Šiaulių Ignui Vaitkui dar tik 22-eji, tačiau taikliarankis krepšininkas per savo trumpą karjerą jau spėjo parungtyniauti penkių klubų gretose, o naujausia karjeros stotele, kaip sako pats Vaitkus, jis negali atsidžiaugti.

Vos prieš porą savaičių iš „Šilutės“ ekipos į ambicingąjį Šakių „Vytį“ persikėlusiam šiauliečiui iš tikrųjų yra pagrindo džiaugtis. Nepaisant to, kad Nerijaus Zabarausko auklėtinių gretose Vaitkus spėjo sužaisti vos ketverias rungtynes, jis jau tapo savo naujosios ekipos atakų lyderiu ir net triumfuoti naudingiausio lygos savaitės žaidėjo rinkimuose.


Praėjusį savaitgalį per dvejas rungtynes I.Vaitkus vidutiniškai rinko po 23,5 taško, atkovojo po 5 kamuolius ir atliko po tiek pat rezultatyvių perdavimų. Tiesa, pats krepšininkas linkęs užmerkti akis prieš solidžią statistiką ir dalį nuopelnų atiduoti komandos draugams.

„Už tokius dalykus reikia dėkoti komandai. Aišku, man malonu dėl to, bet įvertinimu niekas nesibaigia, reikia toliau judėti į priekį“, – kuklindamasis tinklalapiui nklyga.lt kalbėjo I.Vaitkus.

Vaitkus jau du kartus spėjo paragauti čempioniško NKL šampano – 2013-2014 metų sezone puolėjas triumfavo su „Mažeikiais“, o praėjusį sezoną kėlė į viršų su „Nafta-Uni-Akvaservis“ krepšininkais iškovotą NKL čempionų taurę. Galbūt čempioniška serija bus pratęsta ir šį sezoną?

„Daug žmonių sako, kad galbūt aš esu sėkmingas žmogus, bet kalbant apie medalius, man norisi tik auksinės spalvos“, – savo ambicijų pratęsti auksinę seriją neslėpė šiaulietis.

– Ignai, ar faktas, jog naudingiausiu savaitės žaidėju tapote būdamas „Vyčio“ žaidėju, šį pripažinimą daro saldesniu?
– Manau, kad jis šiek tiek tikrai saldesnis. „Vytis“ yra stipri komanda ir daug kas stebėjo mane, ar man pavyks įsilieti į šią komandą.

– Ilgai dvejojote dėl išvykimo iš Šilutės?
– Šakių klubo vadovai mane kvietė dar prieš mėnesį, bet vis laukiau, tikėjausi pasiūlymų iš užsienio, o vėliau jie ir vėl rodė dėmesį, todėl aš nedvejojau. Jiems paskambinus paskutinį kartą, tik džiaugiausi dėl to. Pavyko sutarti dėl visų detalių ir esu patenkintas dėl šio persikėlimo. Visos sąlygos čia yra – telieka tik sportuoti ir siekti tikslų, o jie yra po sezono ant kaklo turėti medalius.

– Kas lėmė tokią greitą jūsų adaptaciją „Vyčio“ komandoje?
– Kai čia žaidė Dovydas Redikas, manau, daugelis derinių buvo skirta gynėjams, todėl taip sutapo, kad gavau daug atsakomybės, komandos draugai pasitiki, perduoda kamuolį. Lyga ta pati, todėl ir varžovai tie patys. Deriniai yra nauji, bet jie yra žinomi, todėl greitai juos įsisavinau. Situacijas man kuria komandos draugai, taigi daug prie to prisideda ir jie.

– Kaip galėtumėte įvertinti šį sezono etapą naujoje komandoje?
– Na, pradžioje gal ir buvo įvairių trikdžių dėl derinių, bet treniruotėse sunkiai dirbame ir viskas tobulinama. Kai kiti žaidėjai yra pavojingi ir galiu gauti daugiau erdvės puolant, tai manau, kad pradžia man buvo sėkminga. Su komanda jau spėjau laimėti ketverias rungtynes iš tiek pat galimų, į kitą etapą žengiame kaip komanda, visi savimi pasitikime, kovosime ir eisime savo aukščiausio tikslo link.

– Esate du kartus iš eilės laimėjęs NKL pirmenybes. Ar tyliai nepasvajojate to padaryti ir trečią kartą?
– Taip. Daug žmonių sako, kad gal čia aš esu toks sėkmingas žmogus, bet kalbant apie medalius, man norisi tik auksinės spalvos. Gal man anksčiau ir pasisekė... Visada sportuojant sau keli aukščiausius tikslus, o komandos draugai kartu su treneriu galvoja apie aukščiausią pergalę. Kita vertus, jei apie tai negalvotume, mes nieko nepasiektume.

– Šis sezonas jums yra sėkmingiausias per visą karjerą. Ar manote, jog jums atėjo laikas kilti į aukštesnį lygį?
– Taip, galvoju. Gal jį jau žengiau trumpai žaisdamas LKL pirmenybėse, bet tada buvau dar nepasiruošęs. Tačiau dabar manau, kad tam atėjo laikas, reikia mėginti save parodyti. Savimi pasitikiu ir tikrai norėčiau žengti tokį žingsnį, tikiuosi man pavyks tai padaryti. Pasitikiu savimi.

Gražiausias praėjusios savaitės epizodas – Ž.Petraičio skrydis

19.01.2016

Antrojo NKL reguliariojo sezono rato pabaiga krepšinio sirgaliams suteikė ne tik intriguojančių akimirkų, bet ir gražių epizodų.

Tradiciniame gražiausių NKL savaitės epizodų dešimtuke dominuoja dėjimai, tiesa, tarp jų, devintoje vietoje, įsimaišė ir Šakių „Vyčio“ aukštaūgio Karolio Brusoko blokas „Rasų“ krepšininkui Dariui Griciui.

Gražiausių praėjusios savaitės epizodų trejetuką pradeda „Palangos“ legionierius Regginaldas Simsas, kuris greitą ataką užbaigė efektingu dėjimu.

Antroje pozicijoje – tradicinis tokių dešimtukų dalyvis – Donatas Sabeckis. Šį kartą „Sūduvos-Mantingos“ senbuvis kamuolį sugrūdo į „Mažeikių“ krepšį.

Sugrįždamas į pirmąją gražiausių savaitės epizodų vietą apie savo galimybes priminė Joniškio „Delikateso“ puolėjas Žilvinas Petraitis, kuris dėjimu pataisė netaiklų savo komandos draugo metimą.

Naudingiausias NKL savaitės krepšininkas – „Vyčio“ naujokas Ignas Vaitkus

18.01.2016

Praėjusį savaitgalį baigėsi antrasis NKL reguliariojo sezono ratas, po kurio 14 lygos ekipų buvo suskirstytos į du pogrupius, o rato pabaiga tradiciškai nepagailėjo įsimintinų įvykių.

Pirmajame septynete žais: Marijampolės „Sūduva-Mantinga“, „Mažeikiai“, Šakių „Vytis“, Kauno „Žalgiris-2“, Vilniaus „Perlas-MRU“, „Palanga“ ir „Telšiai“.

Antrajame dėl vietos po saule grumsis: Jonavos „Petrochema-Dextera“, Klaipėdos „Nafta-Uni-Akvaservis“, „Šilutė“, Joniškio „Delikatesas“, Molėtų „Ežerūnas-Karys“, Raseinių „Rasai“ bei Panevėžio „Lietkabelis-2“.

Tradicinėje tinklalapio nklyga.lt savaitės apžvalgoje – Marijampolėje vykusi lyderių kaktomuša, „Perlo-MRU“ ir „Ežerūno-Kario“ ekipų charakteriai naujokų pasirodymai ir dar daugiau.

MVP

Po Dovydo Rediko išvykimo pastiprinimo ieškojusi Šakių „Vyčio“ ekipa akivaizdu, kad rado optimalų sprendimą. Prieš kiek daugiau nei dvi savaites Nerijaus Zabarausko auklėtinių gretas papildęs Ignas Vaitkus sugebėjo greitai įsilieti į naujosios savo komandos žaidimą ir netgi tapti jos atakų lyderiu.

Nors po ketverių sužaistų rungtynių puolėjo pasirodymą vertinti dar ankstoka, tačiau jo indėlis į „Vyčio“ pergales yra akivaizdus. Per dvi savaites Šakių ekipos naujokas vidutiniškai rinko po 19 taškų, o skaičiuojant praėjusios savaitės pasirodymus, jo vidurkis siekė 23,5 taško. Negana to, savaitgalį po krepšiais jis sugriebė po 5 kamuolius ir atliko po 5 rezultatyvius perdavimus, o jo vedamas „Vytis“ antrąjį reguliariojo sezono ratą baigė dviem pergalėmis.

Lyderių mačas

Praėjusį savaitgalį įvyko antroji šio sezono NKL lyderių akistata. Tiesa, skambus mačo pavadinimas pasiliko tik prieš susitikimą rašytų naujienų antraštėse, kadangi gausiai Marijampolėje susirinkę vietos „Sūduvos-Mantingos“ sirgaliai išvydo ne atkaklią kovą, kuri buvo prognozuojama, o užtikrintą ir akivaizdų savo savo palaikomos komandos triumfą.

Aikštelės šeimininkai jau nuo pat rungtynių pradžios ėmė diktuoti savo sąlygas ir po dviejų kėlinių turėjo dvylikos taškų pranašumą (44:32). Aloyzo Rudžio auklėtiniams reikalai palankiai nesiklostė ir antroje rungtynių pusėje – marijampoliečiai ir toliau užtikrintai rungtyniavo abejose aikštelės pusėse ir šventė triuškinančią pergalę, varžovams leisdami sukrapštyti vos 52 taškus, o tokio skurdaus mačo puolime mažeikiškiai šį sezoną dar nežaidė.

„Perlo-MRU“ charakteris

Vilniaus „Perlo-MRU“ krepšininkai Joniškyje neleido įvykti vienam didžiausių turo netikėtumų. Arvydo Gronskio auklėtiniai įpusėjus trečiajam kėliniui dar turėjo aštuoniolikos taškų deficitą, tačiau joniškiečių atotrūkį padidinęs Šarūno Kulevičiaus dvitaškius pažadino iki tol snaudusius vilniečius. Svečiai dar iki ketvirčio pabaigos sugebėjo sušvelninti atsilikimą iki devynių taškų, o pagrindinio darbo ėmėsi ketvirtajame kėlinyje. Jam prasidėjus „Delikateso“ krepšininkai dar kilstelėjo savo pranašumą iki dešimties, tačiau tuomet „Perlas-MRU“ spurtavo 15:4 ir persvėrė rezultatą. Vėliau tas pats Š.Kulevičius dar galėjo išplėšti pratęsimą, tačiau jo metimas buvo netaiklus ir charakterį pademonstravusi sostinės ekipa namo išsivežė sudėtingą pergalę.

Stebuklas Šilutėje

Analogišku kovotojų charakteriu praėjusį savaitgalį pasižymėjo ir Molėtų „Ežerūno-Kario“ klubas. Kuomet iki rungtynių pabaigos likus dviems minutėms „Šilutės“ ekipa dar pirmavo septynių taškų persvara, niekas nebeabejojo šilutiškių pergale. Niekas, išskyrus jų varžovus. Gintaro Šerkšno kariauna, daugiausiai Evaldo Baniulio pastangomis, sugebėjo išlyginti rezultatą, o po Manto Šerkšno tritaškio jį persverti (93:90). Šilutiškių situaciją dar mėgino gelbėti Ulyssesas Thomasas, tačiau jo tritaškis buvo netaiklus ir aikštelės šeimininkai išleido prieš tai jau rankose laikytą pergalę.

Nuotr.: G.Vidžiūno

Pažeminimas

Šį sezoną itin banguotai ir neužtikrintai rungtyniaujanti Joniškio „Delikateso“ ekipa praėjusį savaitgalį patyrė dar vieną itin žeminantį smūgį. Roberto Stankevičiaus auklėtiniai svečiuose net 40:80 nusileido „Telšiams“. Joniškiečiams itin prastai sekėsi po ilgosios pertraukos – po dviejų kėlinių „Delikateso“ atstovai surinko tik 14 taškų. Pastarieji šiose rungtynėse pataikė vos vieną tritaškį iš 18, prarado 21 kamuolį ir surinko vos 31 naudingumo balą, kai analogiškoje „Telšių“ statistinėje kategorijoje šis skaičius siekė 96. Pusė „Delikateso“ žaidėjų (4) mačą baigė surinkę neigiamus naudingumo balus.

Naujokai

Praėjusią savaitę trys RKL pirmenybių žaidėjai debiutavo NKL čempionate. Rezultatyviausias RKL žaidėjas Martynas Airošius persikėlė į „Telšius“, „Ežerūnas-Karys“ pasikvietė Tomą Zdanavičių, o Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ susigrąžino Žilviną Kuklierių. Iš šių krepšininkų dvejose rungtynėse pasirodė tik T.Zdanavičius, kuris jose pelnė po 3 taškus ir atkovojo po 2 kamuolius. Ž.Kuklierius į aikštelę išbėgo Klaipėdoje ir į „Naftos-Uni-Akvaserviso“ krepšį įmetė 5 taškus ir atliko rezultatyvų perdavimą. Tuo metu M.Airošius 4 taškais ir 7 atkovotais kamuoliais prisidėjo prie triuškinančios „Telšių“ pergalės prieš „Delikatesą“.

Praėjusios savaitės naudingiausių žaidėjų TOP 5:

  • Deividas Keburys („Nafta-Uni-Akvaservis“): 22 tšk., 5 atk. kam., 1 rez. perd., 22,5 naud. bal.
  • Evaldas Baniulis („Ežerūnas-Karys“): 25 tšk., 5 atk. kam., 3 rez. perd., 24 naud. bal.
  • Ignas Vaitkus („Vytis“): 23,5 tšk., 5 rez. perd., 5 atk. kam., 27,5 naud. bal.
  • Karolis Brusokas („Vytis“): 17 tšk., 9,5 atk. kam., 23,5 naud. bal.
  • Matas Jucikas („Palanga“): 21,5 tšk., 15 atk. kam., 28 naud. bal.

Verti paminėjimo: Paulius Vaitiekūnas („Sūduva-Mantinga“) ir Deividas Kumelis („Šilutė“).

NKL baigėsi antrasis ratas ir komandos pasidalijo į du pogrupius

16.01.2016

Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL) šiandien baigėsi antrojo rato kovos. Po jų komandos skilo į du septynetus – pirmąją ir antrąją grupes. Nuo šiol 1-7 vietas užėmusios komandos varžysis tarpusavyje, o 8-14 komandos – tarpusavyje.

Paskutinę, septintąją vietą pirmajame pogrupyje užsitikrino šeštadienį nežaidę „Telšiai“ (13-13). Lygos debiutantai išsaugojo septintąją vietą, kai nesėkmę patyrė Jonavos „Petrochemos-Dexteros“ (12-14) komanda.

Jonaviškiai šeštadienį 94:100 nusileido Šakių „Vyčiui“ ir užėmė aštuntąją vietą.

Pirmajame pogrupyje žais: Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ (22-4), „Mažeikiai“ (21-5), Šakių „Vytis“ (19-7), Vilniaus „Perlas-MRU“ (16-10), „Palanga“ (15-11), Kauno „Žalgiris-2“ (14-12) ir „Telšiai“ (13-13).

Antrajame pogrupyje žais: Jonavos „Petrochema-Dextera“ (12-14), Klaipėdos „Nafta-Uni-Akvaservis“ (11-15), „Šilutė“ (11-15), Joniškio „Delikatesas“ (9-17), Raseinių „Rasai“ (8-18), Molėtų „Ežerūnas-Karys“ (8-18) ir Panevėžio „Lietkabelis-2“.

Komandos dabar savo pogrupiuose po du kartus sužais su kiekviena varžove. Į atkrintamąsias varžybas pateks 12 komandų – 7 iš pirmojo pogrupio ir 5 iš antrojo.

I.Vaitkus padėjo „Vyčiui“ parklupdyti „Petrochemą-Dexterą“

16.01.2016

Šakių „Vyčio“ (19-7) komanda pergalingai baigė antrąjį Nacionalinės krepšinio lygoje (NKL) reguliaraus sezono ratą ir namuose 100:94 (27:27, 24:16, 23:18, 26:33) įveikė Jonavos „Petrochemą-Dexterą“ (12-14).

Ignas Vaitkus sėkmingai pradėjo mačą ir padėjo „Vyčiui“ išsiveržti į priekį (18:17), tačiau savo sugebėjimus demonstravo ir Tadas Sebežiovas – 23:23.

Per antrąjį ketvirtį šakiškiai krovėsi pranašumą (51:42), o po didžiosios pertraukos jį didino – 64:46. Paskutiniame kėlinyje „Petrochema-Dextera“ bandė grąžinti intrigą (89:94), bet svarbius baudų metimus „Vytis“ sumetė gana taikliai ir taip iškovojo pergalę 100:94.


„Vytis“: I.Vaitkus 28 (5/6 trit.), M.Užupis 19 (8 atk. kam.), K.Brusokas 18 (8 atk. kam.), D.Domarkas 15, P.Beliavičius 7, V.Sragauskis 6, E.Serkevičius 5.

„Petrochema-Dextera“: T.Sebežiovas 28, H.Vorotnikovas 22 (7 atk. kam.), R.Verbickas 10, V.Kružikas ir T.Milinskas – po 9, E.Anulis 7.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 381 382 383 384 385 386 387 388 389 390 391 392 393 394 395 396 397 398 399 400 401 402 403 404 405 406 407 408 409 410 411 412 413 414 415 416 417 418 419 420 421 422 423 424 425 426 427
 
 
Dizainas: O.K.      Programavimas: Genius Sports