„Delikatesą“ papildė P.Malašauskas, „Vytis“ atsisakė J.Žirlio paslaugų

22.10.2015

Šį sezoną Nacionelinės krepšinio lygos (NKL) pirmenybėse buksuojantis Joniškio „Delikateso“ klubas sulaukė papildymo. Dešimtoje turnyrinės lentelės vietoje esančio klubo gretas sustiprino 188 cm ūgio gynėjas Paulius Malašauskas.

Toks pastiprinimas joniškiečiams buvo reikalingas kaip oras, kadangi Robertas Stankevičius mačui dažniausiai registruodavo vos 8 žaidėjus, iš kurių vienas, Paulius Tebeliškis, atlikdavo tik epizodinį vaidmenį.

Didžiąją savo karjeros dalį Malašauskas praleido tuometinėje Kauno „LKKA-Atletas“ komandoje, su kuria 2011-2012 metų sezone kėlė į viršų NKL čempionų taurę ir kitais metais debiutavo LKL čempionate.

Praėjusį sezoną įžaidėjas gynė Šakių „Zanavyko“ komandos garbę ir aikštelėje vidutiniškai praleisdamas po 27 minutes pelnydavo po 7,5 taško, atlikdavo po 6,4 rezultatyvaus perdavimo ir atkovodavo po 2,9 atšokusio kamuolio.

Taip pat Šakių „Vyčio“ klubas pranešė, jog atsisakė 22-ejų metų puolėjo Justino Žirlio paslaugų.

Nerijaus Zabarausko žaidimo schemose vietos neatradęs krepšininkas į aikštelę išbėgo tik dvejose rungtynėse ir per jas pasižymėti nespėjo.

A. Gronskis apie: ruošiamą gynybos planą D. Redikui ir nustebinusius auklėtinius

22.10.2015

Pirmasis Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) ratas įpusėjo. 13 čempionatų komandų sužaidė po 6 mačus ir jau ruošiasi šio savaitgalio kovoms.

Vilniaus „Perlo-MRU“ (2-4) vyriausiasis treneris Arvydas Gronskis darydamas pirmąsias išvadas teigė, kad dabar jo auklėtiniams labiausiai reikia ugdyti stabilumą.

Strategas interviu metu taip pat maloniai nustebinusius žaidėjus ir pasidalino mintimis apie artimiausias dvikovas su Kauno „Žalgirio-2“ ir Šakių „Vyčio“ komandomis.


Pastarojoje ekipoje pirmuoju smuiku griežia ne vienerius metus „Lietuvos ryto“ sistemoje praleidęs Dovydas Redikas, o su juo dirbęs A. Gronskis labiausiai išskyrė fizines gynėjo savybes.

– Užtikrintai laimėjote dvi rungtynes išvykoje, o 4 pralaimėjimus patyrėte vidutiniškai 3 taškų skirtumu. Ar jau galima daryti pirmąsias išvadas apie stipriąsias ir vis dar neišnaudotas ekipos vietas? – oficialus klubo puslapis pradėjo pokalbį su treneriu.
– Negerai tai, kad pralaimėjome ir tų poros taškelių vis pritrūkdavo, nors vyrai tikrai kovodavo. Atsilikdami dviženkliu skirtumu sugebėdavome grįžti į rungtynes, o dabar tą charakterį reikia išugdyti tiek, kad lemiamu metu tas kovojimas iki galo pavirstų į pergales.

– Vidutiniškai praleidžiate po 68 taškus, įmetate – 71. Kurį rodiklį norisi gerinti labiau?
– Gynyboje pasitaiko momentų kai prarandame koncentraciją ir tai mums kainuoja daug „pigių“ taškų. Mače su „Ežerūnas-Karys“ ekipa pora kartų padarėme žioplas klaidas gynyboje – užsimiegojome, nesilaikėme plano ir varžovai iš karto mus nubaudė. Jeigu sumažinsime klaidų skaičių, tai turėtų atsispindėti ir galutiniame praleidžiamų taškų vidurkyje. Puolime, aišku, norisi daugiau laisvumo ir lengvumo. Vienoje aikštės pusėje 4 taškus reikia sumažinti, kitoje – pridėti (šypsosi).

– Naudingiausiai iki šiol žaidė po 14 taškų pelnydavęs ir 7 kamuolius atkovodavęs Tautvydas Pipiras. Edvinas Jezukevičius renka po 11, Domantas Pipiras ir Arnas Beručka – 9 taškus. Tikėjotės kad šie žaidėjai ir bus naudingiausi? Iš ko tikitės daugiau?
– Edvinas, Domantas, Tautvydas ir Tomas Galeckas jau yra ragavę NKL krepšinio ir turi imtis atsakomybės sunkiais momentais, stumti komandą į priekį ir padėti jauniesiems kolegoms. Labai nudžiugino A. Beručka, neblogas rungtynes turėjo Lukas Kvedaravičius, Aistis Pilauskas, Rytis Pipiras. Man svarbiausia, kad šie žaidėjai dabar augintų savo stabilumą ir aš žinočiau, kad vienas ar kitas įmes 8-10 taškų, pasiims kamuolius, apsigins. Sakykime, vienose rungtynėse Arnas pelnė 18 taškų, o kitą dieną jas baigė su 0. Tas pats liečia Rytį ir kitus. Tie svyravimai turi būti kuo mažesni ir ties tuo dirbame. Aišku, tokia patirtis ateina su metais, o mes tikimės, kad ji ateis ir su artimiausiais mėnesiais.

– Ar žaidėjams sudėtinga paskirstyti rungtynių minutes?
– Gan sudėtinga, nes su 12 krepšininkų rungtynių nežaisi. Visi lygos treneriai žino, kad NKL čempionate žaidžia labai panašaus pajėgumo komandos. Tame ir šių pirmenybių žavumas – niekada nežinai, kaip tau klostysis rungtynės. Tą rodo ir mūsų rezultatai. Pralaimėjome visas namų rungtynes, o išvykoje laimėjome dviženkliais skirtumais. Jaunas žaidėjas turi išsikovoti vietą dvyliktuke, pirmajam keitimui, starto penkete, o vėliau tą vietą išlaikyti. Niekam nėra lengva, o toje kovoje visų pirma žaidėjai turi nugalėti save.

– Visi žaidėjai šiuo metu sveiki?
– Komandos kapitonas Gytis Brazauskas susirgo ir sportuoti negalės 10 dienų. Antanas Udras kol kas dirba individualiai ir atlieka reabilitaciją. Po tokių traumų negali užskubėti ar pagreitinti to proceso. Turi atlikti tam tikrus dalykus ir tik tada grįžti į aikštę. Aišku, praėjusio sezono Antano rezultatai kalba už save ir tikiuosi, kad viskas su juo bus gerai ateityje, bet pačioje pradžioje jam bus tikrai nelengva. Labai džiaugsiuosi, jeigu pirmaisiais mėnesiais po traumos jis demonstruos bent 70 proc savo galimybių. Reiks laiko įsivažiuoti, užsimiršti fizinio kontakto baimę.

– Garsėjate kaip treneris, kuris skiria daug dėmesio varžovų vaizdo analizei. Kaip šį darbą sekasi atlikti jūsų asistentui Mindaugui Sakalauskui?
– Viskas tvarkoje. Darbą pasidaliname ir su Sandžiu Buškevicu, nes NKL specifika tokia, kad žaidžiame dvi dienas iš eilės. Tai reiškia, kad pasiruošti rungtynėms turime kuo anksčiau. Negalime ruoštis tik vienam mačui, nes kitą dieną jau laukia kitas. Aišku, didesnis dėmesys skiriamas penktadienio mačams, bet jau savaitės pradžioje turime būti paruošę analizę. Pirmadieniais vyksta studentų lyga, todėl paruošti krepšininkus turime 3 dienas – antradienį, trečiadienį ir ketvirtadienį. To darbo užtenka visiems ir su juo puikiai tvarkosi tiek Sandis, tiek Mindaugas.

– Penktadienį laukia akistata su „Žalgiris-2″. Ar galima sakyti, kad komandos savo mentalitetu ir žaidimo stiliumi yra panašios?
– Šį sezoną kauniečiai remiasi vien jaunais žaidėjais, nėra patyrusių žaidėjų, koks pernai buvo Vidas Ginevičius. Kaip ir kiekvienose rungtynėse galvojame tik apie pergalę. Vyrai dirba tikrai labai gerai ir treniruotėse nustebina savo noru ir energija.

– Šeštadienį – išbandymas namuose su Dovyko Rediko vedamu „Vyčiu“. Aišku, visų paslapčių neatskleisite, tačiau kaip ruošiatės jį stabdyti?
– Jis yra pagrindinis komandos taškų darytojas. Kaip jį sustabdyti? Mąstome įvairius variantus. Jis nuo vaikystės turi fizinį pranašumą, labai gerai moka išnaudoti savo jėgą ir greitį. Aišku, neužteks gynybos „1 prieš 1“, gynybą reikės modeliuoti.

Nuotaikingoje „Vyčio“ fotosesijoje žaidėjai išbandė artojų duoną

22.10.2015

Šakių „Vyčio“ komandos žaidėjai turėjo progą sužinoti, ką reiškia sunkiai „arti“ ne tik krepšinio aikštelėje, bet ir už jos ribų. Specialioje ekipos fotosesijoje krepšininkai galėjo atsisėsti prie įspūdingo dydžio traktorių vairo.

„Jei neturi teisių vairuoti traktorių, niekas į komandą nepriims. Vasarą ariame laukuose, o rudenį bei žiema – aikštelėje“, – juokavo „Vyčio“ kapitonas Paulius Beliavičius.

Gerai nusiteikę krepšininkai ne tik pozavo objektyvui, bet ir susidomėję apžiūrinėjo „Dojus Agro“ įmonės produkciją.


„Martynai, ateik. Pažiūrėkite visi, jis yra didelis kaip ir traktoriaus padanga“, – kvatojo Marijus Užupis, šalia pasikvietęs aukštaūgį Martyną Pacevičių.

Beje, „Dojus Agro“ įteikė ir išskirtinę dovaną naudingiausiam „Vyčio“ savaitės žaidėjui Karoliui Brusokui – įspūdingo dydžio traktoriaus padangą.

Kaip atrodė „Vyčio“ komandos fotosesija ir kaip žaidėjams sekėsi bent trumpam tapti artojais, galite išvysti vaizdo reportaže.

Edvinas Šeškus: „Vieną dieną tikiuosi grįžti į „Lietuvos rytą“

21.10.2015

Praėjusios savaitės naudingiausiu Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) krepšininku tapęs Edvinas Šeškus pradeda atgauti pasitikėjimą savimi. Po nepavykusio bandymo įsitvirtinti Vilniaus „Lietuvos ryto“ gretose, 20-metis prieniškis persikėlė į Raseinių „Rasų“ ekipą, kurioje atrado idealias sąlygas tobulėjimui.

Adaptacinis E.Šeškaus periodas Raseiniuose ilgai neužtruko – krepšininkas jau pirmųjų NKL turų metu įrodė, jog ne veltui buvo vadinamas talentingiausiu savo kartos krepšininku.

Debiutinėse rungtynėse su „Šilutės“ komanda gynėjas sugebėjo pelnyti 28 taškus, atkovoti 6 kamuolius ir atlikti 3 rezultatyvius perdavimus. Kad tai nebuvo vienos dienos sėkmė, „Rasų“ naujokas įrodė ir kitos dienos mače Palangoje, kuomet nuo trigubo dublio jį skyrė tik du rezultatyvūs perdavimai.

Nepaisant stulbinančių asmeninių pasiekimų, tinklapio nklyga.lt paprašytas įvertinti savo sportinę formą, krepšininkas buvo savikritiškas.

„Tikrai nemanau, kad šiuo metu esu pasiekęs geriausią sportinę formą. Iki to man dar reikia daug ir sunkiai dirbti“, – šiuo klausimu nedaugžodžiavo E.Šeškus.

– Edvinai, praėjusią savaitę debiutavote komandoje ir žaidėtė su „Palangos“ bei „Šilutės“ ekipomis, kurios kol kas yra tarp stipriausių lygos komandų. Kaip manote, kas lėmė tokį gerą jūsų žaidimą?
– Gerą žaidimą lėmė labai didelis noras žaisti – buvau tikrai išsiilgęs žaidimo minučių. Aišku, trenerio pasitikėjimas ir komandos draugų palaikymas taip pat buvo svarbūs veiksniai. Man labai smagu, kad nuo pat pirmųjų rungtynių treneris manimi pasitikėjo ir suteikė daug žaidimo minučių.

– Kodėl nepavyko iškovoti pergalės Palangoje?
– Manau, kad Palangoje mums trūko gynybos, nes į savo krepšį praleidus 93 taškus, laimėti būna labai sunku. Galbūt jautėme nuovargį po penktadienio rungtynių, bet turime patobulinti gynybą.

– Į Raseinius atvykote nepavykus įsitvirtinti „Lietuvos ryto“ komandoje. Kaip jautėtės ir vėl gaudamas stabilų žaidimo laiką?
– „Lietuvos ryto“ klube yra daug gerų žaidėjų ir ten įsitvirtinti tikrai sunku. Tačiau dabar man geriausias variantas yra Raseiniai, nes čia galiu rasti geras sąlygas sportuoti ir tobulėti. Aišku, smagu vėl stabiliai rungtyniauti ir tikiuosi tokį žaidimą išlaikyti iki pat sezono pabaigos.

– Kaip sekėsi apsiprasti „Rasų“ komandoje?
– Šioje komandoje apsipratau labai lengvai. Daugelį čia esančių komandos draugų pažinojau anksčiau, o tie, kurių nepažinojau labai šiltai priėmė. Apsiprasti padėjo ir faktas, kad trenerio Alberto Vilimo pasitikėjimą jaučiau nuo pirmosios treniruotės. Mes gyvename „Karpynėje“, čia ir sportuojame, todėl reikia sutikti, kad turime labai geras tiek sportavimo, tiek ir gyvenimo sąlygas.

Nuotr.: „Alio, Raseiniai“

– „Rasų“ komandoje taip pat rungtyniauja ir kitas „Lietuvos rytui“ priklausantis žaidėjas – Augustinas Jankaitis. Kaip sutariate su juo?
– Su Augustinu esame pažįstami jau gana seniai ir, man atvykus į Raseinius, jis pasitiko su plačia šypsena veide. Kartu sportuodavome ir „Lietuvos ryto“ stovykloje, o jis yra tikrai linksmas ir draugiškas vaikinas. Galiu pridurti, kad mes nepamiršome ir žaidimo du prieš du, kuris puikiai veikė, kai su „Lietuvos ryto“ komanda laimėjome Eurolygos jaunimo turnyrą.

– Kaip manote, kiek toli šį sezoną gali eiti „Rasų“ komanda?
– Neįveikiamų komandų šioje lygoje nėra, todėl „Rasai“ yra pajėgūs eiti toli. Galbūt mums reikėtų pagerinti savo gynybą, tačiau šį sezoną mes galime daug ką nuveikti.

– Nuo šių metų NKL priėmė taisyklę, kad jauni žaidėjai sezono metu gali migruoti tarp NKL ir LKL klubų. Galbūt šį sezoną dar sugrįšite į sostinės komandą?
– Mano planas kol kas yra tobulėjimas bei metimo ir fizinės formos gerinimas. Reikia įgauti pasitikėjimą savimi, įrodyti, kad galiu žaisti krepšinį ir vieną dieną tikiuosi sugrįžti į „Lietuvos rytą“.

– Ką jums reiškia naudingiausio savaitės žaidėjo vardas?
– Labai smagu ir tai skatina dar daugiau dirbti, bet aš to nesureikšminu. Prie to prisidėjo komandos draugai, kurie negaili perdavimų, kaip ir minėjau, treneris taip pat manimi pasitikėjo.

Gražiausių savaitės epizodų viršūnėje – galingas D.Sabeckio dėjimas su pražanga

20.10.2015

Pristatome tradicinį gražiausių NKL savaitės epizodų dešimtuką. Jo prizininkų trejetą pradeda Raseinių „Rasų“ gynėjas Lukas Ganas, atlikęs nuostabią „verpstę“ rungtynėse Palangoje ir pelnęs du lengvus taškus.

Antroje dešimtuko vietoje – Šakių „Vyčio“ atstovo Pauliaus Beliavičiaus dėjimas greitoje atakoje. Pirmą vietą dešimtuke užėmė Marijampolės „Sūduvos-Mantingos“ atstovas Donatas Sabeckis, kuris mače su Jonavos „Petrochema-Dextera“ ne tik galingai įkrovė į krepšį, bet ir išprovokavo varžovo pražangą.

Visas dešimtukas:

Trečioji NKL savaitė: svarbiausi įvykiai ir naudingiausias žaidėjas

19.10.2015

Trečiąją Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) savaitę į lygą galingai įsiliejo Edvinas Šeškus, įsibėgėjo Šakių „Vyčio“ komanda, o Joniškio „Delikateso“ gynėjas Žilvinas Petraitis pagerino sezono naudingumo balų rekordą.

Oficialus lygos tinklalapis nklyga.lt apžvelgia svarbiausius trečiosios savaitės įvykius ir išrenka simbolinį penktojo bei šeštojo turų penketuką bei naudingiausią žaidėją.

Edvino Šeškaus debiutas

Po nesėkmingos sezono pradžios Vilniaus „Lietuvos ryto“ komandoje į Raseinius persikėlęs Edvinas Šeškus jau pirmose rungtynės pademonstravo, jog parako jam netrūksta. Praeityje geriausiu savo kartos krepšininku laikytas prieniškis debiutinėse rungtynėse į „Šilutės“ krepšį sumetė 28 taškus ir atvedė savo atstovaujamą komandą į pergalę. Kad tai nebuvo vienadienis atsitiktinumas, 20 metų krepšininkas įrodė ir kitą dieną, kai akistatoje su „Palangos“ ekipa jis buvo netoli trigubo dublio. 20 pelnytų taškų, 12 atkovotų kamuolių, 8 rezultatyvūs perdavimai ir 34 naudingumo balai – tai statistiniai rodikliai, kurie neprimena to žaidėjo, kuris keletą metų iš eilės trynė LKL vicečempionų suolą ar praėjusį sezoną atliko antraeilį vaidmenį „Perlo-MRU“ komandoje.

Sėkmingas E.Šeškaus pasirodymas trečiąją NKL savaitę jam lėmė naudingiausio savaitės žaidėjo laurus. Per dvejas rungtynes jis vidutiniškai rinko po 34 naudingumo balus ir pranoko visus kitus krepšininkus.

„Vyčio“ pergalės

Trimis pralaimėjimais NKL sezoną pradėjęs Šakių „Vytis“ pamažu įgauna pagreitį. Vieni lygos favoritų prėjusį savaitgalį iškovojo dvi pergales ir išlygino savo pergalių ir pralaimėjimų balansą. Jeigu „Lietkabelio-2“ sutriuškinimą galime laikyti dėsningu rezultatu, tai šeštadienį Šilutėje Nerijaus Zabarausko auklėtiniai 72:71 įrodė pranašumą prieš šį sezoną neblogą formą demonstruojančią „Šilutę“. Savaitgalį „Vytį“ į pergales tradiciškai vedė Dovydas Redikas, o jam neblogai talkino Karolis Brusokas bei Marijus Užupis. Šakių ekipa savo sudėtyje turi ne vieną krepšininką, galintį lemiamu metu pakilti nuo atsarginių žaidėjų suolelio ir įnešti savo indėlį, todėl nepaisant trijų pralaimėjimų sezono starte, šios komandos pergalėmis stebėtis neverta.

Ž.Petraičio benefisas

Šį sezoną kaip reikiant buksuojantis Joniškio „Delikatesas“ penktadienį sugebėjo pateikti nedidelę staigmeną ir namuose 90:82 patiesti Klaipėdos „Nafta-Uni-Akvaservis“ klubą. Tačiau tradiciškai septyniese rungtyniavę joniškiečiai šį kartą sulaukė didesnio ilgamečio komandos lyderio Žilvino Petraičio indėlio. Gynėjas rungtynėse su uostamiesčio ekipa pelnė net 32 taškus, atkovojo 4 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, perėmė 2 kamuolius, išprovokavo 9 varžovų pražangas ir surinko net 43 naudingumo balus, taip pagerindamas prieš savaitę Donato Sabeckio pasiektą sezono rekordą.

Nuotr.: gintarasmockus.lt


„Telšiai“

Žemaitijos klubą galima laikyti ne tik didžiausiu lygos grynuoliu, bet ir didžiausiu netikėtumu. Vietinių krepšininkų pagrindu sudaryta „Telšių“ komanda jau spėjo užsitarnauti varžovų pagarbą. Tam dar didesnę paspirtį suteikė penktadienio rungtynės su „Sūduvos-Mantingos“ ekipa, kuriose kiek netikėtą pergalę 73:69 iškovojo būtent telšiškiai. Namų rungtynes Mažeikiuose žaidžiantys Augenijaus Vaškio auklėtiniai pirmavo didžiąją rungtynių dalį ir, savo pranašumo nepaleidę iki pat rungtynių pabaigos, marijampoliečius jie privertė suklupti pirmą kartą šiame sezone. Šeštadienį Molėtuose „Telšiai“ 85:67 nugalėjo lygos autsaiderį „Ežerūną-Karį“, taip tik patvirtindami savo, kaip pajėgios lygos ekipos statusą.

Nepralaimėję

Pirmą kartą suklupus „Sūduvos-Mantingos“ komandai, lygoje liko vienintelė nepralaimėjusi komanda – „Mažeikiai“. Aloyzo Rudžio auklėtiniai šešias pergales pasiekė vidutine 11 taškų persvara. Be „Mažeikių“ (6-0), „Telšių“ (4-2) ir „Vyčio“ (3-3) komandų, abu kartus šį savaitgalį laimėjo ir „Palangos“ (5-1) krepšininkai.

Pirmą pergalę pirmenybėse iškovojus Molėtų „Ežerūno-Kario“ komandai, lygoje nebeliko pergalės džiaugsmo nepatyrusių ekipų. Molėtiškiai praėjusią savaitę pakeitė trenerį ir Gintaras Šerkšnas debiutavo pergalingai – ežerų krašto atstovai penktadienį 63:60 palaužė Vilniaus „Perlą-MRU“ ir nutraukė keturių nesėkmių seriją.

Nuotr.: RealMoments


TOP 5

Edvinas Šeškus („Rasai“): 24 tšk., 9 atk. kam., 5,5 rez. perd., 34 naud. bal.

Laurynas Kaveckis („Telšiai“): 20,5 tšk., 3 atk. kam., 3,5 rez. perd., 21 naud. bal.

Žilvinas Petraitis („Delikatesas“): 19 tšk., 3,5 atk. kam., 3,5 rez. perd., 25 naud. bal.

Karolis Brusokas („Vytis“): 8,5 tšk. 13,5 atk. kam., 3 rez. perd., 24 naud. bal.

Matas Jucikas („Palanga“): 18,5 tšk., 7,5 atk. kam., 16 naud. bal.

MVP – Edvinas Šeškus

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 381 382 383 384 385 386 387 388 389 390 391 392 393 394 395 396 397 398 399 400 401 402 403 404 405 406 407 408 409 410 411 412 413 414 415 416 417 418 419 420 421 422
 
 
Dizainas: O.K.      Programavimas: Genius Sports