„Vyčiu“ besivadinsianti Šakių komanda pasipildė 3 žaidėjais

11.09.2015

Šakių komanda keičia pavadinimą ir vietoje „Zanavyko“ nuo artėjančio sezono vadinsis „Vyčiu“. Pavadinimą pakeitusi komanda pasirašė sutartis su pirmaisiais krepšininkais: Marijumi Užupiu, Dominyku Domarku ir Pauliumi Beliavičiumi.

Gynėjas P.Beliavičius ir puolėjas M.Užupis Šakiuose nebus naujokai – pirmasis čia rungtyniaus jau trečią, o antrasis – ketvirtą sezoną.

P.Beliavičius yra sukaupęs nemažai patirties tiek NKL, tiek Lietuvos krepšinio lygos (LKL) pirmenybėse. Jis yra atstovavęs Jonavos „Dexteros“, Kauno „Aisčių“, Kėdainių „Nevėžio“ ir Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ komandoms.


Praėjusį sezoną P.Beliavičius bandė po metų pertraukos sugrįžti į pajėgiausią Lietuvos lygą, tačiau gruodį paliko ten rungtyniavusius „Mažeikius“ ir vėl atsikėlė į Šakius. 27 metų 194 cm ūgio gynėjas „Zanavyko“ klube buvo vienas lyderių – per 30 minučių rinkdavo po 14 taškų, atkovodavo po 3,2 kamuolio bei atlikdavo po 4,6 rezultatyvaus perdavimo.

Tuo tarpu 22 metų 197 cm ūgio M.Užupis savo karjerą pradėjo Marijampolės „Sūduvos-Mantingos“ klube, bet ten praleidęs vieną sezoną atvyko į Šakius. Praėję metai puolėjui buvo sėkmingiausi karjeroje: jo vidurkiai per 32 minutes siekė 15,6 taško, 5,8 atkovoto kamuolio ir 1,2 rezultatyvaus perdavimo.

23 metų 185 cm ūgio įžaidėjas D.Domarkas pirmuosius profesionalaus krepšininko žingsnius žengė Kauno „Atleto“ klube, o pastaruosius ketverius metus vilkėjo Vilniaus „Perlo-MRU“ aprangą. Praėjusį sezoną per 34 minutes D.Domarkas pelnydavo po 13,2 taško, atkovodavo po 4,8 kamuolio bei atlikdavo po 4,7 rezultatyvaus perdavimo.

Atakų organizatorius nukonkuravo Igną Daukšį bei Vilniaus „Lietuvos ryto“ įsigytą Karolį Guščiką ir buvo pripažintas labiausiai patobulėjusiu NKL sezono žaidėju.

„Vytis“ šiuo metu vykdo atrankas ir tęsia komplektacijos darbus, tad netrukus klubas paskelbs daugiau naujienų iš savo stovyklos.

„Palanga“ pirmoji NKL pradeda pardavinėti abonementus

10.09.2015

„Palanga“ ateinantį sezoną sirgaliams pasiūlys naują bilietų įsigijimo formą. Kiekvienas norintis bilietą galės įsigyti internetu www.bilietupasaulis.lt. Įprasti bilietai į vienerias Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) rungtynes naująjį sezoną Palangos sporto arenoje kainuos 2,5 euro. Rungtynių dieną jie brangs iki 4 eurų.

Studentams, moksleiviams bei senjorams išankstinis bilietas kainuos 1,5 euro, rungtynių dieną brangs iki 3 eurų. Taip pat perkant 5 bilietus, mokėsite tik už 4 bilietų kaina, t.y 10 eurų.

2015-2016 metų sezonas „Palangos“ klubui ir jo sirgaliams bus išskirtinis. Komanda sirgaliams siūlo įsigyti sezono abonementus, kurių kaina 50 eurų, o studentams, moksleiviams bei senjorams – 30 eurų.

A.Gronskis: „Komandoje yra daug vaikinų, galinčių kažko pasiekti ateityje“

10.09.2015

Arvydas Gronskis visą savo karjerą dirba Vilniuje. Karjerą pradėjęs Vilniaus "Sakalų" komandoje, joje dirbo 10 metų, kuomet 2006 persikėlė į Vilniaus "Lietuvos rytą", kuriame dirbo iki šiol. Taip pat Arvydo gyvenimo aprašyme įtrauktas ir punktas - darbas Šarūno Marčiulionio krepšinio akademijoje.

Šiemet Vilniuje pradėjus statyti krepšinio piramidę, treneris stojo prie NKL lygoje žaidžiančio Perlas - MRU komandos vairo ir tai bus naujas puslapis jo karjeroje, šį kartą dirbant jau vyriausiojo trenerio pozicijoje.

Nors Arvydas Gronskis yra vertinamas kaip labai geras skautas, tačiau nuo šio sezono tam laiko liks mažiau. Šiemet treneris pradeda darbą su jauna ir ambicinga Perlo - MRU komanda.

Interviu su treneriu – apie pasiruošimą, keliones ir talentus.

– Treneri, nuo 1996 metų tiek Sakalų krepšinio klube, tiek Lietuvos ryte dirbote trenerio asistentu, šiemet stojate prie Perlo – MRU komandos vairo, kaip vyriausiasis treneris. Dirbdamas šiuose klubuose atlikdavote daug „skautingo“ darbo. Kuo keisis darbo įpročiai būnant pagrindiniu komandos vairininku?
– Dabar mano darbas aišku skirsis, nuo to ką dariau Lietuvos ryte, ar Sakaluose, kadangi dabar sprendimus reikės priiminėti man pačiam, tiek rungtynėse, tiek treniruotėse, ir dabar jau man reikės apdorot medžiagą, kurią pateiks mano asistentai. Aišku pats peržiūrinėsiu medžiagą vis tiek, kad po to su treneriais galėčiau diskutuoti.

– Nuo šių metų Vilniuje vėl statoma krepšinio piramidė, kokie tikslai keliami ateinantį sezoną „Perlo“ komandai, ar bus orientuojamasi į aukščiausius tikslus, ar labiau į žaidėjų ruošimą Lietuvos rytui?
– Manau, kad orientuosimės į viską, kadangi iš pralaiminčios komandos žaidėjai į aukštesnį lygį negali išeiti, vienareikšmiškai turime tikslą, kovoti dėl kiekvienos pergalės ir aišku duoti atsiskleisti jauniem žaidėjams.

– Kaip vyksta pasiruošimas ateinančiam sezonui? Ar jau maždaug dėliojatės viziją kaip atrodys komandos žaidimo braižas?
– Ruošiamės sezonui pakankamai ilgai, nuo pat rugpjūčio pradžios, taip pat turėjome išvyką į Kiniją, ten turėjom nemažai rungtynių. Pats braižas susidėlios artėjant sezonui, kadangi dabar turime labai daug žaidėjų. Dar iki dabar nesame pilnai „išsikristalizavę“, kas tikrai bus komandoje. Kadangi iki sezono lieka nebe taip daug laiko, tad pradėsim žiūrėti kurie deriniai tinka kuriems žaidėjams ir tada jau po truputį išaiškės, kokie komandos žaidimo kontūrai bus sezono metu.

– Tarp jaunimo, garsėjate, kaip griežtas, bet teisingas treneris, ar jau naujieji auklėtiniai buvo supažindinti su jūsų disciplina?
– Tikiuosi suprato, kad kitaip neįmanoma ir tikiuosi, nelabai jau reaguoja į mano rėkimus.

– Vasaros pabaigoje važiavote į Kiniją, kaip vertinate pasirodymą turnyre ir pačią kelionę?
– Manau, kad buvo labai gera patirtis žaidėjams, susipažinome tarpusavyje, pasižiūrėjome ką jie gali, nes visos rungtynės buvo su vyrais, todėl manau, kad jaunimui buvo gera patirtis.

– Ko pats tikitės iš ateinančio sezono?
– Aš tikiuosi, kad pavyks parodyti neblogą bendrą sezono rezultatą, kad žaisime kokybišką krepšinį ir kad kažkiek padėsiu jaunimui pakelti savo lygį ir jie galės kilti aukštyn pažaidę „Perlas – MRU“ komandoje.

– Ar jau matėte stipriai išsiskiriančių žaidėjų, savo meistriškumu „Perlo“ komandoje?
– Kol kas aš manau, kad talentų nėra, tačiau yra daug gerai dirbančių vaikinų, kurie gali kažko pasiekti ateityje. Jei jie toliau taip dirbs, tai manau, darbas atneš savo vaisių.

„Perlas-MRU“ išsaugojo L.Kvedaravičių ir G.Brazauską, savo gretose turės Pipirų trio

10.09.2015

Komplektaciją naujam sezonui tęsianti Vilniaus „Perlo-MRU“ komanda paskelbė 5 žaidėjų, kitą sezoną ginsiančių komandos garbę, pavardes.

Sostinės ekipa pratęsė sutartis su Luku Kvedaravičiumi, Gyčiu Brazausku ir Ryčiu Pipiru, o iš „Trakų“ komandos persiviliojo Domantą ir Tautvydą Pipirus.

18 metų, 206 cm ūgio L.Kvedaravičius praėjusio sezono viduryje buvo paskolintas „Vilniaus“ klubui, tačiau šiam vasarą persikėlus į Panevėžį, puolėjas sugrįžo į komandą.


20 metų, 199 cm ūgio G.Brazauskas praėjusį sezoną nežaidė, nes gydėsi rankos traumą, dėl kurios sezonas jam baigėsi nė neprasidėjęs.

R.Pipiras praėjusį sezoną komandos gerbėjus džiugino dėjimais, dėl kurių nuolat patekdavo į NKL savaitės TOP 10. Praėjusį sezoną jis aikštėje praleisdavo po 16,3 minutes, rinkdavo po 4,9 taško ir po 3,4 atkovoto kamuolio.

Komandą papildęs T.Pipiras praėjusį sezoną aikštelėje praleisdavo po 26,6 minutės, pelnydavo vidutiniškai po 10,1 taško, atkovodavo po 4,8 kamuolio.

D.Pipiras, kuris „Perlo-MRU“ komandoje jau žaidė 2008-2009 ir 2010-2011 m., praėjusį sezoną „Trakų“ gretose per kiek daugiau nei 21 minutę rinkdavo po 6,8 taško ir atkovodavo po 4 kamuolius.

„Sūduva-Mantinga“ pradėjo pasiruošimą artėjančiam sezonui

01.09.2015

Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ pradėjo pasiruošimą Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) sezonui. Į pirmąsias komandos fizinio pasiruošimo treniruotes, kuriose žaidėjus prižiūri fizinio rengimo treneris Aivaras Pranckevičius susirinko 16 krepšininkų.

Treniruočių procese dalyvauja ir Marijampolės klubo vyriausiasis treneris Marius Kiltinavičius. Prie „Sūduvos-Mantingos“ vairo debiutuosiantis strategas liko patenkintas krepšininkų nusiteikimu bei treniruočių procesu.

„Kol kas mes turėjome tik fizinio rengimo treniruotes, tačiau matant vyrų norą dirbti ir gerai savo darbą išmanantį trenerį Aivarą Pranckevičių, galima drąsiai sakyti, kad būsime stiprūs ir greiti. Na, o visa kita pasimatys pradėjus treniruotes su kamuoliu“, – teigė Kiltinavičius.

Treniruotėse Marijampolėje šiuo metu prakaitą lieja sutartis su klubu turintys Paulius Vaitiekūnas, Dovis Bičkauskis, Marius Valukonis, Tautvydas Kliučinykas, Aurimas Kieža, Donatas Sabeckis, Ignas Labutis, Domantas Senda, Ignas Daukšys, Gintautas Matulis, Rokas Stankevičius ir Airidas Giedraitis.

Su komanda sportuoja ir trys „Sūduvos-Mantingos“ dublerinės ekipos žaidėjai – Juozas Milius, Algirdas Kulikauskas ir Giedrius Stankevičius. Taip pat prie sūduviečių treniruočių prisijungė kol kas su jokiu klubu kontrakto neturintis Žilvinas Kuklierius.

Artimiausias dvi savaites „Sūduvos-Mantingos“ krepšininkai tęs fizinio pasirengimo treniruotes. Vėliau komanda pradės savaitės trukmės treniruotes salėje, po kurių išvyks į turnyrus Jonavoje bei Druskininkuose.

T. Rinkūnas rungtyniaus Palangos klube

01.09.2015

Praėjusio sezono Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) snaiperis Tadas Rinkūnas palieka sostinę bei keliasi rungtyniauti į Palangą. 

Pastarąjį sezoną Vilniaus „Perlo-MRU“ klubo garbę NKL čempionate gynęs 195 cm ūgio gynėjas buvo vienas šios ekipos lyderių.

Jis vidutiniškai per vienerias rungtynes pelnydavo po 14,2 taško, atkovodavo po 2,9 ir perimdavo po 1,4 kamuolio bei atlikdavo po 2,9 rezultatyvaus perdavimo.

Per savo karjerą T. Rinkūnas žaidė „Trakuose“, Joniškio „Delikatese“, Vilniaus „Statyboje“ ir Anykščių „Puntuke“.

Tai trečiasis klubo naujokas tarpsezonyje. Anksčiau komanda pasirašė sutartį su Matu Juciku bei Aurimu Urbonu.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 381 382 383 384 385 386 387 388 389 390 391 392 393 394 395 396 397 398 399 400 401 402 403 404 405 406 407 408 409 410 411 412 413 414 415 416 417 418 419 420 421 422 423 424 425 426 427
 
 
Dizainas: O.K.      Programavimas: Genius Sports