RKL čempionai Raseinių „RASAI” nori žaisti NKL čempionate

16.05.2014

Trečiosios pagal pajėgumą Lietuvoje krepšinio lygos (RKL) čempionai Raseinių „RASAI“ oficialiai beldžiasi į Nacionalinės krepšinio lygos duris. Šią savaitę NKL administraciją pasiekė „RASŲ“ prašymas patikrinti komandos namų arenos tinkamumą ir priimti klubą į 2014-2015 metų NKL čempionatą.

Prašymą „RASAI“ grindžia faktu, jog klubas tapo RKL čempionu bei Lietuvos krepšinio federacijos visuotinės narių konferencijos 2011-10-24 d. nutarimu nr. 2011/10-19: „Dėl komandų automatinio perėjimo iš aukštesnės lygos į

žemesnę ir iš žemesnės lygos į aukštesnę lygą, laikantis sportinio principo, be peržaidimo rungtynių serijos“.

Priminsime, jog Raseinių „RASAI“ RKL A diviziono reguliariajame sezone užėmė 5 vietą (18/8). Atkrintamųjų rungtynių aštuntfinalyje raseiniškiai 2:0 įveikė Kauno „Tornado“, ketvirtfinalyje tokiu pačiu rezultatu privertė pasiduoti Klaipėdos LCC universiteto krepšininkus, pusfinalyje 3:2 įveikė čempionato favoritais laikytus Druskininkų „Citus“, o finalo serijoje 3:1 nugalėjo Tauragės krepšinio klubą.

Šią vasarą Joniškio sporto klubas „Siekis“ švęs 20 metų jubiliejų

05.05.2014

Joniškio sporto klubas „Siekis“, kurio krepšinio komanda „Delikatesas“ žaidžia Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL), mini savo veiklos 20 metų sukaktį.

Palangoje vykusio NKL finalo ketverto metu, šios lygos prezidentas Remigijus Štaras pasveikino klubą jubiliejaus proga ir padėkojo už indėlį Lietuvos krepšiniui, klubo prezidentui Gintarui Gadliauskui įteikė apdovanojimą.

Klubo 20 metų jubiliejus Joniškyje bus paminėtas kartu su Joniškio krepšinio muziejaus 5 metų jubiliejumi liepos 5 d.

Šventės programa:

13.00 Šventės atidarymas (Joniškio r. savivaldybės aikštėje, Livonijos g. 4, Joniškis)

13.15 Krepšininkų, trenerių, rėmėjų pagerbimo ceremonija

14.00 Joniškio krepšinio žvaigždžių varžybos (Joniškio „Saulės“ pagrindinės mokyklos sporto salėje, Livonijos g. 6, Joniškis)

Šventėje Joniškio klubas kviečia dalyvauti visus krepšinio mėgėjus!

LKF konferencijoje paliesti ir su NKL susiję klausimai

01.05.2014

Trečiadienį Kaune įvyko Lietuvos krepšinio federacijos (LKF) eilinė metinė konferencija. Jos metu buvo patvirtintos kelios ataskaitos, aptartos Lietuvos krepšinio aktualijos ir balsuota dėl skirtingų reglamentų bei taisyklių.

Konferencijoje buvo paliestos ir NKL aktualijos – patvirtintas užsieniečių NKL čempionate limitas, reglamentuotas krepšinio agentų veikimas, apdovanoti su NKL susiję ir Lietuvos krepšiniui nusipelnę žmonės.

„Konferencija – aukščiausias Lietuvos krepšinio federacijos valdžios organas, kuris tvirtina svarbius nutarimus. Todėl džiaugiamės, kad ši konferencija vyko labai darbingai ir konstruktyviai“, – sakė LKF generalinis sekretorius Mindaugas Špokas.

LKF prezidentas Arvydas Sabonis pateikė savo ataskaitą, kurią 72 dalyvavę nariai (iš viso yra 139) patvirtino vienbalsiai. Ataskaitoje A.Sabonis pristatė ir pasirengimo 2016 m. Olimpinėms žaidynėms Rio de Žaneire viziją. LKF prezidentas pabrėžė, kaip svarbu, kad nacionalinėje rinktinėje žaistų geriausi Lietuvos krepšininkai ir jie būtų viskuo aprūpinti.

Taip pat vienbalsiai buvo patvirtintos LKF revizijos komisijos bei LKF metinės finansinės veiklos ataskaitos, LKF 2014 m. veiklos kalendorinis planas.

„Šiuo metu LKF neturi jokių įsiskolinimų, biudžetas yra subalansuotas“, - sakė M.Špokas.

Konferencijos metu taip pat pasisakė skirtingų Lietuvos krepšinio lygų atstovai. Pirmasis žodį tarė NKL prezidentas Remigijus Štaras.

Be kita ko, buvo pabrėžta, jog ateinantį sezoną derinant nacionalinių čempionatų tvarkaraščius prioritetas bus teikiamas nacionalinių rinktinių, nacionalinių čempionatų ir Europos taurių varžyboms, o ne kitų šalių lygoms.

Konferencijos dalyviai patvirtino krepšininkų, neturinčių LR pilietybės, limitą registruojant juos Lietuvos krepšinio lygų 2014/2015 m. sezono čempionatų rungtynėse. Kaip ir anksčiau, kiekvienose Lietuvos krepšinio lygos (LKL) čempionato rungtynėse komanda negali registruoti daugiau nei 6 žaidėjus – ne Lietuvos Respublikos piliečius.

Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) čempionato rungtynėse šis skaičius yra 2, Regionų krepšinio lygos (RKL) ir Nacionalinės moterų krepšinio lygos (NMKL) – 1, Lietuvos moterų krepšinio lygos (LMKL) – 4.

Konferencijos metu po diskusijų buvo pritarta ir krepšinio agentų veiklos reglamentavimui. Šia veikla Lietuvoje galės verstis tik FIBA licenciją turintys asmenys. Oficialiame LKF tinklalapyje bus nurodytas agentų, turinčių FIBA licenciją, sąrašas.

Po diskusijų patvirtinti taisyklių, reglamentuojančių žaidėjų perėjimus ir kompensacijas už paruoštą žaidėją, pakeitimų.

Tačiau pasiūlymas riboti rungtynių skaičių moksleivių amžiaus krepšininkams nebuvo priimtas, o paliktas senasis reglamentas, kai ribojamas čempionatų skaičius.

Konferencijos metu patvirtinta LKF etikos, drausmės ir apeliacinė komisija.

Prieš prasidedant diskusijoms ir balsavimams, LKF prezidentas A.Sabonis garbės ženklais ir medaliais už nuopelnus Lietuvos krepšiniui apdovanojo Lietuvos sporto istoriką Algimantą Bertašių 80-ojo gimtadienio proga, legendinį „Žalgirio“ krepšininką ir trenerį Vitoldą Masalskį (60-mečio proga), ilgametį LKF vykdomojo komiteto narį, buvusį Pakruojo Merestos klubo vadovą Justiną Macijauską bei ilgametį revizijos komisijos pirmininką Vidminą Stankevičių.

Geriausiu NKL treneriu pripažintas R. Stankevičius: „Iš savo žaidėjų reikalauju maksimumo“

01.05.2014

Geriausiu 2013-2014 metų NKL sezono treneriu kolegų išrinktas Robertas Stankevičius apdovanojimą atsiėmė iš savo komandos krepšininko Žilvino Petraičio rankų. Ketvirtoje vietoje likusio Joniškio „Delikateso” vairininkas Palangos arenoje apdovanojimų ceremonijos nesulaukė. „Visi džiaugėsi, o mums buvo liūdna,“- prisimena R. Stankevičius.

Tačiau dabar geriausio šio sezono NKL trenerio nuotaikos geresnės. Pasibaigusį čempionatą jis vertina beveik puikiai, o finalo ketvertą – kaip neįkainojamą patirtį tiek sau, tiek komandos žaidėjams.

- Robertai, geriausio 2013-2014 metų reguliaraus sezono NKL trenerio apdovanojimą atsiėmėte ne Palangoje, kur buvo apdovanoti čempionato geriausieji…

- Pasibaigus finalo rungtynėms išvažiavau namo. Nuotaikos po turnyro buvo slogios. Kaip ir visos komandos, tikėjomės laimėti medalius, bet nepavyko. Matyt, buvo sunku stebėti apdovanojimų ceremoniją - visi džiaugėsi, o mes buvome nuliūdę. Bet toks tas sportas, kažkas laimi, kažkas pralaimi. Išvada viena - kažką darėme ne taip.

Praėjus porai savaičių supranti, kad tai nauja patirtis, su kuria ūgtelėjome visi. Man, kaip treneriui, tai pirmasis finalo ketvertas, todėl džiaugiuosi, kad pavyko jame dalyvauti.

- Kokios mintys užplūdo, kai sužinojote, kad kolegos jus pripažino geriausiu sezono treneriu?

- Pirma mintis buvo, kad kolegos pervertino mane. Nusivylimo būsenoje, tikriausiai, tai natūralus jausmas. Žinoma, tai yra puikus įvertinimas, kuris motyvuoja žengti pirmyn. Manau, kiekvienam treneriui būna momentų, kai susimąstai ar sprendimai yra teisingi, ar žaidėjai tiki tavimi. Ir tik rezultatas pateisina tavo sumanymus.

Sezono rezultatas parodė , kad buvome įdomūs, vieningi, ypatingai tais momentais, kai rungtyniaudavome šešiese, septyniese ir laimėdavome rungtynes dideliais skirtumais. Ačiū kolegoms už įvertinimą.

- Kuo jums ir jūsų komandai šis sezonas buvo ypatingas?

- Šis sezonas buvo ypatingas tuo, kad komandai pavyko po dešimties metų pertraukos pasiekti finalo ketvertą, demonstruoti gerą krepšinį. Klubui šiemet sukanka dvidešimt metų ir lygiai prieš dešimt metų Joniškio komanda laimėjo LKAL aukso medalius. Fanai buvo pasiilgę pergalių, kiekvienose rungtynėse jų susirinkdavo vis didesnis būrys. Didelį palaikymą turėjome ir Palangoje, ačiū jiems. Manau, mūsų komandai tai buvo geras sezonas, o iki puikaus pritrūko bent vienos pergalės.

- Visą sezoną rėmėtės 6-8 krepšininkais. Kaip pavyko nuovargį suderinti su pergalėmis?

- Kelis paskutinius sezonus komandoje turime aštuonis pajėgesnius žaidėjus. Tai mums nėra naujieną, tokią sudėtį lemia finansinės klubo galimybės. Žinojome, kad sezono metu teks rungtyniauti su mažesne žaidėjų rotacija, be to, sunku išvengti traumų, tad buvome tam pasiruošę. Situacijos žinojimas ir buvo tas kertinis akmuo, kai net žaisdami šešiese išlaikydavome rungtynių ritmą.

Pergalės - geriausia atsistatymo priemonė, kartu su jomis įsibėgėjome, rungtynėse jausdavome vis didesnį pasitikėjimą savo jėgomis ir nuovargis nebevaidindavo pagrindinio vaidmens.

- Kokia jūsų krepšinio filosofija? Kuo pirmiausiai mokote savo komandos žaidėjus ir ko iš jų reikalaujate?

- Esu reiklus, todėl iš savo žaidėjų reikalauju maksimumo. Treniruotėse akcentuoju intensyvumą ir susitarimų laikymąsi, rungtynėse – dėmesio koncentraciją.

Mano filosofija prasideda nuo gynybos, būtent jai skiriame pagrindinį dėmesį. Kadangi 2013-2014 metų sezonui pavyko išsaugoti komandos branduolį, buvo paprasčiau dėlioti gynybos variantus.

- Finalo ketverte likote paskutiniai. Šito, tikriausiai, nesitikėjote nei jūs, nei komandos vadovai, nei žaidėjai. Kas nutiko?

- Finaliniame ketverte turėjom žaidėjų sveikatos problemų, kurios neįdomios nei žiūrovams, nei vadovams. Bet jos mus išmušė iš ritmo. Nesugebėjom persiorientuoti, rasti teisingų sprendimų, surasti žaidėją, kuris galėtų patempti komandą. Sezono metu mes buvome stiprūs, kai žaisdavo visa komanda. Finalo ketverte tokio žaidimo, kokį žaidėme sezono metu, pademonstruoti nepavyko, todėl ir turime tokį rezultatą.

- Esate dar jaunas treneris. Kokių turite tikslų, planų, svajonių?

- Jei kalbėti apie konkrečius tikslus – smagu būtų laimėti NKL čempionatą. Bet esu dar pionierius, trenerio darbą dirbu trečius metus, todėl turiu mokytis ir dar kartą mokytis. Tikslas vienas - pasiekti kuo aukštesnių rezultatų.

- Prieš tapdamas treneriu pats profesionaliai žaidėte krepšinį. Kurioje rolėje - žaidėjo ar trenerio - darbas įdomesnis?

- Sunku lyginti trenerio ir žaidėjo pozicijas. Būdamas žaidėju vykdai trenerio nurodymus, visą fizinę energiją palieki aikštelėje, emociškai yra lengviau. Po pralaimėjimų irgi ramiau miegi, nes be tavęs yra dar 11 žaidėjų ir treneris, atsakomybė tarsi išsidalina visiems.

Trenerio darbe atsakomybė kitokia. Jos su niekuo nepasidalinsi, fiziškai neišsiliesi, tik emociškai. Būna ir bemiegių naktų, ir rimtesnių galvos palaužymų. Yra posakis, kad laimi komanda, pralaimi treneris. Tai viską pasako. Tačiau visą gyvenimą žaidžiau krepšinį, pats pasirinkau šią veiklos kryptį ir savo pasirinkimu džiaugiuosi.

Labiausiai patobulėjęs NKL krepšininkas O. Olisevičius: „Esu nustebęs ir labai pamalonintas”

22.04.2014

21 metų 200 cm ūgio vilnietis Osvaldas Olisevičius iš Palangoje vykusio NKL finalo ketverto išsivežė sidabro medalį. Kiek anksčiau NKL komandų treneriai jį išrinko labiausiai patobulėjusiu krepšininku. Su Osvaldu pakalbėjome apie ateinančią vasarą bei galimybę praverti LKL klubo duris.

- NKL treneriai tave išrinko kaip labiausiai patobulėjusį krepšininką. Ar šis įvertinimas tau labai netikėtas?

- Net nebuvo minties, kad galiu pretenduoti į šį titulą, esu nustebęs ir kartu labai pamalonintas.

- Kuriuo žaidimo aspektu jautiesi labiausiai patobulėjęs?

- Žengiau laipteliu aukštyn. Vienoje daugiau, kitoje mažiau, bet bendrai paėmus, jaučiuosi patobulėjęs visur. Labiausiai jaučiasi kitoks mąstymas aikštelėje bei pats krepšinio suvokimas.

- Ko per paskutinį pusmetį išmokai iš trenerio Dainiaus Miliūno, dar pernai LKL žibėjusio Evaldo Baniulio ir vieno solidžiausių NKL asmenybių Andriaus Šležo?

- Evaldas ir Andrius davė daug naudingų patarimų kaip elgtis vienoje ar kitoje situacijoje krepšinio aikštelėje bei už jos ribų, o iš treneris Miliūnas išmokė, kad norint kažką pasiekti, reikia daug bei sunkiai dirbti.

- Kai esi pripažintas labiausiai patobulėjusiu žaidėju NKL, belieka eiti tobulėti į LKL? Apie tai jau galvoji?

- Taip, minčių, kad kitą sezoną galiu praverti LKL duris, yra, bet kaip bus, pamatysiu rudenį.

- Kuri LKL komanda tave labiausiai žavi? Kuri žaidžia tau patinkantį krepšinį bei kurioje galėtum atsiskleisti?

- Gimiau sostinėje, gyvenu sostinėje, tad labiausiai patinka „Lietuvos Ryto” ekipa, bet nemanau, kad tokio kalibro komandoje galėčiau atsiskleisti – šioje ekipoje mažai duoda pasireikšti jaunimui. Norėčiau žaisti jaunoje komandoje, kur gaučiau daug žaidimo laiko.

- „Trakų” rėmėjas Antanas Guoga ne kartą spaudoje teigė, kad po metų kitų Trakai turės naują krepšinio areną bei komandą žaidžiančią LKL. Iki pastarosios pritrūko labai ne daug. Ko?

- Atlikome visus namų darbus, žaidėme tikrai gerai, tiesiog fortūna buvo ne mūsų, o „Mažeikių” komandos pusėje.

- Sezonas baigėsi anksti, laukia ilga vasara. Kokie tavo artimiausi planai?

Visų pirma, po tokio gero sezono norėčiau pailsėti. O vėliau pradėti treniruotis, tobulinti silpnąsias savo puses, kad ateinantis sezonas būtų dar geresnis nei šis.

                                                                                                                                            Kalbėjosi Motiejus Baublys

D.Tarolis: „Naudingiausio NKL krepšininko titulas – didžiausias įvertinimas mano gyvenime“

18.04.2014

Dar visai neseniai Donatas Tarolis galingais dėjimais drebino Kauno „Žalgirio“ treniruočių centro lankus, o dabar pluša drauge su geriausiais Lietuvos krepšininkais. Ir jeigu rudenį apie šį puolėją žinojo nedidelė saujelė krepšinio gerbėjų, dabar šio dvidešimtmečio pavardė yra daug labiau pažįstama.

Sezoną aukštaūgis pradėjo Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL). D.Tarolio vedama „Žalgirio“ dublerių komanda reguliariame sezone užėmė devintąją vietą, o atkrintamosiose rungtynėse tik po penkių mačų serijos nusileido labiau patyrusiai Šilutės komandai.

Reguliariajame sezone iš pajūrio į Kauną persikėlęs gargždiškis rinko po 17 taškų ir atkovodavo po 7,1 kamuolio. Sėkmingas puolėjo žaidimas neliko nepastebėtas. Neseniai dvidešimtmetį atšventęs D.Tarolis sulaukė pakvietimo prisijungti prie pagrindinės „Žalgirio“ sudėties. Žaidėjui praėjęs savaitgalis turėtų įsiminti ilgam – jis ne tik debiutavo Lietuvos krepšinio lygoje (LKL), tačiau ir buvo pripažintas naudingiausiu NKL sezono krepšininku bei geriausiu jaunuoju lygos žaidėju.

Duodamas interviu oficialiai NKL svetainei D.Tarolis pasakojo apie darbą „Žalgirio“ dublerių komandoje, nelauktus karjeros posūkius bei jaudinantį debiutą LKL.

- Donatai, tai jau antrasis tavo sezonas NKL. Palygink žaidimą Gargžduose bei viename didžiausių Lietuvos miestų?

- Lyginti žaidimo ir treniruočių Gargžduose bei Kaune, turbūt, neįmanoma. Čia man viskas nauja, daug sunkiau, bet tuo pačiu galima daug greičiau tobulėti. Treniruotės Kaune kur kas intensyvesnės. Su „Žalgirio“ dubleriais treniravomės dukart per dieną, o Gargžduose dirbdavome vos kartą. Tik čia atvykęs pajutau, kas yra tikras, sunkus darbas. Būtent tai gali mane padaryti dar geresniu žaidėju.

- Papasakok, kaip buvai pakviestas prisijungti prie „Žalgirio“ dublerių komandos?

- Po praėjusių metų devyniolikmečių rinktinės pasirodymo pasaulio pirmenybėse sulaukiau trenerio Tomo Masiulio skambučio ir pasiūlymo prisijungti prie „Žalgirio“ dublerių. Išgirdęs pasiūlymą supratau, kad tai mano svajonės išsipildymas – tad sutikau net nedvejojęs.

- Kokį įspūdį po pirmųjų treniruočių susidarei apie kolektyvą, trenerius, ar buvai patenkintas sudarytomis sąlygomis?

- Įspūdis tikrai buvo geras. Kolektyvas ir treneriai sutiko mane taip, lyg būčiau čia žaidęs daugybę metų. O sąlygos Kaune turbūt pačios geriausios Lietuvoje.

- Sezoną baigėte antrajame etape nusileidę Šilutės komandai. Ko trūko iki geresnio pasirodymo? Ar jautėtės pajėgūs žengti tolyn?

- Koją mums pakišo patirties stygius, smulkios traumos bei pagrindinio įžaidėjo Luko Lekavičiaus netektis. Manau, be visų šių problemų tikrai būtume metę rimtą iššūkį net ir geriausioms lygos komandoms.

- Ar teko stebėti lemiamus NKL mačus? Galbūt turėjai savo favoritus?

- Šiame sezone labiausiai žavėjo „Trakų“ ekipa. Stebėjau jų žaidimą ir finaliniame etape. Manau, šis klubas tikrai buvo pajėgus laimėti NKL bei žengti į aukštesnį lygį.

- Viso sezono metu demonstravai puikius rezultatus, ne kartą buvai pripažintas geriausiu savaitės žaidėju. NKL treneriai tradiciškai rinko geriausius krepšininkus ir nuskynei pagrindinius laurus – tapai naudingiausiu sezono krepšininku ir buvai pripažintas geriausiu jaunuoju lygos krepšininku. Ar tikėjaisi sulaukti tokio pripažinimo? Ką tau tai reiškia?

- Apie tai, kad laimėjau naudingiausio žaidėjo titulą, išgirdau iš draugės. Galvojau, kad juokauja, tačiau po to pasipylė sveikinimai ir iš draugų. Supratęs, kad draugė sakė tiesą, tikrai nustebau. Negalvojau apie kažkokius asmeninius prizus sezonui pasibaigus. Šis įvertinimas kol kas didžiausias per visą mano gyvenimą. Tad jis reiškia išties daug, tai mane motyvuoja dar labiau stengtis ir tobulėti.

- Pabaigus sezoną NKL gavai pasiūlymą prisijungti prie pagrindinės Kauno „Žalgirio“ komandos. Ar prieš atvykstantį Kauną tikėjai, jog sezoną užbaigsi kartu su geriausiais Lietuvos krepšininkais?

- Atvykus į Kauną visos mano mintys buvo susijusios su dublerių komanda. Norėjau padėti ekipai iškovoti kuo daugiau pergalių, visomis jėgomis, nepaisant patirtos traumos, kovojau ir atkrintamosiose. Apie tai, kad galėčiau būti pakviestas prisijungti prie pagrindinės komandos nebuvo net minties. Dabar, kai esu čia, mano tikslas kuo daugiau pasisemti iš vyresnių komandos draugų ir tobulinti savo įgūdžius, kad ateityje galėčiau prisidėti prie pergalių.

- Praėjusį savaitgalį debiutavai ir LKL, gavai kelias mintes rungtynėse Panevėžyje. Apibūdink jausmus, mintis, kai pakilai nuo atsarginių žaidėjų suolelio ir žengei į aikštę vilkėdamas tituluočiausios Lietuvos komandos marškinėlius?

- Treneriui ištarus mano vardą sukilo emocijos. Labai jaudinausi. Įžengęs į aikštelę susikoncentravau ir galvojau apie tai, kaip kuo geriau rungtyniauti gynyboje bei kaip nedaryti jaunatviškų klaidų.

                                                                                                                         Interviu parengė Mantas Aleksa

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 381 382 383 384 385 386 387 388 389 390 391 392 393 394 395 396 397 398 399 400 401 402 403 404 405 406 407 408 409 410 411 412 413 414 415 416 417 418 419 420 421
 
 
Dizainas: O.K.      Programavimas: Genius Sports