Molėtų klubą sustiprino Gintautas Matulis

30.07.2014

Ežerūną-Karį papildė praėjusiame sezone LKL rungtyniavęs krepšininkas. Molėtų klubas rankomis sukirto su ilgamečiu Utenos Juventus žaidėju Gintautu Matuliu. Su atakuojančio gynėjo bei lengvojo krašto pozicijose galinčiu rungtyniauti krepšininku sutartis pasirašyta vienam sezonui.

27 metų 195 cm ūgio G. Matulis 2013-2014 metų sezone rungtyniavo Utenos „Juventus“ komandoje. LKL čempionate krepšininkas aikštėje praleisdavo po 21 minutę, pelnydavo 5 taškus, atkovodavo 2,4 atšokusio kamuolio, atlikdavo 1,8 rezultatyvaus perdavimo ir rinkdavo 4,2 naudingumo balo. Utenos Juventus ekipoje krepšininkas rungtyniavo 7 sezonus.

„Naftą-Universitetą“ susitiprino J. Kazakauskas ir E. Gintvainis

28.07.2014

Klaipėdos „Nafta-Universitetas“ solidžiai stiprinasi. Uostamiesčio komanda informavo, jog sudarė sutartis su dviem praėjusį sezoną NKL čempionate žibėjusiais krepšininkais - Juliumi Kazakausku ir Elvinu Gintvainiu. Pirmasis buvo pripažintas geriausiu NKL finalo ketverto žaidėju, antrasis 2013-2014 metų sezone pasiekė visų laikų NKL rezultatyvių perdavimų rekordą.

J. Kazakauskas į Klaipėdos komandą grįžtą po dviejų metų pertraukos. Kovingumu pasižymintis 23 metų 198 cm ūgio krepšininkas praėjusiame sezone vilkėjo „Trakų“

komandos marškinėlius. Su NKL debiutantais J. Kazkauskas iškovojo NKL sidabro medalius. 2013-2014 metų sezone sunkusis krašto puolėjas per sužaistas 35 rungtynes pelnė vidutiniškai 11,6 taško, atkovojo 8,6 kamuolio, atliko 2,3 rezultatyvaus perdavimo ir rinko 18,3 naudingumo balų. NKL finale puolėjas į „Mažeikių“ krepšį įmetė 23 taškus, atkovojo 19 kamuolių ir buvo pripažintas geriausiu finalinio ketverto žaidėju.

J. Kazakauskas

E. Gintvainis į „Naftą-Universitetą“ keliasi iš Plungės „Olimpo“. 21 metų 182 cm ūgio atakų organizatorius 2013-2014 metų sezone buvo daugiausiai NKL rezultatyvių perdavimų atliekantis krepšininkas – vidutiniškai 6,9. Rungtynėse su Kauno „JAZZ-KTU“ įžaidėjas pasiekė NKL rezultatyvių perdavimų rekordą, kuomet komandos draugams tiksliai asistavo net 18 kartų. Praėjusiame sezone atstovaudamas „Olimpui“ gynėjas sužaidė 27 rungtynes, aikštėje praleisdavo po 30 minučių, per jas pelnė vidutiniškai po 9,7 taško, atkovojo 2,4 ir perėmė 1,9 kamuolio, tačiau klydo 4,7 karto.

E. Gintvainis

„Mažeikiai“ keliauja į LKL

25.07.2014

2013-2014 metų sezono Nacionalinės krepšinio lygos čempionai Mažeikių „Mažeikiai“ Lietuvos krepšinio piramidėje kyla laipteliu aukščiau. Penktadienį (07.25) LKL posėdyje „Mažeikiai“ į aukščiausią Lietuvos krepšinio lygą buvo priimti vienbalsiai.

Mažeikiškiai ir pernai beldėsi į stipriausios šalies lygos duris, tačiau tuomet, pasak LKL atstovų, buvo nepriimti dėl netinkamos arenos. Kad situacija nepasikartotų, NKL čempionai iškart po praėjusios sezono kibo į salės atnaujinimo darbus, kurie bus baigti rugpjūčio pabaigoje.

„Sūduva-Mantinga“ išsaugojo T. Kliučinyką ir pasirašė sutartį su D. Senda

25.07.2014

Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ ir toliau rikiuoja gretas artėjančiam sezonui. Suvalkijos sostinės ekipa dar metams pratęsė sutartį su devyniolikmečiu gyneju Tautvydu Kliučinyku.

Praėjusiame Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) sezone 187cm. ūgio marijampolietis per rungtynes vidutiniškai rinko po 2,7 taško, atkovodavo po 2 atšokusius kamuolius bei atliko po 1,2 rezultatyvaus perdavimo.

Nepaisant kuklių statistinių rodiklių bei jauno amžiaus, T.Kliučinykas savo naudingu žaidimu ne kartą gelbėjo

komandą lemiamuose mačuose. Todėl nenuostabu, kad pasitikdamas trečiąjį sezoną „Sūduvos-Mantingos“ komandos gretose, įžaidėjas neslepia optimzmo.

„Visada yra malonu atstovauti gimtojo miesto komandai. Lankomumas mūsų arenoje praėjusį sezona buvo didžiausias visoje lygoje. Tai mane dar labiau motyvuoja kiekvienose rungtynėse. Negana to, „Sūduva-Mantinga“ šiais metais vėl stengiasi suburti stiprią sudėtį, kuri būtų pajėgi kovoti dėl vietos finaliniame ketverte, – pagrindines priežastis pasilikti vardino gynėjas.

Kliučinykas taip pat neslėpė džiaugsmo, kad turės galimybę rungtyniauti Giedriaus Žibėno treniruojamoje komandoje. Man, kaip jaunam žaidėjui, žaisti G.Žibėno treniruojamoje komandoje bus didelis malonumas. Žinau, kad šis treneris itin mėgsta dirbti su jaunais krepšininkais“, – tikino Kliučinykas.

„Sūduva-Mantinga“ taip pat skelbia, kad ekipa sudarė sutartį su dar vienu devyniolikmečiu Domantu Senda. Atakuojantis gynėjas atvyksta iš kitos miesto komandos – „ŽSM-Exleasingcar“, kuri rungtyniauja Regionų krepšinio lygoje (RKL). Joje D.Senda buvo neabejotinas komandos lyderis. Aikštelėje praleisdamas vidutiniškai po 31 minutę Domantas pelnė po 20 taškų, atkovodavo po 3 kamuolius bei atlikdavo po 3,6 rezultatyvaus perdavimo.

Žingsnį į priekį savo karjeroje žengęs gynėjas pripažįsta, kad tikėjosi „Sūduvos-Mantingos“ skambučio. „Tikėjausi „Sūduvos-Mantingos“ komandos kvietimo,todėl esu labai laimingas turėdamas galimybę prisijungti prie jos. Visada norėjau rungtyniauti šioje komandoje, todėl stengsiuosi įrodyti, kad esu lygiavertis komandos narys bei galiu rungtyniauti NKL lygoje, – tvirtino Senda. Konkurencija sporte yra teigiamas dalykas, todėl į tai žvelgiu kaip į reikalingą patirtį. Jos tikiuosi įgauti rungtyniaudamas su vyresniais bei labiau patyrusiais krepšininkais“, – atsakydamas į klausimą apie gresiančią konkurenciją gynėjų grandyje teigė krepšininkas.

Domantas Senda tapo ketvirtuoju komandos naujoku šį tarpsezonį. Kiek anksčiau buvo skelbta, kad komandą papildė aukštaūgiai Rokas Čepanonis, Paulius Petrilevičius bei komandai artėjančiame sezone diriguosiantis vyriausiasis treneris Giedrius Žibėnas.

„Trakuose“ žais LKF taurės čempionas

18.07.2014

Trakų miesto krepšinio komanda buria sudėtį artėjančiam sezonui. „Trakų“ gynėjų grandį papildė 19 metų 187 cm ūgio atakuojančio gynėjo ir įžaidėjo pozicijose galintis rungtyniauti Tomašas Romanovskis.

Darbštus krepšininkas praėjusį sezoną atstovavo Prienų „TonyBet“ ekipai, su kuria tapo LKF taurės turnyro nugalėtoju. LKL pirmenybėse aikštėje gaudamas pasireikšti vidutiniškai po 6 minutes, T.Romanovskis pelnydavo 1,9 taško ir atkovodavo 0,9 kamuolio.

Geriausią mačą jis sužaidė LKL mažojo finalo serijoje. Kovoje dėl bronzos medalių su Vilniaus „Lietuvos rytu“, T.Romanovskis per 12 minučių pasižymėjo 4 taškais ir surinko 8 naudingumo balus.

Baltijos krepšinio lygoje (BBL) T.Romanovskis vidutiniškai per 10 minučių rinkdavo 2,6 taško, sugriebdavo 1,9 atšokusio kamuolio ir atlikdavo 0,9 rezultatyvaus perdavimo.

Rungtynėse su Kazachstano „Caspiy“ krepšininkas per 16 minučių spėjo pelnyti 10 taškų ir surinko 15 naudingumo balų.

Anksčiau T.Romanovskis rungtyniavo Vilniaus krepšinio mokyklos (VKM) komandoje.

„Džiaugiuosi galimybe žaisti „Trakuose“. Nemažai domėjausi šia komanda ir stebėjau jos rungtynes. „Trakai“ man paliko gerą įspūdį“, – kktrakai.lt sakė ekipos naujokas.

Ko tikiesi iš kito sezono Trakuose?

– Tikiuosi būti kiek įmanoma naudingesnis komandai ir padėti jai pasiekti aukščiausius tikslus.

Praėjusį sezoną žaidei Prienų „TonyBet“, bet rungtyniavai epizodiškai. Pasiilgai krepšinio?

– Kaip ir kiekvienas krepšininkas, turiu labai daug noro žaisti ir tobulėti. Tikrai pasiilgau žaidimo minučių.

Dėl to nebus sunku įsivažiuoti?

– Tai natūralu, kai yra nauja komanda, komandos draugai, treneris. Gali būti šiek tiek sunkoka, bet manau, kad greitai rasime bendrą kalbą ir viskas bus gerai.

Ką tau davė patirtis dirbti su tokiu treneriu kaip Virginijus Šeškus ar krepšininkais Mindaugu Lukauskiu, Gintaru Kadžiuliu?

– Tai buvo turbūt vieni nuostabiausių metų mano gyvenime. Iš trenerio pasisėmiau daugybės krepšinio paslapčių, kurių ateidamas į Prienus tikrai nežinojau. Taip pat daug pasisėmiau ir iš komandos draugų, kuriems esu labai dėkingas.

Kokius prisiminimus kelia su „TonyBet“ iškovota LKF taurė, visas praėjęs sezonas?

– Be abejo, labai džiaugiuosi iškovotu trofėjumi. Niekada nepamiršiu tos dienos. Fantastiškos rungtynės... Tas sezonas paliko labai daug prisiminimų. Labai malonu laimėti prieš Eurolygoje žaidžiantį „Žalgirį“, Vilniaus „Lietuvos rytą“.

Ką pažadėtum „Trakų“ gerbėjams?

– Atiduosime visas jėgas, demonstruosime gražų ir kokybišką žaidimą bei stengsimės pasiekti kuo daugiau pergalių!

Trečiasis „Trakų“ naujokas - Tomas Lekūnas

15.07.2014

NKL vicečempionai „Trakai“ tęsia komplektacijos darbus. Trakų miesto krepšinio komandą papildė 21 metų 200 cm ūgio lengvasis krašto puolėjas Tomas Lekūnas. Jis pakeis į Pasvalio „Pieno žvaigždes“ persikėlusį Osvaldą Olisevičių.

Praėjusį sezoną T. Lekūnas debiutavo Lietuvos krepšinio lygoje (LKL). Kovingas krepšininkas atstovavo Alytaus „Dzūkijai“, kur vidutiniškai rungtyniaudavo po 20 minučių, rinkdavo 7,7 taško ir sugriebdavo po 4 atšokusius kamuolius. Tiesa, dėl klubo drausmės pažeidimų T. Lekūnas turėjo palikti komandą.

„Kažkas jo neįveda į reikiamą kelią. Bet manau, kad gerai su juo sutarsiu. Bendravome, išsikalbėjome, viskas bus gerai“, – neabejojo „Trakų“ vyriausiasis treneris Andrius Šležas.

Į Alytų T.Lekūnas persikėlė po sėkmingos sezono pradžios „Šilutėje“. NKL pirmenybėse pernai jis pelnydavo vidutiniškai 16,4 taško, atkovodavo po 7 atšokusius kamuolius ir atlikdavo 4,5 rezultatyvaus perdavimo.

„Tai labai agresyvus ir talentingas žaidėjas. Anksčiau dar teko žaisti prieš jį patį. Tomas yra labai universalus, gali rungtyniauti keliose pozicijose. Man patinka jo charakteris, užsivedimas, kovingumas. Jis kovotojas iš širdies“, – „Trakų“ naujoką apibūdino A. Šležas.

Daugiau svetainei kktrakai.lt papasakojo pats T. Lekūnas.

„Tai ambicinga komanda, kelianti aukščiausius tikslus. Iš savęs reikalausiu maksimumo, o su komanda tikiuosi nužygiuoti iki finalo ir ten padaryti tai, ko nepavyko praėjusį sezoną“, – ambicijų neslėpė puolėjas.

– Pernai prasibrovei į LKL, bet vėl grįžti į NKL. Kaip žiūri į tokį karjeros žingsnį?

– Man svarbiausia – tobulėti. Sugrįžimą į NKL priimsiu kaip naują iššūkį ir motyvaciją vėl įrodyti LKL savo vertę. Noriu pasiruošti dar geriau, kad LKL klubams daugiau nekiltų jokių abejonių.

– Ar labai skiriasi LKL ir NKL lygis?

– Net sunku pasakyti. Kažkokio didelio skirtumo nėra. Aišku, jaučiasi didesnė varžovų patirtis, bet labiausiai įstrigo LKL priekinės linijos žaidėjai. Ten po krepšiu pastatytos daug tvirtesnės gynybinės sienos.

– „Dzūkiją“ palikai dėl drausmės pažeidimų. Krepšinio bendruomenėje sklando įvairiausių kalbų apie tavo charakterį. Ką galėtum apie tai pasakyti?

– Stengiuosi greičiau pamiršti tokius dalykus ir žiūrėti į priekį. Žinoma, kiekvienas dalykas daugiau ar mažiau sukrečia. Bet po to bandai neklausydamas aplinkinių kalbų dirbti ir siekti savo tikslų. Geriausias būdas malšinti kalbas – demonstruoti gerus rezultatus.

– Treneris Šležas minėjo, kad turėjote pokalbį. Kokį įspūdį paliko naujasis „Trakų“ strategas?

– Malonu, kad jis į mane atkreipė dėmesį. Bendravome apie ateinantį sezoną, jis man išdėstė savo filosofiją. Šležas paliko gerą įspūdį. Manau, kad darbo su tokiu žmogumi patirtis man išeis į naudą.

– Ko ketini įnešti į „Trakų“ žaidimą?

– Greitą, aštrų žaidimą. Bandysiu užvesti komandos draugus ir su jais siekti bendro tikslo.

– Ką gali pažadėti Trakų sirgaliams?

– Galiu pasakyti tik tiek, kad kiekvieneriose rungtynėse atiduosime visas jėgas. Jiems ir mūsų komandai linkiu daug gražių pergalių.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 381 382 383 384 385 386 387 388 389 390 391 392 393 394 395 396 397 398 399 400 401 402 403 404 405 406 407 408 409 410 411 412 413 414 415 416 417 418 419 420 421 422 423 424 425 426 427
 
 
Dizainas: O.K.      Programavimas: Genius Sports