"SMScredit.lt AUTO žaidimas" įvyko Klaipėdoje, Molėtuose ir dvejose Vilniaus arenose

25.02.2013

Reguliaraus NKL sezono pabaigoje „SMScredit.lt AUTO žaidimas“ aplankė Molėtų „Ežerūno-Kario“, Klaipėdos „Naftos-Universiteto“, Vilniaus „Statybos“ bei „Š. Marčiulionio KA-Twomeno“ komandų sales. Jose rungtynių metu paaiškėjo dar 20 kandidatų laimėti naujam Toyota AYGO automobiliui.

Vilniaus „Š.Marčiulionio KA-Twomeno“ rungtynėse su Šilutės „Šilute“ burtai lėmė, jog dėl automobilio „SMScredit.lt AUTO žaidimo“ finale varžysis penkios dailiosios lyties atstovės - Diana Marčenko, Gintarė

Kloviškytė, Nerija Gaudinskaitė, Svetlana Kubilienė ir Lina Skersytė.

Vilniaus "Š. Marčiulionio KA-Twomeno" sirgalės-žaidimo nugalėtojos

Molėtuose, rungtynėse tarp vietos „Ežerūno-Kario“ ir Marijampolės „Sūduvos-Mantingos“ laimingaisiais tapo Sigitas Vasaravičius, Kristupas Kildišius, Laimutis Lapėnas, Gintaras Alimas ir Darius Ružinskas.

"SMScredit.lt AUTO žaidimo" laimingieji Molėtuose

Iš Klaipėdos finaliniame etape dėl automobilio rungsis Jonas Sabatauskas, Vilius Stanišauskas, Vladimiras Lebidevas, Tadas Klimas ir Vida Vasylienė.

Klaipėdos "Naftos-Universiteto" rungtynes stebėjo ir kandidatais laimėti Toyta AYGO tapo J. Sabatauskas, V. Stanišauskas, V. Lebidevas, T. Klimas ir V. Vasylienė.

Vilniaus „Statybos“ rungtynėse su Alytaus „Dzūkija“ pasisekė Ruslanui Klimentjevui, Lukui Kontrimavičiui, Dovydui Kriukui, Neringai Masiulionienei ir Mindaugui Zubeliui.

Vilniaus "Statybos" rungtynių laimingieji

„SMScredit.lt AUTO žaidimas“ lanko visų NKL komandų arenas ir jose išrenka po penkis pretendentus laimėti automobilį. Naujo Toyota AYGO savininkas paaiškės balandžio mėnesį, NKL finalinio ketverto metu. Kandidatai į pagrindinį prizą jau išrinkti Joniškyje, Pakruojyje, Radviliškyje, Jonavoje, Prienuose, Kaune, Alytuje, Marijampolėje, Šakiuose, Birštone, Šilutėje, Gargžduose, Klaipėdoje, Plungėje, Molėtuose ir Mažeikiuose ir dvejose Vilniaus arenose.

Lankykis NKL rungtynėse, sulauk „SMScredit.lt AUTO žaidimo“ ir laimėk naujutėlaitį Toyota AYGO!

Paaiškėjo NKL atkrintamųjų varžybų poros

23.02.2013

Šeštadienį baigėsi Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) reguliarusis sezonas. Pirmosios sezono dalies stipriausia komanda tapo Mažeikių „Mažeikiai“ (27-7), viena pergale aplenkę lygoje debiutavusią Alytaus „Dzūkiją“ (26-8). Trečioje vietoje liko dar viena NKL naujokė – Plungės „Olimpo“ komanda (23-11), ketvirtoje – Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ (23-11).

Paskutiniajame ture paaiškėjo ir komanda, krentanti į Regionų krepšinio lygą. Ja tapo Gargždų „Gargždų-Bremenos“ (6-28) ekipa, šeštadienį 64:73 pralaimėjusi Klaipėdos „Naftai-Universitetui“ (7-27), kuri liko priešpaskutinėje turnyrinės lentelės vietoje.

NKL atkrintamosios varžybos prasidės kovo 7 dieną, jose rungsis 16 į poras suskirstytų komandų. Aštuntfinalyje ir ketvirtfinalyje komandos žais iki dviejų pergalių, o NKL čempionai paaiškės finalinio ketverto turnyre.

23.02.2013

Paskutiniajame Nacionalinės krepšinio lygos reguliaraus sezono ture paaiškėjo komanda, krentanti į Regionų krepšinio lygą (RKL). Ja tapo Gargždų „Gargždų-Bremenos“ (6-28) ekipa, šeštadienį 64:73 pralaimėjusi Klaipėdos „Naftai-Universitetui“ (7-27), kuri liko priešpaskutinėje turnyrinės lentelės vietoje.

Pajūrio derbyje Klaipėdos krepšininkai rungtynių pradžioje šovė į priekį ir 9 minutę pirmavo 24:8. Tačiau svečiai iš Gargždų nenuleido rankų ir trečiajame kėlinyje sušvelnino atsilikimą iki minimumo (52:51), o paskutinio ketvirčio

viduryje rezultatas tapo lygus (56:56). Paskutinių 3 minučių atkarpą geriau sužaidę šeimininkai į „Gargždų-Bremenos“ krepšį įmetė 9 taškus, svečiai atsakė 1 ir išlikimo rungtynes 73:64 laimėjo „Nafta-Universitetas“.

Nugalėtojų komandoje rezultatyviausiai žaidė Viktoras Chodosovskis, pelnęs 19 taškų ir atkovojęs 8 kamuolius. 18 taškų prie pergalės pridėjo Deividas Anužis, 13 – Dainius Žvinklys, 11 – Donatas Norkus.

„Gargždų-Bremenos“ gretose rezultatyviausias buvo 19 taškų įmetęs Marius Grigaitis. 10 taškų įmetė Dominikas Matutis, 9 – Laurynas Lučinskas.

XXXIV turas: „Dzūkija“ pratęsė pergalių seriją Vilniuje

23.02.2013

„Statybos“ (20-14) krepšininkai sėkmingiau sužaidė pirmąją rungtynių pusę, tačiau kitus du kėlinius pranašesni buvo svečiai iš Alytaus. „Dzūkija“ (26-8) laimėjo paskutines reguliariojo sezono rungtynes ir iškovojo devintą pergalę iš eilės rezultatu 77:90 (27:20; 20:20; 11:26; 19:24).

Šeimininkai rungtynes pradėjo spurtu 6:0. Tik ketvirtą minutę pirmuosius taškus „Dzūkijai“ pelnė Tauras Skripkauskas (6:3). Po pirmo kėlinio Vilniaus „Statyba“ priekyje buvo 7 taškais (27:20).

Antrajame kėlinyje vilniečiai tempą kiek sumažino. Komandos atkarpą sužaidė lygiosiomis (20:20). Po pirmos rungtynių pusės „Statyba“ vis dar turėjo 7 taškų pranašumą – 47:40.

Po ilgosios pertraukos aikštės šeimininkų žaidimas visiškai subyrėjo. Trečią kėlinį "Statyba" pralaimėjo 15 taškų skirtumu ir leido "Dzūkijai" išsiveržti į priekį 58:66. Per paskutiniąsias rungtynių minutes „Statybai“ nepavyko priartėti prie varžovų. Svečiai iš Alytaus pasinaudojo vilniečių netaikliais metimais bei klaidomis ir laimėjo susitikimą 77:90.

Rezultatyviausiai „Dzūkijoje“ žaidė Žydrūnas Kelys, pelnęs 18 taškų. 15 pridėjo Mindaugas Reminas, 13 – Lukas Brazdauskis, 12 – Tauras Skripkauskas (4 atk. kam.).

„Statybos“ gretose 16 taškų pelnė Ovidijus Varanauskas, po 13 Karolis Brusokas (11 atk. kam.) ir Vitalijus Lukša, 12 – Darius Tarvydas.

XXXIV turas: Nieko nelėmusiose rungtynėse „Mažeikiai“ įveikė „Triobet“

23.02.2013

Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) reguliariojo sezono nugalėtojų vardą vakar užsitikrinusi „Mažeikių“ komanda (27-7), šiandien namuose 80:68 (17:23, 17:21, 14:7, 32:17) nugalėjo penktoje turnyrinės lentelės vietoje likusį Jonavos „Triobet“ klubą (22-12).

Po pirmojo kėlinio „Mažeikiai“ nuo varžovų atsiliko 6 taškais (17:23), o po antrojo komandas skyrė 10 taškų (34:44).

Trečiąjį kėlinį aikštės šeimininkai laimėjo 14:7. Tik paskutiniojo ketvirčio pradžioje Andrius Mikutis („Mažeikiai“) tritaškiu išlygino rezultatą (51:51). Po pusės minutės Arvydas Gydra išvedė „Mažeikių“ komandą į priekį 54:53. Iki rungtynių pabaigos Jonavos „Triobet“ nesusigrąžino pranašumo ir pralaimėjo rungtynes 12 taškų skirtumu – 80:68.

Rokas Giedraitis „Mažeikių“ komandai pelnė 18 taškų ir atkovojo 6 kamuolius. A. Gydra pridėjo 16 taškų ir atkovojo 7 kamuolius, Alehas Kojenetsas – 13 taškų.

„Triobet“ komandai 19 taškų pelnė Rytis Juknevičius, Martynas Linkevičius pridėjo 17 taškų ir atkovojo 17 kamulių.

Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) aštuntfinalio serijoje iki dviejų pergalių „Mažeikiai“ susitiks su 16-oje turnyrinės lentelės vietoje likusia „Šilutės“ komanda.

Pirmosios serijos rungtynės Mažeikiuose įvyks kovo 7 dieną, kovo 9 dieną komandos jėgas išmėgins Šilutėje, o jei prireiks trečiųjų rungtynių – jos kovo 14 dieną įvyks vėl Mažeikiuose

XXXIII turas: „Meresta“ atsirevanšavo „Delikatesui“

22.02.2013

Pakruojyje vykęs „Merestos“ ir Joniškio „Delikateso“ susitikimas vyko be intrigos ir baigėsi neabejotina šeimininku pergale rezultatu 80:67 (25:15, 21:18, 21:18, 13:16). Po šių rungtynių „Meresta“ užsitikrino vietą atkintamosiose NKL varžybose.

Rungtynių pradžioje rezultatas du kartus buvo lygus (2:2; 4:4), tačiau ketvirtą minutę Tomas Gaidamavičius tritaškiu išvedė „Merestos“ komandą į priekį (7:4) ir iki pat rungtynių pabaigos „Delikatesas“ nesugebėjo rezultato persverti savo naudai.

Po pirmos rungtynių pusės šeimininkai priekyje buvo 13 taškų – 46:33, o dvidešimt šeštą minutę „Delikatesas“ nuo varžovų atsiliko didžiausiu – 22 taškų – skirtumu (63:41).

Ketvirtą kėlinį joniškiečiai laimėjo 13:16, tačiau laimėjimui to neužteko. Po trijų nesėkmių Pakruojo „Meresta“ džiaugėsi pergale 80:67.

Rezultatyviausiai „Merestos“ komandoje žaidė Julius Jucikas, pelnęs 20 taškų ir atkovojęs 11 kamuolių. T. Gaidamavičius pelnė 17 taškų ir atliko 10 rezultatyvių perdavimų. Po 12 taškų pridėjo Liudas Radavičius ir Benas Bagdonavičius.

„Delikateso“ gretose Žilvinas Petraitis komandai pelnė 17 taškų, Aivaras Kvedaravičius pridėjo 13 taškų ir atkovojo 5 kamuolius, Mindaugas Keras – 12 taškų ir 4 atkovoti kamuoliai.