"Ežerūnas-Karys" pasirašė sutartį su įžaidėju Tomu Galecku

21.05.2013

Molėtų "Ežerūnas-Karys" pradeda rikiuoti komandos gretas ateinančiam 2013-2014 m. NKL krepšinio čempionatui.

Mindaugo Kildišiaus treniruojama ekipa pirmoji iš NKL klubų paskelbė pasirašiusi sutartį su nauju krepšininku. Juo tapo įžaidėjas Tomas Galeckas. Oficialioje komandos internetinėje svetainėje www.ezerunas.lt paskelbta, jog su 19 metų gynėju, kuris šiuo metu dalyvauja Lietuvos jaunimo (U-19) rinktinės pasiruošimo stovykloje pasaulio čempionatui Čekijoje, pasirašyta dviejų metų sutartis.

Paskutinius du sezonus T. Galeckas atstovavo Vilniaus "Statybai". Tiesa, dėl traumos krepšininkas 2012-2013 metų sezone nesužaidė nei vienerių rungtynių.

M. Prekevičius: iškritome į RKL, tačiau per tris metus nuveiktu darbu esu patenkintas

13.05.2013

Buvusio Lietuvos krepšinio rinktinės, LKL bei užsienio klubų žaidėjo Mariaus Prekevičiaus pastangomis 2011 metais buvo įkurtas Gargždų miesto krepšinio klubas. Ekipa sėkmingai pasirodė Regioninėje krepšinio lygoje (RKL) ir debiutavo Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL). Tačiau čia gargždiškiai sužaidė tik du sezonus – antrajame liko paskutiniai ir buvo priversti grįžti atgal į RKL. Nepaisant nuopuolio, M. Prekevičius, „Gargždų-Bremenos“ prezidentas, džiaugiasi komanda, nes joje gali pasireikšti vietiniai miesto gyventojai.

Prieš tris metus jūsų pastangomis buvo įkurta „Gargždų“ krepšinio komanda. Ar džiaugiatės darbo rezultatu?

Džiaugiuosi, nes Gargždų miestelis ilgai neturėjo panašios komandos. Mano tikslas buvo ją atgaivinti.

Po 2012-2013 metų sezono Gargždų komanda iškrito į RKL. Komandai buvote išsikėlę aukštesnius tikslus?

Niekada nesitiki, jog liksi paskutinis, bet labai didelių tikslų sau nekėlėme. Didžiausias tikslas - kad jauni žmonės, moksleiviai ir studentai, galėtų žaisti krepšinį, o ne gatvėmis trintųsi ar prie kompiuterių sėdėtų.

Per 2012-2013 metų sezoną Gargždų komanda iškovojo 6 pergales ir patyrė 28 pralaimėjimus. Kaip pakomentuotumėte tokius komandos rodiklius?

Juos daug kas įtakojo. Vienas faktorių - finansavimas. Negalėjome įsigyti pajėgesnių žaidėjų, kad galėtume siekti aukštesnių tikslų. Tačiau tokioje situacijoje daugiau žaisti gavo jaunesni žaidėjai ir aš vis tikiuosi, kad jie tobulės ir vėliau, kitose komandose, galės uždirbti pinigus.

„Gargždai-Bremena“ reguliariajame sezone nugalėjo lygos čempionus „Mažeikius“, vėliau įveikė ir finalinio ketverto dalyvę Jonavos „Triobet“. Kaip gimdavo tokios netikėtos pergalės?

Tikriausiai visos NKL komandos sutiktų, kad Gargžduose laimėti yra sunku. Ir aš džiaugiuosi, kad praėjus vos trims metams nuo klubo įkūrimo, užsiklijavome tokią etiketę. Tai ir trenerio, ir sirgalių nuopelnai, kurie savo išmone daro šou. Todėl dabar kitas iššūkis, kad komanda būtų stipri ir išvykoje, ne tik namuose.

Kokie „Gargždų-Bremenos“ ateities planai?

Tikimės grįžti į NKL. Tik negaliu pasakyti, kada.

Ką keisite komandoje? Turite konkrečių planų?

Sunku pasakyti. Kalbame apie antrą ir trečią pagal pajėgumą lygas, jos kiekvienais metais gali labai keistis. Labai yra mažai komandų, kurios išlaiko tuos pačius žaidėjus ar trenerius. Viskas priklauso nuo finansinių galimybių ir nuo žaidėjų.

Jūs pats, būdamas NKL komandos prezidentu, šiais metais žaidėte Irane. Kokie įspūdžiai?

Išvykęs nesigailėjau. Irane įgijau naujos patirties. Naujos pažintys. Toks tas Iranas – įdomus. Įdomu ten nuvažiuoti, pabuvoti. Kitokia kultūra, kitoks krepšinis.

Su kuria Lietuvos lyga būtų galima sulyginti Irano krepšinį?

Ten tikriausiai nėra tokių komandų kaip Kauno „Žalgiris“ ar Vilniaus „Lietuvos rytas“. Galvoju, kad Irano pirmos dvi komandos turėtų šansų būti LKL turnyrinės lentelės viduryje. Komandos turi daug legionierių, jų finansavimas didelis. Jei komanda turi legionierių, vietiniams nuo to tik geriau – jie iš jų mokosi.

Esate užsiminęs apie galimą trenerio karjerą...

Aš savęs tikrai nematau Gargždų komandos treneriu. Mano veikla šiek tiek kitokia, darau kitus darbus. „Gargždams“ visada padėsiu. Visada sakiau ir sakysiu, kad Gargždų komanda turi būti miestelio gyventojų saviraiškos vieta. Kad joje galėtų žaisti jauni vietiniai krepšininkai.

Apie kitų klubų treniravimą galvoju. Žmonės mane siūlo vieniems, kitiems. Apie trenerio karjerą mąstau, bet sprendimų kol kas nepriėmiau.

NKL komentatorius Rytis Kazlauskas: „Per pusmetį šoktelėjau nuo nulio iki LRT“

03.05.2013

Rytis Kazlauskas – tik įdėmesniems krepšinio sirgaliams girdėtas vardas. Tai žmogus, šį sezoną komentavęs daugiausia NKL rungtynių. Komentatoriaus ausines R. Kazlauskas išbandė sudalyvavęs NKL organizuotame komentatorių konkurse. Tiesioginėje interneto transliacijoje debiutavęs lapkričio mėnesį, šis gabus studentas balandžio viduryje rungtynes stebėti padėjo jau LRT žiūrovams. Per penkis mėnesius Rytis komentavo NKL, LKL, BBL, LMKL ir RKL rungtynes. Mintimis apie komentatoriaus karjeros pradžią ir neįtikėtiną progresą, pažintį su Tautvydu Meškoniu ir ateities planus R. Kazlauskas pasidalino su oficialia NKL internetine svetaine www.nklyga.lt.


Ryti, kaip atsitiko, kad tapai krepšinio rungtynių komentatoriumi?

Būdamas vaiku išjungdavau televizoriaus garsą ir tada pats įgarsindavau. Ir tai buvo ne vien krepšinio rungtynės. Vis dėlto niekad negalvojau, kad dirbsiu komentatoriaus darbą. Man atrodė, kad tai sudėtinga veikla, nes reikia spėti kalbėti, reikia turėti ką papasakoti, žinoti kontekstą, taisykles, stebėti statistiką ir visa tai mokėti gražiai sudėti į vieną. Tačiau kai vienoje krepšinio svetainėje buvo paskelbtas komentatorių konkursas, aš tiesiog nusprendžiau, kad reikia sudalyvauti. Ne dėl to, kad norėčiau laimėti, bet dėl to, kad norėjau sau įrodyti, jog galėčiau patekti tarp tų kelių laimingųjų. Kai viskas pasisekė, buvau labai laimingas.

Kokios mintys tave aplanko, kai pasiklausai pirmuosius savo įrašus?

Tragiška. Dabar jaučiuosi smarkiai šovęs į priekį. Jaučiu, kad keturiasdešimties komentuotų rungtynių praktika tikrai patobulino mano krepšinio terminologijos žodyną. Išmokau ką galima sakyti, ko negalima ir rungtynių metų išmokau kalbėti neužsikirsdamas.

Ar prisimeni savo pirmąsias tiesiogiai komentuotas rungtynes?

O taip. Tada žaidė Birštono „Jazz-Diremta“ prieš Kauno „Žalgirį-2“. Kai dabar pasižiūriu tas rungtynes ir pasiklausau savęs, noriu kuo greičiau išjungti. Arba kai man būna liūdna, kartais pasiklausau – iškart pralinksmėju. Tiesiog mane nemokantį plaukti mano paties pageidavimu įmetė į baseiną, o man reikėjo išplaukti. Ir aš neprigėriau.

Ar ruošiesi prieš rungtynes?

Kai tik pradėjau užsiimti komentavimu, labai daug ruošdavausi. Praleisdavau ne vieną valandą rinkdamas informaciją, domėdamasis komandomis, žaidėjais, klubais, statistika, todėl mano pirmosios komentavimo patirtys buvo labai sausos. Daug kalbėdavau apie statistiką, norėdavau kuo daugiau pasakyti. Vėliau pasiklausiau patarimų ir išmokau, kad reikia stebėti rungtynių eigą ir suderinti komentavimą su statistika. Nuo tada mažiau laiko praleisdavau domėdamasis statistika, bet daugiau dėmesio skiriu apskritai krepšiniu, kad turėčiau ką įdomaus papasakoti.

Kaip manai, kokios aplinkybės įtakojo tavo komentavimo tobulėjimą?

Profesionalumas, manau, didėjo dėl didelio rungtynių kiekio. Komentavau NKL rungtynes, vėliau LKL, BBL, MKL, LMKL, RKL ir net rankinio mačus. Dėl to, kad apsiėmiau daug komentuoti, sugebėjau greitai patobulėti. Ir tikrai ne dėl to, kad daug laiko praleisdavau ruošdamasis rungtynėms. Tiesiog viskas buvo subalansuota – didelis rungtynių skaičius ir ruošimasis padėjo paspartinti procesą.

Išvardinai nemažai lygų, kurių rungtynes komentuoji. Kuri tau mieliausia?

Žinoma, NKL. Šios lygos rungtynes komentuoti man patinka ne tik dėl to, kad joje turėjau pirmąsias rungtynes, bet ir dėl to, kad ji labai gerai organizuota, su ja viskas gerai. Žaidėjai juda tarp komandų, tačiau nėra kažkokio chaoso. Tarkime, rungtynės nėra be priežasties nukeliamos ar viena komanda žaidžia vieną ratą, o kitos žaidžia po du. Tiesiog viskas aišku, aiški sistema, nėra tvarkaraščio pakeitimų sezono metu.

Ką manai apie žinomus Lietuvos komentatorius? Kuris jų tau - geriausias pavyzdys?

Linas Kunigėlis ir Robertas Petrauskas, kaip krepšinio komentatoriai, man tikrai imponuoja. Bet Lietuvos komentatorių tėvu laikyčiau Kesminą. Jis toks žmogus, kuris puikiai išmano savo sritį – futbolą - ir sugeba įdomiai kalbėti, išlaikyti emocijas, sugeba nepalaikyti vienos ar kitos komandos. Nesakau, kad kiti komentatoriai palaiko kokias nors komandas, tačiau jis, kaip idealas. Jis sugeba išlaviruoti ir jis gali komentuoti kitas sporto šakas. Tai žmogus, kuris įsigilina į savo sritį, tačiau neapleidžia ir kitų. Todėl jis – sektinas pavyzdys.

NKL finalo rungtynes LRT žiūrovams Rytis Kazlauskas komentavo kartu su Tautvydu Meškoniu


Komentatoriui turbūt baisiausia – nuobodžios rungtynės. Ką darai, kad transliaciją šiek tiek pagyvintum?

Kai rungtynių tempas yra lėtesnis, komentatorius labai dažnai kartoja tas pačias frazes. Tarkime, viena komanda visą laiką puola ir įmeta, o kita neįmeta, tuomet jau reikia pavartoti įdomesnių frazių, įdomesnės informacijos vien tam, kad žiūrovas išlaikytų dėmesį stebėdamas rungtynes, nors jis mato triuškinimą į vienus vartus. Tokiu atveju nepakenkia vienas kitas vaizdingesnis išsireiškimas ar pokštas. Tiesa, tokie „išsišokimai“ neturėtų trukdyti žiūrovui.

NKL finalą komentavai kartu su Tautvydu Meškoniu, o rungtynes tiesiogiai transliavo LRT. Per trumpą laiką pasiekei pakankamai dideles aukštumas.

Komentuoti pradėjau nuo pernai metų lapkričio pabaigos ir per mažiau negu penkis mėnesius man pavyko įžengti į didįjį TV ekraną. Iš pradžių patirtis komentuojant kartu su Tautvydu Meškoniu pasirodė labai baisi ir maniau, kad galbūt nesugebėsiu. Tačiau Tautvydas yra profesionalas. Jis man davė daug patarimų, išlaikė komentavimo ritmą – nurodydavo pauzes, leisdavo man pasireikšti ir neliko jokio baimės jausmo. Ta patirtis buvo nepakartojama ir po rungtynių jam padėkojau.

Kokie tavo, kaip komentatoriaus, ateities planai, siekiai, svajonės?

Norėčiau kilti, išbandyti savo jėgas televizijoje ir komentuoti vienas. Norėčiau komentuoti įvairių lygų rungtynes. Gal net ir Eurolygos mačus. O šiuo metu tiesiog mėgaujuosi komentavimu. Ir kol turėsiu galimybę komentuoti rungtynes, griebsiu ją ir važiuosiu kad ir į kitą Lietuvos galą.

Po rungtynių tau tenka dirbti reporterio ir korespondento darbą. Ar pavadintum save žurnalistu?

Apie žurnalistiką aš nemąsčiau iki šių metų sezono. Tik tapęs NKL komentatoriumi sužinojau, kad po rungtynių reikės kalbinti komandų trenerius. Tai buvo įžanga į žurnalisto darbą. Būdavo taip, kad daugiau klausdavau apie jų darbą viso sezono metu, o ne apie konkrečias rungtynes, kas yra aktualu žiūrovui. Mokiausi ir pradėjau suprasti, ko reikia klausti, ko ne. Ši patirtis praverčia ir dirbant internetinių transliacijų televizijoje „SportoTV.lt“, kada reikia rašyti straipsnius, rungtynių apžvalgas. Būtų smagu suderinti komentatoriaus ir žurnalisto darbą, tačiau komentavimas labiau traukia.

Pradėjęs komentuoti buvai pastebėtas ir pakviestas dirbti internetinėje sporto televizijoje „SportoTV.lt“. Kokios Tavo pareigos?

Esu transliacijų koordinatorius, kitaip sakant, dar ir puslapio administratorius. Mano darbas yra prižiūrėti transliacijų kokybę, kad viskas vyktų sklandžiai. Nors būna, kad nekomentuoju NKL rungtynių, vis tiek jas stebiu, prižiūriu, kad viskas būtų gerai.

Kaip suderini komentavimą, darbą „SportoTV“ ir studijas universitete?

Mėgstu sakyti, kad studijos darbui netrukdo. Studijos nespaudžia tiek, kad negalėčiau jų suderinti su darbu. Būna, kada turiu atsisakyti kurių nors rungtynių dėl to, kad nueičiau į seminarą ar parašyčiau kontrolinį darbą, tačiau viskas yra suderinama. Aš nestudijuoju medicinos ar tiksliųjų mokslų, kurie iš manęs atimtų kiekvieną vakarą. Netikiu, kad žmonės neturiu laiko. Laiko neturi tik tie, kurie nemoka jo sutvarkyti arba nežino kaip tai padaryti.

Komentatorius R. Kazlauskas kalbina "SMScredit.lt AUTO žaidimo" nugalėtoją

Antrajame turnyre Kinijoje – vėl antroji vieta

29.04.2013

Turnė Kinijoje tęsianti jaunų Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) žaidėjų pagrindu sudaryta komanda antrajame savo turnyre Čonkinko mieste liko antra. Romualdo Petronio auklėtiniai į priekį vėl praleido tik JAV ekipą.

Pirmajame turnyro mače lietuviai 89:71 įveikė Kinijos U19 rinktinę. Nugalėtojams Ronaldas Rutkauskas pelnė 25 taškus ir atkovojo 8 kamuolius, Benas Bagdonavičius pridėjo 16 taškų.

Antrajame susitikime mūsiškiai 88:94 turėjo pripažinti JAV komandos, sudarytos iš studentų ir D lygoje rungtyniaujančių žaidėjų, pranašumą.

Paskutiniame turnyro mače lietuviai 82:78 pranoko Australijos U19 rinktinę. Rezultatyviausiai žaidė 20 taškų surinkęs Renaldas Simanavičius, Lukas Lekavičius pridėjo 15 taškų.

Vieną pergalę iškovoję kinai turnyre užėmė trečią, o nė karto nelaimėję australai – ketvirtą vietą.

Viešnagę Kinijoje lietuviai baigs po dar vieno turnyre, kuris vyks Nančango mieste.

Lietuvos komandai, be jau minėtų krepšininkų, taip pat atstovauja: Nerijus Barauskas (Kauno „Žalgiris-2“), Henrikas Gelgota(Future College Prep, JAV), Karolis Kokoška (Birštono „JAZZ-Diremta“), Karolis Mikuličius (Birštono „JAZZ-Diremta“), Donatas Norkus (Klaipėdos „Nafta-Universitetas“), Simas Raupys (Birštono „JAZZ-Diremta“), Mantvydas Stašelis (Kauno „Žalgiris – Sabonio krepšinio centras“) ir Donatas Tarolis („Gargždai-Bremena“).

NKL žaidėjų pagrindu sudaryta komanda įveikė Kinijos ir Australijos komandas, bet pralaimėjo JAV studentams

23.04.2013

Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) žaidėjų pagrindu sudaryta komanda šiuo metu vieši Kinijoje, kur dalyvauja draugiškuose turnyruose. Pirmajame iš jų lietuviai užėmė antrą vietą.

Romualdo Petronio treniruojami krepšininkai pralaimėjo pirmąsias turnyro rungtynes JAV komandai, sudarytai iš studentų ir NBA D lygoje rungtyniaujančių žaidėjų – 87:89. Antrajame mače lietuviai 76:73 palaužė Kinijos devyniolikmečių rinktinę, o trečiajame mače 86:63 įveikė Australijos devyniolikmečius.

Visose dvikovose rezultatyviausias lietuvių gretose buvo Ronaldas Rutkauskas, vidutiniškai pelnydavęs po 20,7 taško.

Lietuvos komandai taip pat atstovauja: Benas Bagdonavičius (Pakruojo „Meresta“), Nerijus Barauskas (Kauno „Žalgiris-2“), Henrikas Gelgota, Karolis Kokoška (Birštono „JAZZ-Diremta“), Lukas Lekavičius (Kauno „Žalgiris-2“), Karolis Mikuličius (Birštono „JAZZ-Diremta“), Donatas Norkus (Klaipėdos „Nafta-Uni-Laivitė“), Simas Raupys (Birštono „JAZZ-Diremta“), Renaldas Simanavičius (Šakių „Zanavykas“), Mantvydas Stašelis (Kauno „Žalgiris – Sabonio krepšinio centras“) ir Donatas Tarolis („Gargždai“).

Kinijoje lietuviai su tais pačiais varžovais dalyvaus dar dviejuose turnyruose.

„Mažeikiai“ pasiryžę rekonstruoti areną ir kitąmet žaisti LKL

20.04.2013

Praėjusį savaitgalį Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL) triumfavęs „Mažeikių“ klubas dės visas pastangas, kad kitą sezoną po devynerių metų pertraukos grįžtų į Lietuvos krepšinio lygą (LKL).

Sportiniu keliu bilietą į LKL iškovojusiems mažeikiškiams kelią gali užkirsti tik reikalavimų neatitinkanti sporto arena, rašo portalas www.basketnews.lt. 

Žaidžia mokyklos salėje

NKL čempionai rungtyniauja senutėlėje Mažeikių Ventos vidurinės mokyklos sporto salėje. Ji remonto nematė nuo 1997-ųjų, tačiau prieš dešimtmetį LKL reikalavimus atitiko.

Tuometė Mažeikių „Naftos“ komanda Ventos sporto mokyklos salėje 2001-2004 m. žaidė LKL mačus, o paskutinį sezoną jos lankus dėjimais drebino ir Kauno „Žalgirio“ marškinėlius vilkėjęs Lietuvos krepšinio federacijos prezidentas Arvydas Sabonis.

Prieš kelerius metus sugriežtinus klubams keliamus reikalavimus į LKL nuostatus buvo įrašytos dvi svarbiausios komandoms keliamos sąlygos. Ekipos namų arenoje turi būti įrengta mažiausiai 800 sėdimų vietų, o klubo biudžetas turi siekti ne mažiau kaip 600 tūkst. litų. Neįvykdžius bent vieno šių reikalavimų komanda negali rungtyniauti LKL.

Rengiasi salės rekonstrukcijai

„Mes padarysime viską, kad „Mažeikiai“ atitiktų LKL reikalavimus. Turime Mažeikių rajono savivaldybės bei pagrindinio mūsų rėmėjo kompanijos „Orlen Lietuva“ palaikymą, todėl esame pasiryžę žaisti LKL“, – tinklalapiui „BasketNews.lt“ tvirtino „Mažeikių“ klubo direktorius Giedrius Petrulevičius.

Jis pripažino, kad dabartinė ekipos arena neatitinka jokių reikalavimų, tačiau vylėsi, kad iki rugsėjo pradžios ji bus visiškai renovuota.

„Šiuo metu yra baigiamas rengti arenos rekonstrukcijos projektas. Jis numato, kad arenoje bus įrengta 1000 sėdimų vietų, pakeista grindų danga bei apšvietimas. Mums labai padeda rajono meras, todėl tikimės, kad išeitis bus rasta“, – vylėsi Petrulevičius.

Mažeikių rajono meras Antanas Tenys tinklalapiui „BasketNews.lt“ tvirtino, kad arenos rekonstrukcijos projektas bus baigtas rengti jau kitą savaitę. Jį supaprastina tai, kad Ventos vidurinės mokyklos salė yra pakankamai erdvi – norint įrengti papildomas tribūnas nereikės griauti esamų sienų ir platinti arenos.

„Tikimasi, kad rekonstrukcija kainuos iki vieno milijono litų. Ieškosime būdų, kaip finansuoti šiuos darbus. Tikimės, kad mums padės kūno kultūros ir sporto departamentas“, – teigė Mažeikių rajono meras.

Turi stabilų biudžetą

Petrulevičius tvirtino, kad „Mažeikių“ klubui sunkumų nesukels ir LKL reikalavimas surinkti ne mažesnį nei 600 tūkst. litų biudžetą. Anot klubo vadovo, Žemaitijos klubo žaidėjams atlyginimai šį sezoną nevėlavo nė karto.

„Mūsų vizija paprasta – savo darbą atliekantys žaidėjai atlyginimą turi gauti laiku, todėl galime pažadėti, kad krepšininkai gaus algas kiekvieno mėnesio pirmomis dienomis“, – tvirtino klubo vadovas.

NKL užkulisiuose kalbama, kad „Mažeikių“ klubas jau šį sezoną surinko LKL reikalavimus atitinkantį biudžetą ir buvo vienas iš trijų turtingiausių lygos klubų.

Viltis rusena ir „Palangai Triobet“

Jeigu „Mažeikių“ klubas nespės renovuoti dabartinės arenos, teisę rungtyniauti LKL gali išsaugoti visas 20 rungtynių šį sezoną pralaimėjusi „Palangos Triobet“ ekipa.

LKL nuostatai skelbia, kad paskutinę vietą reguliariajame sezone užėmusi komanda į NKL krenta tik tuo atveju, jei žemesnės lygos čempionė atitinka LKL keliamus arenos bei biudžeto reikalavimus.

„Šiuo metu „Mažeikių“ klubas arenos neturi, todėl esant dabartinei situacijai lygoje liktų Palangos klubas. Tiesa, LKL valdybos sprendimai gali būti įvairūs, nes palangiškiai pastaruosius dvejus metus neįrodo, kad yra verti žaisti LKL. Be to, Palanga turi vadybinių ir sportinių problemų. Šiandien jie neturi ir arenos. Jie išimties tvarka namų rungtynes žaisdavo kitame mieste“, – tvirtino LKL generalinis direktorius Linas Gilys.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 381 382 383 384 385 386 387 388 389 390 391 392 393 394 395 396 397 398 399 400 401 402 403 404 405 406 407 408 409 410 411 412 413 414 415 416 417 418 419 420 421 422 423
 
 
Dizainas: O.K.      Programavimas: Genius Sports