„Vilnių“ paliko M. Mockevičius, E. Zinevičius ir A. Juknevičius

24.11.2014

Išsiskyrė „Vilniaus“ ir trijų sezoną šioje komandoje pradėjusių krepšininkų keliai. Komandos administracija informavo, jog sutartis nutraukė su Mantu Mockevičiumi, Edgaru Zinevičiumi ir Andriumi Juknevičiumi.

M. Mockevičius „Vilniaus“ komandos marškinėlius vilkėjo 10 rungtynių. Jose gynėjas pasižymėdavo 8 taškais, 3,1 atkovoto kamuolio ir 2,3 rezultatyvaus perdavimo vidurkiais.

A. Juknevičius šiame NKL čempionate aikštėje pasirodu du kartus, iš viso sužaidė 9 minutes, pelnė 1 tašką ir atkovojo 2 kamuolius.

E. Zinevičius aikštėje nepasirodė nei karto.

Geriausiu NKL savaitės krepšininku tapo po 38 naudingumo balus rinkęs G. Matulis

24.11.2014

Įspūdingą sportinę formą demonstruojantis Molėtų „Ežerūno-Kario“ puolėjas Gintautas Matulis – geriausias praėjusio savaitgalio krepšininkas. Nors pastarajam itin rimtą konkurenciją sudarė Joniškio „Delikatese“ debiutavęs Šarūnas Kulevičius (vid. 18,5 tšk., 10 atk. kam., 5,5 rez. perd., 30,5 naud.), vis dėlto iš Rokiškio kilęs krepšininkas neformalioje kovoje įveikė ir jį.

G. Matulio vedama Molėtų ekipa savaitgalį įveikė Raseinių „Rasus“ (82:75) ir Kauno „JAZZ-Diremtą“ (93:83), o „Ežerūno-Kario“ lyderis abi rungtynes baigė savo sąskaitoje turėdamas po 38 naudingumo balus.

Penktadienį (11.21) Raseiniuose G. Matulis pelnė 24 taškus, atkovojo 12 atšokusių kamuolių, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą, perėmė 3 kamuolius ir išprovokavo 8 varžovų pražangas.

Šeštadienį (11.22) savų fanų palaikomas G. Matulis į „JAZZ-Diremtos“ krepšį įmetė 29 taškus, atkovojo 6 kamuolius, išprovokavo 6 oponentų pražangas ir perėmė 2 kamuolius.

Savaitgalio rungtynėse krepšį iš dviejų taškų zonos Mindaugo Kildišiaus auklėtinis atakavo 74 procentų taiklumu (14/19), pataikė kas antrą tritaškį (4/8) ir beveik neklydo nuo baudų metimų linijos (13/15).

Pretendentai į NKL savaitės žaidėjo titulą buvo Šarūnas Kulevičius ir Benas Bagdonavičius (abu Joniškio „Delikatesas“), Evaldas Šaulys („Šilutė“), Deividas Anužis („Palanga“), Tadas Sebežiovas (Jonavos „Petrochema“) ir Paulius Petrilevičius (Marijampolės „Sūduva-Mantinga“).

„Trakų“ krepšininkai „TonyBet NKL DUNK“ konkurse: K. Songin vs A. Žarskus

24.11.2014

Ketvirtoji „TonyBet NKL DUNK“ konkurso pora – „Trakų“ vyrai. Dalyvauti konkurse NKL vicečempionai delegavo dvimetrinį puolėją Kšyštofą Songiną ir 207 cm ūgio centrą Alvydą Žarskų. Pirmasis į krepšį įdėjo apsisukęs 360 laipsnių kampu, antrojo pasirodymas – stiprus dėjimas dviem rankomis, ore sugavus į lentą pamuštą kamuolį.

Iš šių šoklių vyrų į antrą konkurso etapą žengs tik vienas. Kuris – spręsti jums. Atiduokite balsą už labiau patikusį krepšininką ir pasiųskite savo favoritą į antrą etapą.

Balsavimas vyksta tik vieną dieną, o balsuoti galite ne dažniau kaip kas valandą.

„TonyBet NKL DUNK“ konkursas: K. Songin vs A. Žarskus

Balsavimo langas:

„TonyBet NKL DUNK“ konkurse I. Labutis įtikinamai įveikė D. Sendą

22.11.2014

Šeštadienį į kovą dėl „TonyBet NKL DUNK“ konkurso titulo stoję Marijampolės „Sūduvos-Mantingos“ komandos atstovai pademonstravo išskirtinius dėjimus. Domantas Senda į krepšį įkrovė nusimetęs marškinėlius ir ore sugavęs kamuolį, o jo komandos draugas Ignas Labutis – peršokęs per žmogų.

Šis marijampoliečio skrydis I. Labučiui pirmajame konkurso etape atnešė užtikrintą pergalę. Krepšinio mėgėjai už dėjimą peršokus žmogų atidavė net 86 procentus balsų.

„Sūduvos-Mantingos“ puolėjas prisijungė prie M. Varno ir D. Anužio, kurie pirmieji peržengė pirmąjį konkurso etapą.Priminsime, jog antrajame etape dalyvaus 14 krepšininkų.

„TonyBet NKL DUNK“ konkursas: D. Senda vs I. Labutis

Debiutavęs D. Šilinskis Kauno komandai pergalės neatnešė

22.11.2014

Molėtų „Ežerūnas-Karys“ šeštadienio rungtynėse vertėsi be Tomo Galecko ir Evaldo Baniulio. Nepaisant netekčių, aukštaičiai nudžiugino savo žiūrovus pergale prieš sustiprėjusią Kauno „JAZZ-Diremtą“. Mindaugo Kildišiaus kariauna įveikė svečius rezultatu 93:83.

Trečiojo kėlinio pradžioje komandas skyrė vos vienas taškas (44:43), tačiau tritaškį smeigęs Gintautas Matulis užvedė savo komandą naujam spurtui ir molėtiškiai visą likusį laiką pirmavo 7-15 taškų skirtumu.

Antras rungtynes iš eilės idealiai sužaidė minėtas G. Matulis. Gynėjas 32 minutes pelnė 29 taškus, atkovojo 6 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus ir surinko 38 naudingumo balus. 20 taškų į kauniečių krepšį įmetė ir 12 kamuolių atkovojo Saulius Kuzminskas. Deividas Keburys prie pergalės pridėjo 18 taškų, jaunasis Mantas Šerkšnas – 11.

„JAZZ-Diremtos“ komandą tempė 23 taškus surinkęs legionierius Malcolmas Hawkinsas. 12 taškų į šeimininkų krepšį įmetė Mantvydas Stašelis, 11 pridėjo Renaldas Simonavičius. Komandoje debiutavęs Darius Šilinskis per 10 minučių taškais nepasižymėjo, atkovojo 3 kamuolius ir blokavo varžovo metimą.

Nervų mūšis Jonavoje: „Petrochema“ įveikė „Žalgirį-2“

22.11.2014

Dešimtąją pergalę Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) pirmenybėse iškovojo Jonavos „Petrochemos“ (10-6) ekipa namuose - 69:63 (16:19, 14:15, 19:13, 20:18) palaužusi Kauno „Žalgirio-2“ (7-9) komandos pasipriešinimą.

Tai buvo vienuoliktasis jonaviečių laimėjimas per dvidešimt penkerias rungtynes prieš Laikinosios sostinės ekipą tarpusavio akistatų istorijoje. Ši pergalė leido Kęstučio Naruševičiaus auklėtiniams pakilti iš šeštosios NKL turnyro lentelės pozicijos iki penktosios.

Ilgą laiką rungtynėse Jonavoje iniciatyvą savo rankose turėjo Tomo Masiulio treniruojamas „Žalgirio-2“, klubas kuris po dviejų kėlinių pirmavo rezultatu – 34:30.

Po didžiosios pertraukos geriau dėl atšokusių kamuolių puolime kovoję „Petrochemos“ krepšininkai kartojo savo netikslius metimus ir trečiojo kėlinio pradžioje spurtavo rezultatu – 11:0 (41:34, 23 min). Tiesa, po šalto dušo atsigavę žalgiriečiai ketvirčio atomazgoje sumažino savo deficitą iki dviejų taškų – 47:49.

Lemiamo kėlinio metu į priekį šovė šeimininkai – 54:47 (32 min). Intrigą sugrąžino Martyno Varno ir Vido Ginevičiaus tritaškiai – 54:53. Likus žaisti pusantros minutės „Petrochemą“ prie pergalės priartino Tado Sebežiovo tritaškis – 63:57. Žalgiriečiai dar bandė taikyti pražangų taktiką, tačiau ji nepasiteisino – 69:63.

Jonavos „Petrochema“: Tadas Sebežiovas 15 taškų (7 atk. kam.), Henrikas Vorotnikovas (9 atk. kam.) ir Tomas Milinskas po 9.

Kauno „Žalgiris-2“: Martynas Varnas 15 taškų, Paulius Valinskas 14, Vidas Ginevičius 12.

Dizainas: O.K.      Programavimas: MBT