NKL prizininkų kaklus papuoš „Lietuvos monetų kalyklos“ nukaldinti medaliai

20.12.2012

Apyvartines bei kolekcines monetas kaldinanti „Lietuvos monetų kalykla“ sukūrė ir pagamino medalius, skirtus Nacionalinės krepšinio lygos nugalėtojams. Specialiai NKL pagaminti medaliai ant krepšininkų kaklų atsiras tik balandžio mėnesį, tačiau pamatyti pirmuosius egzempliorius bus galima jau šį savaitgalį.

2012-2013 metų sezono NKL nugalėtojų  medalius pirmieji išvys Šakių sporto centro lankytojai. Penktadienį (12. 21) Šakių „Zanavyko“ - Marijampolės „Sūduvos-Mantingos“ rungtynių žiūrovai galės pasigrožėti visų prizinių vietų medaliais – paauksuotu, pasidabruotu ir bronziniu.

Specialiai NKL nugalėtojams "Lietuvos monetų kalyklos" sukurti medaliai

Kol kas pagaminti tik trys medaliai – po vieną kiekvienos spalvos. Apsilankę keliose NKL arenose apdovanojimai grįš atgal į „Lietuvos monetų kalyklą“. Pilni medalių komplektai NKL pasieks kovo mėnesį. 

"Lietuvos monetų kalykla"

UAB „Lietuvos monetų kalykla“ – moderni ir šiuolaikiška įmonė vykdanti veiklą nuo 1990 metų. Įmonė, turėdama naujausius monetų kaldinimo ir įrankių gamybos įrengimus, aukštos kvalifikacijos personalą, kokybės vadybos sistemą ISO 9001, gamina aukščiausios kokybės apyvartines ir kolekcines monetas, valstybės apdovanojimo ženklus, sportininkų apdovanojimus, įvairius medalius, ženklelius, metalinius spaudus, štampus poligrafijai ir kitus gaminius.

Julius Kazakauskas žemaitijos derbyje pergalę žada Plungės „Olimpo“ komandai

20.12.2012

Vasarą iš Klaipėdos „Naftos-Universiteto“ į Plungės „Olimpą“ rungtyniauti persikėlęs 21 metų 196 cm ūgio puolėjas Julius Kazakauskas toliau demonstruoja galingą žaidimą. Praėjusiame sezone J. Kazkausko vedini klaipėdiečiai nukeliavo iki NKL finalinio ketverto, o plungiškiai šiuo metu žengia 3-ioje turnyrinės NKL lentelės vietoje. Sunkusis krašto puolėjas praėjusią savaitę buvo pripažintas geriausiu NKL krepšininku. Per dvejas rungtynes J. Kazakauskas vidutiniškai į varžovų krepšį metė po 24,5 taško, atkovojo po 7,5 kamuolio ir rinko po 24,5 naudingumo balų. Krepšininkas atsakė į kelis www.nklyga.lt klausimus.

Pirmose savaitgalio rungtynėse dviem taškais pralaimėjote Marijampolės „Sūduvai-Mantingai“. Ko pritrūko iki pergalės?

Rungtynių pabaigoje pritrūko sėkmės, o per visą laiką – atsarginių komandos draugų indėlio. Startinio penketo žaidėjai Audrius Maneikis, Ignas Razutis ir aš pelnėme gal 80 procentų visų taškų. Vėliau pavargome, todėl iki pergalės nedaug, bet pritrūko. Be to, priešininkai buvo stiprūs. Marijampolėje visada sunku laimėti.

Kaip pakomentuotum rungtynes su „Radviliškio–Juodeliais“? Priešingai nei rungtynėse Marijampolėje, namuose jūs iškovojote pergalę 2 taškų skirtumu.

Galbūt po rungtynių su „Sūduva–Mantinga“ trūko motyvacijos, jautėme nuovargį. Bet kai pamatėme, kad tuoj galime pralaimėt, sustiprinome žaidimą ir pavyko nugalėti.

Praėjusį sezoną su Klaipėdos komanda NKL čempionate likote ketvirti. Kokios ambicijos šiame sezone su Plungės „Olimpu“?

Norime patekti į finalo ketvertą ir laimėti pirmą vietą.

Kokia tavo nuomonė apie naują komandą?

Labai džiaugiuosi būdamas Plungės „Olimpe“. Komandos nariai labai draugiški, visus pažinau tik šiemet, bet greitai pritapau. Treneris irgi geras, pasitiki manimi, duoda daug laiko žaisti, o ko gi daugiau man reikia...

Tavo nuomone – kuri NKL komanda šiemet stipriausia?

Mažeikių „Mažeikiai“, Marijampolės „Sūduva–Mantinga“ ir mes - „Olimpas“. Labai stipri komanda ir Vilniaus „Š. Marčiulionio-KA Twomenas“, tik nežinau, kodėl jie vis nelaimi.

Penktadienį susitiksite su „Mažeikiais“, kaip ruošiatės žemaitijos derbiui?

Ruošiamės laimėti. Taip pat kaip ir namuose laimėjome. Bus sunku, stengsimės, viską darysime, kad laimėtume.

Sezono pradžioje tavo komandos draugas Audrius Maneikis sakė, kad Plungės sirgaliai – patys geriausi. Kaip yra dabar? Ar nepradėjo vėsti „Olimpo“ aistruolių pragaras?

Jaučiasi, jog sirgalių šiek tiek sumažėjo. Bet yra ištikimas būrelis, kuris visuomet palaiko. Palyginus su praėjusių metų sezono palaikymu, kaip pasakojo komandos draugai, tai šiemet sirgaliai pasyvesni. Bet vis tiek – likusieji moka sukurti gerą atmosferą.

Nauja internetinė sporto televizija SportoTV.lt tiesiogiai transliuos ir NKL rungtynes

19.12.2012

Lietuvos sportas pradeda naują gyvavimo etapą. Nišos didžiosiose šalies televizijose neradusios įvairių sporto šakų varžybos bus pradėtos transliuoti internetu. Tokiais užmojais antradienį buvo pristatyta naujai sukurta internetinė sporto televizija SportoTV.lt.

Vienas projekto idėjos autorių ir iniciatorių, buvęs Kauno „Žalgirio“ klubo generalinis direktorius Jonas Stadalninkas tvirtino, kad užsienyje sporto varžybos jau ilgą laiką transliuojamos internetu, tačiau Lietuvoje kelią į internautų širdis iki šiol skindavosi tik krepšinis ir futbolas. 

Naujoji internetinė televizija SportoTV.lt didelį dėmesį skirs ne tik stipriausiems šalies krepšinio klubams, bet ir mažesnių lygų komandoms bei mažiau pastebimoms kitoms sporto šakoms.

„Pradėdami veiklą esame pasirašę sutartis su šešiomis sporto organizacijomis ir tapsime oficialiais jų varžybų transliuotojais. Per pirmuosius veiklos metus numatome parodyti 250-350 tiesioginių transliacijų. Nušviesime ne tik krepšinio rungtynes, bet ir daugelį kitų sporto šakų varžybų. Neabejojame, kad tai joms padės tapti populiaresnėmis“, – tvirtino J. Stadalninkas.

Naujoji sporto televizija jau šį ketvirtadienį (12. 20) nuo 18:00 val. tiesiogiai transliuos NKL rungtynes tarp Vilniaus "Š. Marčiulionio KA-Twomeno" ir Kauno "Žalgirio-2" komandų, o kitą dieną, penktadienį (12. 21), nuo 18:00 val., krepšinio mėgėjai galės stebėti žemaitijos derbį tarp Mažeikių "Mažeikių" ir Plungės "Olimpo".

Šeštadienį (gruodžio 22 d.) nuo 15 val. SportoTV.lt tiesiogiai transliuos olimpinės čempionės Rūtos Meilutytės pasirodymą Anykščiuose vyksiančiame Lietuvos čempionate, o sausį ketinama pradėti rodyti Lietuvos rankinio pirmenybių kovas.

„Po sėkmingai susiklosčiusio pasaulio čempionato Rūta Meilutytė grįžta namo ir šeštadienį dalyvaus Lietuvos čempionate. Anykščių baseinas gali priimti tik iki penkių šimtų žiūrovų, o visi bilietai į finalus jau išpirkti, todėl ši internetinė sporto televizija suteiks galimybę daugeliui sirgalių išvysti Rūtos plaukimą internetu, – džiaugėsi Lietuvos plaukimo federacijos viceprezidentas Mindaugas Špokas. – Kartu su naujuoju projektu bendradarbiausime ir ateityje, o sporto mėgėjai galės išvysti geriausių mūsų šalies plaukikų startus.“

SportoTV.lt transliuos ne tik didžiąją dalį LKL rungtynių, bet daug dėmesio skirs ir sirgalių rečiau matomoms – Nacionalinei, moterų bei moksleivių krepšinio lygoms.

Vasarą bus tiesiogiai transliuojamos ir Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės rungtynės bei mūsų šalyje vyksiantys jaunimo čempionatai.

„Seniai mąstėme, kaip visas Lietuvos krepšinio rungtynes rodyti vienu kanalu. Tiesą sakant, ir patys galvojome apie panašų projektą, tačiau tam reikia daug žmogiškųjų išteklių ir žinių. Puikiai žinome, kad interneto vartotojų skaičius ir pajamos iš reklamos nuolat ženkliai auga, todėl šis projektas startuoja pačiu laiku. Manau, kad jo atsiradimas bus labai naudingas ne tik krepšiniui, bet ir kitoms sporto šakoms. Jos taps labiau matomos, pasiekiamos ir populiaresnės“, – iniciatyva džiaugėsi Lietuvos krepšinio federacijos generalinis sekretorius Mindaugas Balčiūnas.

Prie naujojo projekto dirbs kelios dešimtys žmonių. Šią savaitę SportoTV.lt savo lankytojams pateiks aštuonias tiesiogines LKL rungtynių transliacijas, du NKL mačus bei Lietuvos plaukimo čempionatą. 

Geriausias praėjusios savaitės NKL krepšininkas - Julius Kazakauskas

18.12.2012

Praėjusią savaitę dėl NKL geriausio krepšininko titulo vyko itin nuožmi kova. Puikiai rungtyniavo Alytaus „Dzūkijos“ legionierius iš Lenkijos Cezary Trybanski, „Mažeikių“ puolėjas Osvaldas Mačernis, Marijampolės „Sūduvą-Mantingą“ papildęs Marius Valukonis, rezultatyviausias lygos krepšininkas Edgaras Stanionis iš Šakių „Zanavyko“ ir kiti. Tačiau rezultatyviausias ir efektyviausias buvo Plungės „Olimpo“ sunkusis krašto puolėjas Julius Kazakauskas.

Dvidešimt vienerių metų ir 196 cm ūgio „Olimpo“ puolėjas per dvejas savaitgalio rungtynes į varžovų krepšį metė vidutiniškai po 24,5 taško, atkovojo po 7,5 kamuolio, atliko 

po 3 rezultatyvius perdavimus ir rinko po 24,5 naudingumo balus.

Penktadienio (12.14) rungtynėse su Marijampolės „Sūduva–Mantinga“ J. Kazakauskas pelnė 24 taškus (4/7 dvit., 4/4 trit., 4/4 baud.), perėmė tris kamuolius, išprovokavo 4 varžovų pražangas bei surinko 27 naudingumo balus.

Šeštadienį (12.15) „Olimpo“ puolėjas į „Radviliškio–Juodelių“ krepšį įmetė 25 taškus, atkovojo 13 kamuolių, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 7 varžovų pražangas, perėmė 3 kamuolius ir surinko 32 naudingumo balus.

Kiti pretendentai į vienuoliktosios NKL savaitės geriausio krepšininko titulą buvo Cezary Trybanski (Alytaus „Dzūkija“), Marius Valukonis ir Žilvinas Kuklierius (abu iš Marijampolės „Sūduvos-Mantingos“), Edgaras Stanionis (Šakių „Zanavykas“), Tomas Milinskas (Jonavos „Triobet“) ir Osvaldas Mačernis (Mažeikių „Mažeikiai“).

Alytuje „SMScredit.lt AUTO žaidimo“ finalininkais tapo penki „Dzūkijos“ aistruoliai

17.12.2012

Sekmadienį, paskutinėse XX-ojo NKL turo rungtynėse tarp Alytaus „Dzūkijos“ ir  Vilniaus „Š. Marčiulionio KA-Twomeno“, paaiškėjo dar penki „SMScredit.lt AUTO žaidimo“ finalininkai. Jais tapo  Dainius Česynas, Ernestas Naujokas, Algimantas Budjurgis, Gediminas Raibikis ir Valdas Remeika.

Visi vyrai dovanų gavo „SMScredit.lt AUTO žaidimo“ marškinėlius ir pateko į „SMScredit.lt AUTO žaidimo“ finalinį etapą, kur varžysis dėl naujo automobilio Toyota AYGO. Automobilio savininkas paaiškės 2013 metų balandžio mėnesį, NKL finalinio ketverto metu.

Šį penktadienį (12. 21) „SMScredit.lt AUTO žaidimas“ atvažiuos į Šakių „Zanavyko“ ir Marijampolės „Sūduvos-Mantingos“ dvikovą. Rungtynėse paaiškės dar penki žaidimo finalininkai.

XX turas baigėsi "Dzūkijos" pergale prieš „Š. Marčiuliono KA–Twomeną“

16.12.2012

Alytaus krepšinio arenoje vykusios paskutinės dvidešimtojo NKL turo rungtynės tarp „Dzūkijos“ ir Vilniaus „Š. Marčiuliono KA–Twomeno“ pasibaigė įtikinama šeimininkų pergale. Vilniečiai sėkmingai žaidė tris pirmuosius kėlinius, tačiau suklupo paskutiniajame ir pergalę atidavė alytiškiams rezultatu 94:85 (21:23; 28:22; 15:21; 30:19).

Pirmojoje rungtynių pusėje komandos žaidė apylygiai ir tik dvidešimtą minutę po Bryan Harrison tritaškio („Dzūkija“) šeimininkams nuo varžovų pavyko nutolti 4 taškais (49:45).

Trečiajame ketvirtyje „marčiulioniukai“ paspaudė į priekį – laimėjo atkarpą ir prieš paskutinįjį kėlinį buvo pranašesnis dviem taškais (64:66). Ketvirtajame kėlinyje žaidimo kontrolę susigrąžino „Dzūkija“. Trisdešimt ketvirtą minutę šeimininkai priekyje buvo 8 taškais (78:70). Rungtynės baigėsi didžiausiu – 11 taškų – šeimininkų atotrūkiu (94:85).

Po šio susitikimo Alytaus komanda (15-5) pakilo į antrą NKL turnyrinės lentelės poziciją, o „Š. Marčiulionio KA–Twomenas“ kartu su Pakruojo „Meresta“ (10-10) dalijasi dešimta vieta.

Nugalėtojų komandoje rezultatyviausiai žaidė Cezary Trybanski. Jo sąskaitoje 21 taškas (10/11 dvit., 1/1 baud.) ir 8 atkovoti kamuoliai. Po 19 taškų pridėjo Povilas Šakinis (9 atk. kam.) ir Mindaugas Reminas.

„Š. Marčiulionio KA–Twomeno“ gretose pasižymėjo Marius Pociukonis – 18 taškų (6/6 dvit., 2/4 trit.). Po 14 taškų pelnė Evaldas Baniulis ir Giedrius Staniulis. Robertas Bitinas pridėjo 13 taškų ir atkovojo 4 kamuolius.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 381 382 383 384 385 386 387 388 389 390 391 392 393 394 395 396 397 398 399 400 401 402 403 404 405 406 407 408 409 410 411 412 413 414 415 416 417 418 419 420 421 422 423 424 425 426 427 428 429 430 431 432
 
 
Dizainas: O.K.      Programavimas: Genius Sports