„Vytis“ nugalėjo „Telšius“ ir triumfavo draugiškame turnyre

24.09.2016

Šakių „Vyčio“ komanda iškovojo pirmąjį sezono trofėjų ir laimėjo Modesto Paulausko vardo turnyrą. Virginijaus Sirvydžio auklėtiniai finale 76:69 (18:12, 13:21, 26:12, 19:24) nugalėjo „Telšių“ klubą.

Atkakliose rungtynėse „Vytį“ į priekį vedė Ernestas Serkevičius, pelnęs 17 taškų, 12 taškų pridėjo Povilas Butkevičius (7 atk. kam.), 11 – Edvinas Jezukevičius, po 9 – Gediminas Maceina ir Paulius Beliavičius.

Telšiškiams 16 taškų pridėjo Rokas Danielius, 15 – Mindaugas Norkus, 13 – Ignas Razutis.

„Vytis“ turėjo vargo su NKL debiutantais

24.09.2016

Šakių „Vyčio“ komanda sunkiai pradėjo kovas Modesto Paulausko vardo turnyre ir po įtempto mačo 78:76 palaužė Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) debiutantus Kauno technologijos universiteto krepšininkus.

Prasta pirmojo kėlinio dalis lėmė tai, kad „Vytis“ atsiliko, tačiau vėliau pranašumą pavyko susigrąžinti ir antrajame kėlinyje jis pasiekė 7 taškus – 38:31.

Stipriai pabėgti KTU ekipa varžovams neleido, todėl teko kovoti dėl kiekvieno taško, o skirtumas ėmė mažėti – 58:55. Tritaškiai padėjo „Vyčiui“ jaustis užtikrinčiau (67:58), tačiau likus pusei minutės skirtumas siekė vos 2 taškus – 75:73.

Paulius Beliavičius smeigė tritaškį (78:73), bet baudų metimas ir suregzta ataka leido KTU priartėti – 76:78. E.Serkevičius prametė baudas, svečiai dar turėjo laiko atakai, bet jos tikslios nesurengė ir galiausiai „Vytis“ iškovojo pergalę.

„Vytis“: P.Beliavičius 16 (4/7 trit.), E.Stanionis ir G.Maceina (5 rez. perd.) – po 14, M.Užupis 12, R.Čepanonis 7, B.Wanamakeris 6.

KTU: A.Kavaliauskas (6 rez. perd.) ir R.Stankevičius – po 17, D.Pogužinskas 16, I.Labutis 9.

Fantastiškas jonaviečių spurtas paskandino „Rasus“ draugiško turnyro finale

23.09.2016

Jonavos sporto klubo krepšininkai tapo draugiško keturių krepšinio komandų turnyro nugalėtojais Joniškyje. Kęstučio Naruševičiaus auklėtiniai turnyro finale 101:79 (24:20, 29:21, 18:26, 30:12) sutriuškino kitą Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) ekipą Raseinių „Rasus“.

Vakar jonaviečiai turnyro pusfinalyje įveikė Joniškio „Delikatesą“ ir taip įsirašė pirmąją pergalę draugiškų rungtynių maratone. Prieš 2016-2017 m. NKL sezono pradžią Naruševičiaus treniruojama ekipa dar išbandys jėgas turnyre Tauragėje.

Turnyro Joniškyje finale jonaviečiai ėmėsi iniciatyvos nuo pirmųjų rungtynių akimirkų ir, įpusėjus ketvirčiui, pirmavo rezultatu 14:8. Kėliniui artėjant į pabaigą, Jonavos krepšininkai pirmavo 22:14, tačiau „Rasų“ ekipa surengė spurtą 6:0 ir po pirmųjų dešimties minučių komandas teskyrė 4 taškai 24:20.

Antrajame kėlinyje abi ekipos keitėsi sėkmingais išpuoliais, tačiau ketvirčiui persiritus į antrąją dalį Jonavos sporto klubas padidino apsukas ir iki didžiosios pertraukos susikrovė dviženklį pranašumą 53:41.

Antroje rungtynių dalyje Raseinių krepšininkai pradėjo demonstruoti geresnį žaidimą ir pastebimai mažino atsilikimą nuo Jonavos ekipos. Prieš lemiamą kėlinį iš jonaviečių turėtos dviženklės persvaros buvo likę tik keturi taškai 71:67.

Pirmąją ketvirtojo kėlinio pusę aikštėje vyko lygių varžovų kova (83:79). Vaizdas aikštėje kardinaliai pasikeitė antrojo lemiamo kėlinio dalyje, per kurią jonaviečiai neleido varžovams pelnyti nė taško, o patys rungtynes užbaigė dominuojančiu spurtu 18:0, kuris įtvirtino Jonavos krepšininkų pergalę 101:79.

Jonavos sporto klubas: Vytautas Pikalavičius 21, Karolis Šarukas 18, Lukas Grabauskas 15, Justas Vazalis, Tomas Rimša ir Evaldas Aniulis po 9, Arvydas Kačinas 7, Tomas Milinskas 6, Dainius Gulbinas ir Ričardas Verbickas po 3, Vladislovas Razumnovas 1.

„Rasai“: Šarūnas Vingelis 17 taškų, Andrius Aleksandrovas 16, Tomas Galeckas 12, Darius Marcinkevičius 10.

L.Biručio vedami jaunieji žalgiriečiai neatsilaikė prieš „Telšius“

23.09.2016

Pralaimėjimą draugiškose rungtynėse patyrė Lauryno Biručio vedama Kauno „Žalgirio-2“ komanda, kuri Šakiuose vykstančiame turnyre 71:77 (14:15, 21:20, 17:22, 19:20) nusileido „Telšių“ ekipai.

Pralaimėjusių gretose geriausiai sekėsi 19 metų 213 cm ūgio Laurynui Biručiui, kuris pelnė 22 taškus (8/9 dvit., 6/7 baudos), atkovojo 5 kamuolius, blokavo metimą ir surinko 27 naudingumo balus.

Ilgalaikę sutartį su Kauno „Žalgiriu“ sudaręs Grantas Vasiliauskas debiutavo kukliai – puolėjas per 13 minučių pelnė 2 taškus (1/2 dvit., 0/1 trit.), atkovojo 2 kamuolius, išprovokavo pražangą ir penkis kartus prasižengė.

Kitame pusfinalyje varžysis šeimininkė Šakių „Vyčio“ komanda ir KTU krepšininkai.

„Žalgiris-2“: Laurynas Birutis 22 (8/9 dvit., 6/7 baudos, 5 atk. kam., 27 naud. bal.), Kristupas Žemaitis 12 (3/3 dvit., 2/2 trit., 6 rez. perd., 17 naud. bal.), Gytis Masiulis 11 (6 atk. kam.), Matas Jogėla 10, Lukas Uleckas 7.

„Telšiai“: Audrius Maneikis 18 (7/10 dvit.), Mindaugas Norkus 15, Gintautas Kybartas 13 (5/6 dvit.), Ovidijus Kaminskis 10 (8/12 baudos), Rokas Danielius 9, Tomas Domarkas 8.

Šakiuose – Eurolygos žvaigždės brolis dvynys

23.09.2016

Šį savaitgalį Šakių „Vyčio“ komanda stos į pirmąją naujo sezono kovą dėl trofėjaus Modesto Paulausko taurės turnyre.

Tarpsezonio metu nemenkai pasistiprinęs „Vytis“ turnyre sulauks ir legionieriaus pagalbos. Su komandos apranga debiutuos Stambulo „Daruššafaka“ ekipos žaidėjo Brado Wanamakerio brolis dvynys Brianas.

Į peržiūrą atvykęs amerikietis praėjusį sezoną rungtyniavo Vokietijoje.

Virginijaus Sirvydžio auklėtiniai dėl titulo kovos su Kauno KTU komanda, o poros nugalėtojas finale žais su „Telšiais“ arba Kauno „Žalgirio“ dubleriais.

Jonaviečiai iškovojo pirmąją pergalę ikisezoninėse rungtynėse ir pateko į turnyro Joniškyje finalą

23.09.2016

Pirmąją pergalę draugiškų rungtynių cikle iškovojo Jonavos sporto klubo krepšininkai turnyro Joniškyje pusfinalyje 68:60 (9:13, 20:14, 13:13, 26:20) įveikė šeimininkų „Delikateso“ klubą.

Rytoj draugiško turnyro finale Joniškyje jonaviečiai nuo 19 val. susitiks su Raseinių „Rasų“ krepšininkais, kurie pusfinalyje įveikė Klaipėdos „Naftos-Uni-Akvaservis“ komandą.

Rungtynės tarp Jonavos ir Joniškio ekipų prasidėjo nerezultatyvią krepšininkų kova aikštėje. Sužaidus pusė pirmojo kėlinio, rezultatas buvo vos 3:4 „Delikateso“ naudai. Ketvirčio pabaigoje joniškiečiai bandė kiek atitrūkti (6:13), bet po pirmojo kėlinio komandas skyrė 4 taškai (9:13).

Antrajame kėlinyje žaidimo kontrolę pamažu perėmė Kęstučio Naruševičiaus auklėtiniai. Po lygios pirmosios antrojo ketvirčio dalies jonaviečiai padidino apsukas puolime ir po dviejų kėlinių jau turėjo dviejų taškų pranašumą – 29:27.

Po didžiosios pertraukos aikštėje toliau vyko lygių varžovų kova. Trečiasis kėlinys baigėsi taikiai (13:13), o ketvirtojo ketvirčio pradžioje Jonavos krepšininkai pradėjo didinti savo atotrūkį (45:40). Likus žaisti 5 minutes iki rungtynių pabaigos ekipas jau skyrė 8 taškai (55:47). Vaizdas aikštėje per likusį laiką nepasikeitė ir pergalę šventė svečiai – 68:60.

Jonavos sporto klubas: Justas Vazalis 11 taškų, Karolis Šarukas 10, Evaldas Aniulis 9, Lukas Grabauskas 8, Tomas Rimša 6, Mykolas Dieninis, Tomas Milinskas ir Arvydas Kačinas po 5, Vytautas Pikalavičius 4, Ričardas Verbickas ir Mintautas Bulanovas po 2, Dainius Gulbinas 1.

Joniškio „Delikatesas“: Darius Griškėnas 21 taškas.