„Sūduva-Mantinga“ nesulaukė pasipriešinimo Joniškyje

14.10.2016

Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ (2-1) Mezon-NKL pirmenybėse iškovojo antrąją pergalę iš eilės. Suvalkijos sostinės komanda svečių arenoje 101:69 (28:17, 21:21, 33:17, 19:14) nesulaukė pasipriešinimo iš Joniškio „Delikateso“ (1-2).

Didesnė intriga šiame susitikime gyvavo vos pusantros minutės, kuomet abi ekipos apsikeitė taikliais tolimais metimais (3:3). Tačiau Mariaus Kiltinavičius kariauna greitai jungė aukštesnę pavarą. Suvalkiečiai spurtavo 16:2 ir po sėkmingos atkarpos turėjo dviženklį pranašumą (19:5).

Vėliau joniškiečiai sugebėjo kiek stabilizuoti situaciją ir antrajame kėlinyje svečiams neleido daugiau didinti atotrūkio (38:49).

Visgi Marijampolės klubas po ilgosios pertraukos pradėjo tolti. NKL čempionai surtavo 13:4 ir svečiai susikrovė dvidešimties taškų persvarą (64:44).

Toks skirtumas „Delikateso“ krepšininkams buvo neįveikiamas – Roberto Stankevičiaus auklėtiniai savo deficito sumažinti nebepajėgė ir sūduviečiai nesunkiai iškovojo antrą pergalę iš eilės.

Sūduviečiai šiose rungtynėse varžovams beveik nedalino lengvų dovanėlių – Kiltinavičiaus auklėtiniai suklydo 5 kartus, kuomet varžovai kamuolį prarado 16 kartų.

Šiose rungtynėse Marijampolės klubas buvo priverstas rungtyniauti be įžaidėjo Dominyko Domarko.

„Sūduvos-Mantingos“ krepšininkai Joniškyje sutiko ir pažįstamų veidų. „Delikateso“ garbę ginantis Domantas Senda per 23 minutes pelnė 7 taškus, o gynėjas Ignas Daukšys aikštelėje nepasirodė.

„Delikatesas“: Nerijus Barauskas 14, Darius Griškėnas 12, Gediminas Žalalis ir Mantas Margis po 10.

„Sūduva-Mantinga“: Evaldas Šaulys 21, Gintautas Matulis 16, Ernestas Ežerskis ir Marius Valukonis (9 atk. kam.) po 15, Aurimas Kieža 12.

„Perlas“ privertė „Telšius“ patirti pirmąją nesėkmę

14.10.2016

Pirmąją nesėkmę „Mezon-NKL“ pirmenybėse patyrė „Telšių“ (2-1) komanda, kuri svečiuose po itin nesėkmingo trečiojo kėlinio 66:88 (13:15, 23:24, 16:33, 14:16) turėjo pripažinti Vilniaus „Perlo“ (2-1) pergalę.

Po dviejų kėlinių vilniečiai turėjo tik 3 taškų pranašumą (39:36), tačiau trečiajame ketvirtyje itin taikliai atakavo krepšį ir rezultatu 33:16 laimėję ketvirtį įgijo 20-ies taškų persvarą (72:52).

Arvydo Gronskio treniruojamam „Perlui“ itin padėjo atsarginiai žaidėjai, kurie pelnė net 57 taškus. Tuo metu nuo suolo pakilę „Telšių“ žaidėjai surinko 17 taškų.

Po šių rungtynių lygoje nepralaimėjusios liko dvi komandos – Klaipėdos „Nafta-Uni-Akvaservis“ ir „Šilutė“.

„Perlas“: Karolis Giedraitis 15, Margiris Normantas ir Arnas Beručka (2/2 trit., 4 rez. perd.) po 14, Rimantas Daunys 12 (2/3 trit.), Domantas Pipiras ir Domantas Vilys po 7.

„Telšiai“: Mindaugas Norkus 19 (7/11 dvit., 7 atk. kam.), Ovidijus Kaminskis (5 atk. kam.) ir Gintautas Kybartas po 10, Laurynas Kaveckis 9.

Jonavoje – R.Žuklevičius, Šakiuose – R. Stankevičius

14.10.2016

Nacionalinės krepšinio lygos („Mezon-NKL“) sezoną nesėkmingai pradėjusios bei turnyrinės lengelės dugne šiuo metu esančios Jonavos sporto klubo bei Šakių „Vyčio“ ekipos pirmenybių kovoms užregistravo naujus žaidėjus.

Jonavoje vėl rungtyniaus jau praėjusį sezoną komandos garbę gynęs Raimundas Žuklevičius. Praėjusį sezoną NKL čempionate 20-metis gynėjas per mačą vidutiniškai įmesdavo po 2,1 taško, atkovodavo po 1,1 atšokusio kamuolio bei atlikdavo po 1,8 rezultatyvaus perdavimo.

Tuo metu „Vytis“ pasistiprino Roku Stankevičiumi, kuris šį sezoną pradėjo Kauno KTU komandoje. NKL čempionu su Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ praėjusį sezoną tapęs 21-erių puolėjas per dvejas NKL čempionato rungtynes naujajame sezone vidutiniškai rinko po 7,5 taško bei atkovojo po 7 atšokusius kamuolius.

Pagrindiniu NKL partneriu tapo interneto tiekėjas „Mezon“

14.10.2016

Ketvirtadienį pasirašyta bendradarbiavimo sutartis tarp Nacionalinės krepšinio lygos ir interneto tiekėjo „Mezon“. Lietuvos radijo ir televizijos centro valdomas prekės ženklas „Mezon“ tapo pagrindiniu lygos partneriu ir nuo šiol NKL vadinsis „Mezon-NKL“.

„Šiais metais, ženkliai padidinus NKL tiesioginių krepšinio transliacijų skaičių, sudarius kitas sąlygas papildomai reklamai, lygai pavyko sudaryti labai gerą reklaminį paketą, kuris labai tiko „Mezon“ prekiniam ženklui produkto reklamos atžvilgiu. Todėl iš principo reikia akcentuoti, kad šis bendradarbiavimas yra ne paramos projektas, o rinkodarinis darbas“, – pristatymo metu sakė NKL prezidentas Remigijus Štaras

Sutarties pasirašymas vyko Lietuvos krepšinio federacijos namuose Kaune, o jame dalyvavo ir LKF prezidentas Arvydas Sabonis. Jis pabrėžė bendradarbiavimo svarbą ir akcentavo, kad „Mezon-NKL“ tapo Lietuvos krepšinio dalimi.

„Federacija taip pat džiaugiasi, kad esate neabejingi krepšiniui ir padedate šiai sporto šakai. NKL – tai paskutinė lyga prieš Lietuvos krepšinio aukštumas. Mūsų tikslas, kad kuo daugiau krepšininkų pasiruoštų rinktinei. Jeigu tik ką nors laimime, tai suvienija visą tautą, net kaimynai pasibučiuoja. Linkime sėkmės, kad jūs tik augtumėte“, – sutarties pasirašymo metu kalbėjo Sabonis.

„Mezon“ – progresyvi ir auganti interneto tiekėja, kuri jau artimiausiu metu transliuos skaitmeninę televiziją. Naujojo partnerio dėka padidės „Mezon-NKL“ pirmenybių pasiekiamumas, kadangi šį sezoną tiesiogiai bus transliuojama dar daugiau rungtynių.

Lietuvos radijo ir televizijos centras (trumpiau – Telecentras) yra 100% valstybės valdoma akcinė bendrovė, turinti didelę patirtį radijo ir TV programų siuntimo ir duomenų bevieliais tinklais perdavimo srityje.

„Telecentras niekuomet nebuvo nutolęs nuo krepšinio, – sakė įmonės generalinis direktorius Remigijus Šeris. – Pirmiausiai todėl, kad transliuojame televizijų ir radijo programas, kuriose krepšinio rungtynės yra vienos žiūrimiausių ar klausomiausių laidų. Taip pat todėl, kad esame telekomunikacijų partneris, kuris savo tinklais perduoda video signalą iš arenų, kuriose vyksta LKL mūšiai, į TV studiją. Momentas mūsų darbinį bendradarbiavimą pakelti į strateginį lygį Telecentrui daugiau negu tinkamas, nes šiuo metu aktyviai vystome 4 kartos LTE telekomunikacijų tinklą ir jo pagrindu diegiame išmaniąją televiziją bei kitas paslaugas gyventojams su MEZON prekės ženklu, kuris ir tampa pagrindiniu šio sezono NKL partneriu.“

NKL vadovai džiaugėsi, kad „Mezon“ bendradarbiavimas su NKL į krepšinio pasaulį sugrąžina telekomunikacijų įmonę.

„Kurį laiką iš Lietuvos krepšinio buvo išnykę telekomunikacijų atstovai, tad „Mezon“ prisijungimas prie NKL yra lyg jų sugrįžimas“, – teigė lygos prezidentas Remigijus Štaras.

Telecentras veiklą pradėjo 1926 metais, kai pirmą kartą iš Kauno buvo išsiųsti lietuviško radijo „Valstybės radiofonas“ signalai, tad yra neatsiejama nuo Nepriklausomos Lietuvos istorijos ir šiemet šventė 90 metų jubiliejų.

Šiuo metu Telecentras be radijo ir TV programų transliavimo teikia platų spektrą telekomunikacijų paslaugų, tokių kaip telefonija, belaidis, mobilusis interneto ryšys, duomenų perdavimas, operatorių įrangos bendrovės bokštuose talpinimo paslaugos.

Gyventojams teikiamos paslaugos turi bendrą MEZON prekės ženklą – vieną populiariausių ir žinomiausių telekomunikacinių prekės ženklų Lietuvoje.

Telecentro tinklais yra perduodamas vaizdas iš arenų, kuriose vyksta LKL rungtynės, į TV studiją (šiuo metu TV6).

Įmonė taip pat valdo aukščiausią statinį Lietuvoje – Vilniaus TV bokštą.

„Sūduva-Mantinga“ „Rasams“ skolina G.Stankevičių

13.10.2016

Dvidešimtmetis Giedrius Stankevičius sezoną pratęs kitoje komandoje – Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ 205 cm ūgio puolėją nusprendė paskolinti Raseinių „Rasų“ komandai.

Tiesa, G.Stankevičius į Marijampolę dar turėtų sugrįžti, kadangi jo sutartis su klubu galioja iki 2018 metų.

Šį sezoną aikštelėje puolėjas pasirodė tik rungtynėse prieš Molėtų „Ežerūną“. Krepšininkas praėjusį šeštadienį per 8 minutes taškais nepasižymėjo, tačiau atkovojo kamuolį ir atliko rezultatyvų perdavimą.

Praėjusį sezoną krepšininkas naudojosi dvigubos licencijos taisykle ir turėjo galimybę žaisti RKL čempionate rungtyniaujančios „Sūduvos-Mantingos“ dublerių gretose. Ten per rungtynes jis vidutiniškai rinko po 11,7 taško ir atkovojo po 6,5 kamuolio.

„Nafta-Uni-Akvaservis“ nepasigailėjo ir „Žalgirio-2“

13.10.2016

Įspūdingą Nacionalinės krepšinio lygos (Mezon-NKL) sezono startą pratęsė Klaipėdos „Naftos-Uni-Akvaservis“ (3-0) krepšininkai. Ryčio Vaišvilos auklėtiniai namuose 80:55 (25:15, 17:10, 19:17, 19:13) nepaliko vilčių Kauno „Žalgirio-2“ krepšininkams.

Intriga rungtynėse laikėsi vos 5 minutes. Įpusėjus pirmajam kėliniui uostamiesčio krepšininkai spurtavo 6:0 ir įgijo dviženklę persvarą (19:8), kurią nuolat didino iki mačo pabaigos.

„Nafta-Uni-Akvaservis“ dominavo po krepšiais. Po varžovų krepšiu jie atkovojo net 19 kamuolių. Klaipėdiečiai taip pat atliko ir daugiau rezultatyvių perdavimų (18:11).

„Nafta-Uni-Akvaservis“: Viktoras Chodosovskis 19, Deividas Anužis 12, Benas Bagdonavičius 11 (15 atk. kam.).

„Žalgiris-2“: Gytis Masiulis 17, Kristupas Žemaitis ir Ignas Sargiūnas po 8.