„Žalgiris-2“ pasikvietė Martyną Varną

28.10.2016

Kauno „Žalgirio-2“ komanda sulauks rimto pastiprinimo prieš šio savaitgalio Nacionalinės krepšinio lygos (Mezon-NKL) rungtynes. Kauniečiai prieš šio vakaro rungtynes įregistravo Martyną Varną.

19 metų 196 cm ūgio puolėjas turės dvigubą licenciją bei galės žaisti tiek „Žalgirio-2“ komandoje, tiek ir pagrindinėje „Žalgirio“ ekipoje.

Krepšininkas patyrė traumą vasarą vykusiame Europos čempionato grupės varžybų rungtynėse su Vokietijos komanda ir todėl nežaidė iki šiol.


Varnui rugpjūčio 1-ąją buvo atlikta operacija po 5-ojo padikaulio stresinio lūžio.

Šią vasarą 196 cm ūgio puolėjas pravėrė pagrindinės komandos duris, tačiau kol įgis sportinę formą jis žais dublerių komandoje.

Klubas skelbė, kad „Žalgirio“ dubleriams tai bus tik laikinas pastiprinimas, kadangi Varnas sieks jaunimo komandoje įgyti žaidybinės praktikos. 

G. Masiulis: „Jau vasarą žinojau apie laukiančią didesnę atsakomybę“

27.10.2016

Kauno „Žalgirio-2“ puolėjui Gyčiui Masiuliui dar tik 18 metų, tačiau jis jau gali pasigirti itin solidžiu pasiekimu.

Jaunasis 206 cm ūgio krepšininkas praėjusį savaitgalį pateko į Mezon-NKL pirmenybių metraščius, kaip įspūdingiausią individualų pasirodymą surengęs krepšininkas.

G.Masiulis per 38 minutes pelnė 42 taškus (7/13 dvitaškiai, 5/6 tritaškiai, 13/15 baudos), atkovojo 15 kamuolių, išprovokavo 11 pražangų, perėmė 1 kamuolį, 3 kartus suklydo ir 2 sykius prasižengė.

Net 55 naudingumo balus surinkęs aštuoniolikmetis pasiekė absoliutų Mezon-NKL čempionato rekordą, perspjovęs 2009 metais 53 naudingumo balus surinkusį dabartinį „Palangos“ gynėją Mindaugą Reminą.

Per pusmetį kukliojo kauniečio vaidmuo Kauno ekipoje pasikeitė kardinaliai. Praėjusį sezoną G.Masiulis rinko viso labo vidutiniškai po 5,8 taško ir 3,4 atkovoto kamuolio vidurkius. Visgi šį sezoną viskas apsivertė aukštyn kojomis. Krepšininkas per šešerias rungtynes vidutiniškai pelnė po 24,2 taško ir atkovojo po 9,8 kamuolio.

„Kol kas šią sezono atkarpą vertinu tikrai gerai. Vasarą pavyko patobulėti tiek iš fizinės pusės, tiek ir techniškai. Ir manau, kad tai man padeda būtent šį sezoną. Man asmeniškai šįmet žymiai lengviau. Su dauguma šių žaidėjų esu žaidęs jaunimo Eurolygoje ar įvairių metų amžiaus rinktinėse, todėl aš jau žinau, ko tikėtis iš komandos“, – tinklalapiui „nklyga.lt“ pasakojo G.Masiulis.

Praėjusį sezoną „Žalgirio“ dublerius paliko ne vienas svarbus krepšininkas – Martynas Echodas, Martynas Sajus, Regimantas Miniotas bei Paulius Valinskas. Pasak Masiulio, tokios netektys jam buvo aiškus signalas.

„Aš iš karto pajutau, kad mano vaidmuo komandoje bus kitoks. Žaidžiu daug laiko ir jau vasarą žinojau apie laukiančią didesnę atsakomybę ir tai, kad reikės tempti komandą“, – prisiminė G.Masiulis.

Nors jaunieji žalgiriečiai sužaidė dar tik 6 sezono rungtynes, o dalis komandų kauniečiams vis dar liko nematytos, Masiulis tikino, jog jis jau turi kam klijuoti sezono favoritų etiketę.

„Aš manau, kad sezono favoritai yra Klaipėdos „Nafta-Uni-Akvaservis“ komanda. Po krepšiu jie turi gerą aukštaūgį, gali pataikyti iš toli, sugeba gerai gintis ir greitai pulti“, – kalbėjo kaunietis.

Vis tik įvertinęs varžovus, G.Masiulis giliai kitų komandų daržo nekapsto ir tiki savo komandos draugais. Kol kas „Žalgiris-2“ per šešerias rungtynes džiaugėsi dvejomis pergalėmis, tačiau mažai abejonių, kad jaunieji žalgiriečiai ir didžiąją sezono dalį tūnos antroje turnyrinės lentelės pusėje.

Optimistiškai Masiulis žvelgia ir į asmeninį progresą. Jo tikslas nesikeičia – G.Masiulis ir toliau svajoja apie pagrindinę „Žalgirio“ komandą.

„Tikrai norėčiau sulaukti pagrindinės komandos kvietimo, bet čia jau ne man spręsti. Aš dar turiu daug kur tobulėti ir ką įrodyti“, – kukliai savo galimybes praverti „Žalgirio“ duris komentavo G.Masiulis.

„Vytį“ papildė ilgametis Jonavos klubo žaidėjas Tadas Sebežiovas

27.10.2016

Sunkiai naująjį Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) sezoną pradėjęs Šakių „Vytis“ pribrendo permainoms bei stiprina pajėgas.

„Vyčio“ ekipa sukirto rankomis su Tadu Sebežiovu. Įžaidėjas ilgus metus atstovavo Jonavos „Sporto klubo“ komandai ir Šakių klubas jam bus viso labo antrasis visoje karjeroje.

Pastiprinimas gynėjų grandyje „Vyčiui“ tapo labai reikalingas po to, kai visam sezonui iš rikiuotės dėl traumos iškrito Ernestas Serkevičius.


„Taip susiklostė aplinkybės, kad pasitaikė proga atvykti į „Vytį“ ir nusprendžiau ja pasinaudoti. Gal dar pats iki galo nesuprantu, kas įvyko, bet sakoma, kad kartais reikia išeiti iš savo komforto zonos.

Stengsiuosi atiduoti visas jėgas ir įgyvendinti trenerių skirtas užduotis. O tikslai, nors sezonas „Vyčiui“ ir prasidėjo sunkokai, išlieka aukščiausi“, – kalbėjo Sebežiovas.

31 metų 185 cm ūgio jonaviškis gimtajame mieste ištikimai rungtyniavo nuo 2005 metų ir beveik visą šį laiką buvo esminis klubo lyderis.

Šio sezono metu Sebežiovas per 22 minutes įmesdavo po 11 taškų, atkovodavo po 3,3 kamuolio ir atlikdavo po 2 rezultatyvius perdavimus.

„Vyčio“ komanda kol kas NKL pirmenybėse su 1 pergale bei 5 pralaimėjimais yra trylikta.

Palangoje praūžė darželių krepšinio šventė

26.10.2016

Spalio 24 diena buvo išskirtinė Palangos darželių auklėtiniams. Palangos krepšinio klubas kartu su sporto centru surengė renginį skirtą priešmokyklinio amžiaus vaikams. Darželių ,,Gintarėlis‘‘, ,,Pasaka‘‘, ,,Žilvinas‘‘, ,,Nykštukas‘‘ ir ,,Ažuoliukas‘‘ auklėtiniai praleido pirmadienio rytą su Palangos klubo krepšininkais. Sporto centre vykusi šventė nepaliko abejingų.

Visus vaikus ir jų auklėtojas į areną atvežė sporto centro autobusas. Kiekvienas darželis turėjo sau skirtą rūbinę, kurioje vaikai persirengė ir pasiruošę sportui žengė į krepšinio aikštelę. Pagrindinis renginio tikslas buvo supažindinti vaikus su Palangos krepšinio komanda ir sporto centru. Parodyti, kaip reikia taisyklingai sportuoti ir paskatinti jaunąją kartą domėtis sportu.

Jauniesiems krepšinio gerbėjams buvo pristatyta Palangos krepšinio komanda ir susipažinta su joje rungtyniaujančiais krepšininkais. Susirinkus visiems darželiams iniciatyvos ėmėsi Vitalijus Kozys. Aikštelės viduryje Vitalijus parodė jauniesiems sportininkams kaip turi būti daromas apšilimas ir mankšta. Vaikai klusniai vykdė naujojo auklėtojo nurodymus. Krepšininkui sekėsi puikiai, po mankštos vaikai plojo ir džiaugėsi tokiu smagiu apšilimu. Puikią nuotaiką renginyje palaikė vedėjas Tautvydas.

Laikas estafetėms! Kiekvienas darželis turėjo savo komandą, o gausiausiai susirinkę darželiai sudarė po dvi ekipas. Iš viso 7 komandos varžėsi estafetėse ir siekė įrodyti, kuris darželis yra pats sportiškiausias. Kiekvienas iš jų priglaudė po Palangos krepšininką ar trenerį, kurie vedė savo komandas į priekį. Visoms komandoms sekėsi puikiai, skirtingose rungtyse vis kitas darželis džiaugdavosi pergale.

Po estafečių atėjo laikas poilsiui. Vaikučiai turėjo progą pabendrauti su krepšininkais. Drąsiausieji netgi bandė su legionieriais bendrauti angliškai. Tiek Johnathanui Hudsonui, tiek Jordanui Lathamui paliko įspūdį vaikų drąsa ir gebėjimas tokiame jauname amžiuje kalbėti užsienio kalba. Atėjo laikas krepšinio varžyboms. Visi darželiai susivienijo ir metė įšukį Palangos krepšininkams. Rungtyniauti prieš daugiau nei šimtą vaikų neatrodė lengva užduotis krepšininkams, kurie turėjo pripažinti Palangos darželių pergalę rezultatu 5:2.

Darželių auklėtojos džiaugėsi įvykusiu renginiu. Vaikai negalėjo atsidžiaugti gavę progą pabendrauti ir pažaisti su krepšininkais, kurie atstovauja Palangą. Visą kelią namo vaikai dalinosi įspūdžiais. Darželio „Pasaka“ auklėtoja galvojo, kad krepšininkams bus sunku suvaldyti tokį skaičių vaikų (daugiau nei 100), tačiau jie puikiai susitvarkė su užduotimi.

Darželio „Nykštukas“ auklėtoja Sigutė antrino savo kolegei: „Vaikai džiaugėsi, kad gali apsilankyti tokioje gražioje krepšinio aikštelėje, rungtyniauti tarpusavyje, pabendrauti su krepšininkais. Renginys patiko visiems, tiek berniukams, tiek mergaitėms. Įspūdžių užteks visai savaitei.“, – atviravo auklėtoja.

„Kuo daugiau tokių švenčių! Grįžę į darželį vaikai buvo pilni įspūdžių, kuriais dalijosi su tėveliais. Džiaugėsi gautomis dovanomis (knygelėmis), vaišinosi sultimis.

Vaikus džiugino netradicinė aplinka, didžiulės erdvės, susitikimas ir varžybos su krepšininkais. Šventėje dalyvavę tėveliai išreiškė padėką organizatoriams.“, – kalbėjo darželio „Ąžuoliukas“ direktorė Rūta Lukaitienė.

Gražiausias Mezon-NKL savaitės epizodas – uraganinė „Palangos“ ataka

26.10.2016

Mezon-NKL pirmenybėse jau praėjo trečiasis turas, o jis tradiciškai pateikė ir įspūdingų epizodų.

Šią savaitę trečioje vietoje atsidūrė Klaipėdos „Nafta-Uni-Akvaservis“ atstovas Erikas Kubilius, kurio dėjimui nesutrukdė net ir Kauno KTU gynėjo Aido Kavaliausko gynyba.

Antroje vietoje – Šakių „Vyčio“ lyderio Pauliaus Beliavičiaus blokas „Šilutės“ gynėjui Augustui Šuliauskui, kuris greitą ataką ketino užbaigti lengvu metimu iš po krepšio.

Gražiausias savaitės epizodas buvo sukurtas Palangoje. Ten vietos ekipos krepšininkas Matas Budrys gynyboje atkovojo kamuolį, pats nuskubėjo į greitą ataką, varžovų aikštės pusėje atidavė kamuolį Johnathanui Hudsonui ir po pastarojo netrukus atlikto perdavimo ore sugavo jį ir efektingai sugrūdo į krepšį.

Rekordą pagerinęs T.Masiulis – naudingiausias Mezon-NKL savaitės žaidėjas

24.10.2016

Dešimtmečio pasirodymą praėjusią savaitę Mezon-NKL pirmenybių rungtynėse surengęs jaunasis žalgirietis Gytis Masiulis tapo naudingiausiu trečiosios savaitės lygos krepšininku.

G.Masiulis apie save garsiai visiems pranešė šeštadienio rungtynėse, kuomet „Žalgirio“ dubleriams iššūkį metė Raseinių „Rasų“ ekipa.

206 cm ūgio krepšininkas per 38 minutes pelnė 42 taškus (7/13 dvitaškiai, 5/6 tritaškiai, 13/15 baudos), atkovojo 15 kamuolių, išprovokavo 11 pražangų, perėmė 1 kamuolį, 3 kartus suklydo ir 2 sykius prasižengė.

Net 55 naudingumo balus surinkęs aštuoniolikmetis pasiekė absoliutų Mezon-NKL čempionato rekordą, perspjovęs 2009 metais 53 naudingumo balus surinkusį dabartinį „Palangos“ gynėją Mindaugą Reminą.

Verta paminėti, kad sėkmingai G.Masiulis rungtyniavo ir penktadienio mače, kuomet rungtynėse su Jonavos „Sporto klubu“ jis pelnė 17 taškų, sugriebė 11 kamuolių ir surinko 25 naudingumo balus.

Kauniečo vedamas „Žalgiris-2“ savaitgalį 59:70 nusileido Jonavos „Sporto klubui“, tačiau jau kitą dieną 91:82 atsigriebė mače su „Rasais“.

Tinklalapis „nklyga.lt“ pristato dar keturis krepšininkus, kurie taip pat pateko į simbolinį Mezon-NKL savaitės penketuką.

Evaldas Šaulys, „Sūduva-Mantinga“ (13 tšk., 9 atk. kam., 3 rez. perd., 21 naud. bal.)

Stabiliai šį sezoną rungtyniaujantis Marijampolės klubo gynėjas jau antrą savaitę iš eilės tampa simbolinio naudingiausių savaitės žaidėjų penketuko dalimi.

Rezultatyviausias „Sūduvos-Mantingos“ krepšininkas praėjusį savaitgalį solidžiau rungtyniavo susitikime su Vilniaus „Perlo“ ekipa, kur per 33 minutes pelnė 18 taškų (2/5 dvit., 3/8 trit., 5/5 baud. met.), atkovojo 10 kamuolių ir, atlikęs 3 rezultatyvius perdavimus, surinko 25 naudingumo balus.

E.Šaulys yra suvalkiečių komandos lyderis pagal tris pagrindines statistikos kategorijas – taškus, atkovotus kamuolius ir rezultatyvius perdavimus.

Benas Bagdonavičius, „Nafta-Uni-Akvaservis“ (18 tšk., 7 atk. kam., 21 naud. bal.)

Praėjusią vasarą į Klaipėdą atvykęs panevėžietis uostamiesčio klubo vadovams kol kas sėkmingai įrodinėja, jog šie jį pasirinkdami nesuklydo.

Dar vienas to pavyzdys – praėjęs savaitgalis. Puolėjas sėkmingai rungtyniavo tiek ketvirtadienį, tiek ir šeštadienį, tačiau solidžiau jis žaidė mače prieš Kauno KTU komandą. Tąkart B.Bagdonavičius per 34 minutes pelnė 20 taškų (8/10 dvit., 1/3 trit., 1/2 baud. met.), atkovojo 7 kamuolius ir surinko 24 naudingumo balus.

Sėkmingai sekėsi ir jo atstovaujamai „Nafta-Uni-Akvaservis“ komandai – klaipėdiečiai savaitgalį šventė dvi pergales, su Marijampolės klubu tęsdama konkurenciją dėl vienvaldystės.

Marius Valukonis, „Sūduva-Mantinga“ (16 tšk., 12 atk. kam., 27 naud. bal.)

Sėkmingiems Marijampolės klubo rezultatams įtakos turi ne tik solidus naujokų žaidimas, bet ir patikima komandos kapitono sportinė forma.

Marijampolietis Marius Valukonis šį sezoną pradėjo taip, kaip dar nėra pradėjęs pastaruosius trejus metus, o to atspindžiu tapo praėjusio savaitgalio kovos – abiejuose mačuose Valukonis rinko dvigubus dublius.

Tiesa, ryškiau puolėjo žvaigždė degė Vilniuje. M.Valukonis rungtynėse su „Perlo“ komanda per 31 minutę pelnė 18 taškų (7/10 dvit., 4/5 baud. met.), atkovojo 12 kamuolių, išprovokavo 6 varžovų pražangas ir surinko 33 naudingumo balus.

Pastarasis rezultatas M.Valukoniui taip pat yra geriausias per pastaruosius trejus metus.

Povilas Butkevičius, „Vytis“ (14,5 tšk., 10 atk. kam., 4 rez. perd., 26 naud. bal.)

Buvęs ilgametis LKL žaidėjas praėjusį savaitgalį pagaliau pademonstravo tai, ko iš jo sezono eigoje tikisi Šakių komandos vadovai.

Po sunkių traumų gausos į krepšinį sugrįžęs kaunietis abejose savaitgalio rungtynėse demonstravo solidų ir užtikrintą žaidimą, o Šilutėje užfiksavo ir asmeninį sezono rezultatyvumo ir naudingumo balų rekordą.

Šeštadienį P.Butkevičius per 31 minutę į „Šilutės“ krepšį įmetė 19 taškų (9/12 dvit., 0/1 trit., 1/3 baud. met.), atkovojo 12 kamuolių ir surinko 31 naudingumo balą.

Tiesa, šiose rungtynėse nepasisekė jo atstovaujamam „Vyčiui“, kuris Šilutėje krito 82:92. Penktadienį šakiečiai džiaugėsi pirma sezono pergale – 108:69 sutriuškinta „Palanga“.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 381 382 383 384 385 386 387 388 389 390 391 392 393 394 395 396 397 398 399 400 401 402 403 404 405 406 407 408 409 410 411 412 413 414 415 416 417 418 419 420
 
 
Dizainas: O.K.      Programavimas: Genius Sports