„Petrochemos“ spurtą atlaikę „Žalgirio“ dubleriai išlygino aštuntfinalio serijos santykį

14.03.2015

Pralaimėjimą antrose Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) aštuntfinalio rungtynės patyrė Jonavos „Petrochemos“ krepšininkai išvykoje – 68:71 (9:20, 27:23, 12:17, 20:11) turėję pripažinti Kauno „Žalgirio“ dublerių pranašumą.

Aštuntfinalio serijos rezultatas iki trijų pergalių tapo lygus – 1:1. Antradienį komandos vėl žais Jonavoje. Pirmajame atkrintamųjų varžybų susitikime pergalę – 68:57 iškovojo „Petrochemos“ krepšininkai.

Jaunieji žalgiriečiai mače namuose jau per pirmąsias tris minutes susikrovė apčiuopiamą pranašumą – 9:2.

Jonaviečiai per kitas tris minutes kiek stabilizavo situaciją – 7:13 (6 min), tačiau Martyno Varno taškai ketvirčio pabaigoje padidino kauniečių persvarą iki rekordinės – 20:9.

Antrajame kėlinyje Jonavos komandai taškus pradėjo rinkti Tadas Sebežiovas ir svečių deficitas kiek aptirpo – 19:25. Netrukus Paulius Valinskas pataikė tris taškius, vieną – pridėjo Vidas Ginevičius ir komandas vėl skyrė dviženklis skirtumas – 40:28 (19 min). Per likusį kėlinio laiką jonaviečiai eilinį sykį priartėjo – 36:43.

Po didžiosios pertraukos Kauno ekipa atstatė „etatinę“ 12 taškų persvarą – 48:36 (23 min). Sunkiai kelių varžovų krepšio link ieškoję Kęstučio Naruševičiaus auklėtiniai nesėkmingai naikino deficitą ir prieš lemiamą ketvirtį „Žalgirio“ dubleriai pirmavo – 60:48.

Klampioje „Petrochemos“ gynyboje strigę žalgiriečiai po pirmųjų trijų ketvirčio minučių pirmavo – 63:55. Netrukus sekusį trijų minučių badą nutraukė šeši Luko Grabausko taškai ir Vytauto Pikalavičiaus dvitaškis, išlyginę rezultatą – 63:63 (37 min).

Į duobę patekusius žalgiriečius gelbėjo realizuoti baudų metimai ir P.Valinsko dvitaškis – 68:63. Likus žaisti vieną minutę, iniciatyvos ėmėsi Lukas Grabauskas. „Petrochemos“ žaidėjas pataikė dvitaškį, o po to ir tritaškį bei išlygino rezultatą – 68:68. Pražanga sustabdytas P.Valinskas realizavo tik vieną baudos metimą. Pergalingu galėjęs tapti Henriko Vorotnikovo dvitaškis skriejo pro šalį, o kamuolį atkovoję žalgiriečiai pataikė baudų metimus – 71:68. Paskutinysis T.Sebežiovo mestas tolimas buvo netaiklus ir pergalę šventė kauniečiai.

Jonavos „Petrochema“: Lukas Grabauskas 16 taškų, Tadas Sebežiovas 10, Aurimas Urbonas ir Vytautas Pikalavičius po 7.

Kauno „Žalgiris-2“: Paulius Valinskas 23 taškai, Vidas Ginevičius 10.

„Delikatesas“ antroje rungtynių dalyje nikovė „Palangą“

14.03.2015

Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) aštuntfinalyje tarp Joniškio ir Palangos komandų - lygybė (1:1). Palangiškiai svečiuose po permainingų rungtynių 70:74 nusileido arenos šeimininkams Joniškio „Delikateso“ krepšininkams.

Rungtynes keliais aštriais prasiveržimais geriau pradėjo „Delikateso“ komanda, bet į tai A.Drungilas ir E.Kubilius atsakė sėkmingais metimais (9:6). Likus žaisti 1 minutę pirmojo ketvirčio D.Keburys dėjimu užbaigė ataką ir tai buvo paskutinieji taškai pirmajame kėlinyje (17:11).

5-0 tokiu mini spurtu antrąjį kėlinį pradėjo joniškiečiai, į tai palangiškiai atsakė 9-0 ir pirmą kartą susikrovė dviženklį pranašumą (26:16). Šeimininkai iki ilgosios pertraukos sugebėjo sumažinti deficitą, bet neženkliai (38:30).

23-ąją minutę galingu dėjimu E.Kubilius išbando joniškiečių arenos lanko tvirtumą (42:33). Š.Kulevičius ir P.Klemas pataiko po tolimą metimą ir pamatęs, kad žaidimas pradeda slysti iš po kojų V.Sirvydis prašo minutės pertraukėlės (42:39). Iki kėlinio pabaigos likus žaisti 40 sekundžių taškų badą nutraukė A.Drungilas, o su ketvirčio sirena tolimą šūvį paleido E.Kubilius (50:52).

Per pirmąsias trejas lemiamo kėlinio minutes komandos keitėsi vien tik tolimais metimais (53:58). Po Ž.Pertraičio dvitaškio įspusėjant kėliniui komandas skyrė 8 taškai (56:63). 39-ąją rungtynių minutę E.Kubilius dėjimu sumažino atsilikimą iki minimumo, bet kitoje atakoje M.Pukinskas smeigė tolimą šūvį (68:72). P.Klemas stojo prie baudų metimų linijos iš keturių mestų baudų pataikė vos dvi, bet turėta persvara joniškiečiams leido džiaugtis pergale rezultatu 70:74.

„Palanga“: Adomas Drungilas 18 (13 atk.kam), Povilas Šakinis 13 (4 atk.kam), Deividas Anužis 10 (9 atk.kam, 8 išpro.praž), Travis Garrison 10 (5 atk.kam, 4 rez.perd).

„Delikatesas“: Paulius Klemas 20 (6/9 tri), Žilvinas Petraitis 17 (6 atk.kam), Šarūnas Kulevičius 12 (5 rez.perd), Mantas Pukinskas 9.

Beveik neklydę „Rasai“ sutriuškino „Zanavyką“ ir išlygino serijos rezultatą

14.03.2015

Antrose NKL aštuntfinalio rungtynėse Raseinių „Rasai“ įveikė Šakių „Zanavyką“ ir išlygino serijos iki trijų pergalių rezultatą 1:1. Šakiečiai niekaip nesusitvarkė su keturiais šeimininkų krepšininkais, kurie ir tapo pagrindiniais solidžios pergalės kalviais.

Lyg iš natų pirmoje rungtynių pusėje rungtniavę raseiniškiai per pirmuosius du ketvirčius susikrovė 18 taškų pranašumą (58:40). Net keturi „Rasų“ krepšininkai per pirmąsias 20 minučių pelnė po dviženklį taškų skaičių – G. Kurtinaitis, D. Marcinkevičius, K. Guščikas ir V. Savostjanovas. Verta paminėti, jog iki didžiosios pertraukos Alberto Vilimo auklėtiniai suklydo vos kartą.

Antroje rungtynių dalyje „Rasai“ toliau diktavo savo sąlygas ir didino atotrūkį. Keturi raseiniškių lyderiai toliau tempė savo komandą ir po trijų kėlinių šeimininkai pirmavo 82:56. Paskutiniame ketvirtyje Raseinių komandos pranašumas išaugo iki 30 taškų. Tačiau pagrindiniams krepšininkams atsisėdus ant suoliuko, šakiečiai skirtumą aptirpdė iki 93:76.

Įspūdingai rungtynėse pasirodė „Rasų“ aukštaūgis Karolis Guščikas, kuriam iki dvigubo dvigubo dublio pritrūko vos vieno atkovoto kamuolio. Puolėjas pelnė 21 tašką, atkovojo 19 kamuolių ir blokavo 6 varžovų metimus. 19 taškų nugaalėtojams pelnė Valdemaras Savostjanovas, 18 – Giedrius Kurtinaitis, 17 – Darius Marcinkevičius.

„Zanavyko“ ekipoje rezultatyvumu išsiskyrė 24 taškus pelnęs Marijus Užupis. 19 pridėjo Šarūnas Vingelis, 13 – Šarūnas Beniušis.

Išrinkite žaviausią NKL šokėjų grupę (BALSAVIMAS)

10.03.2015

Prieš porą savaičių Palangoje vykusiame „Geriausios NKL šokėjų grupės konkurse“ triumfavo „Palangos“ ir „Šilutės“ merginos. Aštuonis konkurse dalyvavusius merginų kolektyvus vertino kompetetinga komisija – Klaipėdos „Neptūno“ šokėjos. Nugalėtojos iškovojo kvietimus šokti NKL finalo ketverto turnyre ir UAB „Mantinga“ įsteigtas aprangas.

Dabar atėjo laikas išrinkti žaviausią NKL šokėjų grupę. Ją rinkti siūlome visiems interneto naršytojams. Tereikia peržiūrėti visų merginų kolektyvų video siužetus ir už žaviausias, smagiausias, gražiausias, linksmiausias (ir t.t.) atiduoti savo balsą oficialioje NKL svetainėje.

Žaviausia NKL šokėjų grupe pretenduoja tapti „Trakų“, Molėtų „Ežerūno-Kario“, Marijampolės „Sūduvos-Mantingos“, Raseinių „Rasų“, Jonavos „Petrochemos“, Joniškio „Delikateso“, „Šilutės“ ir „Palangos“ komandų šokėjos. Konkurso nugalėtojos iškovos kvietimą šokti NKL finalo ketverto turnyre bei UAB „Mantinga“ įsteigtus prizus.

Kokios žavios yra NKL komandų šokėjos, pamatysite video reportažuose. Reportažai su kolektyvais buvo filmuojami Palangoje vykusio renginio užkulisiuose. Merginos buvo filmuojamos rūbinėse, tribūnose, arenos koridoriuose, repeticijose ir pasirodymų žiūrovams metu.

Už patinkančią merginų komandą balsuoti galima kas valandą. Balsavimas vyks iki šeštadienio (03.14), 22:00 val. Balsavimo langą rasite žemiau.

12.03.2015

Šakių „Zanavykas” NKL čempionate sužaidė pirmąsias aštuntfinalio serijos rungtynes. Edo Nickaus auklėtiniai savų žiūrovų akivaizdoje užtikrintai 89:75 (28:22, 19:19, 25:10, 17:24) nugalėjo Raseinių „Rasus” ir serijoje iki trijų pergalių išsiveržė į priekį 1:0.

Pirmąjį kėlinį sėkmingiau pradėjo Raseinių krepšininkai 5:10, tačiau netrukus šakiečiai vis dažniau surado spragų varžovų gynyboje ir įpusėjus ketvirčiui rezultatas tapo lygus 12:12. Nors Giedrius Kurtinaitis taikliais baudos metimais vėl buvo išvedęs svečius į priekį 17:19, tačiau tada Justas Nausėdas ir Marijus Užupis smeigė po tritaškį, Tomas Urbonas pridėjo du taškus bei šeimininkai įgijo šešių taškų

persvarą 25:19. Likusį laiką vaizdas aikštėje nesikeitė ir po pirmųjų dešimties žaidimo minučių šeimininkai išsaugojo įgytą pranašumą – 28:22.

Antrajame kėlinyje Šakių krepšininkai ir toliau žaidė užtikrintai bei sužaidus dvi minutes pirmą kartą rungtynėse įgijo dviženklį pranašumą 34:24. Svečiai sugebėjo dar kartą atsitiesti  ir sumažino deficitą iki šešių taškų – 47:41.

Trečiajame kėlinyje galingais dėjimais varžovų krepšį drebino Šarūnas Beniušis, prie jo taikliais metimais prisidėjo ir kiti komandos draugai bei šeimininkai įgijo triuškinančią persvarą 64:45. Tokią persvarą zanavykai išlaikė iki ketvirčio pabaigos – 72:51.

Ketvirtajame kėlinyje svečiai nekėlė baltos vėliavos ir sužaidus kiek daugiau nei dvi minutes sumažino savo deficitą iki dvylikos taškų 72:60. Edo Nickaus laiku paprašyta minutės pertraukėlė vėl sustygiavo auklėtinių žaidimą. Šakiečiai surengė dar vieną spurtą ir pabėgo nepavejamai (80:60). Nors paskutinėmis minutėmis Raseinių krepšininkai sumažino deficitą, tačiau „Zanavyko” komanda pirmose aštuntfinalio rungtynėse šventė užtikrintą pergalę rezultatu – 89:75.

Šakių „Zanavykas”: Šarūnas Vingelis – 16, Paulius Malašauskas – 15 (4/5 dvit., 8 rez. perd., 6 per. kam., 30 naud. bal.), Šarūnas Beniušis – 14 (7/8 dvit., 12 atk. kam., 22 naud. bal.), Marijus Užupis – 13 (3/4 trit., 7 atk. kam., 17 naud. bal.), Paulius Beliavičius – 12 (5 rez. perd.)

Raseinių „Rasai”: Karolis Guščikas ir Giedrius Kurtinaitis – po 14, Gediminas Butkus, Valdemaras Savostjanovas ir Darius Marcinkevičius – po 10.

Antras aštuntfinalio serijos rungtynes Šakių „Zanavykas” žais kovo 14 dieną, šeštadienį, Raseiniuose, rungtynių pradžia 16.00 val.

„Žalgirio“ dublerius „Petrochema“ palaužė gynybos veiksmais

12.03.2015

Jonavos „Petrochemos“ krepšininkai pergale pradėjo NKL aštuntfinalio etapą. Kęstučio Naruševičiaus auklėtiniai namuose – 68:57 (17:16, 9:8, 22:16, 20:17) įveikė Kauno „Žalgirio“ dublerius ir serijoje iki trijų pergalių išsiveržė į priekį – 1:0.

Rungtynes keliomis sėkmingomis atakomis pradėjo jaunieji žalgiriečiai – 5:0, tačiau įpusėjus ketvirčiui, Vytauto Pikalavičiaus dvitaškis pirmą kartą išvedė šeimininkus į priekį – 9:7. Ričardo Verbicko tolimi metimai neleido kauniečiams susigrąžinti pranašumo ir po pirmųjų dešimties minučių „Petrochema“ pirmavo – 17:16.

Antrojo kėlinio metu komandos labiau rūpinosi veiksmais gynyboje nei puolimu. Tiesa, rezultatu 7:2 spurtavę svečiai grįžo į pirmaujančios ekipos vaidmenį – 23:19 (15 min). Evaldo Aniulio puolime pabudinti jonaviečiai dar kartą perėmė žaidimo kontrolę į savo rankas ir prieš didžiąją pertrauką kontroliavo situaciją mače – 26:24.

Po keturių Henriko Vorotnikovo taškų trečiajame kėlinyje „Petrochema“ susikrovė rekordinę persvarą – 32:27. Tomo Masiulio auklėtiniai netruko išlyginti rezultatą – 32:32 (23 min). Po keletos akimirkų šeimininkai surengė spurtą – 12:2 ir susikrovė apčiuopiamą pranašumą, kurį išlaikė iki lemiamo kėlinio pradžios – 48:40.

Ketvirtajame kėlinyje po E.Aniulio ir R.Verbicko atakų serijos komandas jau skyrė 17 taškų skirtumas – 61:44. Žalgiriečiams buvo pavykę nežymiai priartėti – 65:53, tačiau kieta „Petrochemos“ gynyba didesnės intrigos Kauno komanda sukurti neleido.

Jonavos „Petrochema“: Ričardas Verbickas 16 taškų, Henrikas Vorotnikovas ir Evaldas Aniulis po 11, Vytautas Pikalavičius 9, Lukas Grabauskas 8, Tadas Sebežiovas 7, Aurimas Urbonas 6 (8 rez. perd.).

Kauno „Žalgiris-2“: Paulius Valinskas 12 taškų, Martynas Sajus ir Martynas Echodas po 10.

Kitas aštuntfinalio serijos rungtynes Jonavos „Petrochemos“ ir Kauno „Žalgirio-2“ krepšininkai žais šeštadienį nuo 16 val. Kaune.

„Palanga“ atkrintamąsias pradėjo pergale prieš „Delikatesą“

12.03.2015

Pirmose NKL aštuntfinalio rungtynėse Palangoje vietos „Palanga“ su Joniškio „Delikatesu“ taškas į tašką (35:35) žygiavo aštuoniolika minučių. Per paskutines dvi antrojo kėlinio minutes Virginijaus Sirvydžio auklėtiniai spurtavo 12:0 ir įgijo persvarą (47:35), nulėmusią rungtynių baigtį.

Antroje rungtynių pusėje joniškiečiai buvo sumažinę atsilikimą iki 4 taškų (56:52), tačiau svečių apgultį atleikę palangiškiai rungtynių pabaigoje susigrąžino dviženklę persvarą (76:62). Užtikrintai finišavę pajūrio krepšininkai iškovojo pergalę rezultatu 87:78.

Nors aukščiausias rungtynių žaidėjas vilkėjo „Delikateso” marškinėlius, svečiai pralaimėjo kovą dėl atšokusių kamuolių (26 prieš 38). Joniškiečių pralaimėjimą lėmė ir blogesnis pataikymas iš trijų taškų zonos (29 proc. prieš 38 proc.) bei netikslūs baudų metimai (55 proc. prieš 86 proc.).

„Palanga“: Adomas Drungilas 19 (11 atk.kam, 4 rez.perd, 4 perim.kam), Travis Garrison 15, Povilas Šakinis 14 (6 atk.kam), Deividas Keburys 13, Deividas Anužis 7 (6 atk.kam, 8 rez.perd).

„Delikatesas“: Šarūnas Kulevičius 22 (8 atk.kam, 4 rez.perd), Nerijus Anglickis 13 (10 atk.kam), Paulius Klemas 11, Aivaras Galkauskas 9.

Blankiai rungtynes pradėjusi „Nafta-Uni-Akvaservis“ sutriuškino „Vilnių“

12.03.2015

Pirmųjų NKL aštuntfinalio rungtynių pradžioje spurtu klaipėdiečius išgąsdinę „Vilniaus“ krepšininkai likusiuose ketvirčiuose gerokai nusvilo pirštus.

Rungtynių pradžioje dviženklę persvarą susikrovę svečiai pranašumu džiaugėsi neilgai. Po galingo „Naftos-Uni-Akvaservis“ krepšininkų spurto antrajame kėlinyje vilniečiai prarado rungtynių kontrolę ir atkrintamąsias pradėjo nesėkme – 80:53.

Pirmuosius 10 tritaškių prametę Ryčio Vaišvilos auklėtiniai ilgai vijosi varžovus ir prieš savo žiūrovus reabilitavosi tik

antrojo ketvirčio viduryje. Po spurto 21:0 šeimininkai perėmė iniciatyvą ir savo sąlygas diktavo iki rungtynių pabaigos. Antrame (24:8), trečiame (24:16) ir ketvirtame (24:12) kėliniuose šeimininkai svečius iš sostinės tiesiog triuškino. Po mačo „Naftos-Uni-Akvaservis“ komandos pranašumas abejonių nekėlė.

Nugalėtojams taškus pelnė visi 11 aikštėje pasirodžiusių krepšininkų. Po 11 taškų į „Vilniaus“ krepšį įmetė Dainius Vaitelis, Mindaugas Stašys ir Ignas Vaitkus. 9 taškus pelnė Julius Kazakauskas, 8 – Tadas Maželis, po 7 – Viktoras Chodosovskis ir Donatas Norkus.

„Vilniaus“ komandą į priekį tempė trys krepšininkai. Saulius Dumbliauskas surinko 16 taškų, Jermaine Love – 14, Ignas Daukšys – 12.

Antrąsias tarpusavio rungtynes komandos žais šeštadienį, 16:00 val., Vilniuje.

Portalo Krepsinis.net prognozės NKL ketvirtfinaliui

12.03.2015

Ketvirtadienį Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL) startuos atkrintamosios varžybos – aštuntfinalis. Portalas Krepsinis.net apžvelgia visų keturių porų šansus ir išskiria svarbiausius žaidėjus.

„Palanga“ (8) – Joniškio „Delikatesas“ (9)

Tarpusavio dvikovos: 1:3

Svarbiausi žaidėjai:

„Palanga“: Adomas Drungilas (16,4 tšk., 8,5 atk. kam.), Deividas Anužis (13,9 tšk., 5,5 atk. kam., 5,1 rez. perd.), Travisas Garrisonas (13 tšk., 7,6 atk. kam.), Erikas Kubilius (12,1 tšk.), Deividas Keburys (11,4 tšk.).

„Delikatesas“: Šarūnas Kulevičius (20,6 tšk., 6,6 atk. kam., 3,6 rez. perd.), Benas Bagdonavičius (16,8 tšk.), Žilvinas Petraitis (14 tšk.).

Gretimas vietas reguliariajame sezone užėmusių komandų dvikova žada būti įdomi ir intriguojanti. Nors „Delikatesas“ laimėjo trejas tarpusavio rungtynes, tačiau tai padarė tik po atkaklios kovos, o „Palanga“ pastarąją akistatą laimėjo net 30 taškų skirtumu ir tai turėtų Virginijaus Sirvydžio auklėtinius nuteikti optimistiškai. „Palangos“ pranašumas – priekinė linija ir ilgesnis atsarginių žaidėjų suolelis, tačiau „Delikatesas“ turi slaptą kozirį – B.Bagdonavičių. Šis žaidėjas įspūdingai pradėjo sezoną, bet dėl nugaros problemų nerungtyniavo nuo lapkričio pabaigos. Dabar panevėžietis jau jaučiasi geriau ir gali pasirodyti ant parketo atkrintamosiose.

Krepsinis.net prognozė: seriją 3:2 laimės „Palanga“

Klaipėdos „Nafta-Uni-Akvaservis“ (5) – „Vilnius“ (12)

Tarpusavio dvikovos: 1:1

„Nafta-Uni-Akvaservis“: Julius Kazakauskas (14,7 tšk., 8,8 atk. kam., 3,2 rez. perd.), Viktoras Chodosovskis (12,6 tšk., 3,9 atk. kam.), Ignas Vaitkus (11,4 tšk., 4,1 atk. kam.).

„Vilnius“: Jermaine‘as Love‘as (19 tšk., 5,5 atk. kam.), Ignas Daukšys (13,2 tšk., 4,8 atk. kam.), Vitalijus Lukša (10,6 tšk., 6,4 atk. kam.), Andrew Fairas (9,8 tšk.).

Stipriausia ketvirtfinlio komanda ir paskutinė į atkrintamųjų traukinį įšokusi ekipa. Favoritas yra Klaipėdos klubas, bet „Vilnius“ po Naujųjų metų, kai vyr. treneriu tapo Marius Kiltinavičius, demonstruoja įspūdingą žaidimą ir antrajame NKL etape iškovojo net 10 pergalių iš 12 galimų. „Naftos“ tikrai nelaukia lengvas pasivaikščiojimas. Klaipėdiečiai turės bėdų tvarkantis su J.Love‘u, kuris prieš visus varžovus surenka daug taškų. Ryčio Vaišvilos treniruojamoje komandoje išsiskiria J.Kazakauskas, o „Vilniaus“ ekipoje būtent sunkiojo krašto puolėjo pozicija yra silpniausia, tad sostinės klubo stratego lauks sunki užduotis, kaip sustabdyti varžovų lyderį.

Krepsinis.net prognozė: seriją 3:1 laimės „Nafta-Uni-Akvaservis“

Jonavos „Petrochema“ (7) – Kauno „Žalgiris-2“ (10)

Tarpusavio dvikovos: 2:0

„Petrochema“: Tadas Sebežiovas (14,5 tšk.), Henrikas Vorotnikovas (12,7 tšk., 5,4 atk. kam.), Vytautas Edvardas Pikalavičius (11,2 tšk., 9,2 atk. kam.).

„Žalgiris-2“: Paulius Valinskas (13,1 tšk.), Martynas Echodas (12,1 tšk.), Martynas Varnas (11,7 tšk.), Laurynas Bieliauskas (10,7 tšk.).

Susitinka dvi komandos, kurios aikštelėje atiduos viską tam, jog pasiektų pergalę. Jonaviškiai NKL garsėja savo kovingumu ir pasiekiamais gerais rezultatais neturint ryškių žvaigždžių. Žalgiriečiai turi gabaus jaunimo ir Vidą Ginevičių, kuris sumaniai vadovauja komandos žaidimui. Šį sezoną „Petrochema“ iškovojo pergales 7 ir 4 taškais, tad laukia tikrai atkaklus mūšis. „Petrochema“ yra nežymi poros favoritė, kadangi jos pusėje yra namų pranašumas, o Jonavoje bet kam žaisti yra labai sunku. Daug kas priklausys nuo to, kaip pasiseks „Žalgirio“ dubleriams susitvarkyti su jauduliu ir atkrintamųjų našta. Kauniečiai gali tikėtis sėkmės tokiu atveju, jeigu sugebės laimėti svečiuose.

Krepsinis.net prognozė: 3:2 į ketvirtfinalį žengs „Petrochema“

Šakių „Zanavykas“ (6) – Raseinių „Rasai“ (11)

„Zanavykas“: Šarūnas Vingelis (19,9 tšk.), Marijus Užupis (15,8 tšk., 5,6 atk. kam.), Paulius Beliavičius (13,8 tšk., 4,6 rez. perd.).

„Rasai“: Karolis Guščikas (16,2 tšk., 9,7 atk. kam.), Valdemaras Savostjanovas (15,8 tšk., 6,1 atk. kam.), Giedrius Kurtinaitis (15,3 tšk.).

Šioje poroje viskas daugiau mažiau aišku – toliau žengs „Zanavykas“. Edo Nickaus auklėtiniai sezono pradžioje pralaimėjo NKL debiutantams, tačiau vėliau atsirevanšavo ir dar sustiprino savo gretas. „Zanavykas“ šį sezoną atrodo daug žadančiai ir galima prognozuoti, jog laisvą ir tritaškiais paremtą krepšinį demonstruojanti ekipa žengs net į pusfinalį. „Rasai“ debiutiniame sezone tikrai žaidė puikiai ir viskas, ką jie galėtų padaryti šioje serijoje, kartą nugalėti Šakių klubą.

Krepsinis.net prognozė:„Zanavykas“ „sausai“ 3:0 laimės seriją.

„Petrochemos” krepšininkai svečiavosi Jonavos Raimundo Samulevičiaus progimnazijoje

10.03.2015

Tęsiasi NKL ir UAB „Mantinga“ organizuojamas socialinis projektas „NKL - mokykloje“, kurio metu moksleiviai yra skatinami rinktis sveiką gyvenimo būdą, populiarinamas krepšinis, teisingai užimami vaikai bei auginamos klubų bendruomenės. Prie akcijos prisijungę Jonavos „Petrochemos“ krepšininkai aplankė Raimundo Samulevičiaus progimnaziją.

„Petrochemos“ vyrukai penktų ir aštuntų klasių moksleiviams vedė jungtinę kūno kultūros pamoką. Pagrindiniu mokytoju tapo komandos aukštaūgius Henrikas

Vorotnikovas, kuriam nėra svetimas pedagogo darbas. H.Vorotnikovo nurodymų pamokos metu klausė ne tik R.Samulevičiaus progimnazijos mokiniai, bet ir kiti Jonavos klubo krepšininkai - Lukas Grabauskas, Ričardas Verbickas, Mikita Balaban, Vytautas Pikalavičius, Tomas Zdanavičius, Evaldas Aniulis, Dainius Gulbinas bei Aurimas Urbonas.

Per linksmai prabėgusią pamoką krepšininkai varžėsi su jaunaisiais jonaviečiais įvairiose estafečių rungtyse, dalino specialiai šiai socialinei akcijai įsteigtus UAB „Mantinga“ prizus, ragino moksleivius aktyviai sportuoti bei kvietė į pirmąsias NKL aštuntfinalio rungtynes ketvirtadienį Jonavos kūno kultūros ir sporto centre.

Reportažas iš „Petrochemos“ krepšininkų vizito Raimundo Samulevičiaus progimnazijoje: