Aiškūs abu „TonyBet NKL DUNK“ konkurso finalo dalyviai

29.12.2014

Kaip ir buvo galima tikėtis, dėl antrojo kelialapio į „TonyBet NKL DUNK“ konkurso finalą užvirė itin rimta kova. Didžiąją balsavimo dalį pirmavęs Martynas Varnas dienos pabaigoje turėjo nusileisti Žilvinui Petraičiui. Joniškietis įveikė oponentą vos dviejų procentų skirtumu.

Visą sekmadienį (12.28) vykusioje apklausoje už „Delikateso“ puolėją balsavo 51,1 procento respondentų, Kauno „Žalgirio“ dublerių gynėją M. Varną palaikė 48,9 procento balsavusiųjų.

„TonyBet NKL DUNK“ finale Ž. Petraitis susitiks su pirmajame pusfinalyje taip pat tik per plauką triumfavusiu Marijampolės „Sūduvos-Mantingos“ puolėju Ignu Labučiu.

Antrasis „TonyBet NKL DUNK“ pusfinalis – be favoritų: M. Varnas prieš Ž. Petraitį

28.12.2014

Pirmą kartą Lietuvos krepšinio istorijoje internete surengtas dėjimų konkursas „TonyBet NKL DUNK“ artėja prie kulminacijos. Šiandien paaiškės antrasis šių varžybų finalininkas. Į kovą dėl vienintelio likusio kelialapio tolyn stoja Kauno „Žalgirio“ dublerių gynėjas Martynas Varnas ir Joniškio „Delikateso“ puolėjas Žilvinas Petraitis.

Kaunietis 2013 metais tapo Moksleivių krepšinio lygos „Oro karaliumi“. Joniškietis atitinkamu titulu džiaugėsi pavasarį Palangoje vykusiame NKL finalo ketverte.

Poros nugalėtojo finale laukia Marijampolės „Sūduvos-Mantingos“ puolėjas Ignas Labutis, kuris šeštadienį (12.27) vykusiame pirmajame „TonyBet NKL DUNK“ pusfinalyje per plauką įveikė Kauno „JAZZ-Diremtos“ įžaidėją Paulių Danisevičių.

Priminsime, jog „TonyBet NKL DUNK“ konkurso pusfinalio dalyviams atiteko po krepšinio batelių porą, o absoliutus nugalėtojas bus apdovanotaas ir 1000 litų piniginiu prizu.

Vertą žengti į „TonyBet NKL DUNK“ konkurso finalą balsuodami renka visi krepšinio mėgėjai. Atiduoti balsą už savo favoritą galite žemiau. Balsavimas vyksta vieną dieną, balsuoti galima ne dažniau kaip kas valandą.

Pirmoji „TonyBet NKL DUNK“ konkurso pusfinalio pora: M. Varnas vs Ž. Petraitis

Balsavimo langas

Pirmasis „TonyBet NKL DUNK“ konkurso finalininkas – Ignas Labutis

27.12.2014

Po itin atkaklios kovos pirmajame „TonyBet NKL DUNK“ konkurso pusfinalyje triumfavo Marijampolės „Sūduvos-Mantingos“ puolėjas Ignas Labutis. Dvidešimtmetis 197 cm ūgio puolėjas tik per plauką įveikė dvidešimčia centimetrų žemesnį Kauno „JAZZ-Diremtos“ įžaidėją Paulių Danisevičių.

Visą šeštadienį (12.27) vykusioje apklausoje už I. Labutį balsavo 50,70 procentų respondentų, P. Danisevičių palaikė 49,30 procentų balsavusiųjų.

Dvikovos nugalėtojas I. Labutis pirmasis žengė į konkurso finalą. Čia jis lauks Martyno Varno (Kauno „Žalgiris-2”) ir Žilvino Petraičio (Joniškio „Delikatesas“) akistatos nugalėtojo.

Priminsime, jog „TonyBet NKL DUNK“ konkurso pusfinalio dalyviams atiteko po krepšinio batelių porą, o absoliutus nugalėtojas bus apdovanotaas ir 1000 litų piniginiu prizu.

NKL ir RKL paskelbė rinktinių sudėtis

27.12.2014

Aiškūs visi pirmadienį (12.29) Šakiuose vyksiančio „Naujametinio Mantingos taurės turnyro“ dalyviai. Pirmą kartą abiejų lygų istorijoje vyksiančioje krepšinio šventėje žiūrovai pamatys dvejas rungtynes bei dėjimų ir snaiperio konkursus.

Renginys prasidės NKL ir RKL jaunimo komandų rungtynėmis. NKL šiame mače atstovaus Tautvydas Paliukėnas („Trakai“), Artūras Grygelis („Šilutė“), Dominykas Zupkauskas (Vilniaus „Perlas-MRU“), Laurynas Birutis, Martynas Sajus (abu – Kauno „Žalgiris-2”), Lukas Kvedaravičius, Tomas Zdanavičius (abu – „Vilnius“),

Laurynas Bieliauskas, Džiugas Slavinskas (abu – Klaipėdos „Nafta-Uni-Akvaservis“), Simonas Andraitis (Raseinių „Rasai“), Rokas Mažionis („Palanga“). Komandai vadovaus Marijampolės „Sūduvos-Mantingos“ strategas Giedrius Žibėnas.

RKL jaunimo rinktinę sudaro Simonas Kriaučiūnas (Biržų SM-„Biržų duona“), Ignas Saladinskas (Jonavos SK), Margiris Normantas (Vilniaus KM-„Citus“), Mantas Montvila (Klaipėdos LCC tarptautinis universitetas), Ignas Fiodorovas (Klaipėdos LCC tarptautinis universitetas), Justas Vazalis (Kauno „Sabonio KC“), Mykolas Dieninis (Kauno „Sabonio KC), Grantas Vasiliauskas (Alytaus SRC-„Dzūkija“), Tomas Verbinskis (Klaipėdos LCC tarptautinis universitetas), Mantas Košelis (Akmenės SCKK-„Akmenės cementas“), Tadas Kararinas (Vilniaus KM-„Citus“), Lukas Gaudiešius (Biržų SM-„Biržų duona“). Rinktinės treneriai – Arimantas Mikaločius (Kretingos „Kretinga“) ir Tomas Kendra (Jonavos SK).

Antrose vakaro rungtynėse jėgas išbandys pagrindinės NKL ir RKL rinktinės. Vadovaujami Mindaugo Kildišiaus (Molėtų „Ežerūnas-Karys“) ir Roberto Stankevičiaus (Joniškio „Delikatesas“) NKL garbę gins Karolis Brusokas ir Dovis Bičkauksis (abu – „Trakai“), Evaldas Šaulys ir Nerijus Anglickis (abu – „Šilutė“), Ričardas Verbickas (Jonavos „Petrochema“), Paulius Petrilevičius (Marijampolės „Sūduva-Mantinga“), Rytis Pipiras (Vilniaus „Perlas-MRU“), Martynas Echodas (Kauno „Žalgiris-2”), Paulius Malašauskas (Šakių „Zanavykas“), Mantvydas Stašelis (Kauno „JAZZ-Diremta“), Karolis Guščikas (Raseinių „Rasai“) ir Erikas Kubilius („Palanga“).

RKL pusėje rungtyniaus Vytautas Padgureckas (Tauragės krepšinio klubas), Linas Valatkevičius (Pabradės „TTS-Telesfera“), Vincentas Aleksandravičius (Klaipėdos LCC tarptautinis universitetas), Laurynas Kaveckis (Telšių „Telšiai“), Liudas Radavičius (Tauragės krepšinio klubas), Gytis Radzevičius (Kupiškio KK „Kupiškis“), Algirdas Palaima (Biržų „Rinkuškių alus“), Vilius Sajekas (Kauno raj. „ASU/Tornado“), Audrius Povilaitis (Akmenė SCKK-„Akmenės cementas“), Mindaugas Tamušauskas (Telšių „Telšiai“), Tomas Rimša (Vilniaus KM-„Citus“), Aurelijus Pukelis (Šilalės „Lūšis“). Rinktinės treneriai – Augenijus Vaškys iš „Telšių“ ir Edvardas Žemgulis iš Tauragės krepšinio klubo.

Snaiperio konkurse NKL pusę atstovaus Aidas Einikis (Klaipėdos „Nafta-Uni-Akvaservis“), Giedrius Kurtinaitis (Raseinių „Rasai“), Mantas Šerkšnas (Molėtų „Ežerūnas-Karys“) ir Šarūnas Vingelis (Šakių „Zanavykas“). RKL į konkursą delegavo Mantvydą Gečionį (Stakliškių „Stakliškės“), Mindaugą Čepauską (Šilalės „Lūšis“), Lauryną Kaveckį (Telšių „Telšiai“) ir Vincentą Aleksandravičių (Klaipėdos LCC tarptautinis universitetas).

Dėjimais šventės žiūrovus džiugins Ignas Labutis (Marijampolės „Sūduva-Mantinga“), Martynas Varnas (Kauno „Žalgiris-2“), Algirdas Palaima (Biržų „Rinkuškių alus“) ir Steponas Markus (Kretingos „Kretinga“) .

„Naujametinio Mantingos taurės turnyro“ programa:

16:30 – krepšinio rungtynės NKL ir RKL jaunimas

18:00 – „Snaiperio“ konkursas

18:20 – krepšinio rungtynės NKL ir NKL rinktinės

20:00 - „Oro karaliaus“ konkursas


„TonyBet NKL DUNK“ pusfinalis: I. Labutis prieš P. Danisevičių

27.12.2014

„TonyBet NKL DUNK“ konkurse liko keturi labiausiai savo dėjimais sužavėję krepšininkai – Martynas Varnas (Kauno „Žalgiris-2”), Žilvinas Petraitis (Joniškio „Delikatesas“), Ignas Labutis (Marijampolės „Sūduva-Mantinga“) ir Paulius Danisevičius (Kauno „JAZZ-Diremta“). Visi jie toliau kaunasi dėl geriausiojo vardo ir piniginio prizo.

Pirmajame pusfinalyje į kovą dėl krepšinio mėgėjų simpatijų ir balsų stoja 2013-aisias NKL „Oro karaliumi“ tapęs mari-

jampolietis I. Labutis ir žemiausias (178 cm) šių varžybų dalyvis kaunietis P. Danisevičius.

Mažylis savo dėjimu parodė, jog moka atsispirti nuo žemės ir gali įdėti į krepšį, kad ir kaip aukštai jis atrodytų.

I. Labutis pusfinaliui pademonstravo įmantresnį dėjimą, kuomet įsibėgėjo iš už galinės linijos, ore pagavo komandos draugo į apatinę lentos briauną pamuštą kamuolį ir įgrūdo jį į krepšį.

Vertą žengti į „TonyBet NKL DUNK“ konkurso finalą balsuodami renka visi krepšinio mėgėjai. Atiduoti balsą už savo favoritą galite žemiau. Balsavimas vyksta vieną dieną, balsuoti galima ne dažniau kaip kas valandą.

„TonyBet NKL DUNK“ konkurso pusfinalis: I. Labutis vs P. Danisevičius

Balsavimo langas

K. Naruševičius: „Kartais geriau būtų išvengti kontakto, tačiau turime labai kovingus žaidėjus“

22.12.2014

Geriausiai Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL) besiginančios Jonavos „Petrochemos“ ekipos krepšininkai artėjančių švenčių laukia ne tik dėl jaukaus buvimo su artimaisiais, tačiau ir būtino poilsio be krepšinio.

Komandos sudėtį išretinusios traumos neleido vyriausiajam treneriui Kęstučiui Naruševičiui su ekipa pasiekti pergalės praėjusio NKL savaitgalio susitikime Šilutėje (60:74) bei namuose nugalėti Joniškio „Delikatesą“ (72:77).

Paskutinio 2014-ųjų metų interviu tinklalapiui „jsk.lt“ metu K.Naruševičius pasidalijo mintimis apie komandos rezultatus bei pripažino – nemaža dalis traumų atsiranda dėl agresyvios, nuolat varžovus varginančios komandinės gynybos.

- Treneri, metus užbaigėte trimis pralaimėjimais, kur galima rasti nesėkmių priežastis?

- Nuo rungtynių su Kauno „JAZZ-Diremtos“ ekipa turime nemažai traumuotų žaidėjų. Vienos traumos yra rimtesnės, o kitos – ne. Tai yra mūsų kieto žaidimo pasekmė. Mače su „Šilute“ neturėjome Luko Grabausko ir Dainiaus Gulbino. Per rungtynes nugaros traumą gavo Tadas Sebežiovas, o Ričardas Verbickas žaidė su temperatūra.

Rungtynėse su Joniškio ekipa turėjome verstis be T.Sebežiovo, L.Grabausko ir R.Verbicko. D.Gulbinas žaidė su trauma, bet žaidėjo, nežaidžiusio du prieš tai buvusius savaitgalius, pasirodymas netgi viršijo mūsų lūkesčius. Dėl šių visų netekčių žaidėme sau nebūdingu penketu, praktiškai be antrosios pozicijos krepšininkų. Kaip bebūtų, dvikova su „Delikatesu“ esu patenkintas. Komanda kovėsi pagirtinai, nepaisant krepšininkų, kurie renka taškus, trūkumo.

- Minėjote, jog traumos atsiranda dėl kieto jonaviečių žaidimo?

- Puikus pavyzdys – susitikimas su Joniškio ekipa. Evaldas Aniulis kovodamas dėl kamuolio susimušė klubą, Vladislovas Razumnovas lįsdamas po užtvaros susimušė raumenį. Žinoma, kartais galbūt reiktų žaisti protingiau, vengti kontakto, tačiau tokius žaidėjus turime ir jie bando kiekvienoje situacijoje kautis bei išspausti maksimumą. Traumos, įvairūs sumušimai yra skausmingi, bet negaliu sakyti žaidėjams – pasisaugok, vėliau gali nebeturėti tokios agresyvios gynybos.

- Komanda antrajame rate demonstruoja žymiai geresnį puolimą (vid. 74 taškai), lyginant su pirmojo rato rezultatais (vid. 62 tšk.). Kas lėmė pagerėjusį komandos žaidimą renkant taškus?

- Nuo pirmojo rato antrosios dalies prie mūsų prisijungė du traumas išsigydę žaidėjai, kurie dabar renka daugiau nei 20 taškų. Pusė pirmojo rato pražaidėme su gynybinio stiliaus žaidėjais. Prasidėjus antrajam, turėjome krepšininkus, kurie gali pulti, ir automatiškai puolimas pagerėjo.

- Ar esate patenkintas komandos demonstruojamais rezultatais, besibaigiant antrajam ratui?

- Vertinant mūsų pasirodymą, reikia išskirti du etapus, kai turime visą komandą ir kai mums trūksta krepšininkų.

Visus sveikus komandos krepšininkus turėjome, berods, lapkričio mėnesį. Taip, tuo metu buvo ir pralaimėjimų, tačiau turėjome 12 krepšininkų, galėjome rotuotis tarpusavyje bei konkuruoti treniruotėse. Tai buvo geriausias etapas, pateisinęs mano lūkesčius.

Pastaruoju metu žaidėme be keletos traumuotų žaidėjui, tačiau komandos pasirodymui negaliu rašyti silpno pažymio. Prie tokio lygaus NKL čempionato mūsų užimama vieta tikrai yra nebloga ir esame arti lyderių.

- Artimiausios NKL pirmenybių rungtynės tik sausio 9-ąją dieną. Akivaizdu, jog pertrauka komandai reikalinga, o kokie pasiruošimo darbai laukia iki artėjančių kovų po Naujųjų?

- Pertrauka labai reikalinga. Iki Kalėdų esantį laikotarpį skirsime žaizdų išsilaižymui bei poilsiui nuo kamuolio. Iškart po Kalėdų pereisime prie fizinio pasirengimo, krausime baterijas, o sausio mėnesį grįšime prie žaidimo su kamuoliu. Atostogos bus skirtos pamiršti krepšiniui ir kartu išsiugdyti krepšinio alkio jausmą bei, žinoma, išsigydyti traumas.

- Ko švenčių proga galėtume palinkėti Jonavos „Petrochemos“ sirgaliams?

- Mane labai džiugina šio sezono sirgalių rungtynių lankomumas. Tai, berods, pirmasis toks sezonas per pastaruosius metus, kai tikrai renkasi pilna salė žiūrovų. Noriu padėkoti jiems už tai, palinkėti gražių, jaukių švenčių, nepamiršti sugrįžti į mūsų susitikimus namuose bei artimiausių išvykų rungtynėse, sutikus Naujuosius, 2015-uosius metus.

Rekordus mušęs E. Baniulis – geriausias NKL savaitės žaidėjas

21.12.2014

Du vakarus iš eilės įspūdingus solo pasirodymus surengęs Evaldas Baniulis antrą kartą šiame sezone pripažintas geriausiu NKL savaitės žaidėju.

Per dvejas NKL čempionato rungtynes Molėtų „Ežerūno-Kario“ puolėjas surinko 81 naudingumo balą, o jo atstovaujama komanda iškovojo dvi pergales.

Penktadienį (12.19) molėtiškiai rezultatu 74:72 įveikė Kauno „Žalgirio“ dublerius, o šeštadienį išvykoje 86:82 tiesioginėje kovoje dėl pirmosios vietos turnyro lentelėje nukovė ir Vilniaus „Perlą-MRU“.

Savų žiūrovų palaikomas į žalgiriečių krepšį 27 metų 201 cm ūgio puolėjas per 36 minutes įmetė 30 taškų (11/13 dvit.), atkovojo 6 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir surinko 32 naudingumo balus.

Išvykos rungtynėse su „Perlu-MRU“ E. Baniulis aikštėje praleido 38 minutes ir per jas pagerino du šio sezono rekordus – pelnytų taškų ir efektyvumo. Į vilniečių krepšį Mindaugo Kildišiaus auklėtinis įmetė 38 taškus (6/11 trit.), atkovojo 13 kamuolių, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir aikštę paliko su 49 naudingumo balais.

Lenktynėse dėl NKL svaitės geriausio žaidėjo titulo E. Baniulis aplenkė Antaną Udrą (Vilniaus „Perlas-MRU“), Julių Kazakauską (Klaipėdos „Nafta-Uni-Akvaservis“), Valdemarą Savostjanovą ir Karolį Guščiką (abu – Raseinių „Rasai“), Dovį Bičkauskį („Trakai“) bei Vitalijų Lukšą („Vilnius“).

„Trakai“ 2014-uosius baigė pergale prieš „Žalgirio“ dublerius

20.12.2014

„Trakų“ klubas trimis pergalėmis iš eilės baigė 2014-uosius. Andriaus Šležo treniruojama ekipa išvykoje net 35 taškų skirtumu 96:61 (22:21, 31:23, 22:6, 21:11).

Su 16 pergalių ir 8 pralaimėjimais „Trakai“ užima trečiąją vietą NKL turnyro lentelėje. Pirmoje esančio Molėtų „Ežerūno-Kario“ sąskaitoje 19-a, antrąją užimančio Vilniaus „Perlo-MRU“ – 18-a pergalių.

NKL čempionate – šventinė pertrauka. Artimiausias

rungtynes trakiečiai žais jau 2015-ųjų sausio 9-ąją sostinėje prieš vietos „Vilnių“.

Rungtynės vėl prasidėjo labai rezultatyviai, kaip ir penktadienį. Įpusėjus kėliniui „Trakų“ sąskaitoje jau buvo 15 taškų (15:11). Tiesa, jaunieji žalgiriečiai neatsiliko trumpam buvo išsiveržę į priekį 21:20. Vis dėlto pirmąjį kėlinį laimėjo trakiečiai 22:21.

Didžiąją antrojo ketvirčio pusę iniciatyva priklausė „Žalgiriui-2“, bet kova vyko taškas į tašką. Pranašumą Trakų ekipa susigrąžino po spurto 7:0 – 43:40. Prieš pat pertrauką Tautvydas Pipiras įmetė du tritaškius, Ignas Ramašauskas įkrovė iš viršaus ir „Trakai“ pirmavo 53:44.

Po pertraukos „Žalgiris-2“ įstrigo „Trakų“ gynybos gniaužtuose. Pirmuosius taškus trečiajame kėlinyje kauniečiams pavyko pelnyti tik prabėgus beveik 7 minutėms. „Trakai“ tuo pasinaudojo ir susikrovė solidžią persvarą – 64:46.

Sėkminga Trakų komandos atkarpa tęsėsi, o ketvirčio pabaigą vainikavo Karolio Brusoko tritaškis, pasiuntęs „Žalgirį-2“ į nokdauną – 75:50.

Ketvirtajame kėlinyje „Trakai“ neatsipalaidavo. Po Tomašo Romanovskio tritaškio trakiečių pranašumas perkopė 30 taškų ribą – 83:52.

Baigiantis susitikimui „Žalgiris-2“ pabandė sumažinti atsilikimą, bet drąsiai puolime žaidęs Romanovskis nepaleido varžovų iš savo nagų – 96:61. Paskutinę minutę pirmuosius taškus „Trakų“ klube pelnė 18 metų 187 cm ūgio gynėjas Žilvinas Krivickas.

„Trakai“ atliko net 29 rezultatyvius perdavimus ir perėmė 19 kamuolių, priversdami suklysti „Žalgirį-2“ net 25 kartus.

„Trakai“: Tautvydas Pipiras 23 (6/7 dvit., 3/5 trit., 2/3 baud., 4 rez. perd.), Karolis Brusokas 18 (8 atk. kam.), Dovis Bičkauskis 14 (5 per. kam.), Tautvydas Paliukėnas ir Ignas Ramašauskas (10 atk. kam., 2 blk.) po 10.

„Žalgiris-2“: Paulius Valinskas 13, Laurynas Birutis 11, Martynas Echodas 9.


„Zanavykas” atsirevanšavo „Rasų” komandai

20.12.2014

Šakių „Zanavykas” NKL sužaidė paskutines rungtynes 2014-ais metais. Edo Nickaus auklėtiniai po permainingos ir atkaklios kovos savų žiūrovų akivaizdoje 98:84 (31:21, 20:26, 18:23, 29:14) nugalėjo Raseinių „Rasus”.

Pirmąjį kėlinį sėkmingiau pradėjo svečiai ir taiklių tolimų metimų dėka sužaidus keturias minutes nutolo 6:12. Čia pat šakiečiai atsakė spurtu 6-0 ir rezultatas tapo lygus 12:12, kas privertė Raseinių ekipos vyriausiąjį trenerį paprašyti minutės pertraukėlės. Po jos šeimininkai tęsė sėkmingą atkarpą bei po pirmųjų dešimties žaidimo minučių susikrovė dviženklį pranašumą – 31:21.

Antrajame kėlinyje svečiai perėmė iniciatyvą į savo rankas ir sužaidus penkias minutes komandas skyrė vos du taškai 37:35. Likusį laiką ir toliau vyko atkakli kova bei abi komandos išėjo ilsėtis švieslentėje degant trapiai šeimininkų persvarai – 51:47.

Trečiajame kėlinyje raseiniečiai žaidė užtikrintai, o taiklus Giedriaus Kurtinaičio dvitaškis išvedė svečius į priekį 55:56. Nors jau sekančios atakos metu Marijus Užupis atsakė tolimu metimu 58:56, tačiau prieš lemiamą ketvirtį svečiai ir toliau pirmavo – 69:70.

Ketvirtajame kėlinyje Taurantas Tamošiūnas pelnė penkis taškus iš eilės ir šeimininkai vėl išsiveržė į priekį 74:70. Nors sužaidus beveik keturias minutes komandas skyrė vos du taškai 78:76, tačiau lemiamu metu iniciatyvos ėmęsis Šarūnas Vingelis taikliais metimais varė varžovus į neviltį ir „Zanavykas” po permainingos kovos savų žiūrovų akivaizdoje šventė pergalę rezultatu – 98:84.

Šakių „Zanavykas”: Marijus Užupis – 23 (2/3 trit., 6 atk. kam., 25 naud. bal.), Šarūnas Vingelis – 18 (7/11 dvit., 18 naud. bal.), Artūras Lencevičius ir Taurantas Tamošiūnas – po 13.

Raseinių „Rasai”: Valdemaras Savostjanovas – 25 (8/11 dvit., 6 atk. kam., 29 naud. bal.), Giedrius Kurtinaitis – 19 (4/7 trit., 14 naud. bal.), Karolis Guščikas – 16 (5/8 dvit., 9 atk. kam., 22 naud. bal.)

Asmeninis E.Baniulio šou paskandino Vilniaus "Perlą-MRU"

20.12.2014

Šeštadienį (12.20) Vilniuje paskutines oficialias rungtynes šiais metais žaidė NKL lyderiai. Jose Vilniaus "Perlo-MRU" krepšininkai nusileido svečiams iš Molėtų  rezultatu 82:86. Pralaimėję vilniečiai Mindaugo Kildišiaus auklėtiniams užleido ir turnyro lentelės viršūnę.

Nuo pat rungtynių pradžios vykusi lygi kova išliko visą laiką, ir nei vienai komandai nepavyko įgyti apčiuopiamos persvaros. Pirmąją rungtynių dalį kiek sėkmingiau sužaidę vilniečiai, vedami Antano Udro ir Dominyko Domarko, po dviejų kėlinių turėjo trapią 3 taškų persvarą.

Nors Molėtų klubas ant atsarginių žaidėjų suolelio turėjo tik du žaidėjus, tačiau vilniečiams niekaip nepavyko sustabdyti Evaldo Baniulio, kuris į vilniečių krepšį metė vieną tritaškį po kito. Būtent tolimi metaimai padėjo svečiams persverti rungtynių rezultatą savo naudai.

Paskutinėmis sekundėmis vykęs trileris sėkmę atnešė svečiams - baudas taikliai metę E.Baniulis ir D.Kumelis padidino persvarą iki 4 taškų, kurio vilniečiams vienos etakos metu panaikinti nepavyko. 

Vilniečius į priekį vedė Antanas Udras, pelnęs 30 taškų ir surinkęs 38 naudingumo balus. Dominykas Domarkas ir Remigijus Sugintas atitinkamai pelnė 16 ir 13 taškų.

Molėtų klubo gretose išsiskyrė E.Baniulis, pelnęs 37 taškus ir surinkęs net 49 naudingumo balus. 17 taškų pridėjo Žygimantas Šeštokas, po 11 - Mantas Šerkšnas ir Deividas Kumelis (7 rez. perd.).


 
 
Dizainas: O.K.      Programavimas: Genius Sports