„Zanavyko“ krepšininkų dvikovoje T. Miškinis įveikė M. Žaunieriūną

02.12.2014

Šakių „Zanavyko“ žaidėjų Modesto Žaunieriūno ir Tomo Miškinio dvikova „TonyBet NKL DUNK“ konkurse buvo įtempta ir atkakli. Pirmoje dienos pusėje į priekį išsiveržė gynėjas M. Žaunieriūnas, tačiau vakarop centras T. Miškinis savo komandos draugą pavijo ir galiausiai aplenkė. Už 204 cm aukštaūgio dėjimą balsavo 58 procentai krepšinio mėgėjų, 42 procentai respondentų savo simpatijas atidavė 187 cm ūgio gynėjo pasirodymui.

T. Miškinis tapo dešimtuoju antrojo „TonyBet NKL DUNK“ konkurso etapo dalyviu. Jis prisijungė prie M. Varno („Žalgiris-2“), D. Anužio („Palanga“), I. Labučio („Sūduva-

Mantinga“), K. Songino („Trakai“), V. Sajeko („Petrochema“), E. Džiaugio („Rasai“), E. Šaulio („Šilutė“), P. Danisevičiaus (Kauno „JAZZ-Diremta“) ir J. Love‘o („Vilnius“). Primename, jog antrajame konkurso etape varžysis 14 krepšininkų.

„TonyBet NKL DUNK“ konkursas: M. Žaunieriūnas vs T. Miškinis

„Zanavyko“ atstovai „TonyBet NKL DUNK“ konkurse: M. Žaunieriūnas as T. Miškinis?

02.12.2014

Dešimtoji „TonyBet NKL DUNK“ konkurso pora – Šakių „Zanavyko“ žaidėjai. Suvalkijos komanda į pirmąjį konkurso etapą delegavo gynėją Modestą Žaunieriūną (187 cm) ir centrą Tomą Miškinį (204 cm). Bendraklubiai savo dėjimais pabandys iškovoti krepšinio mėgėjų simpatijas ir taip prasibrauti į antrąjį etapą.

Kuris iš jų keliaus toliau - spręsti jums. Atiduokite balsą už labiau patikusį krepšininką ir pasiųskite savo favoritą į antrą etapą. Balsavimas vyksta tik vieną dieną, o balsuoti galite ne dažniau kaip kas valandą.

„TonyBet NKL DUNK“ konkursas: M. Žaunieriūnas vs T. Miškinis

Balsavimo langas:

Į antrą „TonyBet NKL DUNK“ konkurso etapą keliauja J. Love

02.12.2014

Devinatajem „TonyBet NKL DUNK“ konkurso epizode dėl kelialapio į antrąjį etapą varžėsi du JAV piliečiai. „Vilnius“ į konkursą delegavo 183 cm ūgio įžaidėją iš Čikagos Andrew Fairą ir 188 cm ūgio atakuojantį gynėją Jermaine Love‘ą iš Ilinojaus valstijos.

Krepšinio mėgėjai nusprendė, jog gražiau į krepšį deda J. Love. Už atakuojančio gynėjo dėjimą savo balsus atidavė 79 procentai balsavusiųjų. A. Fairą palaikė 21 procentas respondentų.

Dvikovos nugalėtojas keliauja į kitą konkurso etapą, kur jo jau laukia M. Varnas („Žalgiris-2“), D. Anužis („Palanga“), I. Labutis („Sūduva-Mantinga“), K. Songinas („Trakai“), V. Sajekas („Petrochema“), E. Džiaugys („Rasai“), E. Šaulys („Šilutė“) ir P. Danisevičius (Kauno „JAZZ-Diremta“). Antrajame etape varžysis 14 krepšininkų.

„TonyBet NKL DUNK“ konkursas: A. Fair vs J. Love

„Petrochemą“ paliko V. Sajekas, „Šilutę“ – J. J. Milesas

01.12.2014

Dvi NKL komandos atsisveikino su krepšininkais. Jonavos „Petrochemą“ paliko 20 metų 201 cm ūgio puolėjas Vilius Sajekas, „Šilutę“ – 30-metis 188 cm legionierius iš JAV Jimmie J. Milesas.

V. Sajekas vilkėdamas „Petrochemos“ marškinėllius NKL pirmenybėse aikštėje pasirodė 6 rungtynėse, jose vidutiniškai pelnė 0,7 taško, atkovojo 0,2 kamuolio ir atliko 0,3 rezultatyvaus perdavimo. Krepšininkas persikėlė į Kauno „Tornado“ komandą ir rungtyniaus Regionų krepšinio lygoje.

J. J. Milesas „Šilutės“ gretose sužaidė 4 mačus. Per vidutiniškai 22 aikštėje praleistas minutes gynėjas rinko po 9,8 taško, atkovojo 1,3 kamuolio ir atliko 2,3 rezultatyvaus perdavimo. Dvitaškius amerikietis metė 64 proc., tritaškius – 54 proc., o baudas – 87 proc. taiklumu.

NKL savaitės geriausias – J. Kazakauskas

01.12.2014

Praėjusį savaitgalį geriausią asmeninį pasirodymą Nacionalinėje krepšinio lygoje surengė klaipėdietis Julius Kazakauskas. „Naftos-Uni-Akvaservis“ komandos puolėjas per dvejas rungtynes varžovus baudė 20 taškų, 12,5 aštokusio kamuolio, 3 perdavimų ir 33,5 naudingumo balų vidurkiais. Jis pripažintas geriausiu NKL savaitės krepšininku.

Rungtynės Marijampolėje uostamiesčio krepšininkams susikostė pergalingai – 80:73. J. Kazakauskas jose pelnė 14 taškų, atkovojo 11 kamuolių (5 puolime) atliko 1 rezulta-

tyvų perdavimą, perėmė 2 kamuolius ir surinko 20 naudingumo balų.

Dar įspūdingiau 23 metų 197 cm ūgio puolėjas pasirodė rungtynėse Jonavoje. Nors „Nafta-Uni-Akvaservis“ paskutinę minutę pralaimėjo „Petrochemai“ rezultatu 61:65, J. Kazakauskas pelnė 26 taškus, atkovojo 14 kamuolių (6 puolime), perėmė 1 kamuolį ir varžovui išrašė 1 bloką. Be keitimo rungtyniavęs krepšininkas aikštę paliko surinkęs 47 naudingumo balus.

Geriausiu NKL savaitės krepšininku taip pat pretendavo tapti Valdemaras Savostjanovas (Raseinių „Rasai“), Šarūnas Kulevičius (Joniškio „Delikatesas“), Šarūnas Vingelis (Šakių „Zanavykas“), Mantvydas Stašelis (Kauno „JAZZ-Diremta“), Simonas Kymantas („Palanga“), Aurimas Urbonas (Jonavos „Petrochema“), Antanas Udras (Vilniaus „Perlas-MRU“), Gintautas Matulis ir Saulius Kuzminskas (abu – Molėtų „Ežerūnas-Karys“).

„Trakų“ gynėjas D. Bičkauskis: nesuprantu, kodėl taip nepataikome

01.12.2014

„Trakų“ krepšininkai šeštadienio vakarą šventė svarbią pergalę prieš Joniškio „Delikateso“ komandą 64:61, tačiau per tradicinį susibūrimą aikštės viduryje džiaugsmingas juokas neaidėjo, o šūkis „Mes – komanda!“ skambėjo tyliau nei įprastai.

„Žaidėme labai banguotai. Po lygios pirmosios rungtynių pusės po pertraukos įsiveržėme į priekį, bet atsipalaidavome. Nežinau, gal per anksti patikėjome pergale. O varžovai vėl priartėjo ir turėjome kovoti iki paskutinių sekundžių“, – po mačo sakė 10 taškų pelnęs Dovis Bičkauskis.

21 metų 191 cm ūgio gynėjas susikrimtęs lingavo galvą. Jo prasiveržimai draskė „Delikateso“ gynybą, bet pro šalį skriejo šeši dvitaškiai ir trys tritaškiai.

Visa „Trakų“ komanda pataikė tik 14 dvitaškių iš 40 (35 proc.) ir 8 tritaškius iš 38 (21 proc.).

„Tai – psichologinis dalykas. Prametame ne tik namuose. Penktadienį Molėtuose prametėme daug metimų iš po krepšio. Galėjome iš po krepšio pelnyti bent 20 taškų ir būtume laimėję. Nesuprantu, kodėl taip nepataikome. O metame tai laisvi“, – krimtosi Bičkauskis.

Šį sezoną trakiečių taikikliai užsikerta pakankamai dažnai. Pagal dvitaškių pataikymą „Trakai“ visoje NKL užima aštuntąją vietą (50,86 proc.), tritaškių – tik vienuoliktąją (30,19 proc.).

Slogią nuotaiką bandė praskaidrinti puolėjas Tomas Lekūnas.

„Vėl interviu duodi?“ – išlindęs iš komandos pasitarimo kambario šūktelėjo krepšininkas.

„Lekūnas yra geras. Pats geriausias“, – juokėsi Bičkauskis. Jiedu su Lekūnu kartu gyvena viename bute Vilniaus Fabijoniškių mikrorajone.

Gerą nuotaiką į „Trakų“ rūbinę įpučia ne tik Lekūno pokštai, bet ir vaizdas turnyro lentelėje. Ir su gerokai užsikirtusiu taikikliu trakiečiai rikiuojasi ketvirtoje NKL čempionato vietoje. Lyderiai atitrūkę dviem pergalėmis.

Kol kas pagrindiniai „Trakų“ pergalių recepto ingredientai – gynyba ir kova dėl atšokusių kamuolių. Geriau po krepšiu už „Trakus“ kovoja tik Kauno „Žalgiris-2“.

Vidutiniškai per mačą sugriebiantys 40,17 kamuolio, „Trakai“ mače su „Delikatesu“ jų atkovojo net 58, iš kurių net 31 puolime – šio sezono NKL rekordas.

„Ėjome ant lentos, bet ir kamuolys lipo prie rankų“, – sakė Bičkauskis, pats sugriebęs net 10 atšokusių kamuolių – daugiau nei bet kuris „Trakų“ aukštaūgis tą vakarą.

Įžaidėjas vėl galingai šuoliuoja po krepšiu ir akrobatiniais judesiais nardo augalotų priešininkų rankų miške. Bičkauskis atsigauna po skrandžio ligos paūmėjimo, dėl kurios negalėjo padėti „Trakams“ aikštelėje dvi savaites.

„Tai lėtinė liga visam gyvenimui. Reikės kruopščiai žiūrėti, ką valgau. Galiu žaisti, bet jei užvalgyčiau tam tikrų maisto produktų, pavyzdžiui, duonos, man – ragas“, – už pilvo susiima Bičkauskis. Jo maisto racione nebegali būti ne tik duonos, bet ir greito maisto, gazuotų gėrimų, padažų ir t.t.

Doviui teks atidžiai rinktis maistą, nes jis yra rezultatyviausias „Trakų“ krepšininkas šį sezoną, renkantis 11,4 taško per rungtynes.

„TonyBet NKL DUNK“ konkurse – amreikiečių dvikova

01.12.2014

Devinatajem „TonyBet NKL DUNK“ konkurso epizode dėl kelialapio į antrąjį etapą varžosi du JAV piliečiai. „Vilnius“ į konkursą delegavo 183 cm ūgio įžaidėją iš Čikagos Andrew Fairą ir 188 cm ūgio atakuojantį gynėją Jermaine Love‘ą iš Ilinojaus valstijos.

Pirmasis savo komandoje taikiausiai atakuoja iš toli (48 proc.), antrasis yra neabejotinas puolimo lyderis, per rungtynes vidutiniškai renkantis po 17,9 taško. Dėjimais į krepšį rungtynių metu nepiktnaudžiaujantys legionieriai konkurse įrodė, kad yra išties šoklūs. Kurio amerikiečio dėjimas gražesnis – spręsti jums.

Atiduokite balsą už labiau patikusį dėjimą ir pasiųskite savo favoritą į antrą etapą. Balsavimas vyksta tik vieną dieną, o balsuoti galite ne dažniau kaip kas valandą.

„TonyBet NKL DUNK“ konkursas: A. Fair vs J. Love

Balsavimo langas:

Įžaidėjas P. Danisevičius dėjimų konkurse įtikinamai įveikė puolėją G. Kybartą

30.11.2014

Kauno „JAZZ-Diremtos“ mažylis Paulius Danisevičius moka ir gali įdėti į krepšį, o jo dėjimai patinka krepšinio mėgėjams. Tai paaiškėjo susumavus „TonyBet NKL DUNK“ konkurso balsavimo rezultatus. 178 cm ūgio įžaidėjas savo oponentą ir komandos draugą „JAZZ-Diremtos“ klube Gintautą Kybartą įveikė daugiau nei įtikinamai.

Už gynėjo dėjimą balsavo 89 procentai respondentų. 204 cm ūgio sunkiajam krašto puolėjui G. Kybartui atiteko 11 proc. simpatijų. Tai - kol kas didžiausia persvara laimėta dvikova.

P. Danisevičius pateko į antrąjį konkurso etapą, kur jo jau laukia M. Varnas („Žalgiris-2“), D. Anužis („Palanga“), I. Labutis („Sūduva-Mantinga“), K. Songinas („Trakai“), V. Sajekas („Petrochema“), E. Džiaugys („Rasai“) ir E. Šaulys („Šilutė“). Antrajame etape varžysis 14 krepšininkų.

„TonyBet NKL DUNK“ konkursas: P. Danisevičius vs G. Kybartas

Po krepšiu karaliavę „Trakai“ atkeršijo „Delikatesui“

29.11.2014

„Trakų“ krepšininkai atkeršijo Joniškio „Delikatesui“ už nesėkmę pirmajame NKL čempionato rate. Trakiečiai savų sirgalių akivaizdoje šventė pergalę 64:61 (12:17, 23:14, 18:14, 11:16).

Didelę įtaką „Trakų“ pergalei padarė kova dėl atšokusių kamuolių. Andriaus Šležo kariai po „Delikateso“ krepšiu sugriebė net 31 kamuolį. Tiesa, prie to prisidėjo ir gausybė netaiklių metimų. „Trakai“ dvitaškius metė 35 proc. (14/40), tritaškius – 21 proc. (8/38) taiklumu.

„Trakai“ savo sąskaitoje turi 12 pergalių ir 6 pralaimėjimus bei rikiuojasi ketvirtoje vietoje.

Rungtynes „Trakai“ pradėjo atkarpa 5:0, tačiau įsibėgėjęs „Delikatesas“ persvėrė rezultatą – 7:9. Padrikas ir nervingas „Trakų“ puolimas leido svečiams laimėti pirmąjį ketvirtį 12:17.

Antrojo kėlinio pradžioje joniškiečiai įstrigo „Trakų“ gynyboje. Pirmuosius taškus pelnę tik prabėgus 4 minutėms, varžovai leido „Trakams“ susigrąžinti trapų pranašumą – 27:22. Po dviejų kėlinių Trakų miesto klubas buvo priekyje 35:31. Į priekį šeimininkus vedė prasiveržimais priešininkų gynybą draskęs Dovis Bičkauskis, pelnęs 10 taškų.

Po pertraukos „Trakų“ atkarpa 7:2 šeimininkams leido atitrūkti 42:33. Kovingai po „Delikateso“ krepšiu žaidęs Lukas Brazdauskis baudų metimais padidino skirtumą iki dviženklio – 49:39.

Pirmuosius taškus šį sezoną trečiojo kėlinio pabaigoje pelnė Kšyštofas Songinas. Prieš ketvirtąjį ketvirtį „Trakai“ pirmavo 53:45.

Du Mindaugo Remino ir Tomo Lekūno tritaškiai ketvirtojo ketvirčio pradžioje sukrovė „Trakams“ didžiausią pranašumą – 59:45. Tačiau jis užliūliavo „Trakus“. „Delikatesas“ spurtavo 11:0 ir atgaivino intrigą – 59:56. Tačiau žvėriškas Karolio Brusoko žaidimas po krepšiu nutraukė trakiečių taškų badą, bet lemiamomis minutėmis „Trakų“ persvarai buvo iškilęs pavojus – 62:60.

Paskutinėje „Delikateso“ atakoje svečiai turėjo galimybę išplėšti pratęsimą (61:64), bet net ir po puolime atkovoto kamuolio nesurezgė rezultatyvios atakos. „Trakai“ šventė pergalę.

„Trakai“: Karolis Brusokas 13 (8 atk. kam.), Dovis Bičkauskis 10 (10 atk. kam.), Lukas Brazdauskis 9, Tomas Lekūnas ir Domantas Pipiras (7 atk. kam., 4 per. kam.), Mindaugas Reminas 6, Tomaš Romanovskij 5, Tautvydas Pipiras 4 (9 atk. kam.), Kšyštof Songin 1.

„Delikatesas“: Šarūnas Kulevičius 31 (7 kl.), Benas Bagdonavičius 10, Mantas Pukinskas 7 (10 atk. kam.).

„Sūduva-Mantinga“ įtikinamai nugalėjo „JAZZ-Diremtą“

29.11.2014

Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL) iškovojo dešimtąją pergalę. Marijampoliečiai varžovų arenoje 82:94 (19:27, 15:17, 16:21, 32:29) nugalėjo sustiprėjusią Kauno „JAZZ-Diremtos“ ekipą.

Suvalkijos sostinės ekipa nuo pat pirmųjų rungtynių minučių pradėjo diktuoti savo sąlygas – mačo pradžioje laimėta atkarpa 2:11 leido jiems įgyti saugesnį, devynių taškų pranašumą. Trečiojo kėlinio viduryje, abejose aikštės pusėse dominavę marijampoliečiai pasiekė rekordinę persvarą – 40:59.

Vis tik susitikimo pabaigoje, Romualdo Petronio auklėtiniai sugebėjo priartėti prie „Sūduvos-Mantingos“ ekipos iki aštuonių taškų – 78:86. Tačiau ramiai ir disciplinuotai rungtyniavę Marijampolės krepšininkai neprarado rungtynių kontrolės, išlaikė saugią persvarą ir šventė įtikinamą pergalę – 82:94.

Naudingiausiai „Sūduvos-Mantingos“ gretose žaidė Paulius Petrilevičius. Marijampolės ekipos vidurio puolėjas pelnė 21 (6/7 dvitašk., 1/1 tritašk., 6/11 baud.) tašką, atkovojo 12 kamuolių, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 7 varžovų pražangas ir taip surinko 32 naudingumo balus.

„JAZZ-Diremta“: Malcolm Andro Hawkins (7 kld.) 27, Mantvydas Stašelis 18, Vaidas Trepočka 13.

„Sūduva-Mantinga“: Paulius Petrilevičius (12 atk. kam.) ir Marius Valukonis po 21, Casey Coons 17, Ignas Labutis 13, Paulius Kleiza 7.

 
 
Dizainas: O.K.      Programavimas: Genius Sports