E. Baniulis: krepšinis vis dar yra mano pagrindinis užsiėmimas

14.11.2014

Evaldas Baniulis ant bangos. Vienas Molėtų „Ežerūno-Kario“ lyderių NKL pirmenybėse žaidžia puikią atkarpą. Šį sezoną 201 cm ūgio gynėjas renka 16,4 taško, atkovoja 6,3 kamuolio, atlieka 2,5 rezultatyvaus perdavimo ir perima 1,3 kamuolio per rungtynes. Dvitaškius krepšininkas meta 70 proc., tritaškius – 43 proc. taiklumu. Jo efektyvumo vidurkis – 18,9 balo. Paskutinį savaitgalį E. Baniulis kartu su K. Guščiku buvo pripažinti geriausiais NKL žaidėjais.

FNTT dirbantis krepšininkas mintimis pasidalino apie darbo ir malonumo derinimą, lyderio vaidmens dalybas Molėtų komandoje, apie kolegų traumas ir žaidimą sau neįprastose

pozicijose. „Ežerūno-Kario“ atstovas įvardijo perspektyviausius komandos draugus ir davė patarimų visiems karjeros siekiantiems jauniems krepšininkams.

- „Ežerūno-Kario“ komandoje esate bent trys LKL kalibro žaidėjai. Kaip pasidalinate lyderio vaidmenį?

- Lyderio vaidmuo nėra kažkas, ką gali tiesiog pasidalinti, tai yra kažkas, ką turi užsitarnauti savo geru žaidimu. Kai komanda turi daugiau aukštesnio lygio žaidėjų, visiems lengviau, nes nejauti tokios didelės įtampos kaskart sužaisti puikiai. Jeigu vieną dieną tau tiesiog nesiseka, savo geru žaidimu komandą patempia kiti žaidėjai. Tad pasidalinimas gaunasi natūraliai, priklausomai kam tą dieną ar savaitgalį geriau einasi.

- Esate vieni iš lygos favoritų. Ką manai apie tokią etiketę?

- Su tokia etikete iš mūsų visi pradėjo tikėtis tik pergalių, kas yra iš dalies gerai, nes verčia mus visus pasitempti ir labiau susikoncentruoti. Bet prie gero greitai priprantama, lošiant be centrų kiekvienos rungtynės darosi vis sunkesnės. Tad jeigu porą rungtynių „prasileisime“, galime būti nesuprasti. Dabar svarbiausia yra kuo geriau užbaigti pirmą ratą, ir sėkmingai startuoti antrame.

- Kol kas didžiausia jūsų komandos problema - aukštaūgių traumos. Ar jos labai išmušė iš vėžių?

- Aišku, kad išmušė. Vien tik Raimundo Ambrulaičio praradimas labai pasijuto, nes nuo tos dienos mes net treniruotis normaliai penki prieš penkis negalime. Deividas Keburys persimetė į penktą poziciją, kuri jam nėra įprasta. Dabar dar Saulius iškritęs, tai Gintautas Matulis turi lošti 4-5 pozicijoje, mane į 4 statyti pradėjo, prieš „Perlą-MRU” net centru lošiau. Tokios rokiruotės nėra labai gerai. Tačiau sugebėjome daugiau laimėti nei pralaimėti, tad gal nėra taip blogai. Kiek mums trūksta centrų pamatysime šį savaitgalį, kai lošime du kartus su Klaipėdos komanda.

- Žinant, jog dirbi FNTT, susidaro įspūdis, kad krepšinis nebėra tavo pagrindinis užsiėmimas. Ar gali papasakoti apie savo veiklą daugiau?

- Krepšinis vis dar yra mano pagrindinis užsiėmimas, o darbas - papildoma veikla. Kol kas dirbu tarptautinių ryšių skyriuje. Plėtoju santykius su užsienio tarnybomis finansinių nusikaltimų srityje. Uždavinių turiu daug, bet esmė vis tiek tokia kaip ir skamba.

- Vienos treniruotės per dieną užtenka?

- Du kartus per savaitę treniruojuosi su komanda, sau patogiu laiku pasidarau dar vieną-dvi pratybas treniruoklių salėje. Savaitgaliais turiu dvi rungtynes. Fizinės veiklos tikrai užtenka. Kad išlikčiau geresnės formos, pakeičiau ir kai kuriuos gyvenimo įpročius. Pavyzdžiui, į darbą einu pėsčiomis. Gaunasi nebloga 30 minučių treniruotė. Po pietų visada suku ratus aplink Lukiškių aikštę – čia dar pusvalandis aktyvumo. Visą dieną sėdinti prie stalo, paskui mašinoje, būtų sunku išsijudinti, o tokiais elementariais būdais galima ir sau dieną praskaidrinti, ir dar formą palaikyti.

- Ar gali palyginti savo sportinę formą dabar ir prieš 3-4 metus? Jautiesi tobulėjantis ar žengęs žingsnį atgal? Ar galėtum grįžti į LKL?

- Perėjimas į NKL žmonių akimis yra savotiškas žingsnis atgal, tad save įvertinti realiai yra sunku. Gintautas (Matulis) galėtų atsakyti į šitą klausimą, nes ne vieną kartą yra tekę žaisti su Utenos „Juventus”, kur jis mane gindavo. Ar galėčiau grįžti į LKL? Be abejo. Su darbu derinti LKL būtų labai sudėtinga, nes varžybų grafikas ten intensyvesnis ir man nebūtų patogus. Bet jeigu suspenduočiau savo darbą metams ar dvejiems, tikrai galėčiau lošti LKL.

- Kaip bebūtų, esi pripažintas savaitės geriausiu. Jauniems krepšininkams tai reiškia labai daug. Ką reiškia tau?

- Nemeluosiu, visada yra smagu gauti tokį pripažinimą.

- Dauguma įvertintų krepšininkų išmoko frazę, kad asmeniniai pasiekimai jiems nieko reiškia, svarbu komandos pergalės. Nejau iš tikrųjų taip yra?

- Kiekvienas krepšininkas, kuris po asmeniškai blankių rungtynių sako, kad jam nesvarbu, kad taip sužaidė, nes komanda laimėjo, meluoja. Jis tuo metu jaučiasi šūdinai. Aišku, jis džiaugiasi už komandą, bet prie pergalės prisidėti svariai yra kur kas maloniau. Bet jei labai gerai sužaidei, tačiau komanda eilinį kartą pralaimėjo, to malonumo taip pat nejauti. Tad reikalingas balansas.

- Kaip tą balansą išgauti? Ką patartum jauniems krepšininkams, kuriems NKL taps tramplinu aukštyn?

- Norėdamas eiti į aukštesnį lygi, privalai mokėti apžaisti vienas prieš vieną savo varžovą, turėti įvairių judesių, sugebėti mesti į krepšį po driblingo ir, be abejo, apsiginti vienas prieš vieną. Tokie žaidėjai bus visur ir visada paklausūs. Tad reiktų sureikšminti šiuos dalykus, o ne gerą statistiką. Su šiais dalykais ateis gera statistika, pergalės ir pinigai, ko krepšininkai siekia visą karjerą.

- Kurie iš jaunų Molėtų komandos krepšininkų tau palieka didžiausią įspūdį?

- Šiuo metu iš jaunų komandos draugų geriausią įspūdį palieka Tomas Galeckas. Jam tereikia pridėti daugiau pasitikėjimo savimi, drąsos ir jis būtų dar naudingesnis negu yra. Aišku, norint pereiti į aukštesnį lygį reikia daug padirbėti, pagerinti technines savybes, nes fiziškai jis pasiruošęs puikiai. Gera ateitis šviečiasi ir Mantui Šerkšnui. Jis turi labai gerą metimą, bet norint pereiti į aukštesnį lygį, jam vieną ar dvi vasaras reikėtų stiprinti kūną ir gerinti driblingą.

Šį savaitgalį NKL komandos žais du kartus su tuo pačiu varžovu

13.11.2014

Šį savaitgalį NKL klubai su tais pačiais varžovais susitiks du kartus – namuose ir išvykoje. Paskutinį pirmojo rato turą ekipos žais penktadienį (11.14), o šeštadienį (11.15) prasidės antrojo rato kovos.

Pirmojo ir antrojo ratų sandūroje susitiks šios poros: „Sūduva-Mantinga“ ir „Žalgiris-2“, „Rasai“ ir „Palanga“, „Petrochema“ ir „Perlas-MRU“, „Šilutė“ ir „Zanavykas“, „Delikatesas“ ir „Vilnius“, „Ežerūnas-Karys“ ir „Nafta-Uni-Akvaservis“, „Trakai“ ir „JAZZ-Diremta“.

Penktadienį 18:00 val. SportoTV.lt tiesiogiai transliuos rungtynes Molėtų "Ežerūnas-Karys" - Klaipėdos "Nafta-Uni-Akvaservis", o šeštadienį 16:00 val. kviečiame stebėti mačą Šakių "Zanavykas" - Šilutės "Šilutė".

Savaitės geriausi – E. Baniulis ir K. Guščikas

10.11.2014

Geriausio praėjusios NKL savaitės žaidėjo vardą pasidalino du krepšininkai – Molėtų „Ežerūno-Kario“ lengvasis krašto puolėjas Evaldas Baniulis ir Raseinių „Rasų“ centras Karolis Guščikas. Abu krepšininkai tempė savo komandas į pergales: molėtiškiai įveikė Šakių „Zanavyką“ ir „Vilnių“, o raseiniškiai laimėjo prieš Klaipėdos „Naftą-Uni-Akvaservisą“ ir Kauno „JAZZ-Diremtą“.

201 cm ūgio E. Baniulis savaitgalio rungtynėse pelnė po 23 taškus, atkovojo po 4 ir perėmė po 2 kamuolius bei atliko po 3,5 rezultatyvaus perdavimo. LKL patirties turinčio krepšininko efektyvumo rodiklis siekė vidutiniškai 26 balus.

K. Guščikas naudingu žaidimu pasižymi antrą savaitę iš eilės. Šįkart 205 cm ūgio puolėjas rinko po 21 tašką, sugriebė po 8 atšokusius kamuolius, atliko po 2 rezultatyvius perdavimus ir blokavo po 3 varžovų metimus. Aikštę „Rasų“ lyderis palikdavo su vidutiniškai 27,5 naudingumo balo.

Kiti pretendentai į geriausio NKL savaitės žaidėjo titulą buvo Adomas Drungilas („Palanga“), Dominykas Domarkas (Vilniaus „Perlas-MRU“), Mantvydas Stašelis (Kauno „JAZZ-Diremta“) ir Paulius Petrilevičius (Marijampolės „Sūduva-Mantinga“).

T. Milinskas: mums užtenka ir 50 taškų, jei priešininkai įmeta 49

10.11.2014

Praėjusį šeštadienį Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL) iškovota Jonavos „Petrochemos“ klubo pergalė rungtynėse su „Palangos“ ekipa 81:72 leido lengviau atsikvėpti ne tik ekipos sirgaliams, bet ir patiems krepšininkams. Mače su palangiškiais Kęstučio Naruševičiaus auklėtiniai nutraukė keturių pralaimėjimų čempionate seriją, kurios paskutine stotele tapo penktadienio susitikimas Marijampolėje su vietos „Sūduva-Mantinga“ – 59:77.

Geriausiai savo komandoje praėjusio savaitgalio

susitikimuose pasirodė „Petrochemos“ aukštaūgis Tomas Milinskas. 24-erių metų krepšininkas per dvejas rungtynes vidutiniškai rinko po 12,5 taško, atkovodavo po 7,5 kamuolio bei į savo sąskaitą įsirašydavo po 15,5 naudingumo balo.

Tinklalapis „jsk.lt“ pasikalbėjo su T.Milinsku apie nutrauktą nesėkmių seriją, pergalę namuose su „Palanga“ bei gerėjantį jonaviečių žaidimą.

- Penktadienį Marijampolėje patyrėte skaudų pralaimėjimą. Kas lėmė nesėkmę?

- Kai pralaimi dvidešimt ir daugiau taškų galima surasti labai daug priežasčių. Mums sunkiai sekėsi vykdyti trenerio nurodymus tiek puolime, tiek gynyboje. Būtent dėl šios priežasties patyrėme skaudžią nesėkmę.

- Iki rungtynių su Palangos ekipa buvote patyrę keturių pralaimėjimų seriją. Ar pergalė namuose padėjo atsigauti psichologiškai?

- Prisipažinsiu, įtampa prieš rungtynes buvo jaučiama. Žinoma, pralaimėjimas nebūtų didžiulė tragedija, sezonas dar net neįpusėjo, tačiau psichologiškai laimėti buvo labai svarbu. Turime daug jaunų žaidėjų, ir matėsi, kad keli pralaimėjimai iš eilės paveikė kelis jaunuosius komandos draugus, todėl ši pergalė buvo tikrai labai svarbi.

- Mače su palangiškiais „Petrochema“ pirmą kartą sezone pelnė daugiau nei 80 taškų. Kokia pagerėjusio puolimo priežastis?

- Sunku pasakyti. Mes labiau koncentruojamės į gynybą. Jei mes įmesime 50 taškų, o priešininkai – 49, pasieksime pergalę ir to mums užtenka. Kaip vieną iš pagerėjusio puolimo aspektų įvardinčiau Tado Sebežiovo bei Aurimo Urbono sugrįžimą. Gintis mes mokame, o metančių žmonių trūkumas jautėsi.

- Ar sugrįžus T.Sebežiovui ir A.Urbonui pasikeitė komandos žaidimo braižas?

- Sugrįžus Tadui bei „Pūkiui“, tapome stipresne bei geresnė komanda tiek puolime, tiek ir gynyboje. Visai nesvarbu, jog iš paskutinių penkerių rungtynių laimėjome vos vienerias. Šiek tiek dar reikia laiko apsiprasti tiek jiems patiems, tiek ir likusiems komandos nariams vieniems prie kitų.

Nerezultatyviose rungtynėse „Zanavykas“ įveikė „Delikatesą“

08.11.2014

Savų žiūrovų akivaizdoje XII-ojo NKL turo rungtynes žaidęs Šakių „Zanavykas” po permainingos kovos 62:58 (21:6, 10:25, 18:8, 13:19) nugalėjo Joniškio „Delikatesą” ir į savo sąskaitą įsirašė penktąją pergalę.

Pirmasis kėlinys prasidėjo taikliais Pauliaus Malašausko ir Marijaus Užupio tolimais metimais, dvitaškį pridėjo Simas Raupys ir šeimininkai įgijo aštuonių taškų persvarą 8:0. Toliau dusę „Zanavyko“ gynyboje svečiai sunkiai rinko taškus ir po 10 minučių atsiliko 21:6.

Antrajame kėlinyje vaizdas buvo visiškai priešingas. Svečiai pagerino savo žaidimą tiek gynyboje, tiek puolime ir abi ekipos išėjo ilsėtis švieslentėje jau degant lygiam rezultatui – 31:31.

Trečiąjį kėlinį šakiečiai pradėjo sėkmingiau. Sužaidus keturias minutes jie susigrąžino įtikinamą persvarą (43:35), o prieš lemiamą ketvirtį zanavykai įgijo ir dviženklį pranašumą 49:39.

Ketvirtajame kėlinyje svečiai nekėlė baltos vėliavos ir įpusėjus kėliniui pradėjo alsuoti varžovams į nugarą – 55:50. „Zanavyko” krepšininkai greitai susigrąžino iniciatyvą į savo rankas ir nors varžovai iki paskutinių sekundžių bandė pakeisti rungtynių eigą, tačiau šeimininkai vis tiek iškovojo pergalę– 62:58.

Šakių „Zanavykas”: Marijus Užupis – 17, Taurantas Tamošiūnas – 13, Artūras Lencevičius – 12, Tomas Miškinis – 10 (11 atk. kam.).

Joniškio „Delikatesas”: Irmantas Lianzbergas – 14, Žilvinas Petraitis – 12, Benas Bagdonavičius – 11.

„Trakų“ pergalių serija nutrūko Klaipėdoje

08.11.2014

Po trijų pergalių iš eilės „Trakai“ aikštę Klaipėdoje paliko nuleidę galvas. Trakiečiai dvyliktose NKL čempionato rungtynėse 69:75 (21:13, 12:16, 19:15, 17:20) turėjo pripažinti „Naftos-Universiteto-Akvaservis“ pranašumą ir patyrė penktąjį pralaimėjimą. Su septyniomis pergalėmis trakiečiai turnyro lentelėje užima ketvirtąją vietą.

„Trakai“ užtikrintai pradėjo susitikimą Klaipėdoje. Po vakarykščių puikių rungtynių savo šou tęsęs Lukas Brazdauskis per pirmąsias 10 minučių pelnė 7 taškus ir vedė trakiečius į priekį 21:13.

Vis dėlto prasta antrojo ketvirčio pradžia leido Klaipėdos klubui atsitiesti. Šeimininkai netgi buvo trumpam išsiveržę į priekį 25:23, bet baigiantis kėliniui Mindaugo Remino ir Tautvydo Pipiro pastangomis pavyko susigrąžinti trapų pranašumą 33:29.

Didžiąją trečiojo ketvirčio dalį „Trakai“ laikėsi priekyje, bet „Nafta-Universitetas-Akvaservis“ kėlinuko pabaigoje spurtavo 11:2 ir prieš ketvirtąjį kėlinį pirmavo 55:52.

Ketvirtasis kėlinys prasidėjo klaipėdiečių spurtu 7:0, po kurio „Trakai“ atsiliko jau 10 taškų – 52:62. Ketvirčio viduryje „Nafta-Universitetas-Akvasersvis“ nutolo 69:56, bet du Tomo Lekūno ir Simono Lekio tritaškiai likus 4 min. atgaivino viltį – 62:69.

Likus minutei Mindaugas Reminas dvitaškiu sušvelnino atsilikimą 66:72. Tačiau išsigelbėti pritrūko laiko. „Trakai“ turėjo pripažinti pralaimėjimą 69:75.

Kitą penktadienį „Trakai“ 18 val. namuose susitiks su Kauno „JAZZ-Diremta“. Su ta pačia komanda trakiečiai išvykoje susitiks ir šeštadienį (16 val.). Prasidės antrasis NKL reguliariojo sezono ratas.

„Nafta-Universitetas-Akvaservis“: Laurynas Lučinskas 12, Dominykas Matutis ir Viktoras Chodosovskis po 11.

„Trakai“: Mindaugas Reminas 23, Lukas Brazdauskis 14 (7 atk. kam.), Karolis Brusokas 12 (10 atk. kam.), Tautvydas Pipiras 8 (6 atk. kam.).

Lemiamu metu taškus rinkęs T.Sebežiovas padėjo „Petrochemai“ nutraukti pralaimėjimų seriją

08.11.2014

Jonavos „Petochemos“ (7-5) ekipa nutraukė keturių pralaimėjimų seriją Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) čempionate rungtynėse namuose – 81:72 (19:15, 15:19, 22:18, 25:20) įveikdama „Palangos“ (6-6) krepšininkus.

Kieta kova aikštelėje prasidėjo nuo pirmųjų rungtynių akimirkų, o pirmaujančios ekipos vaidmenyje ne kartą pabuvojo tiek Jonavos, tiek Palangos komandų krepšininkai. Po pirmosios susitikimo dalies svarstyklių lėkštutės buvo lygios – 34:34.

Trečiojo ketvirčio pradžioje po keturių iš eilės Tomo Milinsko taškų „Petrochema“ atitrūko – 42:37, tačiau jau po dviejų minučių Kęstutis Naruševičius buvo priverstas prašyti minutės pertraukėlės – 44:49. Šeimininkus prieš lemiamą kėlinį dar sykį į priekį patempė Henriko Vorotnikovo ir Tado Sebežiovo atakų serijos – 56:52.

Pusė ketvirtojo ketvirčio „Petrochema“ bandė nutolti, tačiau svečiai neatleido žaidimo gijų – 65:65 (35 min). Tuomet svarų žodį tarė Tadas Sebežiovas, kuris per likusį laiką surinko vienuolika iš šešiolikos komandos taškų ir padėjo Jonavos ekipai įtvirtinti pergalę atkakliame susitikime – 81:72.

Jonavos „Petrochema“: Tadas Sebežiovas 23 taškai (4 atk. kam., 4 rez. perd.), Henrikas Vorotnikovas 14, Karolis Šarukas ir Aurimas Urbonas po 10, Tomas Milinskas 8, Lukas Grabauskas ir Vladislovas Razumnovas po 5, Evaldas Aniulis, Mikita Balaban ir Ričardas Verbickas po 2, Vilius Sajekas ir Dainius Gulbinas taškų nepelnė.

„Palanga“: Povilas Šakinis 17 taškų, Adomas Drungilas 15 (13 atk. kam.), Haroldas Venskus ir Erikas Kubilius po 11.

Kitas rungtynes NKL pirmenybėse Jonavos „Petrochema“ žais artėjantį penktadienį nuo 18 val. namuose su čempionato lyderiais „Perlo-MRU“ krepšininkais.

Vilniaus „Perlas-MRU“ įveikė Marijampolės „Sūduvą-Mantingą“

08.11.2014

18 netikslių baudos metimų (15/33) neleido Marijampolės „Sūduvai-Mantingai“ (7-5) išplėšti pergalės prieš Vilniaus „Perlą-MRU“ (9-3). Sostinėje vykusias XII-ojo NKL turo rungtynes vilniečiai laimėjo rezultatu 74:70. Po pergalės „Perlas-MRU“ liko 1-2 turnyro lentelės vietoje, „Sūduva-Mantinga“ rikiuojasi 3-4 pozicijoje.

Po lygaus pirmojo kėlinio (22:22), antrajame šeimininkai įgijo dviženklę persvarą (37:27). Tačiau kėlinio pabaigoje Tautvydo Kliučinyko, C. M. Coonso ir Pauliaus Petrilevičiaus taiklių metimų dėka marijampoliečiai „grįžo į žaidimą“ – 41:38.

Panašia persvara tai viena, tai kita komanda pirmavo ir antroje rungtynių dalyje. Mačo kulminacija įvyko paskutinę minutę, kuomet esant lygiam rezultatui (70:70) komandos apsikeitė klaidomis, o pirmieji su įtampa susitvarkę vilniečiai įmetė du baudos metimus (72:70). Kitoje aikštės pusėje proga persverti rezultatą savo naudai nepasinaudojo laisvas iš trijų taškų zonos atakavęs Tautvydas Kliučinykas. Po netaiklaus metimo Marijampolės gynėjas prasižengė prieš Dominyką Domarką, kuris baudų metimais įtvirtino „Perlo-MRU“ pergalę 74:70.

„Perlas-MRU“: Dominykas Domarkas 22 (9 atk. kam., 4 rez. perd.), Tadas Rinkūnas 20, Antanas Udras 18 (10 atk. kam.).

„Sūduva-Mantinga“: Paulius Petrilevičius 19 (11 atk. kam.), C. M. Coons 15, Paulius Abramavičius 12.

Pirmoji šio sezono diskvalifikacija – R. Čepanoniui

08.11.2014

Šeštadienį (11.08) Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ (7-4) dvyliktajame NKL ture versis be pagrindinio savo vidurio puolėjo Roko Čepanonio. Pastarasis penktadienį (11.07) rungtynėse su Jonavos „Petrochema“ užsidirbo dvi nesportines pražangas ir buvo pašalintas iš aikštės. Pagal NKL nuostatus, už tokį prasižengimą krepšininkui skiriama vienerių rungtynių diskvalifikacija.

Marijampoliečių varžovu šeštadienį bus 1-2 vietas NKL turnyro lentelėje užimantis Vilniaus „Perlas-MRU“ (8-3). Sostinėje vyksiančios rungtynės prasidės 16:00 val. Susitikimas vyks MRU salėje.

„Žalgirio“ jaunimas fantastiškai išsigelbėjo Joniškyje

07.11.2014

Penktadienį reto grožio rungtynės įvyko Joniškyje , kur vienuoliktojo NKL turo rungtynes žaidė vietos „Delikatesas“ ir Kauno „Žalgirio“ dubleriai. Pergalę po 45 minučių kovos iškovojo jaunieji žalgiriečiai. Tomo Masiulio auklėtiniai paskutinę pratęsimo sekundę taikliu metimu nužudė šeimininkų viltis – 73:75.

Ketvirto kėlinio laikui pasibaigus (62:62) prireikė video peržiūros, kuri buvo palanki žalgiriečiams bei mačas persikėlė į pratęsimą. Jo metu, likus 5 sekundėm, varžovai turėjo dviejų taškų persvarą ir kamuolį savo rankose, tačiau jo neišlaikė, o rezultatą dėjimu lygino Paulius Valinskas.

Tiesa, ir tai nebuvo dramos pabaiga. Šeimininkai turėjo tris sekundes pergalei išplėšti, bet užmynė šoninę liniją ir sekundę paliko „Žalgirio“ jaunimui. Tuomet Tomas Masiulis išnaudojo turėtą minutės pertraukėlę, o mačą aidint sirenai taikliu metimu užbaigė Martynas Varnas – 73:75 kauniečių naudai.

Nugalėtojams Vidas Ginevičius pelnė 17 taškų (5/9 trit., 5 rez. perd., 3 per. kam.), po 16 pridėjo Regimantas Miniotas ir Martynas Varnas.

Joniškio „Delikateso“ komandoje rezultatyviausias buvo Žilvinas Petraitis – 19 taškų. 18 pridėjo Aivaras Galkauskas, po 10 – Irmantas Lianzbergas ir Paulius Klemas.


 
 
Dizainas: O.K.      Programavimas: Genius Sports