Dėl slidžio aikštės dangos neįvyko „Trakų“ ir „Ežerūno-Kario“ rungtynės

10.10.2014

Penktadienio (10.10) vakarą į Trakų LOSC krepšinio salę susirinkę žiūrovai krepšinio taip ir neišvydo. Rungtynes tarp vietos „Trakų“ ir Molėtų „Ežerūno-Kario“ neįvyko dėl ant salės parketo susikaupusio kondencato. Pakesiti situacijos nepavyko net įjungus vėdinimo sistemą, todėl vyr. teisėjai jas nutraukė dar nepradėtas.

Su tokia baigtimi sutiko abiejų komandų treneriai. Sprendimą dėl rungtynių peržaidimo arba techninio pralaimėjo NKL administracija priims per 24 valandas.

V. Chodosovskis: „Norime įrodyti, kad Klaipėdos komanda atgimsta“

10.10.2014

Klaipėdos „Naftos-Uni-Akvaservis“ komanda šiemet Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) čempionate turi rimtų ambicijų pakovoti dėl aukštesnių vietų ir net siekti iškovoti kelialapį į finalinio ketverto varžybas.

Klaipėdiečiai, treniruojami Atlantos olimpinių žaidynių prizininko Ryčio Vaišvilos, čempionatą pradėjo užtikrintai - Šilutėje rezultatu 88:75 palaužta vietos „Šilutės“ ekipa ir Klaipėdoje rezultatu 94:68 sutriuškinti Joniškio „Delikateso“ krepšininkai.

„Pirmosios rungtynės palieka gerą įspūdį, bet to sureikšminti nereikia. Juk NKL čempionato sezonas - ilgas. Bus dar daug intrigų, vargų bei teiks išeikvoti daug nervų. Viskas dar priešaky“, - kalbėjo „Naftos-Uni-Akvaservis“ komandos treneris R. Vaišvila.

Po pirmųjų NKL čempionato rungtynių džiaugsmo neslėpė „Naftos-Uni-Akvaservis“ komandos kapitonas Viktoras Chodosovskis.

„Komandoje atmosfera - puiki. Tikrai kovojome iš širdies, padėjome vienas kitam, buvome lyg vienas kietas kumštis. Tai ir lėmė pergales“, - sakė V. Chodosovskis.

- Viktorai, šiemet Jūsų ekipa yra itin sustiprėjusi. Galbūt esate nusitaikę į NKL medalius?

- Dar anksti apie tai kalbėti. Čempionatas tik prasidėjo. Yra daug stiprių komandų, kurios sieks pasipuošti NKL medaliais. Mūsų tikslas - kovoti kiekvienose rungtynėse ir dėl pergalių atiduoti visą savo širdį. Jei tai pavyks įgyvendinti, galime tikėtis pergalingo žygio. Viską parodys laikas. Iš anksto nieko nenorime prisišnekėti, plušame iš peties: treniruojamės po du kartus per dieną, dešimt kartų per savaitę. Sezonui ruoštis pradėjome nuo rugpjūčio 4 dienos, tad jau susižaidėme, perpratome vienas kitą. Manau, kad po truputį žingsniuojame į priekį ir su kiekvienomis rungtynėmis viskas bus tik geriau.

- Ką iš NKL komandų išskirtumėte?

- NKL čempionate nėra tokio lygio komandų, kaip „Žalgiris“ ar „Lietuvos rytas“, tad intrigos čia daugiau. NKL čempionate gali patirti pralaimėjimą ar laimėti prieš bet kurią ekipą. Čia labai ryškių lyderių nėra. Jei reikėtų išvardinti šio sezono pajėgiausių NKL ekipų trejetuką, tai išskirčiau Marijampolės „Sūduvą-Mantingą“, „Trakus“ ir Molėtų „Ežerūno-Kario“ komandą.

Penktadienį 18 val. Klaipėdoje kausimės su marijampoliečiais. Norėtųsi jiems įrodyti, kad Klaipėdos komanda yra atgijusi ir galinti rimtai pasipriešinti. Šeštadienį taip pat rungtyniausime namuose - 16 val. susitiksime su Jonavos „Petrochemos“ komanda. Mums dabar labai svarbi kiekviena pergalė.

Straipsnis parengtas pagal „Vakarų ekspresą“, autorius – Paulius Matulevičius

„Rasų“ treneris A. Vilimas: savo žaidėjais aš tikiu

09.10.2014

Po pirmojo savaitgalio kovų Nacionalinėje krepšinio lygoje Raseinių „Rasai“ savo Facebook paskyroje pasidalino interviu su komandos vyr. treneriu Albertu Vilimu. Lygos naujokų strategą apie pasiruošimą sezonui, grįžimą į antrąjį Lietuvos krepšinio divizioną, komandos naujokus ir tikslus pakalbino žurnalistė Žiedūnė Juškytė.

- Treneri, kaip Raseinių komandai klostėsi pasiruošimo laikotarpis?

- Pilnos komandos neturėdami, su atskirais žaidėjais pradėjome treniruotis rugpjūčio mėnesį. Rugsėjį jau buvome pilna komanda. Giedrius Kurtinaitis tik nuo rugsėjo vidurio prisijungė. Turėjome draugiškų rungtynių ir po truputėlį judėjome link starto.

- Kaip naujausiam komandos pirkiniui Giedriui Kurtinaičiui sekėsi prisijungti prie Raseinių komandos?

- Kai žmogus moka žaisti krepšinį, jam nėra sunku priprasti. Jis žino, kaip tas daroma, yra gero būdo. Gerai sutariam, viskas yra gerai. Tik reikia daugiau laiko, kad jį geriau panaudotume ir kad komandos nariai vienas kitą geriau suprastų. Šiaip, ir ranką turi, kaip tėčio (G. Kurtinaičio tėvas – garsus lietuvių krepšininkas Rimas Kurtinaitis – aut. past.), tik gal vasarą mažiau sportavęs, sunku formą pagauti, bet tai yra laikinas dalykas.

- Prieš 15 metų Raseinių komanda rungėsi LKAL. Šiemet „Rasai“ atstovaus miestui antroje Lietuvos krepšinio lygoje. Kas nuo to laiko pasikeitė?

- Turbūt aš pasenau (juokiasi). Krepšinis tapo intensyvesnis, agresyvesnis, gražesnis, malonesnis akiai, žaidėjai dirba profesionaliau. Viskas juda į priekį, krepšinis taip tobulėja, kad net neaišku, kas bus toliau. Mums reikia tik džiaugtis, kad mes turime vietą NKL. Gal išlipsime dar aukščiau. Svarbiausia, kad viską padarėme savo darbu, vietą iškovojome sportiniu principu. O dabar reikia dar daugiau dirbti. Turime puikias sąlygas, taip kad tereikia nuoširdaus darbo ir tada bus rezultatai.

- Neabejotinai ir jūs pats nuo to laiko patobulėjote...

- Aš džiaugiuosi, kad man gyvenimas suteikė progų, kad teko būti ne tik LKAL lygoje. Teko dirbti ir su Pasvalio „Pieno žvaigždėmis“, ir Vokietijoje, ir LKL su Palangos komanda. Aš džiaugiuosi, kad aš dirbu su savo buvusiais auklėtinais. Mes kiekvienas turime savo charakterius, bet čia ir yra menas, kaip sukurti gerą kolektyvą, čempionų komandą. Aš tikėjau, kad mes turime čempionų komandą, tad palikome šiam sezonui žaidėjų branduolį. Aš tikiu jais.

- Stengiatės komandoje turėti kuo daugiau raseiniškių ar taip išėjo atsitiktinai?

- Mūsų, kartu su klubo prezidentu Jordanu Kenstavičiumi, vizija – duoti žaisti saviems žmonėms. Netgi dabar yra vienas 1999 metų gimimo Simonas Andraitis. Jam dabar yra 15 metų ir jis yra kandidatas į mūsų klubą. Norim, kad tie vaikai, kurie nori ir gali žaisti, papultų čia ir tobulėtų.

- Ar ateinančiam sezonui esate iškėlęs klubui tikslus?

- Jei daug metų žaistume toje pačioje lygoje, pavyzdžiui RKL, tai viskas aišku – norėtume dar kartą tapti čempionais. Dabar mes atėjome čia. Mums reikia prasukti pirmą ratą, pasižiūrėti kokie varžovai, kokie mes, ko trūksta, o tada jau galime pakovoti. Dabar yra programa minimum – žaisti gerai kiekvienas rungtynes, o maximum – užimti kuo aukštesnę vietą. Būtų super, jei papultume į aštuntuką. Negaliu to sakyti garsiai. Aišku, norėčiau čempionais tapti, bet dar gal per anksti.

Apžvalga: NKL aukščiausi, žemiausi, vyriausi ir jauniausi

09.10.2014

NKL komandoms užregistravus visus norimus žaidėjus ir sužaidus po dvejas 2014-2015 metų sezono rungtynes, siūlome pažvelgti į jų vidų per ūgio ir amžiaus prizmes. Sužinokite, kuris antrojo Lietuvos krepšinio diviziono krepšininkas aukščiausias, kuris – žemiausias, kurioje komandoje rungtyniauja vyriausias, o kurioje jauniausias lygos žaidėjas.

Šio sezono vyriausia NKL krepšinio komanda – Molėtų „Ežerūnas-Karys“. Žaidėjų amžiaus vidurkis siekia 25,7 metų. Jauniausia lygoje – Kauno „Žalgirio“ dublerių ekipa. Jos žaidėjų vidutinis amžius yra 20,6 metų. Be veteranų Vido

Ginevičiaus (36 metai) ir Olego Kojenetso (37 metai), Kauno ekipos žaidėjų amžiaus vidurkis siektų tik 17,9 metus.

„Žalgiris-2“ yra ne tik jauniausia, bet ir aukščiausia šio sezono NKL komanda. Žaliai-baltų ekipos žaidėjų ūgio vidurkis yra 200 cm. Žemiausia ekipa – kita Kauno komanda „Jazz-Diremta“. Šios komandos žaidėjų vidutinis ūgis yra 190,2 cm.

Vyriausias lygos krepšininkas gina Vilniaus „Perlo-MRU“ komandos garbę. Tai Arnas Kazlauskas, kuris 38-ąjį gimtadienį atšventė kovo 11 dieną. Jauniausias krepšininkas – penkiolikmetis Raseinių „Rasų“ įžaidėjas Simonas Andraitis.

„Šilutės“ komandoje žaidžia aukščiausias ir žemiausias NKL žaidėjai. Aukščiausias krepšininkas – iš Kelmės kilęs Nerijus Anglickis. Jo ūgis - 214 cm. Nerijaus komandos draugas Julius Ščipokas – žemiausias šiame sezone. Mažylio ūgis - 174 cm.

Vyriausias NKL krepšininkas Arnas Kazlauskas

Pirmosios NKL savaitės TOP-10 viršūnėje – Rytis ir Tautvydas Pipirai

08.10.2014

Pirmosios 2014-2015 metų NKL sezono savaitės TOP-10 dominuoja Pipirų pavardė. Į gražiausių epizodų dešimtuką pateko du iš trijų lygoje rungtyniaujančių Pipirų: „Trakų“ komandos Tautvydas bei Vilniaus „Perlo-MRU“ Rytis. Pastarasis tapo gražiausio savaitės epizodo autoriumi.

19-metis 202 cm ūgio krepšininkas gynyboje išrašė stogą „Žalgirio“ dublerių aukštaūgiui Laurynui Biručiui, o kitoje aikštės pusėje nubaudė varžovus iš Kauno alley-oop stiliaus dėjimu. Antroje vietoje – Tautvydo Pipiro dėjimas į „Rasų“ krepšį po T. Lekūno perdavimo. Trečioje – įžūlus jau minėto R. Pipiro dėjimas per varžovo rankas.

Į TOP-10 taip pat pateko Paulius Petrilevičius (Marijampolės „Sūduva-Mantinga“), Paulius Gvazdaitis, Žilvinas Petraitis ir Benas Bagdonavičius (visi trys - Joniškio „Delikatesas“), Evaldas Baniulis ir Deividas Keburys (abu – Molėtų „Ežerūnas-Karys“).

Pirmosios NKL savaitės TOP-10:

Trakiškis T. Pipiras po pirmųjų NKL kovų: neišnaudojome savo stiprybės

07.10.2014

„Trakų“ krepšininkams nepavyko startuoti taip galingai, kaip praėjusį NKL sezoną. Po pergalės sezono atidarymo rungtynėse prieš Raseinių „Rasus“, pirmasis pralaimėjimas Andriaus Šležo auklėtinius užklupo jau antrajame mače.

„Savaitgalis iš tikrųjų buvo labai sunkus, tačiau kad gali būti kitaip ir nesitikėjome, – kktrakai.lt sakė „Trakų“ senbuvis Tautvydas Pipiras. – „Rasai“ nors ir naujokai, tačiau praėjusį sezoną mes patys tokie buvome. Žinome, kas yra noras

visiems įrodyti, jog į NKL patekai ne veltui. Taip pat suprantame, kad riba tarp naujokų ir favoritų yra labai trapi.

Tuo tarpu „Palanga“ išlaikė savo lyderius ir atsinaujino iš gerosios pusės. Neradome savojo žaidimo. Prieš sezoną džiaugėmės, kad mūsų stiprioji pusė bus gynyba, nes puikiai vykdėme trenerio nurodymus, tačiau atėjus oficialioms rungtynėms neišnaudojome šio savo pranašumo.“

21 metų 198 cm ūgio krepšininkas pirmąjį savaitgalį rinko vidutiniškai po 13 taškų ir atkovojo po 6 kamuolius.

Interviu su T.Pipiru – apie lėto starto NKL pirmenybėse priežastis.

– Kiek įtakos sunkiam startui galėjo turėti Karolio Brusoko trauma?

– Brusokas yra itin svarbus žaidėjas. Kaip ir kiekvienas iš mūsų. Dėl jo netekties šiek tiek keitėsi rotacija. Jei pirmose rungtynėse kitiems žaidėjams pavyko kompensuoti jo netektį, tai prieš „Palangą“ mums akivaizdžiai trūko Karolio, nes smarkiai pralaimėjome kovą dėl atšokusių kamuolių.

– Po pralaimėjimo „Palangai“ treneris atrodė piktas, rūbinėje irgi netilo emocingos diskusijos. Kokios nuotaikos komandoje tvyrojo po pirmojo pralaimėjimo?

– Visos šios emocijos yra suprantamos. Apmaudžiai pralaimėjome, tad nusivylimo tikrai buvo. Juk nesinori, kad prie pralaimėjimų kažkas priprastų. Jeigu pyksta, supranta, jog galime išties daugiau. O rūbinėje mes nuolat diskutuojame po rungtynių, treneris pats skatina tai daryti. Kad nekiltų ginčų aikštelėje, geriau viską išsiaiškinti po to ir išspręsti problemas. Todėl diskutavome, ką kiekvienas darėme negerai.

– Per pirmąsias dvi rungtynes „Trakai“ darė vidutiniškai po 20,5 klaidos. Kaip paaiškinti tokį didelį klaidų skaičių?

– Klaidų skaičiui galbūt turi įtakos sezono pradžia. Dar nesame visko nušlifavę. Taip pat esame jauni, stengiamės žaisti greitai ir efektingai, bet ne visada išeina efektyviai.

– Esi „Trakų“ senbuvis, bet po praėjusio sezono klube liko tik keturi tie patys žaidėjai. Ar labai pasikeitė „Trakų“ veidas ir ar dar reikia daug laiko susižaidimui?

– Didesnių ar mažesnių pokyčių būna kasmet, bet komandos braižais išlieka panašus. Komandą sudaro daugiausia jaunimas, kuris stengiasi save parodyti krepšinio pasauliui ir kilti į aukštesnį lygmenį, o patirties įneša keli lygos senbuviai. Viliuosi, kad visi nauji žaidėjai ir senbuviai Trakuose tiek sau, tiek ir komandai kelia tik aukščiausius tikslus. Susižaidimui laiko tikrai reikia, bet tikiuosi susistyguosime žaidimą kuo greičiau.

– Artėjantį savaitgalį „Trakai“ žais su Molėtų „Ežerūnu-Kariu“ ir Joniškio „Delikatesu“. Kokios mintys prieš būsimas rungtynes?

– Laukia du varžovai, kurie praėjusį sezoną kovėsi NKL finalo ketverte. Lengviau nei pernai tikrai nebus. Todėl tikimės, kad penktadienį į Trakus susirinks daugybė sirgalių, kurie padės mums reabilituotis kovoje su „Ežerūnu-Kariu“.

E. Kubilius: „Mano tikslas – tapti sezono naudingiausiu“

07.10.2014

Jaunas, darbštus ir mokantis žaisti. Tai jau pirmą šio sezono savaitę įrodė 19-metis palangiškis Erikas Kubilius. Pirmuose dvejuose Nacionalinės krepšinio lygos turuose P. Barkaus auklėtinis pelnė vidutiniškai po 28,5 taško ir rinko po 32 naudingumo balus, o jo atstovaujama „Palanga“ laimėjo dvi rungtynes iš eilės.

Geriausiu savaitės krepšininku pripažintas E. Kubilius neslepia: šį sezoną jo tikslas – būti absoliučiai naudingiausiu lygoje.

- Erikai, tu – geriausias pirmosios NKL savaitės krepšininkas. Jau sezono pradžioje demonstruojamas geras krepšinis, puiki fizinė forma ir šis pripažinimas įpareigoja aukštesniems tikslams?

- Malonu, kad už savo žaidimą esu įvertintas. Šio pripažinimo labai nesureikšminu – juk tai tik savaitės naudingiausio titulas. Tačiau nominacija motyvuoja dirbti ir kitą savaitę vėl tapti naudingiausiu. Mano šių metų svajonė – tapti sezono naudingiausiu žaidėju.

- Ar pats tikėjaisi, kad sezono startas bus toks sėkmingas tiek tau, tiek komandai?

- Mūsų komanda buvo labai užsivedusi, visi vienas kitą labai palaikėme. Jei kuris iš mūsų, tarkime, blokuodavo varžovą, visi taip džiaugdavomės, jog atrodė, kad pats nuskriaudei varžovą. Kai Kymantas Trakuose įmetė taškus ir ištraukė mus į pratęsimą, tikrai galvojau, kad šiandien mūsų diena ir mes tikrai laimėsime. Taip ir nutiko. Prieš rungtynes su „Perlu-MRU“ tikėjau mūsų pergale, bet tyliai, nes nenorėjau prisišnekėti. Rungtynės buvo labai sunkios, geriau sužaidėme pabaigą, galbūt labiau norėjome, todėl ir laimėjome.

- Sėkmingas žaidimas - tai vasaros darbo vaisius?

- Vasarą grįžęs iš U-20 Lietuvos rinktinės ilsėjausi savaitę. Ne tiek dėl nuovargio, nes rinktinėje žaidžiau nedaug, kiek nuo krepšinio apskritai. Pailsėjęs iškart pradėjau sportuoti su „Palangos“ komandos treneriu Pauliumi Barkumi. Sportavom tiek lauke, tiek salėje. Prieš pat sezoną pradėjom dirbti ir su fizinio parengimo treneriu Arvydu Dočkumi. Manau, kad vasaros darbas padėjo pasiekti šio savaitgalio rezultatus.

- Likai Palangoje. Ar turėjai pasiūlymų iš kitų klubų? LKL komandos tavimi domėjosi?

- Pasiūlymų nebuvo daug. Domėjosi keli NKL ir LKL klubai, bet nusprendžiau likti Palangoje. Nesigailiu savo sprendimo, nes savame mieste žaisti yra smagu. Puikūs treneriai, puikios sąlygos tobulėjimui ir, žinoma, čia nesėdžiu ant suolo. Šis dalykas jaunam žaidėjui svarbiausias. Reikia žaisti ir tobulėti.

- Palygink šių bei praėjusių metų „Palangos“ komandas. Kuo jos skiriasi?

- Labai skiriasi. Šiais metais viskas geriau. Žaidžiame ir treniruojamės naujoje Palangos arenoje. Turime komandos gydytoją ir t.t. Viskas skiriasi ir viskas į gerąją pusę. Tik „chebra“ tiek šiame sezone yra, tiek praėjusiame buvo „mldc“ (juokiasi).

Pirmosios NKL savaitės geriausias – palangiškis E. Kubilius

06.10.2014

Savaitgalį prasidėjo 2014-2015 metų Nacionalinės krepšinio lygos sezonas. Per tris dienas komandos sužaidė 14 rungtynių. Po dvi pergales iškovojo Palangos, Molėtų, Šakių ir Klaipėdos komandos ir bent savaitei įsitvirtino turnyro lentelės viršuje. Būtent šių komandų lyderiai pretendavo į geriausio NKL savaitės žaidėjo titulą. Vis dėlto šis pripažinimas atitenka tik vienam - pirmosios savaitės geriausiu lygos krepšininku pripažintas dvi įspūdingas pergales šventusios „Palangos“ gynėjas Erikas Kubilius.

Per dvejas rungtynes 19-metis krepšininkas aikštėje išbuvo beveik 76 minutes, per tiek laiko pelnė 57 taškus, atkovojo

15 kamuolių, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, tiek pat kartų iš varžovų perėmė kamuolį, išprovokavo 10 pražangų ir išrašė 2 blokus. Dvitaškius 194 cm ūgio atakuojantis gynėjas metė 64,7 proc., tritaškius – 66,7 proc., o baudų metimus – 91,7 proc. taiklumu. Per dvejas rungtynes E. Kubilius surinko 64 naudingumo balus.

Pratęsimo pareikalavusiose rungtynėse su „Trakais“ palangiškis pelnė 24 taškus, atkovojo 8 kamuolius ir surinko 29 naudingumo balus. Pratęsimo metu būtent jo kova po krepšiais ir taiklūs metimai padėjo įsirašyti „Palangai“ pirmąją pergalę šiame sezone.

Rungtynėse su Vilniaus „Perlu-MRU“ gynėjas rungtyniavo tiesiog fantastiškai – pelnė 33 taškus, atkovojo 7 ir perėmė 3 kamuolius, o aikštę paliko su 35 naudingumo balais.

Į geriausio savaitės krepšininko titulą taip pat pretendavo Deividas Anužis („Palanga“), Evaldas Baniulis ir Gintautas Matulis (abu Molėtų „Ežerūnas-Karys“), Marijus Užupis (Šakių „Zanavykas“), Tomas Lekūnas („Trakai“), Dominykas Domarkas (Vilniaus „Perlas-MRU“), Valdemaras Savostjanovas (Raseinių „Rasai“), Jermaine Love („Vilnius“) ir Paulius Kleiza (Marijampolės „Sūduva-Mantinga“).

Molėtų aukštaūgiui R. Ambrulaičiui lūžo pėdos kaulas

06.10.2014

Molėtų „Ežerūnas-Karys“ po dviejų iš eilės pergalių NKL čempionate patyrė rimtų nuostolių. Šeštadienį rungtynėse su Kauno „JAZZ-Diremta“ aukštaūgis Raimondas Ambrulaitis susižeidė koją. Po gydytojo apžiūros paaiškėjo, kad Raimondui lūžo pėdos kaulas. Krepšininkas varžybose negalės dalyvauti  apie 2 mėnesius.

R. Ambrulaitis pirmosiose dvejose rungtynėse demonstravo brandų žaidimą. 31 metų 200 cm ūgio krepšininkas pelnė po 14,5 taško, atkovojo po 6 kamuolius ir atliko po 2 rezultatyvius perdavimus.

„Petrochemą“ į pergalę atvedęs H.Vorotnikovas: save atiduodu 100 procentų

06.10.2014

Jonavos „Petrochemos“ ekipa naująjį Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) sezoną pradėjo dviejų skirtingų scenarijų rungtynėmis – namuose penktadienį – 55:81 buvo nusileista Šakių „Zanavykui“, išvykoje šeštadienį Kaune – 72:65 palaužtas jaunųjų „Žalgirio“ krepšininkų pasipriešinimas.

Į pirmąją pergalę sezone Jonavos klubą atvedė įspūdingas 24 metų 203 cm ūgio aukštaūgio Henriko Vorotnikovo žaidimas. Ekipos senbuvis Kaune surengė įspūdingą šou – pelnė 25 taškus, atkovojo 5 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus bei surinko 27 naudingumo balus.

Po sėkmingo pasirodymo savaitgalio rungtynėse Laikinojoje sostinėje krepšininkas pasidalijo mintimis apie sezono pradžią su tinklalapiu „jsk.lt“.

- Henrikai, „Petrochemos“ startas NKL čempionate susiklostė banguotai – namuose pralaimėta „Zanavykui“, o išvykoje įveikta „Žalgirio-2“ ekipa. Kas lėmė pagerėjusį komandos žaidimą po pirmųjų rungtynių?

- Visų pirma, pergalę prieš „Žalgirio“ dublerius mums atnešė pagerėjęs komandos pataikymas ir geresnė gynyba, lyginant su pirmosios rungtynėmis. Žaidėme su dvigubu užsidegimu, kadangi labai norėjome reabilituotis po skaudaus pralaimėjimo penktadienį.

- Pats surengei įspūdingą individualų pasirodymą Kaune, kokios sėkmingo tavo žaidimo priežastys?

- Tiesiog stengiausi demonstruoti savo žaidimą ir padėti ekipai iškovoti pirmąją pergalę. Pataikęs pirmuosius metimus, pajutau žaidimo ritmą. Kaip bebūtų, svarbiausia priežastis – komandos draugų pasitikėjimas manimi aikštelėje.

- Ar gali „Petrochemos“ sirgaliai tikėtis ir daugiau panašių tavo žaidimo pavydžių viso sezono metu?

- Sunku atsakyti į šį klausimą, kadangi kiekvieną kartą išėjęs į aikštelę atiduodu save visu šimtu procentų. Aišku, galima tikėtis, tačiau rungtynes turi laimėti ne vienas žaidėjas, o visa komanda.

- Kita savaitgalį laukia dvi rungtynės išvykoje. Kokios mintys prieš artėjančius išbandymus Vilniuje ir Klaipėdoje?

- Galvojame tik apie pergales. Nuo pirmos ir paskutinės minutės esame visad kovojanti ekipa ir niekam lengvų taškų neatiduosime.

Artimiausias rungtynes NKL čempionate „Petrochema“ žais penktadienį. Kęstučio Naruševičiaus auklėtiniai sostinėje nuo 18 val. susitiks su pirmenybių debiutante „Vilniaus“ komanda. Šeštadienį nuo 16 val. Klaipėdoje Jonavos ekipos lauks mačas su „Naftos-Uni-Akvaservio“ krepšininkais.

 
 
Dizainas: O.K.      Programavimas: Genius Sports