„Šilutėje“ lieka penki pagrindinės sudėties krepšininkai

05.08.2014

Nuo gegužės 2 dienos naujam sezonui besiruošiančios Šilutės „Šilutės“ gretose lieka mažiausiai penki praėjusiame sezone šioje ekipoje rungtyniavę krepšininkai. Sutartis su pamario komanda pratęsė Evaldas Šaulys, Edgaras Sosnovskis, Eivydas Mološčiakas ir Vytautas Kamarūnas. Galiojantį kontraktą su klubu turi Nerijus Anglickis.

Lengvojo krašto puolėjo pozicijoje rungtyniaujantis E. Šaulys „Šilutės“ marškinėlius vilkės ketvirtą sezoną iš eilės. Praėjusiame sezone 21 metų 196 cm ūgio krepšininkas

buvo vienas komandos lyderių. Per rungtynes puolėjas pelnė 14,2 taško, atkovojo 7,4 kamuolio, atliko 1,8 rezultatyvaus perdavimo, perėmė 1,6 kamuolio ir rinko 15,9 naudingumo balo.

Daugiausiai dvigubų dublių 2013-2014 metų sezone rinkęs E. Sosnovskis pelnė vidutiniškai 9,3 taško ir 8,3 atkovoto kamuolio per rungtynes. 23 metų 205 cm ūgio sunkusis krašto puolėjas per 34 sužaistas rungtynes dvigubą dublį surinko 10 kartų.

Įžaidėjo ir atakuojančio gynėjo pozicijose rungtyniaujantis E. Mološčiakas į varžovų krepšį praėjusiame sezone metė vidutiniškai po 12,9 taško, atkovojo 2,6 kamuolio ir atliko po 3,5 rezultatyvaus perdavimo. 21 metų 185 cm ūgio gynėjas rinko po 10,6 naudingumo balo per rungtynes.

Antroje sezono pusėje prie „Šilutės“ prisijungęs 25 metų 178 cm ūgio įžaidėjas V. Kamarūnas komandos fanus džiugino 5,9 taško, 1,6 atkovoto kamuolio ir 2,3 rezultatyvaus perdavimo per rungtynes vidurkiais.

23 metų 214 cm ūgio centras Nerijus Anglickis „Šilutės“ ekipoje buvo daugiausiai varžovų metimų 2013-2014 metų sezone blokavęs krepšininkas. Per mačą aukštaūgis pelnė 7,5 taško, atkovojo 4,7 kamuolio ir „pūtė“ po 0,7 varžovo metimo.

Evaldas Šaulys (Sauliaus Čirbos nuotr.)

D. Sabeckis lieka „Sūduvoje-Mantingoje“

31.07.2014

Marijampolės „Sūduvos-Mantingos“ ekipa tęsia komandos komplektacijos darbus. Klubas vienam sezonui pratęsė sutartį su 196 cm ūgio gynėju Donatu Sabeckiu.

Kaunietis krepšininkas prie Marijampolės komandos prisijungė praėjusio sezono viduryje. Trejus metus „JAZZ-KTU“ marškinėlius vilkėjęs žaidėjas „studentų“ gretose per vidutiniškai 27 minutes pelnydavo po 10 taškų, atkovodavo po 5 kamuolius bei atlikdavo 2,7 rezultatyvaus perdavimo per rungtynes.

Gruodžio mėnesį Sabeckiui sukirtus rankomis su „Sūduva-Mantinga“, krepšininko statistika marijampoliečių gretose buvo kiek kuklesnė – 8,6 taško, 3,9 atkovoto kamuolio ir 2,2 rezultatyvaus perdavimo per rungtynes.

Rezultatyviausią mačą Marijampolės ekipoje gynėjas sužaidė prieš „Palangos“ komandą. Tose rungtynėse jis per 28 minutes pelnė 20 taškų, atkovojo 6 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir surinko 23 naudingumo balus.

Balandžio mėnesį Palangoje NKL finalinio ketverto metu vykusioje „Slalomo“ rungtyje kaunietis iškovojo pirmąją vietą, už nugaros palikęs tokius žaidėjus kaip Paulių Beliavičių iš Šakių „Zanavyko“ ar „Palangos“ atstovą Deividą Anužį.

Sabeckis neslepia, jog artėjančiame sezone tikisi pasidabinti aukščiausios prabos medaliais.

- Donatai, kokios priežastys paskatino tave likti komandoje?

- Mane labiausia paskatino komandos keliami tikslai bei komplektacija, daug gerai pažįstamų žaidėjų. Komandą taip pat treniruos treneris Giedrius Žibėnas, kuris padeda tobulėti žaidėjams kiekvienoje treniruotėje.

- Ar buvo šią vasarą susidomėjimas iš kitų komandų?

- Taip, tačiau Marijampolės „Sūduvos-Mantingos” pasiūlymas buvo geriausias sąlygų ir tobulėjimo atžvilgiu.

- Kaip vertini praėjusį sezoną – tiek asmeniškai, tiek ir atsižvelgiant į komandos rezultatus?

- Praėjęs sezonas man asmeniškai buvo gan geras, gavau pakankamai žaidimo laiko bei jaučiuosi patobulėjęs. Gaila, kad nepavyko įgyvendinti komandos tikslų.

- Praėjusiame sezone žaidei Kauno „JAZZ-KTU“ komandoje, tačiau vėliau persikėlei į Marijampolę. Gali palygint savo roles šiose komandose?

- „JAZZ-KTU“ komandoje turėjau daugiau laisvės todėl, kad tai buvo trečiasis mano sezonas toje komandoje. Persikėlus į Marijampolę, pasikeitė mano vaidmuo aikštelėje, tačiau pavyko prisitaikyti ir gerai įsilieti į žaidimą.

- Ko tikiesi iš kito sezono?

- Tikiuosi, žinoma, patobulėti, įgauti patirties bei kartu su komanda iškovoti NKL čempionų titulą.

- Praėjusio sezono antroje pusėje spėjai „apšilti kojas“ komandoje. Šiais metais ekipos naujoku nebesivadinsi bei rungtyniausi su daug pažįstamų žaidėjų. Ar dėl to jautiesi geriau?

- Žinoma, bus lengviau susižaisti, kai jau pažįsti žaidėjus. Taip pat prie komandos prisijungė ir Paulius Petrilevičius, su kuriuo man teko rungtyniauti anksčiau.

- Ką gali pažadėti klubo sirgaliams?

- Gražų krepšinį bei kovą kiekvienose rungtynėse.

Molėtų klubą sustiprino Gintautas Matulis

30.07.2014

Ežerūną-Karį papildė praėjusiame sezone LKL rungtyniavęs krepšininkas. Molėtų klubas rankomis sukirto su ilgamečiu Utenos Juventus žaidėju Gintautu Matuliu. Su atakuojančio gynėjo bei lengvojo krašto pozicijose galinčiu rungtyniauti krepšininku sutartis pasirašyta vienam sezonui.

27 metų 195 cm ūgio G. Matulis 2013-2014 metų sezone rungtyniavo Utenos „Juventus“ komandoje. LKL čempionate krepšininkas aikštėje praleisdavo po 21 minutę, pelnydavo 5 taškus, atkovodavo 2,4 atšokusio kamuolio, atlikdavo 1,8 rezultatyvaus perdavimo ir rinkdavo 4,2 naudingumo balo. Utenos Juventus ekipoje krepšininkas rungtyniavo 7 sezonus.

„Naftą-Universitetą“ susitiprino J. Kazakauskas ir E. Gintvainis

28.07.2014

Klaipėdos „Nafta-Universitetas“ solidžiai stiprinasi. Uostamiesčio komanda informavo, jog sudarė sutartis su dviem praėjusį sezoną NKL čempionate žibėjusiais krepšininkais - Juliumi Kazakausku ir Elvinu Gintvainiu. Pirmasis buvo pripažintas geriausiu NKL finalo ketverto žaidėju, antrasis 2013-2014 metų sezone pasiekė visų laikų NKL rezultatyvių perdavimų rekordą.

J. Kazakauskas į Klaipėdos komandą grįžtą po dviejų metų pertraukos. Kovingumu pasižymintis 23 metų 198 cm ūgio krepšininkas praėjusiame sezone vilkėjo „Trakų“

komandos marškinėlius. Su NKL debiutantais J. Kazkauskas iškovojo NKL sidabro medalius. 2013-2014 metų sezone sunkusis krašto puolėjas per sužaistas 35 rungtynes pelnė vidutiniškai 11,6 taško, atkovojo 8,6 kamuolio, atliko 2,3 rezultatyvaus perdavimo ir rinko 18,3 naudingumo balų. NKL finale puolėjas į „Mažeikių“ krepšį įmetė 23 taškus, atkovojo 19 kamuolių ir buvo pripažintas geriausiu finalinio ketverto žaidėju.

J. Kazakauskas

E. Gintvainis į „Naftą-Universitetą“ keliasi iš Plungės „Olimpo“. 21 metų 182 cm ūgio atakų organizatorius 2013-2014 metų sezone buvo daugiausiai NKL rezultatyvių perdavimų atliekantis krepšininkas – vidutiniškai 6,9. Rungtynėse su Kauno „JAZZ-KTU“ įžaidėjas pasiekė NKL rezultatyvių perdavimų rekordą, kuomet komandos draugams tiksliai asistavo net 18 kartų. Praėjusiame sezone atstovaudamas „Olimpui“ gynėjas sužaidė 27 rungtynes, aikštėje praleisdavo po 30 minučių, per jas pelnė vidutiniškai po 9,7 taško, atkovojo 2,4 ir perėmė 1,9 kamuolio, tačiau klydo 4,7 karto.

E. Gintvainis

„Mažeikiai“ keliauja į LKL

25.07.2014

2013-2014 metų sezono Nacionalinės krepšinio lygos čempionai Mažeikių „Mažeikiai“ Lietuvos krepšinio piramidėje kyla laipteliu aukščiau. Penktadienį (07.25) LKL posėdyje „Mažeikiai“ į aukščiausią Lietuvos krepšinio lygą buvo priimti vienbalsiai.

Mažeikiškiai ir pernai beldėsi į stipriausios šalies lygos duris, tačiau tuomet, pasak LKL atstovų, buvo nepriimti dėl netinkamos arenos. Kad situacija nepasikartotų, NKL čempionai iškart po praėjusios sezono kibo į salės atnaujinimo darbus, kurie bus baigti rugpjūčio pabaigoje.

„Sūduva-Mantinga“ išsaugojo T. Kliučinyką ir pasirašė sutartį su D. Senda

25.07.2014

Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ ir toliau rikiuoja gretas artėjančiam sezonui. Suvalkijos sostinės ekipa dar metams pratęsė sutartį su devyniolikmečiu gyneju Tautvydu Kliučinyku.

Praėjusiame Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) sezone 187cm. ūgio marijampolietis per rungtynes vidutiniškai rinko po 2,7 taško, atkovodavo po 2 atšokusius kamuolius bei atliko po 1,2 rezultatyvaus perdavimo.

Nepaisant kuklių statistinių rodiklių bei jauno amžiaus, T.Kliučinykas savo naudingu žaidimu ne kartą gelbėjo

komandą lemiamuose mačuose. Todėl nenuostabu, kad pasitikdamas trečiąjį sezoną „Sūduvos-Mantingos“ komandos gretose, įžaidėjas neslepia optimzmo.

„Visada yra malonu atstovauti gimtojo miesto komandai. Lankomumas mūsų arenoje praėjusį sezona buvo didžiausias visoje lygoje. Tai mane dar labiau motyvuoja kiekvienose rungtynėse. Negana to, „Sūduva-Mantinga“ šiais metais vėl stengiasi suburti stiprią sudėtį, kuri būtų pajėgi kovoti dėl vietos finaliniame ketverte, – pagrindines priežastis pasilikti vardino gynėjas.

Kliučinykas taip pat neslėpė džiaugsmo, kad turės galimybę rungtyniauti Giedriaus Žibėno treniruojamoje komandoje. Man, kaip jaunam žaidėjui, žaisti G.Žibėno treniruojamoje komandoje bus didelis malonumas. Žinau, kad šis treneris itin mėgsta dirbti su jaunais krepšininkais“, – tikino Kliučinykas.

„Sūduva-Mantinga“ taip pat skelbia, kad ekipa sudarė sutartį su dar vienu devyniolikmečiu Domantu Senda. Atakuojantis gynėjas atvyksta iš kitos miesto komandos – „ŽSM-Exleasingcar“, kuri rungtyniauja Regionų krepšinio lygoje (RKL). Joje D.Senda buvo neabejotinas komandos lyderis. Aikštelėje praleisdamas vidutiniškai po 31 minutę Domantas pelnė po 20 taškų, atkovodavo po 3 kamuolius bei atlikdavo po 3,6 rezultatyvaus perdavimo.

Žingsnį į priekį savo karjeroje žengęs gynėjas pripažįsta, kad tikėjosi „Sūduvos-Mantingos“ skambučio. „Tikėjausi „Sūduvos-Mantingos“ komandos kvietimo,todėl esu labai laimingas turėdamas galimybę prisijungti prie jos. Visada norėjau rungtyniauti šioje komandoje, todėl stengsiuosi įrodyti, kad esu lygiavertis komandos narys bei galiu rungtyniauti NKL lygoje, – tvirtino Senda. Konkurencija sporte yra teigiamas dalykas, todėl į tai žvelgiu kaip į reikalingą patirtį. Jos tikiuosi įgauti rungtyniaudamas su vyresniais bei labiau patyrusiais krepšininkais“, – atsakydamas į klausimą apie gresiančią konkurenciją gynėjų grandyje teigė krepšininkas.

Domantas Senda tapo ketvirtuoju komandos naujoku šį tarpsezonį. Kiek anksčiau buvo skelbta, kad komandą papildė aukštaūgiai Rokas Čepanonis, Paulius Petrilevičius bei komandai artėjančiame sezone diriguosiantis vyriausiasis treneris Giedrius Žibėnas.

„Trakuose“ žais LKF taurės čempionas

18.07.2014

Trakų miesto krepšinio komanda buria sudėtį artėjančiam sezonui. „Trakų“ gynėjų grandį papildė 19 metų 187 cm ūgio atakuojančio gynėjo ir įžaidėjo pozicijose galintis rungtyniauti Tomašas Romanovskis.

Darbštus krepšininkas praėjusį sezoną atstovavo Prienų „TonyBet“ ekipai, su kuria tapo LKF taurės turnyro nugalėtoju. LKL pirmenybėse aikštėje gaudamas pasireikšti vidutiniškai po 6 minutes, T.Romanovskis pelnydavo 1,9 taško ir atkovodavo 0,9 kamuolio.

Geriausią mačą jis sužaidė LKL mažojo finalo serijoje. Kovoje dėl bronzos medalių su Vilniaus „Lietuvos rytu“, T.Romanovskis per 12 minučių pasižymėjo 4 taškais ir surinko 8 naudingumo balus.

Baltijos krepšinio lygoje (BBL) T.Romanovskis vidutiniškai per 10 minučių rinkdavo 2,6 taško, sugriebdavo 1,9 atšokusio kamuolio ir atlikdavo 0,9 rezultatyvaus perdavimo.

Rungtynėse su Kazachstano „Caspiy“ krepšininkas per 16 minučių spėjo pelnyti 10 taškų ir surinko 15 naudingumo balų.

Anksčiau T.Romanovskis rungtyniavo Vilniaus krepšinio mokyklos (VKM) komandoje.

„Džiaugiuosi galimybe žaisti „Trakuose“. Nemažai domėjausi šia komanda ir stebėjau jos rungtynes. „Trakai“ man paliko gerą įspūdį“, – kktrakai.lt sakė ekipos naujokas.

Ko tikiesi iš kito sezono Trakuose?

– Tikiuosi būti kiek įmanoma naudingesnis komandai ir padėti jai pasiekti aukščiausius tikslus.

Praėjusį sezoną žaidei Prienų „TonyBet“, bet rungtyniavai epizodiškai. Pasiilgai krepšinio?

– Kaip ir kiekvienas krepšininkas, turiu labai daug noro žaisti ir tobulėti. Tikrai pasiilgau žaidimo minučių.

Dėl to nebus sunku įsivažiuoti?

– Tai natūralu, kai yra nauja komanda, komandos draugai, treneris. Gali būti šiek tiek sunkoka, bet manau, kad greitai rasime bendrą kalbą ir viskas bus gerai.

Ką tau davė patirtis dirbti su tokiu treneriu kaip Virginijus Šeškus ar krepšininkais Mindaugu Lukauskiu, Gintaru Kadžiuliu?

– Tai buvo turbūt vieni nuostabiausių metų mano gyvenime. Iš trenerio pasisėmiau daugybės krepšinio paslapčių, kurių ateidamas į Prienus tikrai nežinojau. Taip pat daug pasisėmiau ir iš komandos draugų, kuriems esu labai dėkingas.

Kokius prisiminimus kelia su „TonyBet“ iškovota LKF taurė, visas praėjęs sezonas?

– Be abejo, labai džiaugiuosi iškovotu trofėjumi. Niekada nepamiršiu tos dienos. Fantastiškos rungtynės... Tas sezonas paliko labai daug prisiminimų. Labai malonu laimėti prieš Eurolygoje žaidžiantį „Žalgirį“, Vilniaus „Lietuvos rytą“.

Ką pažadėtum „Trakų“ gerbėjams?

– Atiduosime visas jėgas, demonstruosime gražų ir kokybišką žaidimą bei stengsimės pasiekti kuo daugiau pergalių!

Trečiasis „Trakų“ naujokas - Tomas Lekūnas

15.07.2014

NKL vicečempionai „Trakai“ tęsia komplektacijos darbus. Trakų miesto krepšinio komandą papildė 21 metų 200 cm ūgio lengvasis krašto puolėjas Tomas Lekūnas. Jis pakeis į Pasvalio „Pieno žvaigždes“ persikėlusį Osvaldą Olisevičių.

Praėjusį sezoną T. Lekūnas debiutavo Lietuvos krepšinio lygoje (LKL). Kovingas krepšininkas atstovavo Alytaus „Dzūkijai“, kur vidutiniškai rungtyniaudavo po 20 minučių, rinkdavo 7,7 taško ir sugriebdavo po 4 atšokusius kamuolius. Tiesa, dėl klubo drausmės pažeidimų T. Lekūnas turėjo palikti komandą.

„Kažkas jo neįveda į reikiamą kelią. Bet manau, kad gerai su juo sutarsiu. Bendravome, išsikalbėjome, viskas bus gerai“, – neabejojo „Trakų“ vyriausiasis treneris Andrius Šležas.

Į Alytų T.Lekūnas persikėlė po sėkmingos sezono pradžios „Šilutėje“. NKL pirmenybėse pernai jis pelnydavo vidutiniškai 16,4 taško, atkovodavo po 7 atšokusius kamuolius ir atlikdavo 4,5 rezultatyvaus perdavimo.

„Tai labai agresyvus ir talentingas žaidėjas. Anksčiau dar teko žaisti prieš jį patį. Tomas yra labai universalus, gali rungtyniauti keliose pozicijose. Man patinka jo charakteris, užsivedimas, kovingumas. Jis kovotojas iš širdies“, – „Trakų“ naujoką apibūdino A. Šležas.

Daugiau svetainei kktrakai.lt papasakojo pats T. Lekūnas.

„Tai ambicinga komanda, kelianti aukščiausius tikslus. Iš savęs reikalausiu maksimumo, o su komanda tikiuosi nužygiuoti iki finalo ir ten padaryti tai, ko nepavyko praėjusį sezoną“, – ambicijų neslėpė puolėjas.

– Pernai prasibrovei į LKL, bet vėl grįžti į NKL. Kaip žiūri į tokį karjeros žingsnį?

– Man svarbiausia – tobulėti. Sugrįžimą į NKL priimsiu kaip naują iššūkį ir motyvaciją vėl įrodyti LKL savo vertę. Noriu pasiruošti dar geriau, kad LKL klubams daugiau nekiltų jokių abejonių.

– Ar labai skiriasi LKL ir NKL lygis?

– Net sunku pasakyti. Kažkokio didelio skirtumo nėra. Aišku, jaučiasi didesnė varžovų patirtis, bet labiausiai įstrigo LKL priekinės linijos žaidėjai. Ten po krepšiu pastatytos daug tvirtesnės gynybinės sienos.

– „Dzūkiją“ palikai dėl drausmės pažeidimų. Krepšinio bendruomenėje sklando įvairiausių kalbų apie tavo charakterį. Ką galėtum apie tai pasakyti?

– Stengiuosi greičiau pamiršti tokius dalykus ir žiūrėti į priekį. Žinoma, kiekvienas dalykas daugiau ar mažiau sukrečia. Bet po to bandai neklausydamas aplinkinių kalbų dirbti ir siekti savo tikslų. Geriausias būdas malšinti kalbas – demonstruoti gerus rezultatus.

– Treneris Šležas minėjo, kad turėjote pokalbį. Kokį įspūdį paliko naujasis „Trakų“ strategas?

– Malonu, kad jis į mane atkreipė dėmesį. Bendravome apie ateinantį sezoną, jis man išdėstė savo filosofiją. Šležas paliko gerą įspūdį. Manau, kad darbo su tokiu žmogumi patirtis man išeis į naudą.

– Ko ketini įnešti į „Trakų“ žaidimą?

– Greitą, aštrų žaidimą. Bandysiu užvesti komandos draugus ir su jais siekti bendro tikslo.

– Ką gali pažadėti Trakų sirgaliams?

– Galiu pasakyti tik tiek, kad kiekvieneriose rungtynėse atiduosime visas jėgas. Jiems ir mūsų komandai linkiu daug gražių pergalių.

Molėtų komanda turi naują pavadinimą, trenerių štabą, komandoje rungtyniaus E. Baniulis

14.07.2014

2013-2014 metų sezone trečiąją NKL vietą iškovojęs Molėtų „TiuMenas-Ežerūnas“ keičiasi. Molėtų klubas informavo, jog komanda grįžta prie senojo pavadinimo ir 2014-2015 metų sezone vadinsis „Ežerūnu-Kariu“.

Kartu su pavadinimu keičiasi komandos biudžetas. Pasak molėtiškių pranešimo spaudai, jis bus gerokai kuklesnis nei pernai. Tokie pokyčiai neišgąsdino Mindaugo Kildišiaus. Jis grįžta į komandos vyr. trenerio postą. Jo asistentu tapo praeityje „Ežerūno-Kario“ komandoje rungtyniavęs Marius Kugauda. Fizinio rengimo treneriu toliau dirbs Vaidas Verbickas.

Suformavę trenerių štabą, molėtiškiai ėmėsi rikiuoti krepšininkų gretas. Pirmuoju ekipos naujoku tapo Evaldas Baniulis. Iš „Trakų“ į „Ežerūną-Karį“ persikėlęs vilnietis praėjusiame sezone NKL vicečempionų gretose buvo rezultatyviausias. 26 metų 201 cm ūgio puolėjas per 28 sužaistas rungtynes rinko po 14,3 taško, atkovojo 5,1 ir perėmė po 1,4 kamuolio bei atliko po 1,9 rezultatyvaus perdavimo.

Sutartį su komandą turi ir gynėjas Tomas Galeckas, kuriam ateinančiame sezono numatyta pagrindinio įžaidėjo pozicija.

Mindaugas Kildišius tapo komandos vyr. treneriu

„Nafta-Universitetas“ pradėjo burti komandą

11.07.2014

Klaipėdos „Nafta-Universitetas“ pradėjo burti komandą 2014-2015 metų sezonui. Praėjusiame sezone pirmajame atkrintamųjų varžybų etape pasirodymą baigę klaipėdiečiai informavo, jog sutartis pratęsė su trimis krepšininkais ir vyr. treneriu, o komandos gretas papildė ir pirmasis naujokas.

„Naftos-Universiteto“ komandai toliau vadovaus Rytis Vaišvila. Buvęs krepšininkas prie Klaipėdos ekipos vairo stojo prieš metus. Per juos R. Vaišvilos vadovaujame ekipa NKL čempionate iškovojo 10 pergalių ir patyrė 21 nesėkmę.

Komandoje taip pat lieka gynėjai Martynas Airošius ir Dominikas Matutis bei puolėjas Viktoras Chodosovksis.

20 metų 190 cm ūgio M. Airošius NKL pirmenybėse rungtyniavo vidutiniškai po 13 minučių, rinko 5,3 taško, 2,4 atkovoto kamuolio ir atliko po 1 rezultatyvų perdavimą.

Pagrindinis uostamiesčio komandos įžaidėjas D. Matutis per aikštėje praleidžiamas 23 minutes pelnė vidutiniškai 9,7 taško, atkovojo 2,1 ir perėmė 1,1 kamuolio bei atliko 2,9 rezultatyvaus perdavimo.

Klaipėdos „Naftos-Universiteto“ komandoje liekantis Viktoras Chodosovskis buvo rezultatyviausias ir naudingiausias ekipos žaidėjas. 24 metų 200 cm ūgio krepšininkas aikštėje praleisdavo po 28 minutes, per jas rinko 14,1 taško, atkovojo 5,1 kamuolio, atliko 1,1 rezultatyvaus perdavimo per mačą. Sunkusis krašto puolėjas krepšį iš dviejų taškų zonos atakavo 63,2 procentų taiklumu.

Pirmuoju komandos naujoku tapo Ovidijus Kaminskis iš Plungės „Olimpo“. 23 metų 194 cm puolėjas 2013-2014 metų NKL sezone į varžovų krepšį metė vidutiniškai po 8 taškus, atkovojo 3,8 ir perėmė 1,1 kamuolio bei atliko 1,8 rezultatyvaus perdavimo.

 
 
Dizainas: O.K.      Programavimas: Genius Sports