„Slalomo“ rungtyje greičiausias – Donatas Sabeckis iš „Sūduvos-Mantingos“

12.04.2014

Po pirmojo NKL pusfinalio tarp Trakų „Trakų“ bei Joniškio „Delikateso“ komandų rungtynių NKL finalo ketverto žiūrovai išvydo antrus metus iš eilės vykstatį „Slalomo“ konkursą, kuriame savo įgūdžius demonstravo septynių komandų gynėjai - Deividas Anužis (Palangos „Palanga”), Paulius Beliavičius (Šakių „Zanavykas“), Dominikas Matutis (Klaipėdos „Nafta-Universitetas“), Paulius Danisevičius (Kauno „JAZZ-KTU“), Donatas Sabeckis (Marijampolės „Sūduva-Mantinga“), Ričardas Verbickas (Jonavos „Petrochema“) ir Ernestas Serkevičius (Kauno „Žalgiris-2“).

Rungtis vyko dviem etapais. Pirmajame krepšininkai turėjo po du kartus pataikyti į specialią gaudyklę (perdavimo įgūdžiai), apsivaryti TonyBet vėliavas ir dukart taikliai atakuoti krepšį. Du geriausią laiką parodę krepšininkai pateko į rungtynies finalą.

Pirmuoju bandymu geriausiai sekėsi Marijampolės „Sūduvos-Mantingos“ gynėjui Donatui Sabeckiui bei Kauno „Žalgirio-2“ ekipos įžaidėjui Ernestui Serkevičiui, kurie ir varžėsi dėl TonyBet įsteigto 500 litų čekio sporto prekėms.

Abu žaidėjai finale daug klydo, bet greitesnis vis dėl to buvo Marijampolės atstovas Donatas Sabeckis, kuris trasą įveikė per 35 sekundes. Tuo tarpu Ernestas Serkevičius trasą įveikė per 42 sekundes.

Pirmieji į NKL finalą pateko „Trakų“ krepšininkai

12.04.2014

Trakų „Trakai“ pilnoje Palangos arenoje rezultatu 71:49 nepaliko vilčių Joniškio „Delikatesui“ bei pirmieji žengė į NKL finalą.

Nuskambėjus valstybiniam himnui, gausiai susirinkę abiejų ekipų sirgaliai Palangos arenoje sukėlė tikrą triukšmo bangą. Nuo pat pirmų kėlinio minučių ant parketo netrūko vyriškos kovos bei taiklių metimų, įpusėjat pirmajam kėliniui vyravo lygybė (8:8). Likus žaisti kiek mažiau nei tris minutes Simonas Lekys dvitaškiu metimu išvedė Trakus į priekį (8:10), o po to pridėjo ir dvi taiklias baudas, bet po akimirkos Paulius Klemas taikliu dvitaškiu metimu užbaigė pirmąjį kėlinį (12:10).

Antrąjį kėlinį taikliu metimu iš po krepšio atidarė Joniškio „Delikateso“ aukštaūgis Rokas Čepanonis (12:12). Už kelių minučių varžovas alkūnę prakirto R.Čepanoniui lūpą ir šis į aikštę antrajame kėlinyje nebesugrįžo. Kitoje atakoje Tadas Rinkūnas smeigė tritaškį (15:12). Sužaidus kiek daugiau nei keturias minutes tuo pačiu atsako ir Aivaras Kvedaravičius, bet kitoje atakoje „Delikateso“ sirgalius nutildo dar vienas taiklus Tado Rinkūno metimas (18:15). Trakiškiai Simonas Lekys, Osvaldas Olisevičius ir Rytis Juknevičius smeigė po tritaškį (29:21) krepšininkai į ilgąją pertrauką išėjo švieslentei degant 33:21 Trakų komandos naudai.

Emocijų lygis aikštelėje ir tribūnose vis augo. Prabėgus pusei trečiojo kėlinio Osvaldas Olisevičius smeigė savo antrąjį tolimą šūvį (45:34), o Joniškio „Delikateso“ komandai nesisekė nei pulti, nei tuo gintis. Trakų krepšininkai metė vieną taiklų metimą po kito, ir pasibaigus trečiajam kėliniui turėjo svarią 20 taškų persvarą (59:39).

Paskutiniame rungtynių kėlinyje joniškiečiams ir toliau nesisekė atakuoti varžovų krepšio, o „Trakai“ vis tolo (64:45). Likus žaisti dvi minutes rezultatas švieslentėje degė 69:46 Trakų naudai, o „Delikatesas“ iškėlė baltas vėliavas. Gausiai susirinkę Trakų komandos sirgaliai pradėjo skanduoti „Mes laimėjom“, o ekipa įtikinam žengė į finalą (71:49).

„Trakai“: Julius Kazlauskas 15 (8 atk.kam), Osvaldas Olisevičius 14, Simonas Lekys 12, Blaž Črešnar 8 (5 atk.k), Rytis Juknevičius 7.

„Delikatesas“: Žilvinas Petraitis 14, Rokas Čepanonis 12 (5 atk.kam), Ernestas Ežerskis 10 (7 atk.kam), Aivaras Kvedaravičius 6.

SMScredit.lt 3x3 turnyro čempionais tapo „Palangos“ krepšininkai

11.04.2014

Pirmieji naujosios Palangos arenos parketą išbandė SMScredit.lt 3x3 turnyro dalyviai, kurie pirmajame atrankos etape varžėsi dėl kelialapio į pasaulio 3x3 čempionatą Maskvoje. Tris valandas vykusiame turnyre jėgas pasitikrino aštuonios komandos sudarytos iš NKL žaidėjų.

Į naująją areną atvyko Kauno „Jazz-KTU“ , Vilniaus „Vilnius-MRU“, Marijampolės „Sūduvos-Mantingos“, Jonavos „Petrochema“, Klaipėdos „Nafta-Universitetas“, Kauno „Žalgiris-2“ bei dvi šeimininkų trijulės.

Į finalinį Lietuvos etapą, kuris vyks Kaune gegužės 3 dieną, pateko Klaipėdos „Nafta-Universitetas“, Vilniaus „Vilnius-MRU“, Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ bei arenos šeimininkų Palangos pirmoji komanda.

Abiejuose pusfinaliuose pajūrio ekipos išplėšė pergales - „Nafta-Universitetas“ 19:10 įveikė vilniečius, o Palangos pirmoji komanda po įnirtingos kovos 12:10 palaužė marijampoliečius.

Pajūrio derbyje triumfavo Palangos trijulė, kuri finale 11:6 įveikė Klaipėdos „Nafta-Universitetą“, o trečiąją vietą rezultatu 14:12 iškovojo Vilniaus „Vilnius-MRU“ krepšininkai.

SMScredit.lt 3x3 turnyro čempionais tapo Deividas Anužis, Rytis Biliartas, Rokas Mažionis ir Erikas Kubilius.

NKL „Snaiperio“, „Oro karaliaus“ ir „Slalomo“ konkursų dalyvių sąrašai

09.04.2014

Balandžio 12-13 dienomis Palangoje kartu su stipriausia NKL komanda paaiškės slalomo rungties nugalėtojas, taikliausias bei gražiausiai į krepšį dedantis lygos krepšininkai.

Dėl „Oro karaliaus“ titulo panoro varžytis šeši krepšininkai, NKL „Snaiperio“ konkurse rankos taiklumą išbandys dešimt krepšininkų, o „Slalomo“ konkurse varžysis septynių NKL komandų atstovai. Praėjusiais metais iškovotus titulus sieks apginti visų rungčių geriausieji - Ignas Labutis, Renaldas Simanavičius ir Marijus Užupis.

NKL „Slalomo“ konkursą pristato TonyBet. Konkurso dalyviai:

Deividas Anužis (Palangos „Palanga”) - 182 cm ūgio įžaidėjas
Marijus Užupis (Šakių „Zanavykas“) – 197 cm ūgio puolėjas
Dominikas Matutis (Klaipėdos „Nafta-Universitetas“) – 180 cm įžaidėjas
Paulius Danisevičius (Kauno „JAZZ-KTU“) – 178 cm ūgio įžaidėjas
Donatas Sabeckis (Marijampolės „Sūduva-Mantinga“) – 196 cm ūgio gynėjas
Ričardas Verbickas (Jonavos „Petrochema“) – 191 cm ūgio gynėjas
Ernestas Serkevičius (Kauno „Žalgiris-2“) – 183 cm ūgio gynėjas

NKL „Snaiperio” konkursą pristato „Mantinga”. Konkurso dalyviai:

Renaldas Simanavičius (Šakių „Zanavykas“) - tritaškių taiklumas sezono metu - 38,6 proc.
Tadas Sebežiovas (Jonavos „Petrochema“) - tritaškių taiklumas sezono metu - 33,1 proc.
Dominikas Matutis (Klaipėdos „Nafta-Universitetas“) – tritaškių taiklumas sezono metu - 34,4 proc.
Matas Sapiega (Marijampolės „Sūduva-Mantinga“) - tritaškių taiklumas sezono metu - 41 proc.
Ernestas Serkevičius (Kauno „Žalgiris-2“) - tritaškių taiklumas sezono metu - 19,4 proc.
Tautvydas Jodelis (Palangos „Palanga“) - tritaškių taiklumas sezono metu - 34,3 proc.
Lukas Motiejūnas (Vilniaus „Vilnius-MRU“) - tritaškių taiklumas sezono metu - 40,6 proc.
Darius Tarvydas* (Mažeikių „Mažeikiai“) - tritaškių taiklumas sezono metu - 35,6 proc.
Arūnas Sajavičius* (Joniškio „Delikatesas“) - tritaškių taiklumas sezono metu - 43,8 proc.
Edgaras Pundzius* (Trakų „Trakai“) - tritaškių sezono metu nemetė.
* pažymėti krepšininkai konkurse nesivaržys, jei jų komanda kovos NKL finale

NKL „Oro karaliaus” konkursą pristato „Mantinga”. Konkurso dalyviai:

Ignas Labutis (Marijampolės „Sūduva-Mantinga“) – 199 cm ūgio puolėjas
Žilvinas Petraitis* (Joniškio „Delikatesas”) – 194 cm ūgio puolėjas
Deividas Baika (Kauno „JAZZ-KTU“) – 197 cm ūgio puolėjas
Rytis Biliartas (Palangos „Palanga“) – 201 cm ūgio puolėjas
Vytautas Pikalavičius* (Mažeikių „Mažeikiai“) – 196 cm ūgio puolėjas
Tautvydas Pipiras* (Trakų „Trakai“) – 198 cm ūgio gynėjas
* pažymėti krepšininkai konkurse nesivaržys, jei jų komanda kovos NKL finale

„Slalomo“ konkursas vyks šeštadienį. Numatomas rungties laikas – 17:50 val. Tritaškių konkursas prasidės sekmadienį, 14:50 val. „Oro karaliaus“ rungtis startuos 15:10 val.

NKL finalo ketverto komandų kapitonai: apie pertrauką be krepšinio, pusfinalius bei fanų palaikymą

08.04.2014

Ramios dienos Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) čempionate artėja į pabaigą. Jau šį savaitgalį naujojoje Palangos arenoje keturios stipriausios pirmenybių komandos kovos finalo ketverto turnyre dėl nugalėtojų titulo ir galimybės kitą sezoną rungtyniauti Lietuvos krepšinio lygoje (LKL).

Keturių finalo ketverto komandų kapitonai – Raimundas Ambrulaitis (Molėtų „TiuMenas-Ežerūnas“), Raimondas Petrauskas („Mažeikiai“), Simonas Lekys („Trakai“) bei Paulius Klemas (Joniškio „Delikatesas“) pasidalijo savo mintimis prieš svarbiausią sezono akordą.


Raimondas Petrauskas: „Čempionų titulas mus įpareigoja ir šių metų finalo ketverte“

- Po pirmųjų ketvirtfinalio serijos rungtynių su „Šilute“ jums buvo siuvamas smakras, nuskilo du dantys. Ar jau atsigavote po traumų?

- Taip, viskas gerai. Kokios čia traumos? Ne pirmą ir nepaskutinį kartą taip nutinka. Yra buvę ir blogiau.

- „Mažeikiai“ žaidė trumpiausią ketvirtfinalio seriją iš visų finalo ketverto dalyvių. Tai vertinate kaip pranašumą ar ilgesnė pertrauka be krepšinio priešingai – kiša koją?

- Turėjome vienerias draugiškas rungtynes, kurios palaikė varžybų ritmą komandoje. Kitas dalykas – visi krepšininkai sugebėjo atsistatyti po šiokių tokių nedidelių traumų. Nieko nepakeisi, yra kaip yra. Visi esame nusiteikę, norime žaisti ir keliame sau aukščiausius tikslus.

- Pirmasis varžovas finalo ketverte Palangoje – Molėtų „TiuMenas-Ežerūnas“, su kuriuo reguliariajame sezone pasidalijote po pergalę. Kokios šios ekipos stipriosios pusės?

- Patirtis. Tai yra didžiausias Molėtų klubo turimas pranašumas. Šis klubas turi daug patyrusių krepšininkų, kurie neseniai rungtyniavo aukščiausiame lygyje. Reguliariojo sezono rungtynėse su „TiuMenu-Ežerūnu“ namų arenoje mums padėjo komandinis žaidimas. Nenorėjome nuvilti savo žiūrovų ir siekiame pasiekti revanšą po nesėkmės Molėtuose.

- „Mažeikiai“ – praėjusio sezono NKL čempionai. Ar pernai iškovotas titulas slegia pečius? Jaučiate spaudimą iš aplinkinių dėl šio sezono?

- Iš aplinkinių spaudimo nejaučiame. Po pernykščio čempioniško sezono komandoje liko vos vienas krepšininkas. Aišku, čempionių vardas mus pačius įpareigoja ir šiemet pademonstruoti ne ką prastesnius rezultatus. Visi nauji „Mažeikių“ krepšininkai susirinko į čempionišką klubą, kuris yra laimėjęs NKL ir tuometines LKAL pirmenybes. Tad ir šiemet norėtųsi aukščiausio rezultato.

- Mažeikius nuo Palangos skiria mažiausias atstumas, vadinasi, būtent jūsų komanda turės gausiausią sirgalių palaikymą finalo ketverto metu?

- Tikimės sirgalių paramos finalo ketverto metu. Kiek girdėjau, yra žmonių, kurie organizuoja kelionę į Palangą. Važiuos ne tik pavieniai sirgaliai, bet ir šeimos. Būtų malonu turėti didžiausią palaikymą.

Raimundas Ambrulaitis: „Neturime dairytis į varžovus, reikia stengtis pademonstruoti geriausią savo žaidimą“

- Maksimaliai ilgai vykusi ketvirtfinalio serija su Jonavos klubu „atėmė“ iš Jūsų ekipos papildomą savaitę be krepšinio. Ar užteko dviejų savaičių išsilaižyti visas žaizdas bei tinkamai pasiruošti finalo ketvertui?

- Manau, kad dviejų savaičių laikotarpis be krepšinio yra optimaliausias laiko tarpas. Papildoma viena savaitė gali būti šiek tiek per daug. Nežinia, kaip tai atsilieps pirmajam mūsų varžovui finalo ketverte „Mažeikiams“. Jie turėjo ekstra savaitę po ketvirtfinalio susitikimų. Mes spėjome atsigauti, į komandos rikiuotę grįžo Saulius Kuzminskas, kuris dar sportuoja nepilna jėga, tačiau finalo ketverto metu tikrai išbėgs į aikštę.

- Sezono eigoje Molėtų komandoje keitėsi ne tik žaidėjai, bet ir treneriai. Kaip vertinate ekipos sustygavimą prieš lemiamas sezono akordą?

- Niekam ne paslaptis, jog pokyčiai sezono metu komandai stabilumo neprideda. Aišku, žaidėjų bei trenerių pasikeitimai šiek tiek išmuša iš vėžių, tačiau su dabartine sudėtimi esame kartu jau apie tris mėnesius, todėl jaučiame vienas kitą ir didelių problemų nekyla.

- Dar prieš porą sezonų RKL čempionate triumfavusi ekipa pirmą kartą žais finalo ketverte. Kada nors tikėjotės su šiuo klubu pasiekti tokias aukštumas?

- Prisipažinsiu, jog jau prieš du sezonus tikėjau, jog galime patekti į NKL finalinį ketvertą. Tąsyk nesugebėjome surinkti konkurencingos sudėties ir todėl tik po trijų sezonų bandymų mums pavyko įvykdyti šį pasiekimą.

- „Mažeikiai“ – pirmasis varžovas kelyje į čempionų titulą. Kokios yra stipriosios šio klubo pusės? Ko reikia, kad pakartotumėte sėkmingą tarpusavio rungtynių scenarijų Molėtuose?

- „Mažeikiai“ – parankus mums varžovas, kadangi ši komanda žaidžia akademinį krepšinį, turi labai patyrusių krepšininkų, kurie gali imtis lyderio vaidmens. Mūsų komanda panaši – nemaža dalis krepšininkų yra rungtyniavę LKL čempionate ar kitose Europos šalių lygose. Šį sezoną, kuomet sužaidžiame virš savo vidutinių galimybių, dažniausiai pasiekdavome pergales. Žaisdami prasčiau vidurkių, turėdavome nemažai bėdų. Su vyrais kalbėjome, jog neturime dairytis į varžovus, turime stengtis pademonstruoti geriausią savo žaidimą, tuomet ir ateis pergalė.

- Molėtų sirgaliai dažnai lydi komandą į išvykos rungtynes. Finalo ketvertas Palangoje netaps išimtimi iš gražios taisyklės?

- Į Palangą žada važiuoti du mūsų sirgalių autobusiukai. Buvo tartasi su rėmėjais, kad žmonės galėtų keliauti į finalo ketvertą. Nuo Molėtų iki Palangos – trys šimtai kilometrų, tai nėra labai didžiulis atstumas, todėl sirgalių užnugarį jausime ir pajūryje.

Simonas Lekys: „Tikime savimi ir stengsimės nugalėti varžovus“

- „Trakai“, debiutavę NKL čempionate, reguliariajame sezone užėmė antrąją vietą, ketvirtfinalyje palaužė pajėgią Marijampolės komandą, o dar neprasidėjus finalo ketvertui galite pasigirti bent po kartą įveikę visas finalinio etapo dalyves. Kur slypi sėkmingo debiutantų žaidimo paslaptis?

- Esame jauna komanda, todėl aikštelėje turime pasitikėti vienas kitu, žaisdami su patyrusiais varžovais. Taip rungtyniaudami ir mėgaudamiesi krepšiniu sugebėjome pasiekti NKL finalo ketvertą.

- Ar dvi savaitės be krepšinio nepadidino jaunų krepšininkų krepšinio alkio? Ką komandos žaidėjai nuveikė pertraukos metu?

- Be krepšinio pertraukos metu nelikome. Žaidėme draugiškas rungtynes su „Vilniaus-MRU“ ekipa ir, aišku, jas laimėjome. Vyko ir toliau vyksta treniruotės, o kai kurie mūsų komandos krepšininkai žaidė Lietuvos studentų krepšinio lygos finaliniame etape.

- Ketvirtfinalio serijos metu netekote rezultatyviausio komandos krepšininko Evaldo Baniulio. Kaip ši netektis paveikė komandos žaidimą?

- Iškritus iš rikiuotės Evaldui, kiekvienas komandos žaidėjas turėjo rungtyniauti dar geriau, todėl visi stengiamės įdėti daugiau darbo jau ketvirtfinalio serijos rungtynių metu bei dabar – pasiruošimo finalo ketvertui procese.

- Pirmasis „Trakų“ varžovas finalo ketverte – Joniškio „Delikatesas“. Reguliariajame sezone šią komandą įveikėte abu sykius. Ar „Delikateso“ ekipą galime vadinti parankiu varžovu Jūsų ekipai?

- Reguliarus sezonas buvo reguliarus sezonas, finalo ketvertas yra visai kas kita. Kai žaidėme su „Delikateso“ ekipa, jų gretose nebuvo vieno dabartinių lyderių Ernesto Ežerskio. Joniškio komandą paliko Tadas Rinkūnas, kuris prisijungė prie mūsų komandos. Dėl šių priežasčių pusfinalis taps visiškai kitoks nei reguliariojo sezono akistatos, nebegalime žiūrėti į praeitį. Kaip bebūtų, stengsimės nugalėti varžovus ir tikime savimi.

- Trakų komanda – pretendentė iškovoti pirmąją vietą NKL čempionate. Ar nedideliame Trakų miestelyje padidėjo susidomėjimas krepšiniu po komandos žygio iki finalo ketverto?

- Iš tiesų, susidomėjimas krepšiniu Trakuose labai padidėjo. Kiek žinau, komandos vadovybė organizuoja transportą į Palangą ir jau apie 70 žmonių yra užsiregistravę ir pasiruošę kelionei bei palaikys mūsų komandą.

Paulius Klemas: „Jei pavyks pademonstruoti komandinį krepšinį, viskas bus gerai“

- Pauliau, esi vienas iš tų „Delikateso“ žaidėjų, kuris ekipoje rungtyniavo 2009-2010 m. sezone. Tąsyk komanda reguliariajame sezone užėmė antrąją vietą, tačiau krito ties ketvirtfinalio barjeru. Šiemet klubas jau nužygiavo toliau. Kokia yra šio sezono sėkmingo žaidimo formulė?

- Komandoje dauguma žaidėjų jau 2-3 metus žaidžia kartu, kitaip sakant, esame susižaidę. Žinoma, viskas pasiekta sunkiu darbu treniruotėse bei komandiniu žaidimu.

- Ketvirtfinalio serijoje pirmavote „sausu“ rezultatu – 2:0, tačiau vėliau, kovoje dėl kelialapio į Palangą prireikė maksimalaus rungtynių skaičiaus. Ar atkaklios grumtynės su „Vilniaus-MRU“ ekipa davė pamokų ruošiantis finalo ketverto varžyboms?

- Esant ketvirtfinalio serijos rezultatui 2:0, trečiose rungtynėse pritrūko koncentracijos ir kovingumo, jau galvojome apie finalo ketvertą, užmiršome, jog tai ketvirtfinalis ir lengvų rungtynių čia nebūna, kuo varžovai ir pasinaudojo. Tačiau finalo ketverte viskas sprendžiasi iš vieno susitikimo, tad turėsime būti pasirengę maksimaliai.

- Komanda turėjo dvi savaites be krepšinio – bene ilgiausią pertrauką sezone. Ką „Delikateso“ ekipa nuveikė laisvu nuo rungtynių laiku?

- Turbūt kaip ir dauguma komandų po įtemptos serijos gavome daugiau dienų atsikvėpti, pailsėti, o paskui vėl kibome į darbus su fizinio parengimo treneriu bei ruošiamės finalo ketverto rungtynėms su Trakų ekipa.

- Pusfinalyje susitiksite su „Trakais“, kuriems sezone dukart pralaimėjote. Ko prireiks pirmajai bei svarbiausiai pergalei iškovoti?

- Sezono rungtynės su Trakais jau pamirštos, tai bus visiškai naujas mačas. Jei pavyks pademonstruoti komandinį krepšinį, kuris sezone mums padėjo būti turnyrinės lentelės viršuje bei įvykdyti trenerio nurodymus, manau, viskas bus gerai.

- Joniškio sirgaliai myli krepšinį ir „Delikateso“ komandą. Ar ištikimiausių gerbėjų armija seks paskui ekipą ir į finalo ketvertą Palangoje?

- Žinoma, kad taip.

Priminsime, jog 2013-2014 metų sezono NKL finalo ketverto pusfinalių susitikimai vyks jau šį šeštadienį. Pirmajame pusfinalyje 16:00 val. susitiks „Trakų“ ir Joniškio „Delikateso“ ekipos. Antrajame mače, kurio pradžia 19:00 val., į aikštelę išbėgs „Mažeikių“ ir Molėtų „TiuMeno-Ežerūno“ krepšininkai.

Sekmadienį pusfinaliuose pralaimėjusios komandos nuo 13 val. surems ginklus mažajame finale, o 16:00 val. prasidės didžiojo finalo rungtynės. Visas ketverias rungtynes tiesiogiai transliuos internetinė sporto televizija „SportoTV.lt“. Finalo susitikimą rodys ir „Lietuvos ryto“ televizija.

Informacija žiniasklaidos atstovams dėl akreditacijų į NKL finalo ketverto turnyrą

07.04.2014

Nacionalinė krepšinio lyga informuoja žiniasklaidos atstovus dėl akreditacijų į finalo ketverto turnyrą Palangoje. Žurnalistai, fotografai ir operatoriai, norintys gauti akreditacijas, registruokitės el. adresu nklyga@yahoo.com.

Laiške nurodykite vardą, pavardę, žiniasklaidos priemonės pavadinimą, pareigas bei telefono numerį.

Akreditacijos bus išduodamos turnyro metu, t.y. balandžio 11-13 dienomis, Palangos arenoje. Jas užsiregistravusiems dalins NKL savanoriai. Akreditacijos galios viso renginio metu.

Jau galite įsigyti bilietus į NKL finalo ketvertą Palangoje

04.04.2014

Nuo penktadienio (04.04) galima įsigyti bilietus į NKL finalo ketverto turnyrą, kuris balandžio 12-13 dienomis vyks naujoje Palangos universalioje sporto arenoje (Sporto g. 3). Lemiamame etape dėl NKL čempionų vardo ir kelialapio į LKL kovos Trakų „Trakai“, Joniškio „Delikatesas“, Molėtų „TiuMenas-Ežerūnas“ ir titulą ginantys Mažeikių „Mažeikiai“.

Bilietai parduodami internetu www.bilietupasaulis.lt arba „Bilietų Pasaulio“ kasose. Rungtynių dieną bilietų bus galima įsigyti Palangos arenoje.

Bilietų kainos:

Įėjimas į renginį balandžio 12 dieną (pusfinaliai) – nemokamas. Iš anksto internetu pirkti bilietai į abi sekmadienio rungtynes (finalai) kainuos 12 litų. Moksleiviams, studentams ir senjorams – 8 litai. Rungtynių dieną bilietai brangs (14 ir 10 litų). Stovimų vietų bilietai aktyviausiems komandų fanams kainuos 5 litus. Vaikams iki 6 metų įėjimas nemokamas.

2013-2014 metų sezono NKL finalo ketverto turnyro programa:

2014 m. balandžio 12 d. (šeštadienis):

14:00 val. - Palangos universalios sporto salės atidarymas;
16:00 val. - Pirmasis NKL pusfinalis: Trakų „Trakai“ – Joniškio „Delikatesas“;
Pertraukoje (EMSI finalinis žaidimas žiūrovams);
17:50 val. – NKL „Įgūdžių konkursas“ (slalomas), kurį pristato TonyBet;
19:00 val. - Antrasis pusfinalis: Mažeikių „Mažeikiai“ - Molėtų „TiuMenas-Ežerūnas“;
Pertraukoje TonyBet šaudyklės konkursas.

2014 m. balandžio 13 d. (sekmadienis):

13:00 val. – rungtynės dėl III vietos;
14:50 val. – NKL „Snaiperio“ konkursas, kurį pristato „Mantinga“;
15:10 val. – NKL „Oro karaliaus“ konkursas, kurį pristato „Mantinga“;
16:00 val. – rungtynės dėl I vietos;
18:00 val. – sezono geriausiųjų ir NKL ČEMPIONŲ apdovanojimai.

Ką krepšinio mėgėjui reikia žinoti apie šio sezono NKL finalo ketverto turnyrą?

01.04.2014

2013-2014 metų sezono NKL čempionai paaiškės Palangoje. Naujai pastatytoje Palangos universalioje sporto arenoje (Sporto g. 3) finalo ketverto turnyras vyks balandžio 12-13 dienomis. Tuo pačiu tai bus ir Palangos universalios sporto arenos atidarymo šventė.

Diena anksčiau, balandžio 11-ąją, naujosios arenos parketą išbandys 3x3 krepšinio mėgėjai. Čia vyks SMScredit.lt 3x3 krepšinio atrankos turnyras (I etapas) dėl kelialapio į Pasaulio čempionatą Maskvoje.

Balandžio 12 dieną keturios NKL komandos pusfinaliuose kovos dėl kelialapių į finalą. Balandžio 13 dieną paaiškės bronzos medalių laimėtojai ir, žinoma, geriausia NKL komanda – 2013-2014 metų sezono čempionai.

Finalo ketverto metu vyks „Slalomo“, „Snaiperio“ ir „Oro karaliaus“ konkursai. Specialių konkursų metų rungtynių žiūrovai galės laimėti TonyBet, „Mantinga“ ir EMSI įsteigtus prizus.

Abi finalo ketverto dienas žiūrovams šoks geriausios 2014 metų NKL šokėjos - „Palangos“ ir „Šilutės“ merginos.

2013-2014 metų sezono NKL finalo ketverto turnyro programa:

2014 m. balandžio 11 d.(penktadienis):

15:00 val. - SMScredit.lt 3x3 krepšinio atrankos turnyras (I etapas) dėl kelialapio į Pasaulio čempionatą Maskvoje;
17:30 val. - nugalėtojų apdovanojimai.

2014 m. balandžio 12 d.(šeštadienis):

14:00 val. - Palangos universalios sporto salės atidarymas;
16:00 val. - Pirmasis NKL pusfinalis: Trakų „Trakai“ – Joniškio „Delikatesas“;
Pertraukoje (EMSI finalinis žaidimas žiūrovams);
17:50 val. – NKL „Įgūdžių konkursas“ (slalomas), kurį pristato TonyBet;
19:00 val. - Antrasis pusfinalis: Mažeikių „Mažeikiai“ - Molėtų „TiuMenas-Ežerūnas“;
Pertraukoje TonyBet šaudyklės konkursas.

2014 m. balandžio 13 d.(sekmadienis):

13:00 val. – rungtynės dėl III vietos;
14:50 val. – NKL „Snaiperio“ konkursas, kurį pristato „Mantinga“;
15:10 val. – NKL „Oro karaliaus“ konkursas, kurį pristato „Mantinga“;
16:00 val. – rungtynės dėl I vietos;
18:00 val. – sezono geriausiųjų ir NKL ČEMPIONŲ apdovanojimai.

Naujoji Palangos universali sporto arena NKL finalo ketverto turnyrui paruošė 1012 sėdimų vietų. Dar 300-400 žiūrovų rungtynes galės stebėti iš balkonų.

Įėjimas į renginį balandžio 11 ir 12 dienomis (penktadienį ir šeštadienį) – nemokamas.

Iš anksto internetu pirkti bilietai į abi sekmadienio rungtynes kainuos 12 litų. Moksleiviams, studentams ir senjorams – 8 litai. Rungtynių dieną bilietai brangs (14 ir 10 litų). Stovimų vietų bilietai aktyviausiems komandų fanams kainuos 5 litus. Vaikams iki 6 metų įėjimas nemokamas. Bilietus platins BilietuPasaulis.lt.

NKL finalo rungtynes tiesiogiai transliuos „Lietuvos ryto“ televizija.

„JAZZ-KTU“ ekipa skolina P. Petrilevičių LKL rungtyniaujančiam „LSU-Atletui“

29.03.2014

Kauno rajono „LSU–Atleto“ gretas papildė 23 metų 201 cm ūgio vidurio puolėjas Paulius Petrilevičius. Į Edo Nickaus treniruojamą ekipą krepšininkas nuomos pagrindais keliasi iš Kauno „JAZZ-KTU“.

2013-2014 metų NKL sezone puolėjas rinko po 12 taškų, atkovojo po 8,4 kamuolio, atliko po 1,8 rezultayvaus perdavimo ir buvo naudingiausias savo komandos žaidėjas (vid. 15,7 naud. bal.).

Nuo praėjusių metų spalio aukštaūgis atstovauja Lietuvos

sporto universiteto (LSU) komandai Lietuvos studentų krepšinio lygoje (LSKL). Per aštuonerias sužaistas rungtynes žaidėjas aikštėje vidutiniškai praleidžia po 22 minutes, pelno po 10,1 taško, atkovoja 6,5 kamuolio ir atlieka 1,9 rezultatyvių perdavimų.

Pasak „LSU-Atleto“ pranešimo, P. Petrilevičius jau šiandien galės debiutuoti Lietuvos krepšinio lygos rungtynėse Utenoje su „Juventus“.

„Šiandien su „Juventus“ negalės rungtyniauti vidurio puolėjas Tomas Urbonas. Neabejoju, kad Paulius turės visas galimybes atsiskleisti ir sustiprinti mūsų komandą“,– teigė „LSU–Atleto“ vyr. treneris Edas Nickus.

Joniškio „Delikatesas“ lemiamose rungtynėse įveikė „Vilnių-MRU“

27.03.2014

NKL ketvirtfinalio serijoje Joniškio „Delikatesas“ pirmavo 2-0, tačiau vilniečiams pavyko atsitiesti ir varžovams atsakyti tuo pačiu, t.y. dvejomis pergalėmis iš eilės. Vis dėlto stebuklo sostinės ekipai sukurti nepavyko. Penktosiose, lemiamose, rungtynėse dėl patekimo į NKL finalo ketvertą stipresni buvo joniškiečiai. Jie šventė pergalę rezultatu 80:60.

„Delikatesas“ nuo pat pirmųjų minučių ėmė įrodinėti pranašumą (9:0), tačiau ilgai dominuoti jiems nepavyko, nes po šalto dušo atsigavęs „Vilnius-MRU“ sugebėjo

perimti iniciatyvą (19:16). Permaininga kova tęsėsi iki antrojo kėlinio pabaigos, kuomet komandas teskyrė vienas metimas (27:25).

Po didžiosios pertraukos aikštės šeimininkai ėmė tolti – dviženklę persvarą „Delikatesas“ įgijo įpusėjus trečiajam ketvirčiui. Arčiau Joniškio klubas varžovų neprisileido – atotrūkis vis didėjo, finalinė sirena užfiksavo įtikinamą „Delikateso“ pergalę 80:60.

„Delikatesas“: Žilvinas Petraitis (9/13 dvitaškiai) 28, Aivaras Kvedaravičius (2/3 tritaškiai, 8 atk. kam., 6 kl.) 12, Rokas Čepanonis (10 atk. kam.) 11, Mantas Pukinskas 10, Ernestas Ežerskis 9.

„Vilnius-MRU“: Tadas Padegimas (7/10 dvitaškiai, 8 atk. kam.) 14, Dominykas Domarkas ir Vitalijus Lukša (8 atk. kam.) po 8, Karolis Brusokas (7 atk. kam.) 7, Ignas Ryla ir Paulius Semaška po 6.

                                                                                                                                                   Krepsinis.net/NKL info

 
 
Dizainas: O.K.      Programavimas: Genius Sports