Geriausiu paskutinės reguliaraus sezono savaitės krepšininku pripažintas E. Šaulys

17.02.2014

Paskutinės NKL reguliaraus sezono savaitės geriausio krepšininko titulas keliauja į Šilutę. Prie šiame sezono tokių pripažinimų sulaukusių Tomo Lekūno (įpusėjus sezonui išvyko į LKL) bei Arno Kazlausko prisijungė ir jų komandos draugas Evaldas Šaulys. 20-metis 196 cm ūgio puolėjas svariausiai prisidėjo prie dviejų iš eilės „Šilutės“ pergalių.

Penktadienį (02.14) pajūrio ekipa išvykoje rezultatu 80:75 įveikė Kauno „JAZZ-KTU“ krepšininkus, o šeštadienį (02.15) savo arenoje 80:69 patiesė vienus čempionato lyderių Joniškio „Delikatesą“. Po šių pergalių Gintauto

Vileitos auklėtiniai liko aštuntoje NKL turnyro lentelės vietoje ir pirmajame atkrintamųjų varžybų etape užsitikrino aikštelės pranašumą.

Rungtynėse su „JAZZ-KTU“ E. Šaulys pelnė 25 taškus, atkovojo 5 ir perėmė 1 kamuolį, išprovokavo 6 varžovų pražangas ir surinko 25 naudingumo balus.

Savų žiūrovų akivaizdoje E. Šaulyts buvo dar naudingesnis. Į „Delikateso“ krepšį puolėjas įmetė 22 taškus, atkovojo 9 atšokusius kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, perėmė 2 kamuolius, išprovokavo 4 varžovų pražangas ir aikštę paliko su 32 naudingumo balais.

Kiti pretendentai į geriausio NKL savaitės žaidėjo titulą buvo Lukas Lekavičius (Kauno „Žalgiris-2“), Darius Tarvydas („Mažeikiai“), Julius Kazakauskas („Trakai“), Paulius Abramavičius (Šakių „Zanavykas“), Arnas Kazlauskas („Šilutė“), Viktoras Chodosovsksi (Klaipėdos „Nafta-Universitetas“), Lukas Pipiras („Radviliškis-Juodeliai“) ir Osvaldas Mačernis (Molėtų „TiuMenas-Ežerūnas“).

„Žalgirio“ dubleriai pamokė reguliariojo sezono nugalėtojus

15.02.2014

Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NKL) baigėsi reguliarusis sezonas. Kiek anksčiau pirmąją vietą užsitikrinusi „Mažeikių“ (23/5) komanda išvykoje 71:80 (15:16, 17:20, 18:24, 21:20) nusileido Kauno „Žalgirio-2“ (13/15) krepšininkams.

Apylygiai vykusiose rungtynėse jaunieji žalgiriečiai į priekį išsiveržė antrojo kėlinio viduryje (30:27, 36:32) ir nedidelę persvarą išlaikė iki rungtynių pabaigos. Paskutinę mačo minutę Tomo Masiulio auklėtiniai persvarą padvigubino ir iškovojo pergalę prieš šį sezoną beveik neklumpančius „Mažeikius“.

Likę 9-je turnyro lentelės vietoje, „Žalgirio-2“ krepšininkai atkrintamosiose varžybose susitiks su „Šilutės“ komanda.

Nugalėtojams Lukas Lekavičius (9 atk. kam., 6 rez. perd., 32 naud. bal.) ir Donatas Tarolis (9 atk. kam.) pelnė po 19 taškų, Vytenis Jasikevičius pridėjo 13.

Pralaimėjusiems 13 taškų įmetė Vytautas Pikalavičius, 12 – Raimundas Petrauskas (6 atk. kam.), 11 surinko Ignas Vaitkus.

Paskutinėse reguliariojo sezono rungtynėse „Zanavykas“ nugalėjo „Naftą-Universitetą”

15.02.2014

Paskutinėse NKL reguliariojo sezono rungtynėse Šakių „Zanavykas” savų žiūrovų akivaizdoje 84:79 (26:17, 17:19, 21:14, 20:29) pranoko Klaipėdos „Naftą-Universitetą“. Šakiečiai liko septintoje turnyro lentelės vietoje ir atkrintamosiose varžybose susitiks su kita Suvalkijos komanda – Marijampolės „Sūduva-Mantinga“.

Pirmąjį kėlinį „Zanavyko” krepšininkai pradėjo užtikrintai ir sužaidus penkias minutes pirmavo 13:2. Čia Ryčio Vaišvilos auklėtiniai žaidimą aplygino ir kėlinio pabaigoje skirtumą apmažino iki 26:17.

Antrajame kėlinyje suvalkiečiai toliau kontroliavo rungtynių tempą. Įpusėjus ketvirčiui šeimininkai vėl turėjo turėjo dviženklį pranašumą (38:27), tačiau juo džiaugėsi neilgai: uostamiesčio krepšininkai po surengė spurtą 9:0 ir prasidėjus paskutinei minutei jų deficitas ištirpo iki dviejų taškų (38:36). Paskutinėmis kėlinio sekundėmis Paulius Kleiza, pasinaudojęs svečių ekipos treneriui skirtomis technine ir diskvalifikacine pražangomis, pelnė penkis taškus ir vėl truktelėjo saviškius į priekį – 43:36.

Trečiajame kėlinyje vyko apylygė kova. Šeimininkai ir vėl sugebėjo susigrąžinti iniciatyvą bei po greitoje atakoje dar vieno taiklaus Pauliaus Kleizos dvitaškio su pražanga skirtumas šoktelėjo iki dvylikos taškų.

Ketvirtajame kėlinyje svečiai nekėlė baltos vėliavos. Likus žaisti dvi minutes „Zanavyko“ pranašumas ištirpo perpus (77:70). Tačiau laiko nuveikti kažką daugiau „Naftos-Universiteto“ krepšininkams pritrūko. Šeimininkai šventė pergalę 84:79.

Šakių „Zanavykas”: P. Abramavičius – 26 (7/13 dvit., 13 atk. kam., 32 naud. bal.), P. Kleiza – 14, V. Šumskis – 13, M. Užupis – 12.

Klaipėdos „Nafta-Universitetas”: V. Tarolis – 20, H. Venskus – 15, A. Montrimavičius – 11, L. Jonuška – 10.

„Trakai“ pralaimėjo Marijampolėje, bet pateko į ketvirtfinalį

15.02.2014

„Trakų“ krepšininkai paskutinėse, lemiamose, NKL reguliariojo sezono rungtynėse išvykoje 59:67 nusileido Marijampolės „Sūduvai-Mantingai“, bet sulaukė dovanėlės iš Šilutės. Ten vietos krepšininkai pranoko Joniškio „Delikatesą“ – tiesioginį trakiečių varžovą dėl antrosios vietos - ir leido „Trakų“ klubui likti antroje trunyrom lentelės vietoje.

Ji Dainiaus Miliūno auklėtiniams suteikė tiesioginį kelialapį į NKL ketvirtfinalį. Tokią privilegiją gavo ir pirmąją vietą užėmę „Mažeikiai“.

„Sūduva-Mantinga“: Ignas Labutis 13, Matas Sapiega 10 (5 rez. perd.), Audrius Mineikis 9.

„Trakai“: Rytis Juknevičius 17, Tadas Rinkūnas ir Julius Kazakauskas (6 atk. kam.) po 11, Evaldas Baniulis ir Blažas Črešnaras po 6.

Vilniečiai reguliarųjį sezoną baigė sutriuškinę „Radviliškį-Juodelį“

15.02.2014

Penkioliktąją pergalę Nacionalinėje krepšinio lygoje iškovojo Vilniaus „Vilnius-MRU“ (15/13) krepšininkai. Jie paskutiniajame reguliaraus sezono ture namuose 99:65 sutriuškino Radviliškio „Radviliškį-Juodelius“ (7/21). Verta paminėti, kad taškus šiose rungtynėse pelnė visi 12 „Vilniaus-MRU“ koamndos sudėtyje užregistruoti krepšininai.

„Vilniaus-MRU“ ekipa rungtynes pradėjo ypač galingai ir svečiams iš Radviliškio per pirmąjį rungtynių kėlinį leido įmesti vos šešis taškus (26:6).

Antrajame kėlinyje Mindaugo Sakalausko auklėtiniai nestabdė rungtynių tempo, tačiau tuo pačiu atsakė ir varžovai (34:14). Baiginėjantis kėliniui Vaido Trepočkos taškais „Radviliškis-Juodeliai“ sumažino atsilikimą iki septyniolikos (40:23). Bet iškart į tai su reagavę vilniečiai į ilgąją pertrauką išėjo turėdami 21 taško persvarą (47:26).

Po ilgosios pertraukos „Vilniaus-MRU“ krepšininkai ir toliau neleido svečiams diktuoti savo sąlygų. Įpusėjus kėliniui Karolio Brusoko ir Dovio Bičkauskio tritaškiai vilniečių persvarą padidino iki trisdešimties (61:31).

Ketvirtasis kėlinys buvo tik formalumas. Į aikštę žengė mažiau minučių gaunantys krepšininkai, o keletas Tomo Rakausko tritaškių pagyvino žaidimą. Tiesa, rezultatas iš esmės nesikeitė ir finalinė rungtynių sirena skelbė įtikinamą „Vilniaus-MRU“ pergalę (99:65).

„Vilnius-MRU“: Paulius Semaška 14, Žygimantas Ūselis 13, Antanas Udras 10, Karolis Brusokas ir Rytis Pipiras (6 atk.kam.) - po 9.

„Radviliškis-Juodeliai“: Vaidas Trepočka 19, Darius Marcinkevičius ir Lukas Pipiras - po 12, Tomas Rakauskas 11.

„Trakai“ vos neišleido pergalės rungtynėse su „Petrochema“

14.02.2014

Trakuose Šv. Valentino dienos vakarą meilės nebuvo nė kvapo: po dramatiškos ir labai nervingos kovos „Trakų“ krepšininkai NKL čempionate namuose 73:70 (18:8, 22:19, 16:21, 17:22) paskutinėmis sekundėmis palaužė Jonavos „Petrochemos“ klubą.

Ar „Trakai“ NKL reguliariajame sezone užims antrąją vietą, spręsis šeštadienį (02.15) paskutinėse rungtynėse Marijampolėje su „Sūduva-Mantinga“.

Pergalės atveju trakiečiai iškart pateks į ketvirtfinalį. Bet jei

Dainiaus Miliūno auklėtiniai patirs pralaimėjimą, o Joniškio„Delikatesas“ iškovos pergalę, „Trakams“ teks kautis aštuntfinalyje.

Puikiai gynyboje rungtyniavę trakiečiai pirmoje mačo dalyje buvo susikrovę dviženklę persvarą (40:27), tačiau po pertraukos tarytum sustojo ir leido „Petrochemai“ persverti rezultatą.

Paskutinėmis sekundėmis „Trakų“ komandos likimas kabėjo ant plauko. Likus žaisti pusę minutės „Petrochema“ pirmavo 70:68. Vis dėlto iniciatyvos ėmėsi R. Juknevičius, prasiveržęs po krepšiu ir išprovokavęs pražangą. Tiesa, vienas baudos metimas buvo netaiklus ir „Trakai“ atsidūrė kritinėje situacijoje (69:70).

Vis dėlto netrukus R. Juknevičius pats ištaisė savo klaidą. Jis perėmė kamuolį likus 9 sek., išprovokavo pražangą ir baudų metimais išvedė „Trakus“ į priekį (71:70).

„Petrochemos“ bandymas išsigelbėti baigėsi netiksliu metimu per aukštai iškeltas B. Črešnaro rankas. E. Baniulis baudų metimais įtvirtino pergalę 73:70.

„Kai pirmavome dviženkliu skirtumu, pradėjome žaisti po vieną ir neatsikovojome kamuolių po savuoju krepšiu. Bet kai jau atsilikome, radome savyje jėgų ir pabaigoje sužaidėme kaip komanda. Nesitikėjome, kad viskas baigsis būtent taip, bet bandėme žaisti ant pražangos ribos. Ar įmanoma žaisti kovingiau? Visada įmanoma tobulėti“, – po mačo pasakojo neįtikėtinu kovingumu pasižymėjęs J. Kazakauskas.

„Trakai“: Evaldas Baniulis 20 (7 atk. kam.), Rytis Juknevičius 14, Julius Kazakauskas 12 (14 atk. kam.), Blažas Črešnaras 8 (8 atk. kam.), Tadas Rinkūnas 7.

„Petrochema“: Tomas Milinskas 13, Ignas Daukšys ir Tadas Sebežiovas po 12.

„Mažeikiai“ namuose įveikė O. Mačernio vedamą „TiuMeną-Ežerūną“

14.02.2014

Nesėkmę Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) rungtynėse patyrė Molėtų „TiuMeno-Ežerūno“ (18/9) krepšininkai. Romualdo Petronio auklėtiniai svečiuose 74:88 (19:23, 19:22, 13:22, 23:21) turėjo pripažinti čempionų titulą ginančios „Mažeikių“ (23/4) komandos pranašumą.

Nuo susitikimo pradžios užvirė atkakli kova – įpusėjus kėliniui rezultatas buvo lygus 11:11. Keturis taškus be atsako pelnę „Mažeikiai“ sugebėjo kiek atitrūkti (17:13) ir nors „TiuMenas-Ežerūnas“ vis priartėdavo iki vieno taiklaus metimo, tačiau išlyginti rezultato nesugebėjo ir po pirmųjų dešimties žaidimo minučių šeimininkai pirmavo 23:19.

Antrąjį ketvirtį tritaškiu pradėjo Osvaldas Mačernis (22:23), bet mažeikiškiai atsakė spurtu 12:0 ir pirmą kartą šiame mače įgijo dviženklį pranašumą – 35:22. Po Romualdo Petronio paprašytos minutės pertraukėlės molėtiškiai pastebimai pagerino žaidimą ir po truputį mažindami deficitą 19-ąją minutę turėjo vos 4 taškų deficitą – 36:40. Paskutinę minutę sėkmingiau sužaidė „Mažeikiai“ ir jie įpusėjus susitikimui turėjo 8 taškų persvarą – 45:38.

Po pertraukos „TiuMeno-Ežerūno“ ekipai pavyko vėl priartėti iki 4 taškų – 46:50. NKL čempionai čia pat laimėjo atkarpą 7:0 ir susigrąžino dviženklį pranašumą – 57:46. Maža to, paskutinę minutę mažeikiškiai pataikė iš toli, Evaldas Dainys pridėjo dvitaškį ir prieš lemiamą kėlinį „Mažeikiai“ užtikrintai pirmavo – 67:51.

Ketvirtajame ketvirtyje molėtiškiai startavo vangiai ir tuo pasinaudoję „Mažeikių“ krepšininkai dar labiau atitrūko – skirtumas pirmą kartą perkopė 20 taškų žymą – 72:51. Per likusį laiką molėtiškiams pavyko tik nežymiai sumažinti deficitą. Finalinė rungtynių sirena paskelbė Mažeikių klubo pergalę rezultatu 88:74.

„Mažeikiai“: D.Tarvydas 19, M.Reminas 17, R.Petrauskas 16, V.Pikalavičius ir I.Vaitkus po 10.

„TiuMenas-Ežerūnas“: O.Mačernis 18, T.Černeckis 13, S.Kuzminskas ir R.Ambrulaitis po 10, M.Kadzevičius 9, T.Gaidamavičius 6,

Išlikimo rungtynėse „Radviliškis-Juodeliai“ įveikė Plungės „Olimpą“

14.02.2014

Priešpaskutiniame NKL reguliariojo sezono ture susitiko dėl išlikimo lygoje kovojančios komandos – Radviliškio „Radviliškis-Juodeliai“ (7/20) ir Plungės „Olimpas“ (7/21). Prieš šią dvikovą geresnėje pozicijoje buvo rungtynėmis daugiau sužaidę žemaičiai, mat už tiesioginius konkurentus turėjo viena pergale daugiau, o pirmąją tarpusavio dvikovą laimėjo aštuonių taškų skirtumu (94:86). Tad norint neiškristi iš NKL radviliškiečiams reikėjo pergalės ne mažesniu nei 9 taškų skirtumu. Kitu atveju rytojaus dvikova su „Vilniumi-MRU“ Algio Pipiro auklėtiniams būtų tapusi atsisveikinimo rungtynėmis.

Nepaisant susiklosčiusios situacijos ir slegiančios įtampos, rungtynes geriau pradėjo šeimininkai. Per 2 minutes Vaidas Trepočka bei Lukas Pipiras pelnė po 4 taškus ir „Radviliškis-Juodeliai“ išsiveržė į priekį 8:4. Įpusėjus kėliniui po Ryčio Raukčio tritaškio komandas skyrė jau 7 taškai (16:9). Tačiau tuomet „Olimpą“ į priekį truktelėjo taiklūs Dainiaus Vaitelio ir Deivido Keburio metimai. Pastarojo tritaškis paskutinę kėlinio sekundę išvedė svečius į priekį 21:23.

Antrojo ketvirčio pradžioje D. Vaitelio ir Elvino Gintvainio pastangomis svečiai padidino persvarą iki 7 taškų (27:34). Tiesa, tokia persvara laikėsi neilgai. Vietos sirgalių džiaugsmui R. Rauktys per 3 minutes į plungiškių krepšį įsūdė du tritaškius, dar pridėjo du taiklius dvitaškius metimus ir skirtumas aptirpo iki 37:39. Kėlinio pabaigoje žaidimas jau vyko taškas į tašką. Tik šįkart, skirtingai nei prieš dešimt minučių, paskutinė ataka priklausė Radviliškio komandai: ją taikliu dvitaškiu užbaigė Vitalis Pancerevas ir išvedė savo ekipą į priekį - 43:42.

Permainingai rungtynės tęsėsi ir trečiajame ketvirtyje. Iniciatyvos šeimininkų komandoje ėmėsi V. Pancerevas, tačiau į oponento taškus tuo pačiu atsakė E. Gintvainis. Įpusėjus kėliniui „Olimpas“ įgijo keturių taškų pranašumą (53:57, 55:59), bet svečių pastangas niekais pavertė taiklus Tomo Rakausko tritaškis (58:59). Netrukus Linas Krivickas įmetė dvitaškį, T. Rakauskas dar kartą nubaudė varžovus iš toli ir „Radviliškis-Juodeliai“ vėl persvėrė rezultatą savo naudai (63:59). Kėlinio pabaigoje šeimininkų persvarą dar labiau padidino V. Trepočka, tačiau čia pat tritaškiu atsakė Mindaugas Norvaišas. Prieš lemiamą ketvirtį radviliškiečiai pirmavo 65:62.

Paskutinis kėlinys prasidėjo galingu šeimininkų puolimu. Po tritaškį į „Olimpo“ krepšį įmetė L. Pipiras bei V. Pancerevas ir „Radviliškis-Juodeliai“ pirmą kartą rungtynėse nutolo išlikimui lygoje tinkamu atstumu (71:62). Čia tritaškiu įsibėgėjusius Algio Pipiro auklėtinius apramino M. Norvaišas, tačiau tada užstrigo tiek „Olimpo“ puolimas, tiek gynyba. Šeimininkai pelnė 7 taškus be atsako ir nutolo 79:65. D. Vaitelis pelnė dvitaškį su pražanga, bet „Radviliškis-Juodeliai“ į tai atsakė dar vienu spurtu 7:0. Įgiję 18 taškų skirtumą (93:75) šeimininkai nebesižvalgė: taikliai metė baudos metimus ir šventė pergalę rezultatu 97:86.

Rungtynėmis mažiau sužaidę „Radviliškio-Juodelių“ krepšininkai po šio turo vis dar lieka paskutinėje vietoje, tačiau rytoj, net ir pralaimėję „Vilniaus-MRU“ komandai, taškais pasivys Plungės „Olimpą“, o dėl geresnio tarpusavio rungtynių santykio nustums pastaruosius į paskutinę NKL turnyro lentelės vietą.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose rungtyniavo 22 taškus pelnęs Lukas Pipiras (6 atk. kam., 2 bl., 3 zer. perd.). 17 pridėjo Rytis Rauktys, 13 – Darius Marcinkevičius (6 atk. kam.), po 12 – Vitalis Pancerevas ir Vaidas Trepočka.

„Olimpo“ komandoje geriausiai rungtyniavo 23 taškus pelnęs ir 11 rezultatyvių perdavimų atlikęs Elvinas Gintvainis. 20 taškų įmetė Dainius Vaitelis (6 atk. kam.), 15 – Deividas Keburys (8 atk. kam., 5 praž.), 11 – Tomas Domarkas.

„Naftos-Universiteto“ puolėjas D. Norkus: Nenustebčiau, jei patektume ir į finalinį ketvertą

13.02.2014

Šį sezoną banguojantis Klaipėdos „Naftos-Universiteto“ komandos žaidimas praėjusį savaitgalį ekipos fanams suteikė naujų vilčių prieš netrukus prasidėsiančias NKL atkrintamąsias varžybas. Dvi pergalės iš eilės kilstelėjo klubą turnyro lentelėje į 11-ąją vietą, o vienu pagrindinių atsigaunančio žaidimo „kaltininku“ tapo uostamiesčio ekipos 24-erių metų puolėjas Donatas Norkus. Pastarojo žaidėjo sėkmingas pasirodymas savaitgalį atnešė krepšininkui ir naudingiausio NKL savaitės žaidėjo titulą.

- Donatai, „Naftos-Universiteto“ komandoje žaidi jau

penkerius metus. Kaip vertinti šio sezono savo asmeninius rodiklius ir komandos rezultatą?

- Šių metų sezoną vertinčiau banguotai – nėra stabilumo. Nebuvo nei traumų, nei kitokių tai lėmusių faktorių, tiesiog sezono pradžioje viskas buvo gerai, per pasiruošimą ir pati komanda gerai atrodė. Kaip bebūtų, prasidėjus čempionatui, pralaimėjome daug rungtynių, kurių nugalėtojas paaiškėjo paskutinėmis sekundėmis. Prisidėjo psichologiniai dalykai ir visa tai susidėjo į dabartinę situaciją.

- Nepaisant minėtojo bangavimo, sugebėjai tapti naudingiausiu NKL savaitės žaidėju. Ar tau pačiam svarbus šis titulas?

- Be komandos draugų nieko nebūčiau padaręs. Svarbiausia, kad laimėjo visa komanda ir sugebėjome patekti į atkrintamąsias varžybas. Per daug nesureikšminu savo pasirodymo. Tiesiog draugai pasitikėjo manimi, gavau daugiau perdavimų – taip gavosi.

- Žvelgiant į tavo statistiką (8 tšk., 6,2 atk. kam., 2,3 rez. perd., 1,3 per. kam.) galima teigti, jog esi universalus žaidėjas, o kuri žaidimo dalis tau pačiam yra mėgstamiausia?

- Kaip ir kiekvienas žaidėjas noriu būti rezultatyvus, tačiau svarbiausia mano žaidimo dalis – atkovoti kamuoliai ir gynyba. Mėgstu fizinį krepšinį, praėjusiame sezone teko žaisti ir „ketvirtojo“ numerio pozicijoje, todėl išmokau šio bei to. Stumdydavausi ir su dvigubai sunkesniais bei aukštesniais žaidėjais. Manau, turiu ir „uoslę“ kamuoliams.

- Galbūt sėkmingą kovą dėl atšokusių kamuolių lemia ir netikėtumo faktorius, būnant 196 cm ūgio ir kovojant po krepšiu prieš gerokai aukštesnius varžovus?

- Neatmesčiau tokio varianto, tačiau būna dienų, kai pats kamuolys krenta rankas.

- Dvi pergalės iš eilės pagerino Klaipėdos komandos situaciją turnyro lentelėje. Kokie tolimesni ekipos tikslai?

- Žiūrime į priekį. Šis savaitgalis bus labai svarbus kaip ir praėjęs. Norime kilti dar aukščiau ir galbūt iškovoti aikštės pranašumą prieš NKL atkrintamųjų varžybų pradžią, su sąlyga, jei sugebėsime laimėti abejas rungtynes. Esame nusiteikę rimtai kovai, o komandos, su kuriomis susitiksime, yra nugalimos.

- Kaip toli šiemet gali nužygiuoti „Naftos-Universiteto“ klubas?

- Jeigu žaisime taip, kaip žaidėme praėjusį savaitgalį, nenustebčiau, jei patektume ir į finalinį ketvertą. Svarbiausia, kad įgyjame vis geresnę formą kaip komanda.

Prasidėjo „Geriausios NKL šokėjų grupės rinkimai 2014“

13.02.2014

Antrus metus iš eilės Nacionalinė krepšinio lyga (NKL) organizuoja geriausios šokėjų grupės rinkimus, kurių nugalėtojos minučių pertraukėlių metu džiugins finalinio NKL ketverto žiūrovus. Savaitę truksiančiame konkurse triumfavusioms šokėjoms beteisės šokti finaliniame NKL ketverte taip pat atiteks fotosesija bei pagrindinio konkurso rėmėjo UAB „Mantinga“ įsteigtas aprangų komplektas.

Dėl šių prizų konkurse „Geriausios NKL šokėjų grupės rinkimai 2014“ susigrums septynios NKL komandų šokėjų grupės iš Trakų, Kauno, Jonavos, Joniškio, Palangos,

Marijampolės ir Šilutės. Pastarojo miesto šokėjos šiame konkurse 2013-aisiai užėmė pirmąją vietą.

Kurios komandos palaikymo grupė taps geriausia šiemet, lygiomis teisėmis spręs socialinio tinklapio Facebook.com (25 proc.) bei portalo www.sportin.lt (25 proc.) lankytojai, Kauno „Žalgirio“ šokėjos (25 proc.) ir NKL administracija (25 proc.).

Už didžiausią balų, like‘ų, balsų ar simpatijų skaičių grupė gaus atitinkamai nuo 10 iki 3 taškų. Susumavus visus vertinimus paaiškės konkurse nugalėjusi grupė. Šokėjoms surinkus vienodą balų skaičių, lemiamą balsą turės Kauno „Žalgirio“ šokėjų vertinimas.

Balsuoti už patinkančios grupės video galima jau dabar NKL facebook profilyje bei portale www.sportin.lt . Konkursas vyks iki vasario 19 dienos, 23:00 valandos. Nugalėtojos bus paskelbtos vasario 20-ąją.