„Šilutė“ išvargo pergalę prieš Klaipėdos „Naftą-Universitetą“

08.11.2013

Šilutės „Šilutės“ krepšininkai savo žiūrovams įteikė malonią dovaną. Penktadienį (11.08) pajūrio komanda namuose po įtemptos kovos rezultatu 68:66 nugalėjo Klaipėdos „Naftą-Universitetą“.

Apylygiai vykusiose rungtynėse ketvirtojo ketvirčio viduryje pirmavo svečiai iš Klaipėdos (55:58, 57:60), tačiau 37-ą rungtynių minutę baudų metimais rezultatą išlygino Eivydas Mološčiakas (63:63), o dar po dviejų minučių tritaškiu metimu rezultatą savo komandos naudai persvėrė Evaldas Šaulys (66:64). Per likusią minutę komandos pelnė po keturis taškus ir „Šilutė“ šventė pergalę 68:66.

Rezultatyviausiai „Šilutės“ komandoje žaidė po 15 taškų pelnę Evaldas Šaulys (10 atk. kam.) ir Nerijus Anglickis. Po 12 taškų prie pergalės pridėjo Tomas Lekūnas ir Eivydas Mološčiakas.

„Naftos-Universiteto“ komandoje sunkiausiai sustabdomas buvo Antanas Montrimavičius, kuris pelnė 17 taškų ir atkovojo 10 kamuolių. 16 taškų įmetė Tadas Maželis, 13 – Viktoras Chodosovskis.

Plungės „Olimpas“ iškovojo antrąją pergalę

08.11.2013

Techninių problemų prispaustas Plungės „Olimpas“ iki paskutinės minutės nežinojo, ar spės iki penktadienio (11.08) rungtynių su „Palanga“ suremontuoti sugedusį tablo. Specialistai spėjo, rungtynės įvyko, o žemaičiai savų žiūrovų palaikomi iškovojo antrąją pergalę 2013-2014 metų sezone.

Aktyviau pradėję rungtynes šeimininkai, daugiausia Dainiaus Vaitelio pastangomis, įpusėjus pirmajam kėliniui įgijo dešimties taškų pranašumą (20:10), kurį išlaikė iki ketvirčio pabaigos – 24:15.

Antrajame ketvirtyje „Olimpo“ krepšininkai dar labiau nutolo (32:19, 43:25). Įpusėjus kėliniui pirmuosius taškus, vilkėdamas „Palangos“ aprangą, pelnė komandos naujokas Deividas Anužis. Tačiau jo pastangų pirmoje rungtynių pusėje svečiams nepakako. Po dvidešimties minučių užtikrintai pirmavo plungiškiai – 48:30.

Trečiajame ketvirtyje žaidimas išsilygino. D. Vaiteliui į pagalbą renkant taškus atėjo Deividas Keburys, svečių komandoje rezultatyviomis atakomis atsakė Kostas Jonuška ir Rytis Biliartas. Prieš paskutinį ketvirtį komandas skyrė jau dvidešimt taškų – 68:48.

Paskutinių dešimties minučių atkarpą Alido Žukausko sprendimu žaidė „Olimpo“ jaunimas. Nepaisant patirties stygiaus, žemaičiai laimėjo ir paskutinį kėlinį. Plungės „Olimpas“ šventė triuškinančią pergalę rezultatu 96:67.

Prie antrosios „Olimpo“ pergalės svariausiai prisidėjo po 16 taškų pelnę Dainius Vaitelis ir Laurynas Lučinskas. Deividas Keburys į „Palangos“ krepšį įmetė 13, Matas Jucikas - 11, komandos naujokas Žygimantas Jocys – 10 taškų.

„Palangos“ gretose geriausiai sekėsi Kostui Jonuškai ir Ryčiui Biliartui, pelniusiems atitinkamai 18 ir 16 taškų.

NKL ir RKL žada dirbti išvien, idėjai pritarė M. Špokas

08.11.2013

Ketvirtadienį LKF būstinėje aptarti galimų bendros veiklos krypčių susitiko Regionų krepšinio lygos (RKL) ir Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) vadovai. Prie jų prisijungė ir naujasis LKF generalinis sekretorius Mindaugas Špokas.

Dvi valandas trukusiame posėdyje abiejų lygų atstovai apsikeitė patirtimi, aktualiausia informacija bei inovatyviomis idėjomis. Prie darbo stalo buvo aptartos bendros NKL ir RKL rinkodaros projektų bei reklaminių paketų galimybės, teisėjų paslaugų kainodara, LKF TA santykio tarp lygų ir LKF nustatymo projektas, bendros

socialinės akcijos ir renginiai, savanorių įtraukimas į klubų veiklą, bendrų mokomųjų seminarų klubams ruošimas.

Strateginiai lygų bendradarbiavimo klausimų sprendimai buvo nukelti į kito susirinkimo dienotvarkę. Na o pirmasis susitikimas baigėsi susitarimu surengti bendrą krepšinio šventę, kurioje jėgas išmėgintų NKL ir RKL rinktinės.

„Palangos“ komandoje A. Mašalką keičia D. Anužis

08.11.2013

„Palangos“ administracija informavo, jog atsisveikino su Arnu Mašalka, tačiau į jo vietą sulaukė pastiprinimo. Nacionalinės krepšinio lygos turnyro lentelės dugne esančią ir pergalės šiame sezone dar neiškovojusią komandą papildė Deividas Anužis.

21 metų 182 cm ūgio gynėjas sezonui rengėsi su „Trakų“ komanda, tačiau prieš pat sezono pradžią persikėlė į Klaipėdos „Naftą-Universitetą“. Šioje komandoje gynėjas sužaidė šešias rungtynes. Per vidutiniškai 21 minutę D. Anužis NKL čempionate renka po 6 taškus, sugriebia 2,7 atšokusio kamuolio ir atlieka po 3 rezultatyvius perdavimus.

Arnas Mašalka „Palangos“ marškinėlius vilkėjo septyneriose rungtynėse, rinko po 1,3 taško ir atliko po 1,1 rezultatyvų perdavimą.

NKL rungtynių žiūrovams – kalėdinis „Dobele“ ir „Fischer“ žaidimas

07.11.2013

Penkiolikai krepšinio mėgėjų artėjančios Kalėdos bus linksmesnės. Tuo jau pasirūpino Nacionalinė krepšinio lyga (NKL) ir žiemos žaidimo rėmėjai „Dobele“ bei „Fischer“.

Nuo šio savaitgalio, t.y. lapkričio 9 dienos, visi NKL žiūrovai, įsigiję bilietą į bet kurias NKL rungtynes, pretenduos laimėti 1000 litų vertės prizus: pasirinktinai „Fischer“ lygumų slidžių komplektą (slidės, batai, lazdos ir apkaustai) arba kokybišką žiemos sporto aprangos komplektą.

Kiekvienas NKL klubas, žaidžiantis namų arenoje, kaskart išrinks po vieną ar kelis laiminguosius, pretenduosiančius į pagrindinį žiemos žaidimo prizą. Žaidimo nugalėtojus klubai išaiškins paskutinių šiais metais namų rungtynių metu, t.y. gruodžio 19-20 dienomis. Kaip bus išaiškinami laimingieji ir nugalėtojai (burtų keliu ar varžydamiesi kas taiklesnis, tikslesnis ir t.t.), spręs žaidimą organizuojantis klubas.

Žaidimo taiykles rasite paspaudę ČIA.

Evaldas Baniulis: į Eurolygą nebeįšoksiu, todėl žaidžiu tik savo malonumui

06.11.2013

Vasarą 26 metų 201 cm ūgio puolėjas Evaldas Baniulis paskelbė apie karjeros pabaigą. Krepšininkas skundėsi, kad vien iš krepšinio pragyventi labai sudėtinga, todėl visą dėmesį norėjo sutelkti tik mėgstamam darbui Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnyboje (FNTT).

Tiesa, atsisveikindamas buvęs Vilniaus „Sakalų“ ir „Š.Marčiulionio akademijos“ žaidėjas viename interviu užsiminė, kad dar sutiktų parungtyniauti sostinės regione. Išpublikavus interviu, po 10 minučių E. Baniulis sulaukė „Trakų“ skambučio.

Vos sportbačių ant vinies nepakabinęs puolėjas dar turi parako – prieš pusantros savaitės žaisdamas su NKL lyderiais Molėtų „TiuMenu-Ežerūnu“ ir Kauno „JAZZ-KTU“, E. Baniulis rinko po 28 taškus ir 28,5 naudingumo balo. Vilniečio vedami „Trakai“ parbloškė abu varžovus ir pratęsė pergalingą pasirodymą NKL čempionate.

Todėl visiškai nekeista, kad tą savaitgalį E. Baniulis su Kauno „Žalgirio-2“ atstovu Donatu Taroliu pasidalijo naudingiausio žaidėjo prizą.

– Ar tau naudingiausio NKL savaitės žaidėjo apdovanojimas ką nors reiškia?

– Įvertinimas visada būna malonus. Negaliu sakyti, kad tai buvo visiškai netikėta, nes žaidžiau virš savo galimybių, o laimėjome prieš du lyderius. Bet tikrai malonu.

– Galbūt toks geras žaidimas sezono pradžioje privertė susimąstyti, jog dar nereikia atsisakyti svajonės siekti aukštumų krepšinyje?

– Aukštumų siekti neplanuoju. Gal šis išsišokimas buvo vieno savaitgalio dalykas. Aišku, stengsiuosi, kad taip nebūtų. Į Trakus atvykau būti padėjėju, ne lyderiu. Nebandysiu kažkaip kitaip į save žiūrėti. Stengsiuosi žaisti taip pat. Kalbu kaip veteranas, bet reikia rodytis jaunimui. Yra jaunesnių ir ambicingesnių žaidėjų, kurie nori žaisti. Jei komanda gali laimėti ir be didesnio mano indėlio, man tai visiškai netrukdo.

– Esi minėjęs, kad Vilniaus „Sakalai“ nužudė tavo entuziazmą krepšiniui. Galbūt „Trakai“ ir praėjęs sezonas „Š. Marčiulionio akademijoje“ jį sugrąžino?

– Entuziazmas grįžta. Būdamas „Trakuose“ dabar tikrai kitaip žiūriu į krepšinį. Žinau, kad į Eurolygą neįšoksiu, todėl žaidžiu savo malonumui. Sutikau atvykti į „Trakus“ tikrai ne dėl to, kad man reikėjo žūtbūt žaisti. Po vasaros grįžta forma, žaidimas gerėja. Dabar tikrai mėgaujuosi krepšiniu.

– Į aukštesnį lygį nenori kilti todėl, kad viską būtų sunkiau suderinti su darbu FNTT?

– Krepšinį suderinti su darbu būtų praktiškai neįmanoma. LKL rungtynės vyksta darbo dienomis, o NKL – tik savaitgaliais, kai susiderinti su darbu būna paprasčiau. Žaidžiant LKL, nebūtų pastovumo, žaisčiau velniai žino kurią dieną. Būtų sudėtinga. O dabar – viskas patogu: ir rungtynės, ir treniruotės. Jei galėčiau viską suderinti, žaisti LKL būtų „kaifas“, bet nežinau, ar pakelčiau tokį krūvį.

– Ar labai skiriasi LKL ir NKL lygis?

– LKL jis tikrai didesnis. Tai jaučiasi. Bet NKL krepšinis – atletiškesnis. Net man kartais būna sunku. Kol pagaunu antrą kvėpavimą, pradžioje būna „pompa“ (juokiasi). LKL krepšinis – ramesnis. Rungtyniaudamas su stipresniais varžovais, iškart pajauti didesnį profesionalumą.

– „Trakai“ turi 7 pergales iš 7. Ar dar yra ką tobulinti?

– Daug ką galima patobulinti. Jau kiek rungtynių mes vos nepaleidome iš rankų. Pabėgame ir leidžiame pasivyti. Turbūt dėl mentaliteto. Reikia, kad treneris dar labiau įskiepytų, jog negalime atsipalaiduoti. O kai pirmauji dideliu skirtumu, prasideda taškų medžiojimas, kitokie metimai. Bet viskas iš gero noro. Visi yra entuziastingi ir nori žaisti bei pasirodyti. Tačiau svarbiausia nepaleisti varžovų, nes toliau bus tik sunkiau, o priešininkai kitą kartą gali nebeatleisti už klaidas.

Antroje rungtynių pusėje įsibėgėjęs Molėtų klubas antrą kartą nugalėjo „Šilutę“

02.11.2013

Pergalę Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL) iškovojo Molėtų „TiuMenas-Ežerūnas“ (8/2), kuris namuose 55:43 (15:16, 7:8, 26:9, 7:10) nugalėjo „Šilutės“ (5/5) krepšininkus.

Mačą sėkmingiau pradėjo „Šilutės“ komanda, kuri sužaidus kiek daugiau nei 5 minutes pirmavo 13:5. „TiuMenas-Ežerūnas“ atsakė atkarpa 8:0 ir atstatė pusiausvyrą – 13:13. Po pirmųjų dešimties žaidimo minučių šeimininkai atsilikinėjo – 15:16.

Antrajame kėlinyje abi komandos tarsi sustojo puolime. Per 10 minučių „TiuMenas-Ežerūnas“ ir „Šilutė“ kartu sumetė vos 15 taškų. Įpusėjus mačui molėtiškiai vis dar vijosi varžovus – 22:24.

Po pertraukos „TiuMenas-Ežerūnas“ sužaidė geriausią kėlinį šiame susitikime. Gvidono Markevičiaus auklėtiniai į savąjį krepšį praleido vos 9 taškus, o patys surinko net 26 ir prieš lemiamą atkarpą turėjo užtikrintą pranašumą – 48:33.

Per paskutines dešimt žaidimo minučių abu klubai vėl buvo sustoję puolime. Per 10 minučių vos 17 taškų surinkusios komandos nieko iš esmės nepakeitė ir susitikimą 55:43 laimėjo „TiuMenas-Ežerūnas“.

„TiuMenas-Ežerūnas“: Thomasas Davisas 15 (3/9 baudos metimai), Tomas Gaidamavičius 9, Osvaldas Mačernis 8 (2/11 tritaškiai), Justas Narušis 6, Tomas Galeckas 5, Nerijus Varnelis 4, Edgaras Zinevičius 3, Lukas Bankieta 2, Mantas Kadzevičius 1 (9 atk. kam.).

„Šilutė“: Tomas Lekūnas 10 (8 atk. kam.), Eivydas Mološčiakas 9 (5 rez. perd.), Evaldas Šaulys 8 (2/9 tritaškiai, 9 atk. kam.).

„TiuMenas-Ežerūnas” pergalę Šilutėje išplėšė paskutinę minutę

31.10.2013

Dramatišką pergalę atkeltose Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) rungtynėse iškovojo Molėtų „TiuMenas-Ežerūnas“ (7/2), kuris išvykoje rezultatu 74:71 (21:16, 15:23, 20:17, 18:15) po permainingos kovos palaužė „Šilutės“ (5/4) ekipą.

Nuo susitikimo pradžios užvirė kova taškas į tašką – 7-ąją minutę rezultatas buvo lygus – 11:11. Tuomet „TiuMenas-Ežerūnas“ surengė spurtą 6:0 ie atitrūko – 17:11. Kėlinys baigėsi svečiams pirmaujant – 21:16.

Antrajame ketvirtyje iniciatyvą perėmė „Šilutės“ ekipa, kuri laimėjo atkarpą 8:0 ir susikrovė solidžią persvarą – 36:28. Eivydas Mološčiakas tolimu metimu buvo dar labiau atitolinęs šeimininkus (39:30), bet Justas Narušis smeigė du tritaškius iš eilės ir įpusėjus rungtynėms „TiuMenas-Ežerūnas“ turėjo tik 3 taškų deficitą – 36:39.

Po ilgosios pertraukos šilutiškiai vėl pirmavo (43:38), bet Gvidono Markevičiaus auklėtiniai 4 minutes neleido varžovams pasižymėti, o patys pelnė 12 taškų be atsako ir vėl išsiveržė – 50:43. Šeimininkai čia pat atsakė savo sėkmingu žaidimu, leidusiu jiems vėl perimti pirmaujančios komandos estafetę (51:50), o kėlinys baigėsi švieslentei rodant lygų rezultatą – 56:56.

Lemiamame ketvirtyje užvirė tikras nervų karas. Po Nerijaus Varnelio dvitaškio su pražanga „TiuMenas-Ežerūnas“ pirmavo 65:63, bet šeimininkai tiksliai užbaigė tris atakas paeiliui ir sužaidus 5 minutes jau buvo priekyje – 69:65. Sunkiu svečių komandai metu taškus ėmė rinkti Osvaldas Mačernis ir Tomas Gaidamavičius, kurių pastangomis prasidėjus paskutinei minutei molėtiškiai buvo priekyje – 72:71. Paskutinę minute komandos apsikeitė klaidomis ir blokuotais metimais, o tašką rungtynėse padėjo Manto Kadzevičiaus dvitaškis.

„Šilutė“: Tomas Lekūnas 19 (5 kld.), Nerijus Anglickis 18 (7 atk. kam., 5 rez. perd.), Evaldas Šaulys 14 (12 atk. kam.), Eivydas Mološčiakas 13 (6 atk. kam., 4 rez. perd.).

„TiuMenas-Ežerūnas“: Osvaldas Mačernis 23 (5/9 tritaškiai), Tomas Gaidamavičius 12 (12 rez. perd.), Nerijus Varnelis (6 atk. kam.) ir Thomasas Davisas (5 atk. kam., 4 rez. perd.) po 10, Justas Narušis 9 (3/6 tritaškiai).

Šeštadienį šios abi komandos tarpusavyje susitiks dar kartą, tačiau tuomet mačas vyks Molėtuose.

D. Tarolis: „Gerą statistiką lemia pasiaukojantis darbas abejose aikštės pusėse“

30.10.2013

Vienu iš dviejų geriausiu ketvirtosios NKL savaitės krepšininku pripažintas Kauno „Žalgirio“ dublerių komandos puolėjas Donatas Tarolis atvirauja, kad šio pripažinimo iš lygos nesitikėjo.

Atsakinėdamas į klausimus nedaugžodžiaujantis 19-metis 202 cm ūgio krepšininkas papasakojo apie norą pakartoti komandos kelią į finalinį NKL ketvertą, mėgstamiausią žaidimo elementą, norą antrus metus iš eilės sudalyvauti NKL „Oro karaliaus“ konkurse, studijas VDU bei gimtojo miesto Gargždų „Bangą“.

- Donatai, praėjusį savaitgalį žaidei puikiai. Ar tikėjaisi būti pripažintas geriausiu?


- Prisipažinsiu, nesitikėjau. Tikrai nustebau kai sužinojau, kad esu vienas iš dviejų naudingiausių savaitės žaidėjų.

- Pagal blokuotus metimus (1,89) Nacionalinėje krepšinio lygoje esi pirmas, o pagal pelnomus taškus (vid. 16,6) ir atkovotus kamuolius (8,3) - ketvirtas. Kaip devyniolikmečiui krepšininkui pavyksta demonstruoti tokius gerus statistikos rodiklius?

- Tik kovingumu ir pasiaukojimu abejose aikštės pusėse. Žinoma, tokių rezultatų pasiekti padeda komandos draugų bei trenerio pasitikėjimas.

- Žaidi ne tik naudingai, bet ir efektingai. Kuris iš elementų – dėjimas ar blokuotas varžovo metimas – tau suteikia daugiau malonumo?

- Man geriausias krepšinio elementas yra dėjimas į krepšį, todėl atlikęs jį jaučiu didesnį malonumą nei padaręs ką nors kitą. Dėjimai užveda ne tik mane, bet ir komandos draugus bei žiūrovus.

- Ar gali prisiminti patį geriausią savo dėjimą?

- Gražiausią dėjimą atlikau pirmose šio sezono rungtynėse su Klaipėdos „Nafta-Universitetu”, kai įdėjau per varovą ir patekau į NKL savaitės TOP-10 pirmą vietą.

- Praėjusiame sezone bandei laimę NKL dėjimų konkurse. Ar bandysi ir šiame?

- Jeigu sulauksiu kvietimo, tikrai dalyvausiu.

- Komandoje daug naujų veidų. Ar šis „Žalgiris-2“ gali pakartoti pernykštį kelią iki NKL medalių?

- Sunku kažką prognozuoti, nes komanda labai jauna. Bet tikslai nuo to tikrai nesikeičia.

- Vyriausias jūsų komandos žaidėjas Aleh Kojenets yra legionierius iš Baltarusijos. Kuria kalba kalbatės treniruotėse ir po jų?

- Bendraujant su juo nekyla jokių problemų, nes jis moka lietuvių, rusų bei anglų kalbas.

- Praėjusiais metais žaidei „Gragždų-Bremenos“ komandoje. Šiemet apsivilkai „Žalgirio“ dublerių aprangą. Ar šis kelias veda į pagrindinę „Žalgirio“ komandą?

- Kiekvieno krepšininko svajonė yra žaisti tokioje komandoje kaip „Žalgiris“, kuris turi didelę bei gražią istoriją. Lygiai tokia pati ir mano svajonė – kada nors žaisti pagrindinėje šio klubo komandoje.

- Šiemet įstojai į VDU. Ką studijuoji ir kodėl būtent šį dalyką?

- Įstojau į VDU, į verslo administravimo specialybę. Tai lyg atsarginis planas - jei nepasisektų krepšinyje, norėčiau būti verslininkas.

- Šiame universitete studijavo ne vienas krepšininkas. Ar dėstytojai aukštiems vyrukams nuolaidžiauja?

- Dėstytojai jokių nuolaidų nedaro. Patikėkite, tenka ir paskaitas lankyti, ir daug mokytis.

- Įprastai krepšininkai domisi ne tik savo sporto šaka. Kuo domiesi tu?

- Domiuosi futbolu, sergu už savo gimtojo miesto komandą Gargždų „Banga“. Taip pat patinka tenisas, tinklinis, nes vasaros metu šios sporto šakos Gargžduose yra vienos populiariausių.

- Gargžduose gyvena tavo artimieji. Dažnai ten grįžti? Ko labiausiai pasiilgsti?

- Į namus grįžtu retai - kartą per mėnesį. O namuose labiausiai pasiilgstu mamos gaminto maisto.

                                                                                                                              Autorius: Motiejus Baublys

Savaitės geriausiais pripažinti E. Baniulis ir D. Tarolis

28.10.2013

Nesustabdomai paskutiniuose dviejuose Nacionalinės krepšinio lygos turuose rungtyniavę „Trakų“ puolėjas Evaldas Baniulis ir Kauno „Žalgirio“ antrosios komandos aukštaūgis Donatas Tarolis pripažinti geriausiais ketvirtosios čempionato savaitės krepšininkais.

Praėjusį savaitgalį E. Baniulis svariausiai prisidėjo prie dviejų „Trakų“ pergalių prieš NKL lyderius. Penktadienį (10.25) NKL naujokai išvykoje 79:69 įveikė Molėtų „TiuMeną-Ežerūną“, diena vėliau savų žiūrovų akivaizdoje rezultatu 65:58 susitvarkė su Kauno „JAZZ-KTU“ komanda ir pakilo į pirmąją turnyro lentelės vietą.

Pergalingose rungtynėse E. Baniulis į varžovų krepšį metė vidutiniškai po 28 taškus, atkovojo po 6 ir perėmė po 2,5 kamuolio bei atliko po 2,5 rezultatyvaus perdavimo. 201 cm ūgio puolėjas krepšį iš dviejų taškų zonos atakavo 79 proc. taiklumu (15/19), nuo tritaškio linijos mėtė 54 proc. taiklumu (7/13) ir rinko vidutiniškai 28,5 naudingumo balo per mačą.

Donato Tarolio vedini Kauno „Žalgirio“ dubleriai penktadienį (10.25) svečiuose 87:79 įveikė „Vilnių-MRU“, tačiau šeštadienį po pratęsimo 94:97 turėjo pripažinti „Šilutės“ pranešimą. Per mačą rinkęs vidutiniškai po 26,5 taško, atkovojęs po 7,5 kamuolio, perėmęs po 1 kamuolį ir blokavęs po 2,5 varžovo metimo, D. Tarolis buvo neabejotinas jaunųjų žalgiriečių lyderis. Iš dviejų taškų zonos krepšį 19-metis 202 cm ūgio puolėjas atakavo 63 proc. taiklumu (20/32) ir per rungtynes rinko po 26 naudingumo balus.

Kiti pretendentai į savaitės geriausio krepšininko titulą buvo Darius Tarvydas („Mažeikiai“), Edgaras Sosnovskis („Šilutė“), Evaldas Lengvinas (Plungės „Olimpas“), Audrius Mineikis (Marijampolės „Sūduva-Mantinga“) ir Aivaras Kvedaravičius (Joniškio „Delikatesas“).

 
 
Dizainas: O.K.      Programavimas: Genius Sports