„Mažeikiai“ įveikė „Statybą“ ir tapo paskutine NKL finalinio ketverto komanda

28.03.2013

Ketvirtadienį (03.28) paaiškėjo ketvirtoji NKL finalinio ketverto dalyvė. Ja tapo Mažeikių „Mažeikių“ ekipa, lemiamose rungtynėse 89:64 įveikusi Vilniaus „Statybą“. Ketvirtfinalio seriją NKL reguliaraus sezono nugalėtojai laimėjo rezultatu 2:1.

Savų žiūrovų akivaizdoje rungtyniavę „Mažeikiai“ su svečiais iš Vilniaus taškas į tašką žaidė pirmąsias 5 rungtynių minutes. Perėmę iniciatyvą šeimininkai vis didino atotrūkį. Taikliau iš visų pozicijų atakavę, daugiau kamuolių atkovoję ir rečiau klydę žemaičiai laimėjo visus ketvirčius (21:17,

23:19, 22:12, 23:16) ir gausiai „Ventos“ vidurinės mokyklos salėje susirinkusiems žiūrovams padovanojo įtikinamą pergalę 25 taškų skirtumu 89:64.

Puikias rungtynes sužaidė „Mažeikių“ lyderių duetas Rokas Giedraitis ir Osvaldas Mačernis. Pirmasis pelnė 20 taškų, antrasis surinko dvigubą dublį – 17 taškų ir 11 atkovotų kamuolių. 13 taškų prie pergalės pridėjo Arvydas Gydra, 10 – Eigirdas Žukauskas.

Vilniečių komandoje rezultatyvumu išsiskyrė 13 taškų įmetęs Ovidijus Varanauskas. Tiesa, visus juos įžaidėjas pelnė pirmoje rungtynių pusėje. Po 12 taškų į „Mažeikių“ krepšį įmetė Karolis Brusokas ir Tadas Rinkūnas.

„Mažeikiai“ prisijungė prie Kauno „Žalgirio-2“, Alytaus „Dzūkijos“ ir Jonavos „Triobet“ komandų. Jos balandžio 13-14 dienomis Alytuje kovos dėl NKL čempionų titulo ir tiesioginio kelialapio į LKL.

„Statybos“ treneris Gintautas Regina tiki saviškių pergale ketvirtfinalyje

27.03.2013

Vilniaus „Statyba" kartoja praėjusių metų scenarijų. Pernai sostinės komanda ketvirtfinalyje kovojo su NKL reguliariojo sezono nugalėtojais „Radviliškiu-Juodeliais“ ir įveikė juos sausu rezultatu 2:0. Šiemet „Statybos" kelyje į finalinį NKL ketvertą - Mažeikių „Mažeikiai". Serijoje iki dviejų pergalių kol kas lygybė 1:1. Lemiamas rungtynes komandos žais ketvirtadienį (03.28), 18:00 val. Mažeikiuose. Po šios dvikovos paaiškės ketvirtoji NKL finalų dalyvė. Oficiali lygos svetainė pateikia pokalbį su Vilniaus „Statybos“ strategu Gintautu Regina.

Treneri, kaip pakomentuotumėte pirmą ketvirtfinalio kovą Mažeikiuose?

Blogai gynėmės, praleidome daug taškų, „Mažeikiai“ gerai pataikė tolimus metimus, mes jiems leidome pelnyti gana lengvus taškus. Mūsų komandos lyderiai gana greitai prisirinko asmeninių pražangų.

Pirmose ketvirtfinalio rungtynėse žaidėte be kelių žaidėjų, ar tai turėjo įtakos pralaimėjimui?

Žinoma, kad turėjo. Negalėjo žaisti Giedrius Marčiukaitis, kuris buvo traumuotas, tose rungtynėse Martynas Paliukėnas susitraumavo ranką ir mes negalėjome jo panaudoti aikštelėje.

Kokios aplinkybės lėmė paskutinę pergalę namuose?

Gera gynyba.

Iki NKL atkrintamųjų varžybų krepšinio žinovai minėjo komandas favorites, tačiau atsitiko taip, kad ne viena jų iškrito iš lygos. Kaip manote, kuri komanda – „Mažeikiai“ ar „Statyba“ būtų ateinančios lemiamos kovos favoritė?

Įdomus jūsų klausimas, aš ne orakulas, paklauskit ekspertų, aš dirbu savo darbą.

Ar dabar visi žaidėjai sveiki?

Taip, visi devyni žaidėjai važiuos į Mažeikius. Išskyrus Alvydą Žarskų, kuris jau seniau baigė sezoną po operacijos.

Ar daug šansų turite patekti į finalinį ketvertą?

Jeigu netikėti pergale, tai ko tada važiuoti į Mažeikius?

Aloyzas Rudys: rungtynėse su „Statyba“ viską lems gynyba

26.03.2013

Reguliariojo NKL sezono lyderiai Mažeikių „Mažeikiai“ sausu rezultatu 2:0 laimėjo aštunfinalio kovas prieš Šilutės „Šilutę“ ir perėjo į kitą etapą. Ketvirtfinalio rungtynėse žemaičiai susitinka su Vilniaus „Statyba“. Pirmąjį susitikimą namuose laimėjo NKL lyderiai, išvykoje stipresni buvo vilniečiai. Dabar ekipos ruošiasi lemiamai kovai, kurios kaina – kelialapis į finalinį ketvertą. Pateikiame pokalbį su „Mažeikių“ komandos treneriu Aloyzu Rudžiu apie praėjusias rungtynes ir artėjančių lemiamų rungtynių svarbą.

Dar prieš ketvirtfinalio seriją NKL apžvalgininkai teigė, jog Mažeikių ir Vilniaus komandos žaidžia panašų žaidimą. Ar sutinkate su tuo, kad tai panašios komandos?

Kažkiek panašios, kažkiek ne. Jie žaidime labiau daugiau naudoja priekinės linijos krepšininkus, mes daugiau atakuojame iš toli. Tą parodė ir antrosios serijos rungtynės, kuomet mes metėme 27 tritaškius, o „Statyba“ 9. Antrose rungtynėse mums trūko priekinės linijos žaidėjų, nesužaidė Alehas  Kojenetsas, Arvydas Gydra „necentravo“, Vytautas Edvardas Pikalavičius nemėgsta žaisti nugara. Pas vilniečius atvirkščiai – tiek Vitalijus Lukša, tiek Karolis Brusokas žaidžia baudos aikštelėje. Negalima sakyti, jog tai visiškai panašios komandos.

Kaip atsitiko, kad Vilniuje neiškovojote antrosios pergalės?

Blogai gynėmės du prieš du, blogai sužaidėme trečiąjį kėlinį puolime. Nežaidėme kaip komanda, žaidėme savanaudiškai, visa komanda surinko vos 66 naudingumo balus – tai yra žemi skaičiai.

Ar visi „Mažeikių“ žaidėjai yra sveiki?

Šiandien – ne. Andriui Mikučiui yra pakilusi temperatūra ir jis nedalyvauja treniruotėse.

Koks akcentas bus svarbiausias jūsų žaidime lemiamose ketvirtfinalio rungtynėse?

Svarbiausia bus gynyba, kaip keisimės ginamaisiais, kiek sugebėsime pelnyti lengvų taškų, kaip pataikysime tolimus metimus. Mūsų pozicinis puolimas stringa, gynyboje keičiasi visi penki varžovų žaidėjai ir tai mums sukelia sunkumų.

Žaisite prie savų žiūrovų, ar galima sakyti jog, jausite didesnį spaudimą nei „Statybos“ komanda?

Kažkuria prasme taip. Mes užėmėme pirmą vietą reguliariajame sezone, jie aštuntą, tačiau mes galime laimėti. Prastai sužaidėme rungtynes Vilniuje, tačiau galėjome laimėti ir ten, dėka spurto 14:0 ketvirtajame kėlinyje.

„Žalgirio“ dubleriai peržengė „Olimpo“ barjerą

23.03.2013

Kauno „Žalgirio-2“ komanda šeštadienį namuose nugalėjo Plungės „Olimpą“ 72:67, laimėjo Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) ketvirtfinalio seriją 2:0 ir pateko į NKL finalo ketvertą.

Jaunieji žalgiriečiai NKL finalo ketverto varžybose rungtyniaus antrus metus iš eilės. Praėjusį sezoną Tomo Masiulio auklėtiniai iškovojo bronzos medalius.

Atsakomosios rungtynės su „Olimpu“ klostėsi žymiai atkakliau nei pirmasis mačas Plungėje. Pirmasis kėlinys nebuvo rezultatyvus, o antrojo pradžioje svečiai sugebėjo

atitrūkti 26:17. Po T. Masiulio paprašytos minutės pertraukėlės Marius Grigonis pakabino kamuolį įspūdingam Tomo Dimšos dėjimui, kuris užvedė kauniečius, sugebėjusius priartėti 31:33.

Po didžiosios pertraukos „Žalgirio“ dubleriai greitai privertė varžovus viršyti pražangų limitą ir išsiveržė į priekį 43:35. Kovingasis „Olimpas“ nepasidavė ir vėl buvo trumpam persvėręs rezultatą (52:51), kurį, pataikęs tritaškį su trečiojo kėlinio sirena, savo komandos naudai atstatė Artūras Gudaitis – 54:52.

Ketvirtąjį kėlinį A.Gudaitis pradėjo dar dviem dėjimais, po to pridėjo dar 3 taškus ir galiausiai po Justo Tamulio dvitaškio kauniečiai atsiplėšė 65:55. Plungiškiai nesudėjo ginklų ir buvo priartėję (65:69, 67:70), bet likus žaisti 30 sekundžių Lukas Lekavičius rezultatyviu reidu užbaigė svarbią ataką ir „Žalgiris-2“ šventė pergalę 72:67.

„Žalgiris-2“: A.Gudaitis 18 (10 atk. kam., 5 blk.), M.Grigonis 12 (9 atk. kam., 4 rez. perd.), T.Dimša 11, L.Lekavičius 10, V.Kariniauskas 6 (4 per. kam.), J.Tamulis 5, S.Kymantas 5, N.Barauskas 5.

„Olimpas“: J.Kazakauskas 17 (6 atk. kam., 4 rez. perd., 4 per. kam., 2 blk.), I.Razutis 13 (7 atk. kam., 5 rez. perd.), A.Maneikis 11 (7 atk. kam.).

NKL finalo ketverto varžybos balandžio 13-14 d. bus surengtos Alytuje. Pusfinalyje „Žalgiris-2“ susitiks su šeimininkų „Dzūkijos“ komanda.

„Triobet“ po pratęsimo nugalėjo „Perlą-MRU“

23.03.2013

Jonavos „Triobet“ išvykoje antrą kartą ketvirtfinalio rungtynėse nugalėjo Vilniaus „Perlą-MRU“. Susitikimo nugalėtojui išaiškinti prireikė pratęsimo, po kurio rezultatu 92:97 (27:27; 24:15; 18:22; 14:19; 9:14) pergalę ir patekimą į finalinį ketvertą šventė Jonavos ekipa.

Pirmą kėlinį komandos sužaidė lygiosiomis (27:27). Kitas dešimt minučių sėkmingiau sužaidė Vilniaus „Perlas-MRU“. Po pirmos rungtynių pusės švieslentė rodė 51:42 šeimininkų naudai.

Dvidešimt penktą susitikimo minutę „Perlo-MRU“ ekipa priekyje buvo 15 taškų (61:46). Baigiantis kėliniui šeimininkams beliko 5 taškų pranašumas (69:64).

Trečią paskutinio kėlinio minutę Rytis Juknevičius („Triobet“) baudos metimais išlygino rezultatą (71:71). Iki pagrindinio rungtynių laiko pabaigos pirmaujanti komanda pasikeitė 4 kartus. 39:23 min. Keyronas Sheardas vėl išlygino rezultatą ir išplėšė Vilniaus komandai pratęsimą (83:83).

Pratęsimą sėkmingiau pradėjo šeimininkai (4:0), tačiau jonaviškiai nesutriko. Atkarpą rezultatu 9:14 laimėjo „Triobet“ ir džiaugėsi pergale – 92:97.

Nugalėtojams 34 taškus pelnė Martynas Linkevičius (7/10 trit., 9 atk. kam., 6 rez. perd., 42 naud. bal.), 19 – Tomas Milinskas, 11 – Henrikas Vorotnikovas, 10 – Rytis Juknevičius.

Vilniečių ekipoje pasižymėjo K. Sheardas – 24 taškai (11/13 dvit., 5 atk. kam., 4 rez. perd., 6 per. kam.). 17 – Mantas Virbalas ir Dovis Bičkauskis, 14 – Jonas Elvikis, 8 – Tadas Padegimas ir Antanas Udras.

Nervų karą Šakiuose laimėjusi „Dzūkija” pateko į NKL finalinį ketvertą

23.03.2013

Septynios techninės pražangos, kova iki paskutinės sekundės ir varžovų pergalė. Tokias rungtynes pamatė Šakių sporto centre susirinkę žiūrovai. Šeštadienį (03.23) „Zanavykas“ rezultatu 94:96 nusileido Alytaus „Dzūkijai“ ir baigė sezoną.

Šeimininkų komandai 25 taškus pelnė ir 15 kamuolių atkovojo Edgaras Stanionis, bet pergalei snaiperio pastangų nepakako. Iki ketvirtojo kėlinio pabaigos likus 2 sekundėms, E. Stanionis stojo mesti baudos metimų, galėjusių išplėšti pratęsimą. Deja, abu metimai skriejo pro šalį, „Dzūkija“ iškovojo antrą pergalę, o kartu su ja – kelialapį į NKL finalinį ketvertą.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose rungtyniavo įžaidėjas Bryanas Harrisonas. Amerikietis pelnė 21 tašką, atliko 10 rezultatyvių perdavimų ir perėmė 5 kamuolius. 20 taškų pridėjo Mindaugas Reminas, 15 – Lukas Brazdauskis, 14 – Povilas Šakinis, 11 – Cezary Trybanski.

Pralaimėjusių gretose E. Stanioniui gerai talkino 15 taškų įmetęs Marijus Užupis, 14 pridėjo Arturs Pelšs, 12 - Vilius Šumskis.

Pusfinalyje Alytaus „Dzūkijos“ komanda susitiks su Kauno „Žalgirio“ dubleriais. NKL finalinis ketvertas vyks Alytuje balandžio 13-14 dienomis.

„Statyba“ išlygino serijos su „Mažeikiais“ rezultatą

23.03.2013

„Mažeikių“ krepšininkai surengė įspūdingą spurtą ketvirtajame kėlinyje, tačiau lemiamomis akimirkomis sėkmingiau sužaidė praėjusių metų NKL vicečempionė Vilniaus „Statyba“ ir įveikė svečius rezultatu 76:69 (23:17, 14:18, 18:5, 21:29). Ketvirtifinalio serijos rezultatas  tapo lygus 1:1.

Rungtynių pradžioje „Statyba“ buvo sunkiai sulaikoma. Ketvirtą rungtynių minutę sostinės ekipa pirmavo 9:2, o po dviejų minučių svečiai iš Mažeikių turėjo 13 taškų deficitą

(18:5). Vėliau „Mažeikiai“ atsigavo ir iki ketvirčio pabaigos sumažino skirtumą. Po pirmojo kėlinio „Statyba“ pirmavo 23:17.

Antrąjį rungtynių ketvirtį vilniečiai pradėjo pralaimėdami atkarpą 0:6. Trečią minutę svečiai išlygino rezultatą (23:23). Likus žaisti kiek daugiau nei trims minutėms iki ilgosios pertraukos Darius Tarvydas pelnė du taškus su pražanga bei realizavo baudos metimą, po kurio „Statyba“ vėl šiek tiek atitrūko (36:29).  Kėlinio pabaigoje Osvaldas Mačernis („Mažeikiai“) tolimu metimu sušvelnino skirtumą iki 2 taškų (37:35).

Trečiojo ketvirčio pradžioje „Mažeikiai“ dar kartą išlygino rezultatą (37:37), tačiau vėliau šeimininkai spurtavo 10:0 ir įsiveržė į priekį 47:37. Likus žaisti minutei iki kėlinio pabaigos Vitalijus Lukša („Statyba“) sumetė abu baudos metimus ir padidino pranašumą iki 16 taškų (55:39). Prieš prasidedant paskutiniajam ketvirčiui vilniečiai pirmavo rezultatu 55:40.

„Mažeikiai“ ketvirtąjį kėlinį pradėjo trimis taikliais metimais iš eilės (55:48). Vėliau Rokas Giedraitis ir Arvydas Gydra („Mažeikiai“) pataikė po tritaškį ir Vilniaus ekipai beliko 1 taško pranašumas (55:54). Penktą, septintą ir devintą kėlinio minutes rezultatas vėl buvo lygus (57:57; 63:63; 69:69). Iki rungtynių pabaigos likus žaisti vieną minutę O. Varanauskas išvedė komandą į priekį (71:69), o vėliau sumesdamas keturis baudos metimus padidino komandų atotrūkį (75:69).

Rungtynes Vilniuje rezultatu 76:69 laimėjo „Statyba“ ir išlygino serijos iki 2 pergalių rezultatą. Lemiamos rungtynės bus žaidžiamos kovo 28 d. Mažeikiuose.

Vilniaus „Statybos“ gretose rezultatyviausi buvo 19 taškų pelnęs D. Tarvydas (10 atk. kam.), 16 – Vitalijus Lukša, 14 – O. Varanauskas.

„Mažeikiams“ 24 taškus pelnė R. Giedraitis, 12 – A. Gydra, 10 – Osvaldas Mačernis.

„Dzūkija“ pristabdė E. Stanionį ir įveikė „Zanavyką“

21.03.2013

66:56 – tai buvo rekordiškai nerezultatyvi, tačiau bene svarbiausia Alytaus „Dzūkijos“ sezono pergalė. Namuose dešimties taškų skirtumu įveikę Šakių „Zanavyką“ alytiškiai serijoje iki dviejų pergalių 1:0 išsiveržė į priekį ir žingsniu priartėjo prie pirmojo pirmenybių tikslo – patekti tarp keturių stipriausių NKL komandų.

Rungtynes aktyviau pradėję šeimininkai svečius nuo pirmųjų minučių „griebė už ragų“. Po dviejų „Dzūkijos“ kapitono Povilo Šakinio taškų alytiškiai išsiveržė į priekį 9:2 ir privertė svečius imti minutės pertraukėlę. Jos įtakoti „Zanavyko“ krepšininkai besibaigiant kėliniui išlygino rezultatą 13:13.

Antrojo kėlinio pradžioje komandos apsikeitė taikliomis atakomis(15:15). Įpusėjus kėliniui Vilius Šumskis ir Regimantas Ostreika į „Dzūkijos“ krepšį įmetė po dvitaškį, Juozas Andriuška pridėjo tritaškį ir Šakių komanda pabėgo 21:30. Alytiškiams pagelbėjo dvi iš eilės (viena jų techninė) V. Šumskio pražangos. Pasinaudoję svečių sutrikimu dzūkai prisivijo varžovus 31:32, o pertraukon išėjo švieslentėje šviečiant rezultatui 34:37.

Trečiasis kėlinys prasidėjo Mindaugo Remino tritaškiu. Lygu – 37:37. Netrukus tiksliais tolimais metimais apsikeitė R. Ostreika ir P. Šakinis (40:40). Taškas į tašką vykusio kėlinį 47:46 laimėjo šeimininkai.

Paskutinio ketvirčio pradžioje M. Reminas persvėrė rezultatą savo komandos naudai, dar du taškus pridėjo B. Harrisonas ir „Dzūkija” įgavo apčiuopiamą pranašumą – 49:52. Po svečių minutės pertraukėlės pasižymėjo jų kapitonas Artūrs Pelšs (52:51). Tai buvo paskutinė „Zanavyko“ pasipriešinimo banga. „Dzūkija“ tolo (57:51; 59:53), o po Tauro Skripkausko reido  komandas skyrė jau 10 taškų - 63:53. Tokią persvarą alytiškiai išlaikė iki finalinės sirenos ir nugalėjo 66:56.

Nugalėtojams Povilas Šakinis pelnė 14 (10 atk. kam.), Bryanas Harrisonas – 13 (8 rez. perd.) , Mindaugas Reminas -11 taškų.

Pralaimėjusių gretose rezultatyvumu išsiskyrė Edgaras Stanionis (1/9 dvit.), surinkęs 16 taškų. Po 11 pridėjo Paulius Parachomikas ir Vilius Šumskis.

„Mažeikiai“ antroje rungtynių pusėje palaužė „Statybą“

21.03.2013

Pergalingai Nacionalinės krepšinio lygos ketvirtfinalio seriją pradėjo reguliaraus sezono laimėtoja „Mažeikių” komanda. Žemaičiai namuose 92:82 (23:19, 17:24, 30:20, 22:19) nugalėjo traumų praretintus, praėjusių metų vicečempionus, Vilniaus „Statybos“ krepšininkus.

Rungtynėse, kuriose pirmaujanti komanda keitėsi septynis kartus, lemiamą persvarą šeimininkai įgijo trečiojo kėlinio pabaigoje, kurį mažeikiškiai užbaigė įspūdingu dėjimu ir dviem tritaškiais (70:63). Įgytą persvarą Aloyzo Rudžio auklėtiniai išlaikė iki rungtynių pabaigos.

Nugalėtojai varžovus pranoko atkovotų kamuolių kategorijoje (32 prieš 23) ir taikliau metė iš trijų taškų zonos. Šeimininkai šiose rungtynėse pataikė net 65 proc. tolimų metimų. Tikslą pasiekė 13 metimų iš 20 bandymų. „Statybos“ krepšininkai pataikė 10 tolimų metimų iš 23 bandymų (43 proc.).

„Mažeikiai“: Rokas Giedraitis 21, Andrius Mikutis 18 (8 atk. kam.), Osvaldas Mačernis 17 (7 rez. perd.), Arvydas Gydra 11, Eigirdas Žukauskas 10 (8 atk. kam., 5 rez. perd.).

„Statyba“: Tadas Rinkūnas 20, Darius Tarvydas 16 (7 atk. kam.), Karolis Brusokas ir Ovidijus Varanauskas po 13.

Antrosios serijos rungtynės vyks šį šeštadienį Vilniuje, 16:00 val.

„Triobet” ketvirtfinalio seriją pradėjo pergale prieš „Perlą-MRU”

21.03.2013

Pergale NKL ketvirtfinalį pradėjo Jonavos „Triobet“ komanda, savo žiūrovų akivaizdoje po atkaklios kovos 86:77 (23:18, 14:17, 17:24, 32:18) įveikusi Vilniaus „Perlo-MRU“ krepšininkus.

Susitikimą labiau susikaupę pradėjo šeimininkai ir šeštą rungtynių minutę pirmavo 14:6. Vilniečiai galiausiai atrišo krepšį ir įsibėgėję sušvelnino skirtumą 17:16. Kėlinio pabaigoje pilną salę žiūrovų nudžiugino taiklus „Triobet“ gynėjo Tado Sebežiovo tritaškis su sirena – 23:18. Antrajame ketvirtyje žaidimas išsilygino. O jo pabaigoje svečiai iš Vilniaus atstumą nuo šeimininkų sumažino iki 2 taškų. Po pirmos rungtynių pusės švieslentė rodė rezultatą – 35:37.

Trečią kėlinį „Perlas-MRU“ pradėjo aktyviau ir išsiveržė į priekį 39:42, bet čia „Triobet“ spurtavo 12:0 ir atitrūko nuo vilniečių 51:42. Tada iniciatyvos puolime ėmėsi „Perlo-MRU” legionierius iš JAV Keyronas Sheardas. Sostinės komanda ne tik išlygino, bet prieš ketvirtą kėlinuką ir persvėrė rezultatą – 59:54, o minėtasis krepšininkas prie spurto prisidėjo 11 iš eilės pelnytų taškų.

Vis dėlto pranašumo svečiams išlaikyti nepavyko. „Triobet“ krepšininkai gerai žaidė abejose aikštės pusėse. Vytautas Kružikas švystelėjo du taiklius tolimus metimus ir „Triobet“ įgavo dviženklį pranašumą – 67:78. Iki mačo pabaigos „Perlui-MRU“ išsigelbėti nepavyko.

Nugalėtojų komandoje rezultatyviausiai rungtyniavo Tadas Sebežiovas – 24 taškai. Martynas Linkevičius prie pergalės pridėjo dvigubą dublį – 22 taškai ir 10 atkovotų kamuolių, Henrikas Vorotnikovas į vilniečių krepšį įmetė 14 taškų.

„Perlo-MRU“ komandoje net du krepšininkai surinko po 30 naudingumo balų. Keyronas Sheardas pelnė 29 taškus (10/11 baud.), Mantas Virbalas pridėjo 23 taškus ir atkovojo 10 kamuolių. Dovis Bičkauskis, Jonas Elvikis, Antanas Udras pridėjo po 5 taškus.

Antrosios serijos rungtynės Vilniuje vyks šeštadienį 16:00 val.