„Perlo-MRU” treneris E. Kučiauskas: „Atkrintamosios - galimybė reabilituotis po reguliaraus sezono”

05.03.2013

Vilniaus „Perlo-MRU“ komandos vyriausiasis treneris Erikas Kučiauskas oficialiai klubo internetinei svetainei apibendrino reguliarųjį sezoną.

Jeigu reikėtų įrašyti pažymį dešimtbalėje sistemoje, strategas geriausiu atveju rašytų ketvertą. „Neatskleidėme savo pajėgumo“, – konstatavo tryliktą vietą užėmusios sostinės ekipos vairininkas E. Kučiauskas.

Tačiau atkrintamosios varžybos, kurias ketvirtadienį „Perlas-MRU“ išvykoje pradeda su Marijampolės „Sūduva-Mantinga“, yra visiškai kita istorija. Nuo aštuntfinalio visos 

pergalės ir pralaimėjimai nebeturi prasmės. Toliau žengs tie, kurie laimės dvejas rungtynes.

Pasak vilniečių trenerio, nors liko antroje lentelės pusėje, „Perlo-MRU“ krepšininkai sieks reabilituotis ir sekti kitos Vilniaus komandos praėjusį sezoną pademonstruotu pavyzdžiu.

Kaip vertinate pasirodymą reguliariajame sezone?

Jausmas – dvejopas. Vadovai mums buvo iškėlę visai kitokius tikslus – patekti į aštuntuką. Bet išėjo taip, kad jų neįvykdėme. Apibendrinant, buvo ir gerų rungtynių, bet manau, kad visą sezoną vyko savojo žaidimo paieškos. Prieš sezoną manėme, kad stipriausia mūsų pusė – atakuojančių gynėjų ir lengvųjų puolėjų grandys. Tačiau sezonas parodė, kad galingiausia mūsų pusė – aukštaūgiai. Mantas Virbalas su Antanu Udru beveik visą sezoną ištempė komandą. Ir, ačiū Dievui, tai sugebėjo tai padaryti be traumų.

Įžaidėjo pozicijoje turėjome Žydrūną Kelį. Jis – aukšto lygio žaidėjas, bet mums pritrūko jo stabilumo. Su Žydrūnu rungtyniavome kaip amerikietiškuose kalneliuose. Nusprendėme jį pakeisti. Labai gerai į žaidimą įsiklijavo Dovis Bičkauskis. Jis turėjo būti dvyliktas žmogus, bet laikui bėgant Dovis beveik išsikovojo vietą starto penkete. O vėliau atsirado ir Keyronas Sheardas.

Manau, kad dabar esame susibalansavę visose pozicijose. Tik dabar dar šlubuoja atakuojantys gynėjai ir lengvieji puolėjai, bet šiose pozicijose rungtyniauja patyrę krepšininkai, todėl aš jais tikiu. Esame susikomplektavę taip, kaip, mano akimis, galėjome pradėti šį sezoną. Tuomet vaizdas būtų visai kitoks. Bet, žinoma, belieka tik spėlioti.

O ko komandai pritrūko, kad rezultatai būtų geresni?

Jeigu komanda neranda savo žaidimo viso sezono metu ir dar darai pakeitimus, sezono pabaigoje vis tiek ateina bendras supratimas bei žaidėjų tarpusavio ryšys. Nuo praėjusio sezono komandoje buvo likę 3–4 žaidėjai, o lipdyti viską iš naujo reikia laiko. Kaip žinome, laiko trūksta. Jeigu dabartinę sudėtį pavyktų išlaikyti kitam sezonui, rezultatai būtų kur kas geresni.

Apibendrinus, dešimtbalėje sistemoje rašyčiau arba stiprų trejetą, arba silpną ketvertą. Šį sezoną nesugebėjome laimėti dvejų rungtynių iš eilės per tą patį savaitgalį. Tai rodo, kad galbūt nebuvome tinkamai pasiruošę fiziškai. Jeigu būtume laimėję bent 4 kartus iš eilės, atsirastų nugalėtojų mentalitetas ir pasitikėjimas viskuo – savimi, komandos draugais, treneriais. Būtent tai pademonstravo „Mažeikiai“. Atrodo, kad jie neturi nieko įspūdingo, bet visą sezoną žaidė stabiliai gerą krepšinį ir pelnytai užėmė pirmą vietą.

Prasideda atkrintamosios varžybs. Viduje nebaisu, kad sezonas gali baigtis per kelias dienas?

Nebėra jokių baimių. Reikia išeiti ir žaisti. Viskas sprendžiasi iš 2–3 rungtynių, kuriose turi atiduoti visą dūšią. Tai – žiauriausias etapas. Praėjusį sezoną Vilniaus „Statyba“ įrodė, kad reguliariajame sezone pralaiminti komanda gali daug pasiekti – buvusi antroje lentelės pusėje, tapo vicečempione. O kita komanda, kuri užtikrintai žaidė reguliariajame sezone, iškrito pirmame atkrintamųjų etape ir baigė sezoną. Atkrintamosios yra toks dalykas, kai kiekviena klaida, pramestas metimas, perimtas kamuolys gali lemti galutinį rezultatą. Būtina koncentracija, ką dabar ir akcentuojame.

Su žaidėjais susitarėme, kad nepriekaištausime, kas įvyko sezono metu. Kaip buvo, taip. Visą energiją stengsimės nukreipti į žaidimą, o ne kaltų ieškojimą. Tai pašaliniai dalykai, kurie išmuša iš vėžių. Turime susikoncentruoti rungtynėms su „Sūduva-Mantinga“.

Labai gerai, kad visi žaidėjai sveiki. Į žaidimą įsitraukia ir Tadas Padegimas. Manau, kad 6–7 krepšininkai tokioje serijoje komandos nepatemptų – reikia galvoti apie didesnę rotaciją. Bent jau pirmoje mačo pusėje, taip išsaugant daugiau jėgų antrajai.

Atkrintamosiose galioja labai paprastos taisyklės – kas laimi, eina toliau. O niekas anksčiau baigti sezono nenori. Beje, atkrintamosios yra gera galimybė reabilituotis prieš sirgalius ir vadovus dėl reguliariojo sezono. Tai mūsų, trenerių, ir visos komandos šansas įrodyti, kad sezono metu vyko paieškos, o dabar pasiekėme optimalią formą.

Išrinkite geriausią NKL šokėjų grupę, kuri šoks NKL finaliniame ketverte

04.03.2013

Balandžio 13-14 dienomis Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) komandos išsiaiškins, kuri yra stipriausia ir įgis teisę rungtyniauti LKL. Gerokai anksčiau NKL fanai, portalo SportIN.lt lankytojai, Kauno „Žalgirio“ šokėjos bei NKL atstovai išrinks geriausią lygos šokėjų grupę. Ja finalinio ketverto rungtynių žiūrovai grožėsis minutės pertraukėlių metu.

Pirmą kartą lygos istorijoje rengiamuose rinkimuose nugalėjusiai šokėjų grupei be teisės šokti finaliniame ketverte dar atiteks pagrindinio konkurso rėmėjo 

mineralinio vandens „Hermis“ dovanotas aprangų komplektas bei treniruotė su „Žalgirio“ šokėjomis.

Plungės "Olimpo" trenerių štabą papildė Dainius Miliūnas

03.03.2013

Šiame sezone NKL debiutavęs Plungės „Olimpas“ kelia rimtus tikslus. To įrodymas – trenerių štabo stiprinimas. Trečiąją vietą reguliariajame sezone užėmusią komandą prieš atkrintamųjų varžybų etapą papildė Dainius Miliūnas.

Prieš atvykdamas į Plungę D. Miliūnas treniravo Gargždų „Gargždus-Bremeną“. Ši komanda 2012-2013 metų NKL reguliariajame sezone liko paskutinėje vietoje ir iškrito į RKL. Metais anksčiau buvęs krepšininkas vadovavo Klaipėdos „Naftos-Universiteto“ komandai. Vedini D. Miliūno Klaipėdos studentai nužygiavo iki NKL finalino ketverto. 

Priminsime, jog Plungės „Olimpą“ treniruoja Alidas Žukauskas, jo asistentu dirba Eugenijus Jurgutis.

Apžvalga: geriausios NKL komandos po reguliaraus sezono

02.03.2013

Iki atkrintamųjų NKL varžybų liko kelios dienos. Kol komandos ruošiasi lemiamoms kovoms, galima išsamiau pažvelgti į praėjusį reguliarųjį sezoną. Jame komandos sužaidė 306 rungtynes, t.y. po 34 rungtynes kiekviena (17 namų aikštėje, 17 – išvykoje).

Pergalių ir pralaimėjimų serijos

Geriausia reguliariojo sezono komanda tapo Mažeikių „Mažeikiai“, iškovoję 27 pergales ir patyrę 7 pralaimėjimus. Viena pergale mažiau reguliariajame sezone iškovojo Alytaus „Dzūkija“. Šiai komandai priklauso ilgiausia 

pergalių serija sezone – 9 pergalės iš eilės. Serija tęsiasi nuo šių metų sausio sausio 19 dienos iki dabar. Ją pratęsti NKL naujokai galės atkrintamosiose rungtynėse, kur susitiks su Molėtų „Ežerūnu-Kariu“.

Paskutinę vietą reguliariajame sezone užėmė ir į RKL krenta Gargždų „Gargždai-Bremena“. Vos 6 pergales sezone iškovojusiai komandai priklauso vienas nemaloniausių „rekordų“ – pajūrio komanda 2012-2013 metų sezone išvykoje neiškovojo nei vienos pergalės. Ilgiausia pralaimėjimų serija priklauso kitai pajūrio komandai – Klaipėdos „Naftai-Universitetui“. Priešpaskutinėje vietoje likusi komanda pergalės skonio nepatyrė nuo 2012 metų gruodžio 15 dienos iki šių metų vasario 16 dienos.

Daugiausiai įtemptų rungtynių (pergalė/pralaimėjimas 5 taškų skirtumu) žaidė Plungės „Olimpas“. Per 16 tokių rungtynių žemaičiai šventė 11 pergalių.

Komandų statistikos apžvalga

Rezultatyviausia čempionato komanda – Alytaus „Dzūkija“. Mindaugo Jaruševičiaus auklėtiniai per rungtynes renka vidutiniškai 84,4 taško. Antra geriausiai puolanti komanda – Vilniaus „Š. Marčiulionio KA-Twomenas“ (vid. 84,2 tšk.), trečia – Vilniaus „Perlas-MRU“ (vid. 83 tšk.). Daugiausiai taškų per vienerias rungtynes šiame sezone įmetė Jonavos „Triobet“. Pirmojo rato rungtynėse 118 taškų jonaviečiai įmetė į „Š. Marčiulionio KA-Twomeno“ krepšį.

Geriausiai dėl atšokusių kamuolių kovoja Alytaus „Dzūkija“ (vid. 38,1 atk. kam.). Vidutiniškai pusę kamuolio per rungtynes mažiau sugriebia „Mažeikiai“ (vid 37,4 atk. kam.).

Daugiausia kamuolių dalinasi Plungės „Olimpo“ krepšininkai. Per rungtynes ši komanda atlieka po 17,1 rezultatyvaus perdavimo. Antroje-trečioje vietoje žengia „Mažeikiai“ ir „Dzūkija“ (vid. 17 rez. perd.).

Mažiausiai NKL čempionate klysta Joniškio „Delikatesas“ – vidutiniškai 13,6 klaidos per rungtynes.Antroje šios statistikos kategorijos vietoje – „Mažeikiai“ (vid. 14,5 kld.), trečioje – Radviliškio „Radviliškis-Juodeliai“ (vid. 14,7 kld.).

Perimtų kamuolių kategorijoje nepralenkiamas buvo Šakių „Zanavykas“, per rungtynes iš varžovų komandos pavogdavęs vidutiniškai po 10,1 kamuolio. Antroje-trečioje vietoje – Plungės „Olimpas“ (9,8 per. kam.) ir Birštono „Jazz-Diremta“ (9,7 per. kam.)

Naudingiausią krepšinį lygoje žaidžia vidutiniškai 96 efektyvumo balus per rungtynes renkanti Alytaus „Dzūkija“. Antra naudingiausia NKL komanda – „Mažeikiai“ (vid. 94,6 naud. b.), trečia – Vilniaus „Perlas-MRU“ (vid. 88,7 naud. b.)

Rungtynių lankomumas

Labiausiai savo miesto komanda domisi Alytaus gyventojai. „Dzūkijos“ namų rungtynes kiekvienose rungtynėse stebėjo vidutiniškai 1142 žiūrovai. Portalo krepsinis.net duomenimis, toks rodiklis būtų penktas Lietuvos krepšinio lygoje (LKL).

Antroje vietoje pagal sirgalių skaičių NKL likusi Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ namų rungtynėse vidutiniškai sulaukia 256 žiūrovų. Reguliaraus sezono lyderių „Mažeikių“ rungtynių pažiūrėti ateina vidutiniškai 230 sirgalių. Ketvirtoje pozicijoje likusi Jonavos „Triobet“ į namų rungtynes vidutiniškai pritraukdavo po 195 žiūrovus.


Draugiškuose mačuose – „Dzūkijos”, „Perlo-MRU” ir „Mažeikių” pergalės

02.03.2013

Ruošdamiesi atkrintamosioms varžyboms NKL klubai penktadienį (03.01) žaidė draugiškas rungtynes.

„Mažeikių“ ir Plungės „Olimpo“ susitikime pergalę rezultatu 81:69 šventė reguliaraus sezono nugalėtojai „Mažeikių“ krepšininkai. Pirmoje rungtynių pusėje sėkmingiau rungtyniavo svečiai iš Plungės, kurie beveik visą laiką savo rankose laikė neženklią persvarą. Antroji rungtynių dalis jau priklausė mažeikiškiams – jie ketvirtajame kėlinyje įgijo 16 taškų persvarą ir atgal nebesižvalgė.

„Mažeikiai“ šiose rungtynėse vertėsi be komandos kapitono ir lyderio Osvaldo Mačernio ir po traumos atsigaunančio Modesto Šidlausko. Rungtynių statistika vedama nebuvo.

Alytaus „Dzūkija" iškovojo pergalę prieš Marijampolės „Sūduvą-Mantingą" rezultatu 93:84. Daugiausiai taškų „Dzūkijai“ pelnė Povilas Šakinis 17, Tomas Lekūnas 16, Cezary Tribansky 16. „Sūduvai- Mantingai" P. Kleiza surinko 19, P. Gvazdaitis 15, A.Mineikis 11 taškų.

Vilniaus „Perlas-MRU“ išvykoje 77:63 įveikė RKL reguliaraus sezono nugalėtojus „Trakus“. Rungtynių statistika nepateikiama.

Draugiškose rungtynėse „Š.Marčiulionio KA-Twomenas“ įveikė „Trakus“

01.03.2013

Ketvirtadienį draugiškose rungtynėse susitiko Vilniaus „Š.Marčiulionio KA-Twomeno“ ir Trakų „Trakų“ komandos. Rungtynes rezultatu 82:80 (28:19, 15:15, 19:21, 20:25) po dramatiškos kovos laimėjo namuose žaidę vilniečiai.

Ketvirtajame kėlinyje Regionų krepšinio lygos (RKL) reguliarųjį sezoną laimėjusi Trakų komanda turėjo 6 taškų pranašumą, tačiau šeimininkai jį likvidavo. Likus 3 sekundėms lemiama ataka priklausė svečiams. Kamuolys atiteko Andriui Šležui, tačiau patyrusio krepšininko metimas iš vidutinio nuotolio tikslo nepasiekė ir pergalę išsaugojo Tomo Purlio auklėtiniai.

Nugalėtojams Evaldas Baniulis pelnė 20 taškų (4/6 tritaškiai, 6 atk. kam.), Giedrius Staniulis – 14 (12 atk. kam.), Robertas Bitinas – 13, Janas Jurgo – 12 (8 atk. kam.), Remigijus Sugintas pridėjo 8 taškus (8 atk. kam.).

Pralaimėjusiems 18 taškų (12/12 baudos metimai) įmetė A.Šležas, 17 – Eduardas Rogačiovas, 14 surinko Domantas Pipiras (7 atk. kam.).

Draugiškose rungtynėse susitiks „Mažeikiai" ir „Olimpas"

28.02.2013

Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) atkrintamosioms varžyboms besiruošiantys „Mažeikių“ ir Plungės „Olimpo“ klubai savo jėgas pasitikrins draugiškoje dvikovoje.

Pirmąją vietą reguliariajame sezone iškovoje „Mažeikiai“ bei trečioje likęs „Olimpas“ jėgas išmėgins Mažeikiuose šį penktadienį, kovo 1 d., 18:30 val.

NKL aštuntfinaliai prasidės kovo 7 dieną.

„Mažeikių“ varžovas pirmajame atkrintamųjų varžybų etape - Šilutės „Šilutė“.

Plungės „Olimpas“ susitiks su Birštono „Jazz-Diremta“.

Geriausias savaitės krepšininkas Deividas Anužis tikėjosi sunkaus sezono

27.02.2013

Praėjusių metų sezone Klaipėdos „Nafta-Universitetas“ pasiekė NKL finalą ir tenkinosi ketvirta vieta. Šių metų sezonas šiai komandai nebuvo toks sėkmingas – klaipėdiečiai išliko lygoje, tačiau į atkrintamųjų varžybų etapą nepateko. Geriausias paskutinės reguliariojo sezono savaitės krepšininkas Deividas Anužis prisipažįsta – komanda tikėjosi nelengvo sezono. Klaipėdos universiteto ekonomikos antro kurso studentas D. Anužis pasidalino mintimis apie šių metų žaidimą NKL.

Tavo žaidimas praėjusį savaitgalį lėmė geriausio NKL

savaitės žaidėjo vardą. Kaip manai, tos rungtynės buvo geriausios šių metų sezone?

Rungtynės buvo tikrai geriausios šiame sezone, bet nemanau, kad mano indėlis buvo svarbiausias. Vienas aikštelėje – ne karys. Jei ne komandos draugai, nebūčiau taip gerai sužaidęs.

Pirmame rate „Olimpui“ pralaimėjote 28 taškais, tačiau praėjusį savaitgalį nugalėjote šią komandą. Kaip jums tai pavyko?

Galbūt Plungės žaidėjai buvo šiek tiek atsipalaidavę, nes tos rungtynės jiems nelabai ką lėmė. O mes tą dieną buvome užsivedę, nuo pat rungtynių pradžios mums sekėsi žaisti. Nenorėjome eilinį kartą pralaimėti.

Kokios buvo rungtynės su Gargždais? Kaip vyko išlikimo lygoje rungtynės pajūrio derbyje?

Rungtynėse su Gargždais pirmasis kėlinys labai lengvai klostėsi, manėme, kad gan nesunkiai nugalėsime priešininkus. Tačiau Gargždai ne ta komanda, kuri lengvai pasiduotų. Mes iki pat rungtynių pabaigos sunkiai kovojome ir tik rungtynių pabaigoje parodėme savo pranašumą.

Kas paskutinėse dvejose rungtynėse lėmė tavo ir komandos gerą žaidimą?

Vienas iš pagrindinių dalykų, dėl kurių sekėsi žaisti – motyvacija neiškristi iš lygos. Jei būtume pralaimėję prieš „Olimpą“, tai mums nieko nebūtų lėmę. Svarbiausios rungtynės buvo su Gargždų komanda. Tačiau po pergalės prieš „Olimpą“ atsigavome psichologiškai, todėl paskutinėse rungtynėse žaisti buvo lengviau.

Praėjusį savaitgalį abu varžovus nugalėjote namuose. Gal turite užsidegusius sirgalius, kurie sukuria gerą atmosferą pergalėms?

Visada ateina tie patys žmonės, kurie mus palaiko. Taip pat artimieji ir draugai. Prieš juos visada norisi gerai pasirodyti. Per paskutines rungtynes atėjo dar daugiau žiūrovų negu visada. Sirgaliai netgi būgnais mušė. Tai mums padeda, palaikymo garsai mus užveda, verčia stengtis.

Prieš šių metų sezoną tikėjotės, kad pergales pasiekti bus taip sunku?

Tikrai tikėjomės, nes pernai pasibaigus sezonui iš mūsų komandos pasitraukė 4 pagrindiniai žaidėjai, kurie būdavo startiniame penkete. Žinojome, kad be jų žaisti nebus lengva. Mes buvom pasiruošę sunkiausiam.

Kokie tavo planai artėjančiam sezonui?

Nežinau kokie komandos planai ateinančiam sezonui, treniruotis jau baigėme. Pats irgi nežinau ką darysiu. Lieku laisvas agentas. Dabar belieka sportuoti, laukti pasiūlymų ir ateityje tobulėti.

D. Anužis - geriausias paskutinės reguliaraus sezono savaitės krepšininkas

25.02.2013

Klaipėdos „Nafta-Universitetas“ (7-27) Nacionalinėje krepšinio lygoje buksavo" visą 2012-2013 metų sezoną, tačiau per paskutinį savaitgalį iškovojo dvi pergales ir liko lygoje. Ketvirtadienį klaipėdiečiai įveikė Plungės „Olimpą“ (23-11), o šeštadienį išlikimo kovoje nugalėjo Gargždų „Gargždus-Bremeną“. Prie svarbiausių sezono pergalių daugiausiai prisidėjo įžaidėjas Deividas Anužis. Jis pripažintas geriausiu paskutinės reguliaraus NKL sezono savaitės krepšininku.

182 cm ūgio krepšininkas rungtynėse su „Olimpu“ per 29 

minutes pelnė 28 taškus, atkovojo 6 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus ir surinko 26 naudingumo balus.

Pajūrio derbyje D. Anužis rungtyniavo 30 minučių, pelnė 18 taškų, atkovojo 6 kamuolius ir atliko 7 rezultatyvius perdavimus. Įžaidėjas rungtynes baigė su 18 naudingumo balų.

Kiti pretendentai į NKL savaitės krepšininko titulą buvo Vitalis Pancerevas (Radviliškio „Radviliškis-Juodeliai“), Antanas Udras ir Mantas Virbalas (abu iš Vilniaus „Perlo-MRU“), Robertas Bitinias (Vilniaus „Š. Marčiulionio KA-Twomenas“), Marius Grigonis (Kauno „Žalgiris-2“), Žydrūnas Kelys (Alytaus „Dzūkija“) ir Martynas Linkevičius (Jonavos „Triobet“).

"SMScredit.lt AUTO žaidimas" įvyko Klaipėdoje, Molėtuose ir dvejose Vilniaus arenose

25.02.2013

Reguliaraus NKL sezono pabaigoje „SMScredit.lt AUTO žaidimas“ aplankė Molėtų „Ežerūno-Kario“, Klaipėdos „Naftos-Universiteto“, Vilniaus „Statybos“ bei „Š. Marčiulionio KA-Twomeno“ komandų sales. Jose rungtynių metu paaiškėjo dar 20 kandidatų laimėti naujam Toyota AYGO automobiliui.

Vilniaus „Š.Marčiulionio KA-Twomeno“ rungtynėse su Šilutės „Šilute“ burtai lėmė, jog dėl automobilio „SMScredit.lt AUTO žaidimo“ finale varžysis penkios dailiosios lyties atstovės - Diana Marčenko, Gintarė 

Kloviškytė, Nerija Gaudinskaitė, Svetlana Kubilienė ir Lina Skersytė.

Vilniaus "Š. Marčiulionio KA-Twomeno" sirgalės-žaidimo nugalėtojos

Molėtuose, rungtynėse tarp vietos „Ežerūno-Kario“ ir Marijampolės „Sūduvos-Mantingos“ laimingaisiais tapo Sigitas Vasaravičius, Kristupas Kildišius, Laimutis Lapėnas, Gintaras Alimas ir Darius Ružinskas.

"SMScredit.lt AUTO žaidimo" laimingieji Molėtuose


Iš Klaipėdos finaliniame etape dėl automobilio rungsis Jonas Sabatauskas, Vilius Stanišauskas, Vladimiras Lebidevas, Tadas Klimas ir Vida Vasylienė.

Klaipėdos "Naftos-Universiteto" rungtynes stebėjo ir kandidatais laimėti Toyta AYGO tapo J. Sabatauskas, V. Stanišauskas, V. Lebidevas, T. Klimas ir V. Vasylienė.

Vilniaus „Statybos“ rungtynėse su Alytaus „Dzūkija“ pasisekė Ruslanui Klimentjevui, Lukui Kontrimavičiui, Dovydui Kriukui, Neringai Masiulionienei ir Mindaugui Zubeliui.

Vilniaus "Statybos" rungtynių laimingieji

„SMScredit.lt AUTO žaidimas“ lanko visų NKL komandų arenas ir jose išrenka po penkis pretendentus laimėti automobilį. Naujo Toyota AYGO savininkas paaiškės balandžio mėnesį, NKL finalinio ketverto metu. Kandidatai į pagrindinį prizą jau išrinkti Joniškyje, Pakruojyje, Radviliškyje, Jonavoje, Prienuose, Kaune, Alytuje, Marijampolėje, Šakiuose, Birštone, Šilutėje, Gargžduose, Klaipėdoje, Plungėje, Molėtuose ir Mažeikiuose ir dvejose Vilniaus arenose.

Lankykis NKL rungtynėse, sulauk „SMScredit.lt AUTO žaidimo“ ir laimėk naujutėlaitį Toyota AYGO!

 
 
Dizainas: O.K.      Programavimas: Genius Sports