XXI turas: po atkaklios kovos "Perlas-MRU" pralaimėjo Pakruojyje

22.12.2012

Be traumuotų Dovio Bičkauskio ir Tado Padegimo Pakruojyje rungtyniavę Vilniaus „Perlo-MRU“ krepšininkai 81:86 (15:19, 22:17, 19:29, 25:21) nusileido „Merestos“ klubui. Patyręs antrą nesėkmę iš eilės NKL turnyrinėje lentelėje "Perlas-MRU" liko 12-oje vietoje, Pakruojo "Meresta" pakilo į 8-ąją.

Rungtynes „Perlas-MRU“ pradėjo blankiai. „Meresta“ po pirmų dviejų minučių pirmavo 7:0. M. Virbalas ir Ž. Kelys bandė tempti komandą į priekį, tačiau vedami net 9 taškus per tris minutes surinkusio J. Juciko „Merestos“ krepšininkai tolo (4:15).

Vis dėlto varžovų lyderis užsidirbo tris greitas pražangas ir „Perlas-MRU“ tuo pasinaudojo per likusią kėlinuko dalį. Naujokas T. Lekūnas taiklia bauda ir tritaškiu iniciavo spurtą 8:0, po kurio pavyko gerokai apkarpyti deficitą – 15:19.

Vieno „Merestos“ lyderių B. Bagdonavičiaus pastangos nestabdė svečių – tritaškį pataikė Ž. Stankus, dvitaškį pridūrė A. Udras, o vėl pasižymėjęs Ž. Stankus rezultatą galiausiai išlygino (23:23). Įsisiautėjęs Ž. Stankus dar ir persvėrė rezultatą (26:23), o dar ir po D. Domarko dvitaškio (28:23) „Merestai“ nebeliko nieko kito, tik kaip prašyti minutės pertraukėlės. Panašu, kad ji atnešė šeimininkams naudos, nes „Perlo-MRU“ persvara visiškai ištirpo – 31:31. Tačiau penkis taškus iš eilės pelnęs A. Udras leido vilniečiams kiek atsikvėpti 35:31. Po dviejų kėlinių „Perlas-MRU“ pirmavo 37:36.

Po pertraukos „Merestos“ įžaidėjas T. Gaidamavičius ėmėsi iniciatyvos ir persvėręs rezultatą privertė „Perlą-MRU“ vytis šeimininkus – 47:51. Priešininkai įsibėgėjo. Savo ruožtu E. Kučiausko paprašyta minutės pertraukėlė negelbėjo – „Meresta“ antroje trečiojo kėlinio dalyje pirmavo 60:52. Svarbiu metu komandą į priekį patempė M. Virbalas ir Ž. Stankus (56:60), bet tuo pačiu atsakė ir T. Gaidamavičius bei L. Radavičius (56:65).

Ketvirtojo ketvirčio pradžioje „Perlo-MRU“ atakos baigėsi netaikliais metimais arba klaidomis, o „Meresta“ įgijo dviženklį pranašumą 56:69. Situaciją taikliais metimais iš įvairių distancijų bandė taisyti Ž. Kelys ir A. Vitas – 65:74. „Perlas-MRU“ puolime turėjo daug problemų. Per tris svarbias minutes E. Kučiausko kariauna įmetė tik 4 taškus (69:77). Tai, žinoma, buvo parankiau „Merestai“, nes laikas vis seko (38 min.). Pasinaudoję varžovų klaida „Perlo-MRU“ krepšininkai likus 2 min. įnirtingai vijosi pakruojiškius 72:77. Idealiai apsiginti nepavyko, todėl „Perlo-MRU“ padėtis darėsi kritinė. Likus 47 sek. Vilniaus komanda atsiliko tik 78:81, bet likus 29 sek. labai skausmingą dvitaškį pataikė T.Gaidamavičius (78:83). „Perlas-MRU“ neišsigelbėjo.

„Perlas-MRU“: Žydrūnas Stankus 23, Mantas Virbalas 19 (13 atk. kam., 5 rez. perd.), Antanas Udras 13 (8 atk. kam.), Žydrūnas Kelys 12 (5 rez. perd., 5 per. kam., 5 kl.), Augustinas Vitas 6, Dominykas Domarkas ir Tomas Lekūnas (4 rez. perd.) po 4.

„Meresta“: Tomas Gaidamavičius 26 (10 atk. kam., 7 rez. perd.), Julius Jucikas 18, Liudas Radavičius 15, Benas Bagdonavičius 11.

XXI turas: "Zanavykas" pirmą kartą šiame sezone pralaimėjo namų aikštėje

22.12.2012

Šakių „Zanavykas“ penktadienio vakarą neišsaugojo devyniolikos taškų persvaros rungtynėse su Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ ir paskutinėmis rungtynių minutėmis pralaimėjo 79:82 (21:28, 26:10, 25:20, 7:24). Pralaimėjimas apkartino „Zanavyko“ naujoko Renaldo Simanavičiaus debiutą, kuris penktadienį į Šakius persikėlė iš Palangos „Palangos“ (LKL).

Marijampolės krepšininkai nuo pat pirmos minutės diktavo rungtynių tempą bei po P. Knyzos ir A. Čižiko taiklių tolimų metimų išsiveržė į priekį 5:14. Įpusėjus kėliniui R. Ostreika

pataikė tritaškį, E. Stanionis realizavo du baudų metimus, o A. Pelšs prasiveržimu sumažino skirtumą iki 16:19. Marijampoliečiai užtikrinčiau sužaidė ketvirčio paskutines minutes bei išsaugojo septynių taškų persvarą 21:28.

Antrame kėlinyje rungtynių kontrolę perėmė šeimininkai. Paspaudę varžovus po visą aikštę šakiečiai netruko išlyginti rezultato, o po E. Stanionio tritaškio ir išsiveržė į priekį 36:34. Čia pat šeimininkų krepšininkai V. Šumskis, E. Stanionis bei R. Simanavičius pataikė po dvitaškį bei pirmą kartą rungtynėse susikrovė dviženklę persvarą 44:34. Skirtumas per likusias minutes beveik nepakito. Po dviejų kėlinių 47:38 pirmavo Šakių „Zanavykas“.

Trečiame kėlinyje “Zanavyko” krepšininkai ir toliau diktavo sąlygas. Įpusėjus ketvirčiui po taiklaus V. Vaikšnio baudos metimo skirtumas išaugo iki penkiolikos taškų 53:38, o nerukus pasiekė ir didžiausią rungtynėse -  devyniolikos taškų persvarą 72:53. Ketvirčio pabaigoje marijampoliečiai atsakė spurtu 5:0,  sumažino skirtumą iki keturiolikos taškų bei palikti intrigą lemiamam ketvirčiui.

Ketvirtas kėlinys prasidėjo V. Šumskio dvitaškiu, į kurį  svečiai atsakė spurtu 0:12. Po M. Valukonio tritaškio skirtumas ištirpo iki keturių taškų 74:70. Čia  E. Stanionis pataikė dvitaškį 76:70, tačiau Ž. Kuklierius,A. Mineikis, A. Žibūda kartu pelnė šešis taškus be atsako ir išlygino rezultatą 76:76. Svečiai lemiamomis rungtynių akimirkomis žaidė užtikrinčiau bei privertė šeimininkus pirmą kartą šiame sezone pralaimėti savų žiūrovų akivaizdoje 79:82.

Šakių “Zanavykas” : E. Stanionis – 35 (11/13 baud., 6 atk. kam., 4 rez. perd., 32 naud. bal.), V. Šumskis – 21 (9/10 dvit., 9 atk. kam., 27 naud. bal.), A. Pelšs – 7. R. Simanavičius pelnė 4 taškus (2/2 dvit.).

Marijampolės “Sūduva-Mantinga” : M. Valukonis – 25 (9/19 dvit., 11 atk. kam., 25 naud. bal.), A. Mineikis – 15, Ž. Kuklierius – 14.

Žinutė paruošta pagal "Zanavyko" pranešimą

XXI turas: Žemaitijos derbyje – „Mažeikių“ pergalė

21.12.2012

Plungės krepšininkams nepavyko antrąkart palaužti „Mažeikių“. Pirmąją rungtynių pusę laimėjęs „Olimpas“ kituose dviejuose kėliniuose neatlaikė dabartinių NKL lyderių spaudimo ir pripažino jų pranašumą rezultatu 73:68 (19:19; 10:21; 24:14; 20:14).

Pirmą kėlinį komandos sužaidė lygiosiomis – 19:19. Per kitas dešimt minučių „Olimpui“ pavyko keliais taškais atitrūkti nuo varžovų, o baigiantis pirmajai rungtynių pusei svečiai turėjo 11 taškų pranašumą (29:40).

Trečiojo kėlinio pradžioje plungiškiai padidino atstumą tarp komandų iki 12 taškų (31:43), bet vėliau „Mažeikių“ krepšininkai taškų skirtumą mažino, o kėlinio pabaigoje „Olimpo“ ekipa teturėjo vieno taško pranašumą (53:54).

Trisdešimt antrą rungtynių minutę Vytautas Edvardas Pikalavičius („Mažeikiai“) išlygino rezultatą (57:57), o Rokas Giedraitis „Mažeikius“ išvedė į priekį (59:57). Kurį laiką pirmaujanti komanda keitėsi kelis kartus, tačiau iki rungtynių pabaigos likus žaisti keturias minutes Osvaldas Mačernis („Mažeikiai“) pelnė tritaškį (68:66), po kurio „Olimpui“ pranašumo susigrąžinti nepavyko. Rezultatu 73:68 džiaugėsi Mažeikių „Mažeikiai“.

Tai buvo septintoji „Mažeikių“ (17-4) pergalė iš eilės. Ši ekipa vis dar išlieka NKL turnyrinės lentelės pirmoje vietoje. Po šių rungtynių „Olimpas“ (14-7) yra trečioje vietoje.

„Mažeikių“ komandoje rezultatyviausiai žaidė Osvaldas Mačernis – 18 taškų (5/7 dvit., 1/4 trit., 5/6 baud.), 9 atkovoti kamuoliai. Rokas Giedraitis – 16 taškų ir 5 atkovoti kamuoliai. Andrius Mikutis – 12 taškų ir 6 atkovoti kamuoliai.

„Olimpo“ ekipoje 18 taškų pelnė Audrius Maneikis. 12 pridėjo Ignas Razutis, 10 – Mantas Kazonas (7 atk. kam.).

T. Lekūnas papildė "Perlą-MRU", L. Brazdauskis - "Dzūkiją"

21.12.2012

Vilniaus „Perlo-MRU“ komanda sudarė sutartį su 19 metų puolėju Tomu Lekūnu, Alytaus "Dzūkijos" aukštaūgių gretas papildė 202 cm ūgio Lukas Brazdauskis. T. Lekūnas į "Perlo-MRU" komandą persikėlė iš kitos sostinės komandos "Š. Marčiulionio KA-Twomeno", L. Brazdauskis į Alytų atvyko iš Pasvalio "Pieno žvaigždžių" (LKL).

T. Lekūnas prie sostinės ekipos prisijungė pirmadienį. 195 cm ūgio „Perlo-MRU“ naujokas jau turėtų debiutuoti klube šio savaitgalio rungtynėse su Pakruojo „Meresta“ ir Molėtų „Ežerūnu-Kariu“.

Sezoną T. Lekūnas pradėjo Vilniaus „Š.Marčiulionio krepšinio akademijos-Twomeno“ ekipoje. Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL) jis žaisdavo po 19 minučių, pelnydavo 6,4 taško, atkovodavo 3,9 kamuolio ir atlikdavo 1,4 rezultatyvaus perdavimo.

Praeityje T. Lekūnas yra atstovavęs Lietuvos aštuoniolikmečių, septyniolikmečių bei šešiolikmečių rinktinėms Europos ir pasaulio čempionatuose. 2009 metais su šešiolikmečių komanda žaidėjas tapo Europos vicečempionu.

L. Brazdauskis sezoną pradėjo LKL rungtyniaujnčioje Pasvalio "Pieno žvaigždžių" komandoje. LKL čempionate puolėjas sužaidė 8 rungtynes ir per vidutiniškai 16 minučių rinko po 6,6 taško bei 3,3 kamuolio.

XXI turas: turnyrinėje lentelėje "marčiulioniukai" pavijo "Žalgirį-2"

20.12.2012

Rungtynes su „Š. Marčiulionio KA – Twomenu“ sėkmingai pradėję „Žalgirio“ dubleriai iki susitikimo pabaigos tempo neišlaikė. Po įtemptos ir lygios kovos svečiai iš Kauno buvo priversti nusileisti šeimininkams rezultatu 82:76 (19:17; 18:19; 24:21; 21:19).

Rungtynių pradžioje „Žalgirio-2“ krepšininkai įsiveržė į priekį (4:0), vėliau pristabdė ir leido varžovams priartėti. Devintą žaidimo minutę vilniečiai rezultatą išlygino (13:13). Tomas Rakauskas („Š. Marčiulionio KA – Twomenas“) skambant sirenai įsmeigė tritaškį ir pirmąkart susitikime išvedė komandą į priekį (19:17).

Antrojo kėlinio žaidimą kontroliavo „Š. Marčiulionio KA – Twomenas“. Penkioliktą rungtynių minutę rezultatas buvo lygus (25:25). Vėliau svečiai nutolo 6 taškais (31:25), bet po antro kėlinio pabaigą skelbiančios sirenos teturėjo 1 taško pranašumą (37:36).

Trečią kėlinį komandos žaidė vienodu tempu. Tik dešimtą ketvirčio minutę „Š. Marčiulionio KA – Twomeno“ ekipai nuo varžovų pavyko nutolti 4 taškų atstumu (61:57).

Per paskutinįjį kėlinį vilniečiai didino savo pranašumą. Iki rungtynių pabaigos likus žaisti 4 minutes, komandas skyrė 7 taškai (72:65). Paskutinę kėlinio minutę „Žalgirio“ dubleriai atstumą sumažino iki vieno taško (74:73). Čia Janas Jurgo („Š. Marčiulionio KA – Twomenas“) dvitaškiu padidino Vilniaus komandos pranašumą 76:73. Iki rungtynių pabaigos likus trisdešimt sekundžių Ernestas Serkevičius („Žalgiris-2“) tritaškiu išlygino rezultatą, tačiau rungtynės pasibaigė šešiais taikliais vilniečių baudų metimais ir pergale 82:76.

Rezultatyviausias „Š. Marčiulionio KA – Twomeno“ ekipoje buvo Janas Jurgo – 15 taškų (3/6 dvit., 1/1 trit., 6/6 baud.) ir 7 atkovoti kamuoliai. 14 taškų pridėjo ir atkovojo 5 kamuolius Tomas Rakauskas. 11 taškų pelnė Evaldas Baniulis.

„Žalgirio-2“ komandoje po 15 taškų pelnė Artūras Gudaitis (8 atk. kam.), Paulius Sorokas (7 atk. kam.) ir Marius Grigonis. 11 pridėjo Ernestas Serkevičius, 10 – Tomas Dimša.

NKL prizininkų kaklus papuoš „Lietuvos monetų kalyklos“ nukaldinti medaliai

20.12.2012

Apyvartines bei kolekcines monetas kaldinanti „Lietuvos monetų kalykla“ sukūrė ir pagamino medalius, skirtus Nacionalinės krepšinio lygos nugalėtojams. Specialiai NKL pagaminti medaliai ant krepšininkų kaklų atsiras tik balandžio mėnesį, tačiau pamatyti pirmuosius egzempliorius bus galima jau šį savaitgalį.

2012-2013 metų sezono NKL nugalėtojų  medalius pirmieji išvys Šakių sporto centro lankytojai. Penktadienį (12. 21) Šakių „Zanavyko“ - Marijampolės „Sūduvos-Mantingos“ rungtynių žiūrovai galės pasigrožėti visų prizinių vietų medaliais – paauksuotu, pasidabruotu ir bronziniu.

Specialiai NKL nugalėtojams "Lietuvos monetų kalyklos" sukurti medaliai

Kol kas pagaminti tik trys medaliai – po vieną kiekvienos spalvos. Apsilankę keliose NKL arenose apdovanojimai grįš atgal į „Lietuvos monetų kalyklą“. Pilni medalių komplektai NKL pasieks kovo mėnesį.

"Lietuvos monetų kalykla"

UAB „Lietuvos monetų kalykla“ – moderni ir šiuolaikiška įmonė vykdanti veiklą nuo 1990 metų. Įmonė, turėdama naujausius monetų kaldinimo ir įrankių gamybos įrengimus, aukštos kvalifikacijos personalą, kokybės vadybos sistemą ISO 9001, gamina aukščiausios kokybės apyvartines ir kolekcines monetas, valstybės apdovanojimo ženklus, sportininkų apdovanojimus, įvairius medalius, ženklelius, metalinius spaudus, štampus poligrafijai ir kitus gaminius.

Julius Kazakauskas žemaitijos derbyje pergalę žada Plungės „Olimpo“ komandai

20.12.2012

Vasarą iš Klaipėdos „Naftos-Universiteto“ į Plungės „Olimpą“ rungtyniauti persikėlęs 21 metų 196 cm ūgio puolėjas Julius Kazakauskas toliau demonstruoja galingą žaidimą. Praėjusiame sezone J. Kazkausko vedini klaipėdiečiai nukeliavo iki NKL finalinio ketverto, o plungiškiai šiuo metu žengia 3-ioje turnyrinės NKL lentelės vietoje. Sunkusis krašto puolėjas praėjusią savaitę buvo pripažintas geriausiu NKL krepšininku. Per dvejas rungtynes J. Kazakauskas vidutiniškai į varžovų krepšį metė po 24,5 taško, atkovojo po 7,5 kamuolio ir rinko po 24,5 naudingumo balų. Krepšininkas atsakė į kelis www.nklyga.lt klausimus.

Pirmose savaitgalio rungtynėse dviem taškais pralaimėjote Marijampolės „Sūduvai-Mantingai“. Ko pritrūko iki pergalės?

Rungtynių pabaigoje pritrūko sėkmės, o per visą laiką – atsarginių komandos draugų indėlio. Startinio penketo žaidėjai Audrius Maneikis, Ignas Razutis ir aš pelnėme gal 80 procentų visų taškų. Vėliau pavargome, todėl iki pergalės nedaug, bet pritrūko. Be to, priešininkai buvo stiprūs. Marijampolėje visada sunku laimėti.

Kaip pakomentuotum rungtynes su „Radviliškio–Juodeliais“? Priešingai nei rungtynėse Marijampolėje, namuose jūs iškovojote pergalę 2 taškų skirtumu.

Galbūt po rungtynių su „Sūduva–Mantinga“ trūko motyvacijos, jautėme nuovargį. Bet kai pamatėme, kad tuoj galime pralaimėt, sustiprinome žaidimą ir pavyko nugalėti.

Praėjusį sezoną su Klaipėdos komanda NKL čempionate likote ketvirti. Kokios ambicijos šiame sezone su Plungės „Olimpu“?

Norime patekti į finalo ketvertą ir laimėti pirmą vietą.

Kokia tavo nuomonė apie naują komandą?

Labai džiaugiuosi būdamas Plungės „Olimpe“. Komandos nariai labai draugiški, visus pažinau tik šiemet, bet greitai pritapau. Treneris irgi geras, pasitiki manimi, duoda daug laiko žaisti, o ko gi daugiau man reikia...

Tavo nuomone – kuri NKL komanda šiemet stipriausia?

Mažeikių „Mažeikiai“, Marijampolės „Sūduva–Mantinga“ ir mes - „Olimpas“. Labai stipri komanda ir Vilniaus „Š. Marčiulionio-KA Twomenas“, tik nežinau, kodėl jie vis nelaimi.

Penktadienį susitiksite su „Mažeikiais“, kaip ruošiatės žemaitijos derbiui?

Ruošiamės laimėti. Taip pat kaip ir namuose laimėjome. Bus sunku, stengsimės, viską darysime, kad laimėtume.

Sezono pradžioje tavo komandos draugas Audrius Maneikis sakė, kad Plungės sirgaliai – patys geriausi. Kaip yra dabar? Ar nepradėjo vėsti „Olimpo“ aistruolių pragaras?

Jaučiasi, jog sirgalių šiek tiek sumažėjo. Bet yra ištikimas būrelis, kuris visuomet palaiko. Palyginus su praėjusių metų sezono palaikymu, kaip pasakojo komandos draugai, tai šiemet sirgaliai pasyvesni. Bet vis tiek – likusieji moka sukurti gerą atmosferą.

Nauja internetinė sporto televizija SportoTV.lt tiesiogiai transliuos ir NKL rungtynes

19.12.2012

Lietuvos sportas pradeda naują gyvavimo etapą. Nišos didžiosiose šalies televizijose neradusios įvairių sporto šakų varžybos bus pradėtos transliuoti internetu. Tokiais užmojais antradienį buvo pristatyta naujai sukurta internetinė sporto televizija SportoTV.lt.

Vienas projekto idėjos autorių ir iniciatorių, buvęs Kauno „Žalgirio“ klubo generalinis direktorius Jonas Stadalninkas tvirtino, kad užsienyje sporto varžybos jau ilgą laiką transliuojamos internetu, tačiau Lietuvoje kelią į internautų širdis iki šiol skindavosi tik krepšinis ir futbolas.

Naujoji internetinė televizija SportoTV.lt didelį dėmesį skirs ne tik stipriausiems šalies krepšinio klubams, bet ir mažesnių lygų komandoms bei mažiau pastebimoms kitoms sporto šakoms.

„Pradėdami veiklą esame pasirašę sutartis su šešiomis sporto organizacijomis ir tapsime oficialiais jų varžybų transliuotojais. Per pirmuosius veiklos metus numatome parodyti 250-350 tiesioginių transliacijų. Nušviesime ne tik krepšinio rungtynes, bet ir daugelį kitų sporto šakų varžybų. Neabejojame, kad tai joms padės tapti populiaresnėmis“, – tvirtino J. Stadalninkas.

Naujoji sporto televizija jau šį ketvirtadienį (12. 20) nuo 18:00 val. tiesiogiai transliuos NKL rungtynes tarp Vilniaus "Š. Marčiulionio KA-Twomeno" ir Kauno "Žalgirio-2" komandų, o kitą dieną, penktadienį (12. 21), nuo 18:00 val., krepšinio mėgėjai galės stebėti žemaitijos derbį tarp Mažeikių "Mažeikių" ir Plungės "Olimpo".

Šeštadienį (gruodžio 22 d.) nuo 15 val. SportoTV.lt tiesiogiai transliuos olimpinės čempionės Rūtos Meilutytės pasirodymą Anykščiuose vyksiančiame Lietuvos čempionate, o sausį ketinama pradėti rodyti Lietuvos rankinio pirmenybių kovas.

„Po sėkmingai susiklosčiusio pasaulio čempionato Rūta Meilutytė grįžta namo ir šeštadienį dalyvaus Lietuvos čempionate. Anykščių baseinas gali priimti tik iki penkių šimtų žiūrovų, o visi bilietai į finalus jau išpirkti, todėl ši internetinė sporto televizija suteiks galimybę daugeliui sirgalių išvysti Rūtos plaukimą internetu, – džiaugėsi Lietuvos plaukimo federacijos viceprezidentas Mindaugas Špokas. – Kartu su naujuoju projektu bendradarbiausime ir ateityje, o sporto mėgėjai galės išvysti geriausių mūsų šalies plaukikų startus.“

SportoTV.lt transliuos ne tik didžiąją dalį LKL rungtynių, bet daug dėmesio skirs ir sirgalių rečiau matomoms – Nacionalinei, moterų bei moksleivių krepšinio lygoms.

Vasarą bus tiesiogiai transliuojamos ir Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės rungtynės bei mūsų šalyje vyksiantys jaunimo čempionatai.

„Seniai mąstėme, kaip visas Lietuvos krepšinio rungtynes rodyti vienu kanalu. Tiesą sakant, ir patys galvojome apie panašų projektą, tačiau tam reikia daug žmogiškųjų išteklių ir žinių. Puikiai žinome, kad interneto vartotojų skaičius ir pajamos iš reklamos nuolat ženkliai auga, todėl šis projektas startuoja pačiu laiku. Manau, kad jo atsiradimas bus labai naudingas ne tik krepšiniui, bet ir kitoms sporto šakoms. Jos taps labiau matomos, pasiekiamos ir populiaresnės“, – iniciatyva džiaugėsi Lietuvos krepšinio federacijos generalinis sekretorius Mindaugas Balčiūnas.

Prie naujojo projekto dirbs kelios dešimtys žmonių. Šią savaitę SportoTV.lt savo lankytojams pateiks aštuonias tiesiogines LKL rungtynių transliacijas, du NKL mačus bei Lietuvos plaukimo čempionatą.

Geriausias praėjusios savaitės NKL krepšininkas - Julius Kazakauskas

18.12.2012

Praėjusią savaitę dėl NKL geriausio krepšininko titulo vyko itin nuožmi kova. Puikiai rungtyniavo Alytaus „Dzūkijos“ legionierius iš Lenkijos Cezary Trybanski, „Mažeikių“ puolėjas Osvaldas Mačernis, Marijampolės „Sūduvą-Mantingą“ papildęs Marius Valukonis, rezultatyviausias lygos krepšininkas Edgaras Stanionis iš Šakių „Zanavyko“ ir kiti. Tačiau rezultatyviausias ir efektyviausias buvo Plungės „Olimpo“ sunkusis krašto puolėjas Julius Kazakauskas.

Dvidešimt vienerių metų ir 196 cm ūgio „Olimpo“ puolėjas per dvejas savaitgalio rungtynes į varžovų krepšį metė vidutiniškai po 24,5 taško, atkovojo po 7,5 kamuolio, atliko

po 3 rezultatyvius perdavimus ir rinko po 24,5 naudingumo balus.

Penktadienio (12.14) rungtynėse su Marijampolės „Sūduva–Mantinga“ J. Kazakauskas pelnė 24 taškus (4/7 dvit., 4/4 trit., 4/4 baud.), perėmė tris kamuolius, išprovokavo 4 varžovų pražangas bei surinko 27 naudingumo balus.

Šeštadienį (12.15) „Olimpo“ puolėjas į „Radviliškio–Juodelių“ krepšį įmetė 25 taškus, atkovojo 13 kamuolių, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 7 varžovų pražangas, perėmė 3 kamuolius ir surinko 32 naudingumo balus.

Kiti pretendentai į vienuoliktosios NKL savaitės geriausio krepšininko titulą buvo Cezary Trybanski (Alytaus „Dzūkija“), Marius Valukonis ir Žilvinas Kuklierius (abu iš Marijampolės „Sūduvos-Mantingos“), Edgaras Stanionis (Šakių „Zanavykas“), Tomas Milinskas (Jonavos „Triobet“) ir Osvaldas Mačernis (Mažeikių „Mažeikiai“).

Alytuje „SMScredit.lt AUTO žaidimo“ finalininkais tapo penki „Dzūkijos“ aistruoliai

17.12.2012

Sekmadienį, paskutinėse XX-ojo NKL turo rungtynėse tarp Alytaus „Dzūkijos“ ir  Vilniaus „Š. Marčiulionio KA-Twomeno“, paaiškėjo dar penki „SMScredit.lt AUTO žaidimo“ finalininkai. Jais tapo  Dainius Česynas, Ernestas Naujokas, Algimantas Budjurgis, Gediminas Raibikis ir Valdas Remeika.

Visi vyrai dovanų gavo „SMScredit.lt AUTO žaidimo“ marškinėlius ir pateko į „SMScredit.lt AUTO žaidimo“ finalinį etapą, kur varžysis dėl naujo automobilio Toyota AYGO. Automobilio savininkas paaiškės 2013 metų balandžio mėnesį, NKL finalinio ketverto metu.

Šį penktadienį (12. 21) „SMScredit.lt AUTO žaidimas“ atvažiuos į Šakių „Zanavyko“ ir Marijampolės „Sūduvos-Mantingos“ dvikovą. Rungtynėse paaiškės dar penki žaidimo finalininkai.