Žilvinas Kuklierius: „Mūsų komanda – vienas kumštis“

22.11.2012

Vienu iš dviejų naudingiausių septintosios NKL savaitės krepšininkų pripažintas Žilvinas Kuklierius (Marijampolės „Sūduva – Mantinga“) sako apsidžiaugęs sulaukęs tokio įvertinimo, bet dar labiau apsidžiaugė jo mergina. Gynėjas prasitarė apie svajonę laimėti NKL ir likti savo miesto komandoje tol, kol bus reikalingas. Su puikiai paskutinėse rungtynėse rungtyniavusiu krepšininkus pasikalbėjo www.nklyga.lt.

Žilvinai, kaip jautiesi Marijampolės „Sūduvos – Mantingos“ komandoje?

Komandoje žaidžiu antrus metus, jau pasitikime vienas kitu. Tai yra mano miesto komanda, todėl joje žaisti labai smagu, matyti kaip ji auga ir tobulėja. Jei tik mano žaidimas tiks - ir toliau liksiu Marijampolėje.

Jūsų komandos rungtynėse visad pilna sirgalių. Gali juos apibūdinti?

Mūsų sirgaliai labai nuostabūs. Šiemet išvykoje teko žaisti prieš Birštono komandą, palaikyti mūsų atvyko ir sirgaliai. Pernai Mažeikiuose sulaukėme didelio palaikymo, ko tikimės ir šiemet. Marijampoliečiai puošiasi atributika, perkasi marškinėlius. Ypatingai džiugu, kad  tarp

palaikymo komandos yra mažų vaikų, o mes jiems neliekame skolingi. Vykstame į mokyklas, bendraujame su moksleiviais, jie mums uždavinėja klausimus, mes jiems rodome skaidres, supažindiname su avalyne, skirta krepšiniui.  Buvome ir vaikų darželyje, žaidėme su vaikais. Skiriam didelį dėmesį žmonėms, miestiečiams.

Ar „Sūduvos – Mantingos“ žaidėjai šiemet tikisi būti čempionais?

Žinoma tikimės. Nuo praėjusių metų jaučiame pralaimėjimo kartėlį, tačiau rėmėjai ir šiemet stengiasi išlaikyti tą pačia komandos sudėtį, todėl, manau, tai yra viena iš komandos stiprybių. Galiu pasakyti tiek, kad šiemet mes labai stengsimės, o kaip bus – pamatysime.

Džiaugiesi tapęs geriausiu NKL savaitės žaidėju?

Aš džiaugiuosi, o mano draugė dar labiau. Po šio savaitgalio namuose jautėsi netgi kitokia atmosfera (šypsosi).

Komandoje esi daugiausiai rezultatyvių perdavimų atliekantis žaidėjas (vid. 4,9 per rungtynes). Ar daug taškų po tavo perdavimų įkrenta į krepšį?

Kai pažįsti žaidėjus, tada yra žymiai lengviau perduoti kamuolį, nes gali nuspėti  į kurią vietą komandos draugas bėgs. Perdavimas nebus rezultatyvus, jei žaidėjas, gavęs kamuolį, nepataikys, todėl daug kas priklauso nuo komandos, o mes esame vienas kumštis.

Artimiausios rungtynės su Alytaus “Dzūkija”. Kaip manai, kokios rungtynės nusimato?

Komandų pajėgumas labai apylygis, bet mes stengsimės laimėti. Spėju, dvikova bus labai įdomi, nes „Dzūkija“ rodo labai neblogą žaidimą. Prieš sezoną juos pavyko nugalėti, o dabar Alytaus komanda viena iš lyderių. „Dzūkijos“ žaidimą kontroliuoja Bryanas Harrisonas, prieš kurį labai įdomu žaisti. Povilas Šakinis, su kuriuo šią savaitę dalinuosi geriausio savaitės žaidėjo titulu, Mindaugas Reminas, Cezary Trybanski – taip pat puikūs žaidėjai, matę aukšto lygio krepšinį.

Kvietimas dalyvauti krepšinio trenerio konkurse ir laimėti 10 000 Lt

19.11.2012

Lietuvos krepšinio trenerių asociacija kviečia visus dalyvauti konkurse geriausio krepšinio trenerio premijai gauti. Premijų fondas - 120 000 Lt.

Paraiškas galima teikti ir už save, ir už gerai pažįstamus ar nusipelniusius kolegas. Paraiškas prašoma pateikti iki šių metų gruodžio 1 dienos.

Povilas Šakinis ir Žilvinas Kuklierius – geriausi septintosios NKL savaitės krepšininkai

19.11.2012

Alytaus „Dzūkija“ ir Marijampolės „Sūduva – Mantinga“ praėjusį savaitgalį Nacionalionėje krepšinio lygoje iškovojo po dvi pergales ir pakilo į turnyrinės lentelės viršų. Prie šių komandų pergalių labiausiai prisidėjo Povilas Šakinis („Dzūkija“) ir Žilvinas Kuklierius („Sūduva – Mantinga“). Jie pripažinti geriausiais NKL savaitės krepšininkais.

P. Šakinis („Dzūkija) į varžovų krepšį vidutiniškai metė po 30,5 taško, atkovojo po 8 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus ir surinko 69 naudingumo balus.

Ž. Kuklieriaus („Sūduva – Mantinga) vidurkis: 23,5 taško, 1,5 kamuolio, 4,5 rezultatyvaus perdavimo ir surinkti 48 naudingumo balai.

Alytaus aukštaūgis P. Šakinis penktadienio rungtynėse (11. 16) į „Mažeikių“ krepšį įmetė 32 taškus, atkovojo 10 kamuolių ir išprovokavo 5 varžovų pražangas. Šeštadienio (11. 17) rungtynėse su „Triobet“ puolėjas pelnė 29 taškus (4/5 trit., 7/8 baud.), atkovojo 6 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 6 varžovų pražangas ir surinko 36 naudingumo balus.

Marijampolės gynėjas Ž. Kuklierius pentadienį (11. 16) pergalingose rungtynėse prieš praėjusių metų NKL vicečempionę Vilniaus „Statybos“ komandą pelnė 22 taškus, atliko 5 rezultatyvius perdavimus ir perėmė 4 kamuolius, o šeštadienį (11. 17) į Kauno „Žalgirio-2“ komandos krepšį įmetė 25 taškus (8/9 baud.), atliko 4 rezultatyvius perdavimus ir išprovokavo 8 varžovų pražangas.

Kiti pretendentai į geriausio NKL savaitės krepšininko titulą buvo: Martynas Linkevičius (Jonavos „Triobet“), Edgaras Stanionis (Šakių „Zanavykas“), Mantas Virbalas (Vilniaus „Perlas – MRU“) ir Paulius Kleiza (Birštono „Jazz – Diremta“).

Šeši Pakruojo „Merestos“ aistruoliai tapo „SMScredit.lt AUTO žaidimo“ finalininkais

19.11.2012

Nacionalinės krepšinio lygos rungtynėse tarp Pakruojo „Merestos“ ir Šilutės „Šilutės“ paaiškėjo šeši kandidatai laimėti automobilį „SMScredit.lt AUTO žaidime“. Jais tapo pakruojiečiai Zita Kukienė, Arūnas Trumpis, Arvydas Nainis, Saulius Miseikis, Audrius Šnapštys ir Valdas Kanišauskas.

Keturi laimingieji į žaidimo finalą pateko nugalėję baudų metimo konkurse. Dar du buvo atrinkti traukiant bilietų šakneles. Visi šeši pakruojiečiai dovanų gavo „SMScredit.lt AUTO žaidimo“ marškinėlius ir jau laukia NKL finalinio ketverto, kur paaiškės  Toyota AYGO savininkas.

Šį penktadienį (11. 23) „SMScredit.lt AUTO žaidimas“ atvažiuos į Radviliškio „Radviliškio – Juodelių“ – Šakių „Zanavyko“ rungtynes.

XII turas: Jonavoje – penkta „Dzūkijos“ pergalė iš eilės (visi rezultatai)

17.11.2012

Sėkmingai NKL rungtyniauja Alytaus "Dzūkija". Šeštadienį išvykoje lygos naujokai po įnirtingos kovos išplėšė pergalę prieš Jonavos "Triobet" rezultatu 90:99.

Septintą rungtynių minutę po Martyno Linkevičiaus („Triobet“) tritaškio šeimininkai į priekį įsiveržė 9 taškais (18:9). Anrajame kėlinyje įsibėgėjo svečių puolimas - po Tauro Skirpkausko dvitaškio rezultatas tapo lygus (24:24).

Trečiojo ketvirčio viduryje Jonavos komanda atsiliko jau 15 taškų atstumu (49:64). „Triobet“ nesileido triuškinama – mažino taškų skirtumą ir laimėjo paskutinį kėlinį, bet pergalę šventė Alytaus „Dzūkija“.

Iškovojusi devintą pergalę po dvylikos rungtynių Alytaus komanda NKL turnyrinėje lentelėje su dar trimis komandomis dalijasi 2-5 vietas.

Jonavos „Triobet“ komandoje rezultatyviausias buvo M. Linkevičius, pelnęs 31 tašką ir atkovojęs 9 kamuolius. Tomas Milinskas pridėjo 21 tašką ir atkovojo 10 kamuolių. Po 12 taškų pelnė Vytautas Kružikas (8 atk. kam.) ir Henrikas Vorotnikovas.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausias buvo Povilas šakinis – 29 taškai ir 6 atkovoti kamuoliai. 20 taškų pelnė Bryan Harrison (13 rezultatyvių perdavimų), 19 – Giedrius Kurtinaitis.

Kiti rezultatai:

Birštono „Jazz – Diremta“ – Vilniaus „Š.Marčiulionio KA – Twomenas“ 75:84 („Jazz – Diremta“: P. Kleiza 26 tšk., A. Ramonaitis 13 tšk., 8 atk. kam., D. Sabeckis 9 tšk.; „Š. Marčiulionio KA – Twomenas“: A. Gydra 24 tšk., G. Staniulis 17 tšk., 7 atk. kam., T. Rakauskas 10 tšk.)

Klaipėdos „Nafta – Universitetas“ – Radviliškio „Radviliškis – Juodeliai“ 75:74 („Nafta – Universitetas“: V. Chodosovskis 20 tšk., 10 atk. kam., D. Norkus 18 tšk., 11 atk. kam., D. Anužis 16 tšk.; „Radviliškis – Juodeliai“:  J. Jurgo 16 tšk., 12 atk. kam., D. Gricius 13 tšk., E. Kaupaitis ir V. Trepočka po 12 tšk.)

Kauno „Žalgiris-2“ – Marijampolės „Sūduva – Mantinga“ 84:87 („Žalgiris-2“: M. Grigonis 20 tšk., 7 atk., kam., A. Gudaitis 14 tšk., 7 atk. kam., P. Sorokoas 12 tšk., 7 atk. kam.; „Sūduva – Mantinga“: Ž. Kuklierius 25 tšk., A. Mineikis 16 tšk., 7 atk. kam., A. Žibūda 16 tšk., 6 atk. kam., M. Kalvelis 13 tšk., 7 atk. kam.)

Vilniaus „Statyba“ – Joniškio „Delikatesas“ 68:66 („Statyba“: D. Tarvydas 18 tšk., 8 atk., kam., M. Paliukėnas 10 tšk., 9 atk., kam., V. Lukša 10 tšk., 5 atk. kam.; „Delikatesas“: Ž. Petraitis 13 tšk., A. Kvedaravičius, L. Lukoševičius, A. Montrimavičius po 11 tšk.)

Mažeikių „Mažeikiai“ – Šakių „Zanavykas“ 80:56 („Mažeikiai“: V. E. Pikalavičius 20 tšk., R. Giedraitis 19 tšk., A. Kojenets 13 tšk., 6 atk. kam., M. Šidlauska 12 tšk.; „Zanavykas“: E. Stanionis 19 tšk., V. Sumskis 14 tšk., 8 atk. kam., V. Vaikšnis 7 tšk., 4 atk. kam.)

Plungės „Olimpas“ – Molėtų „Ežerūnas – Karys“ 81:65 („Olimpas“: M. Kazonas 28 tšk., 6 atk. kam., R. Venskus 12 tšk., 5 atk. kam., T. Domarkas 11 tšk.; „Ežerūnas – Karys“: M. Kugauda 20 tšk., R. Sugintas 10 tšk., 8 atk. kam., R. Jukonis 10 tšk.)

Gargždų „Gargždai – Bremena“ – Pakruojo „Meresta“ 64:71 („Gargždai – Bremena“: D. Tarolis 16 tšk., 8 atk. kam., M. Grigaitis 16 tšk., 5 atk. kam., D. Matutis, L. Jonuška 11 tšk.; „Meresta“: T. Gaidamavičius 19 tšk., 6 atk. kam., D. Keburys 16 tšk., L. Radavičius 10 tšk.)

Šilutės „Šilutė“ – Vilniaus „Perlas – MRU“ 75:69 („Šilutė“: D. L. Brents 22 tšk., 5 atk. kam., A. Kaubrys 12 tšk., 8 atk. kam., V. Pancerevas 12 tšk.; „Perlas – MRU“: M. Virbalas 15 tšk., 15 atk. kam., A. Udras 14 tšk., 14 atk. kam., Ž. Kelys 10 tšk.)

XII turas: "Mažeikius" į pergalę vedė puikiai žaidę V. Pikalavičius ir R. Giedraitis

17.11.2012

Po skaudaus pralaimėjimo po pratęsimo Alytaus "Dzūkijai", „Mažeikiai“ (9-3) atsitiesė rungtynėse su Šakių "Zanavyku" (7-5). Daugiausia Vytauto Edvardo Pikalavičiaus ir Roko Giedraičio puikaus žaidimo dėka žemaičiai svečius iš suvalkijos įveikė rezultatu 80:56 (25:15, 16:12, 12:14, 27:15).

Geriausias sezono rungtynes sužaidęs V. E. Pikalavičius pataikė visus 8 dvitaškius metimus ir surinko 20 taškų. Iš 7 bandymų 5 kartus tiksliai nuo tritaškio linijos metęs R. Giedraitis prie pergalės pridėjo 19 taškų. Olegas Kojenetsas pelnė 13, Modestas Šidlauskas

12, Andrius Mikutis - 9 (8 atk. kam.), Osvaldas Mačernis - 5, Andrius Mažutis - 2 taškus.

„Mažeikių“ gretose debiutavo 17-metis gynėjas Lukas Martinkus. Krepšininkas aikštėje praleido 5 minutes,  bet taškais nepasižymėjo.

„Zanavyko“ gretose tradiciškai rezultatyviausiai žaidė Edgaras Stanionis, surinkęs 19 taškų. Vilius Šumskis pridėjo 14, Vytas Vaikšnis – 7 taškus.

XI turas: „Sūduva – Mantinga“ namuose žengia be pralaimėjimų – parklupdyta „Statyba“

17.11.2012

Marijampoliečiai namuose užtikrintai įveikė lygos lyderius Vilniaus „Statybą“ rezultatu 83:67 (22:21; 19:15; 18:13; 24:18). Po šios pergalės abu klubai turi po 8 pergales ir 3 pralaimėjimus bei dalinasi 2-5 vietas turnyrinėje lentelėje.

Rungtynes pirmuosius taškus šeimininkams pelnė A. Žibūda (2:0). Pirmas kėlinukas vyko labai lygiai – didžiausia pranašumą buvo įgijusi „Sūduva – Mantinga“ (8:4), tačiau „Statyba“ atsakė 5 taškais (8:9). Nuo to momento žaidimas vyko taškas į tašką ir kėlinuką taklaus K. Pupinio dvitaškio dėka laimėjo šeimininkai (22:21).

Antrajame ketvirtyje vyko lygių varžovų dvikova ir sužaidus 5 minutes šeimininkai vis dar turėjo minimalią persvarą (32:31). Tada sekė „Sūduvos - Mantingos“ spurtas 7:0 (39:31). Kėlinuką taikliu metimu užbaigė „Statyba“ – D. Tarvydas pelnė 2 taškus ir komandos į didžiąją pertrauką išėjo švieslentėje degant skaičiams 41:36.

Po pertraukos dar vieną dvitaškį įmetė D. Tarvydas, į jį atsakė pirmuosius taškus pelnęs M. Kalvelis (43:38). V. Lukša pelnė du taškus su pražanga, pridėjo baudos metimą ir komandos skyrė tik du taškai (43:41). Tada sukruto marijampoliečių snaiperiai – po tritaškį „smeigė“ A. Mineikis bei A. Krivonis, dvitaškį pridėjo Ž. Kuklierius ir „Sūduva – Mantinga“ įgijo rekordinę 10 taškų persvarą (51:41). „Statyba“ paprašė minutinės pertraukėlės, po kurios surengė atsakomąjį spurtą – greitomis atakomis įmetę 8 „sausus“ taškus (51:49). Po dar vienos minutinės pertraukėlės „banguotas“ žaidimas tęsėsi – ši kartą šeimininkai įmetė 8 taškų be atsakymo  ir prieš lemiamą ketvirtį susikrovė 10 taškų persvarą (59:49).

Pirmoje ketvirtojo kėlinio atakoje dar vieną smūgį „Statybai“ įmetęs tritaškį sudavė Ž. Kuklierius (62:49). Į tai vilniečiai atsakė 4 taškais (62:53), tačiau tai buvo viskas, ką jie galėjo padaryti šiose varžybose. „Sūduva – Mantinga“ atkarpą laimėjo 11:2 (75:55), o jos metu visus sirgalius ant kojų pakėlė A. Žibūda, atlikęs įspūdingą dėjimą. Per likusį laiką svečiai sumažino skirtumą iki 16 taškų. Galutinis rezultatas 83:67.

Rezultatyviausi žaidėjai:

„Sūduva – Mantinga“: Ž. Kuklierius – 22 tšk. (5rez. per., 4 per. kam.), K. Pupinis – 15, A. Žibūda – 14, A. Mineikis – 11 (11 atk. kam.), A. Krivonis – 10 tšk.

„Statyba“: O. Varanauskas ir V. Lukša (8 atk. kam) po 15 tšk., D. Tarvydas – 12 tšk.

„Sūduvos“ info.

XI turas: „Š. Marčiulionio KA – Twomenas“ užtikrintai įveikė „Naftą – Universitetą“

17.11.2012

Namuose žaidusi Vilniaus „Š. Marčiulionio KA – Twomeno“ komanda svečiams iš Klaipėdos pirmauti leido tik pirmajame kėlinyje. Tris iš keturių ketvirčių (24:12; 19:11; 35:19; 10:22) laimėję vilniečiai šventė pergalę rezultatu 88:64.

Klaipėdos komanda pirmavo pirmąsias septynias rungtynių minutes. Po Tomo Rakausko tritaškio („Š. Marčiulionio KA – Twomenas“) rezultatas tapo lygus (10:10), o vėliau vilniečiai tolo nuo varžovų ir per visą rungtynių laiką išlaikė pranašumą.

Rezultatyviausias Vilniaus komandoje buvo T. Rakauskas, pelnęs 24 taškus (6/7 trit.). Denis Krestinin pridėjo 17 taškų ir atkovojo 8 kamuolius, Arvydas Gydra – 14 taškų ir 7 atkovoti kamuoliai.

„Naftos – Universiteto“ komandai po 12 taškų pelnė Haroldas Venskus ir Viktoras Chodosovskis (7 atk. kam.), po 10 taškų pridėjo Dainius Žvinklys ir Donatas Norkus.

XI turas: "Mažeikiai" namuose krito po pratęsimo (visi rezultatai)

17.11.2012

Vienose gražiausių šio NKL sezono rungtynėse „Mažeikiai“ (8-3) namuose, po pratęsimo 86:88 (19:18, 22:15, 13:20, 22:23, 10:12) turėjo pripažinti Alytaus „Dzūkijos“ (8-3) pranašumą.

Rungtynėse, kuriose netrūko nei emocijų, nei efektingų epizodų, kova taškas į tašką virė visas 45 minutes. Iki ketvirtojo kėlinio pabaigos likus žaisti 13 sekundžių ir rezultatui esant lygiam (76:76), Bryanas Harrisonas ("Dzūkija") prametė tritaškį, o kamuolį atkovoję šeimininkai turėjo progą išplėšti pergalę. Vis dėlto Modesto Šidlausko tritaškis tikslo nepasiekė.

Pratęsime likus žaisti 25 sekundes Giedrius Kurtinaitis ("Dzūkija") baudos metimu padidino svečių persvarą iki 2 – 88:86. Lemiamą ataką savo rankose turėję mažeikiškiai ją ir vėl patikėjo M. Šidlauskui. Pastarasis netiksliai atakavo iš vidutinio nuotolio, netikslus buvo ir pakartotinas desperatiškas M. Šidlausko tritaškis.

Pralaimėjimą patyrę mažeikiškiai neteko dar vieno žaidėjo. Antrojo kėlinio pradžioje, po Mindaugo Remino pražangos, į aikštelę nebegrįžo Rokas Grinius, kuris ją paliko susiėmęs už kojos.

„Mažeikiai“: Olegas Kojenetsas ir Rokas Giedraitis po 19 tšk., Osvaldas Mačernis 14 tšk. (14 atk. kam.), Vytautas Pikalavičius 12 tšk., Andrius Mažutis 11 tšk, Modestas Šidlauskas 5 tšk. (1/7 dvit., 1/6 trit.), Andrius Mikutis 4 tšk., Rokas Grinius - 2 tšk.

„Dzūkija“: Povilas Šakinis 32 tšk. (10 atk. kam.), Mindaugas Reminas 23 tšk., Cezary Trybanski -  11.tšk.

Molėtų „Ežerūnas – Karys“ – Gargždų „Gargždai – Bremena“ 56:47 („Ežerūnas – Karys“: R. Sugintas 10 tšk., 8 atk. kam., M. Kugauda, M. Janišius 9 tšk.; „Gargždai – Bremena“: T. Tarolis 12 tšk., 6 atk. kam., L. Jonuška 11 tšk., 5 atk. kam., M. Grigaitis 8 tšk.)

Jonavos „Triobet“ – Plungės „Olimpas“ 80:77 („Triobet“: M. Linkevičius 21 tšk., 7 atk. kam., V. Kružikas 19 tšk., 5 atk. kam., T. Milinskas 18 tšk., 12 atk kam.; „Olimpas“: A. Maneikis 24 tšk., E. Gintvainis, M. Kazonas 8 tšk.)

Joniškio „Delikatesas“ – Šakių „Zanavykas“ 64:87 („Delikatesas“: M. Pukinskas 20 tšk., Ž. Petraitis 12 tšk., L. Lukoševičius 8 tšk., 6 atk. kam.; „Zanavykas“: E. Stanionis 37 tšk., 7 atk. kam., V. Sumskis 12 tšk., P. Parachomikas 11 tšk.)

Marijampolės „Mantinga – Sūduva“ – Vilniaus „Statyba“ 83:67 („Mantinga – Sūduva“: Ž. Kuklierius 22 tšk., K. Pupinis 15 tšk., A. Žibūda 14 tšk., 5 atk. kam., A. Mineikis 11 tšk., 11 atk. kam.; „Statyba“: O. Varanauskas 15 tšk., V. Lukša 15 tšk., 8 atk. kam., D. Tarvydas 12 tšk., 6 atk. kam.)

Radviliškio „Radviliškis – Juodeliai“ – Kauno „Žalgiris-2“ 65:75 („Radviliškis – Juodeliai“: J. Jurgo 18 tšk., 12 atk. kam., R. Rauktys 17 tšk., V. Trepočka 10 tšk.; „Žalgiris-2“: T. Dimša 19 tšk., A. Gudaitis 17 tšk., 6 atk. kam., M. Grigonis 17 tšk.)

Vilniaus „Perlas – MRU“ – Joniškio „Jazz – Diremta“ 90:68 („Perlas – MRU“: M. Virbalas 28 tšk., 14 atk. kam., A. Udras 23 tšk., 14 atk. kam., D. Domarkas, Ž. Stankus 10 tšk.; „Jazz – Diremta“: P. Kleiza 19 tšk., J. Kalnietis 17 tšk., 5 atk. kam., P. Petrilevičius 13 tšk.)

Vilniaus "Š. Marčiulionio KA - Twomenas" - Klaipėdos "Nafta - Universitetas" 88:64 ("Š. Marčiulionio KA - Twomenas": T. Rakauskas 24 tšk (6/7 tritaškiai), D. Krestinin 17 tšk. (8 atk. kam, 6 bl., 30 naud. bal.), A. Gydra 14 tšk.; "Nafta - Universitetas": V. Chodosovskis ir H. Venskus - po 12 tšk., D. Žvinklys ir D. Norkus - po 10 tšk.)

Pakruojo "Meresta" - Šilutės "Šilutė" 94:62 ("Meresta": B. Bagdonavičius ir I. Vaitkus po 18 tšk., L. Radavičius 17 tšk., T. Gaidamavičius 13 tšk.; „Šilutė“: V. Pancerevas 19 tšk., G. Pakalniškis 11 tšk., A. Kaubrys 10 tšk.

XI turas: Nesustabdomai žaidę M. Virbalas ir A. Udras iškovojo "Perlui - MRU" pergalę

17.11.2012

Vis dar be traumuoto Tado Padegimo rungtyniaujantys Vilniaus „Perlo - MRU“ krepšininkai septintąjį NKL savaitgalį pradėjo įtikinama pergale. Sostinės komanda savo aikštėje 90:68 (33:12, 24:19, 19:28, 14:9) įveikė Birštono „Jazz - Diremtą“.

Visus neaiškumus „Perlas-MRU“ išsprendė  pirmoje rungtynių pusėje. Galingai rungtyniavusio Antano Udro ir Manto Virbalo tandemo vedami šeimininkai antrojo kėlinio pradžioje pirmavo net 39:12. Tiesa, Birštono klubas nesileido triuškinamas ir po pertraukos sumažino deficitą iki 15 taškų.

Tačiau laimėję paskutinį ketvirtį „Perlo-MRU“ krepšinininkai svečiams progų pagalvoti apie pergalę nesuteikė ir nugalėjo NKL naujokus 90:68.

„Perlas-MRU“: Mantas Virbalas 28 tšk. (14 atk. kam., 6 rez. perd., 11/13 dvit., 49 naud. bal.), Antanas Udras 23 tšk. (14 atk. kam., 9/13 dvit., 30 naud. bal.), Dominykas Domarkas ir Žydrūnas Stankus po 10 tšk., Žydrūnas Kelys 5, Vytautas Buzas (4 rez. perd.), Augustinas Jankaitis ir Jonas Elvikis po 4, Edgaras Pundzius 2 tšk.

„Jazz-Diremta“: Paulius Kleiza 19 tšk., Julius Kalnietis 17 tšk., Paulius Petrilevičius 13 tšk.