Šakių „Zanavykas“ užtikrtintai įveikė Vilniaus „Perlą – MRU“

03.11.2012

Namų arenoje rungtyniavęs Šakių „Zanavykas“ nukeltose VIII-ojo NKL turo rungtynėse Vilniaus „Perlui – MRU“ nepralaimėjo nei vieno kėlinio. Pirmuosius tris ketvirčius įtikinamai laimėję (80:66), ketvirtajame šakiečiai išsaugojo keturiolikos taškų pranašumą ir šventė pergalę rezultatu 104:90.

Nesulaikomai nugalėtojų gretose rungtyniavo rezultatyviausias lygos krepšininkas Edgaras Stanionis, pelnęs 39 taškus (10/13 dvit., 5/6 trit.), Vilius Šumskis pridėjo 20, Arturs Pelšs – 12 taškų.

„Perlo – MRU“ komandai Žydrūnas Kelys pelnė 16 taškų, Antanas Udras pridėjo 15 taškų ir atkovojo 8 kamuolius, Manto Virbalo ir Žydrūno Stankaus sąskaitose – po 14 taškų.

Atkakliose rungtynėse „Ežerūnas – Karys“ įveikė „Jazz – Diremtą“

02.11.2012

Molėtų krepšinio arenoje susirinkę krepšinio mėgėjai pamatė itin banguotas „Ežerūno – Kario“ ir Birštono „Jazz – Diremtos“ rungtynes. Pirmąjį kėlinį pralaimėję, šeimininkai antrajame spurtavo, bet po trečiojo - vėl buvo besivejančių rolėje. Ketvirtajame ketvirtyje molėtiškiai nervų sirgaliams nebetampė ir iškovojo pergalę 71:63.

Atkeltose NKL rungtynėse pirmaujanti komanda keitėsi 11 kartų. Lemiamas mačo lūžis įvyko ketvirtojo kėlinio pradžioje, kuomet Molėtų „Ežerūnas – Karys“ spurtavo 8:0 ir per likusį laiką nebeleido svečiams iš Birštono priartėti.

Molėtų „Ežerūno – Kario“ krepšininkai šiame susitikime

tragiškai metė baudų metimus (15/4), tačiau „atidirbo“kovodami dėl atšokusių kamuolių. Jų šeimininkai sugriebė 40, 13 iš jų – po varžovų krepšiu.

Rezultatyviausiai nugalėtojų ekipoje žaidė Remigijus Sugintas, pelnęs 20 taškų ir atkovojęs 5 kamuolius. Justas Narušis pridėjo 11, o Raimundas Ambrulaitis (9 atk. kam.) ir Marius Kugauda - po 10 taškų.

Birštono komandoje Paulius Kleiza pelnė 17 taškų ir atkovojo 7 kamuolius, Paulius Petrilevičius ir Julius Kalnietis pridėjo po 12 taškų.

NKL rungtyniaujantis keturiolkmetis Tadas Sedekerskis – naudingiausias MKL mėnesio žaidėjas

02.11.2012

Jauniausias NKL žaidėjas Tadas Sedekerskis (14 m.), rungtyniaujantis Klaipėdos „Naftos – Universiteto“ komandoje, įvertintas Lietuvos moksleivių krepšinio lygoje. Jis išrinktas naudingiausiu MKL spalio mėnesio žaidėju.

Nors Klaipėdos „Vlado Knašiaus krepšinio mokyklos“ auklėtinis T. Sedekerskis praėjusį mėnesį Lietuvos moksleivių čempionate sužaidė tik vienerias rungtynes, to pakako naudingiausio žaidėjo titului iškovoti. Dvikovoje su

„Vilniaus krepšinio mokyklos“ pirmąja komanda  200 cm ūgio puolėjas pademonstravo įspūdingus sugebėjimus. Per 25 minutes žaidėjas pelnė 35 taškus, atkovojo 11 ir perėmė 7 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus ir surinko 41 naudingumo balą. Keturiolikmečio pelnyti taškai prisidėjo prie klaipėdiečių triuškinamos pergalės – 80:39.

NKL čempionate S. Sedekerskis spalio mėnesį aikštėje pasirodė dvejose rungtynėse. Per vidutiniškai 11 minučių klaipėdietis pelnė po 2 taškus, atkovojo 2,5 kamuolio ir blokavo po 1 varžovo metimą.

Artūras Gudaitis: „Šį sezoną mūsų lūkesčiai dar didesni“

30.10.2012

Jauniausia NKL komanda Kauno „Žalgiris-2“ praėjusį savaitgalį per dvejas rungtynes iškovojo vieną pergalę, o ekipoje geriausiai žaidė vidurio puolėjas Artūras Gudaitis. Devyniolikmetis žaidėjas įrodė, jog krepšinyje nepatyrusi jaunystė gal nugalėti amžiaus patirtį. Vidutiniškai pelnęs po 23,5 taško, atkovojęs 8,5 kamuolio ir surinkęs 51 naudingumo balą, A. Gudaitis tapo geriausiu ketvirtosios NKL savaitės krepšininku. www.nklyga.lt pasikalbėjo su krepšininku.

Gavai geriausio ketvirtosios NKL savaitės žaidėjo titulą, ar tikėjaisi tokio įvertinimo?

Iš tikrųjų apie tai net negalvojau. Kaip gavosi, taip gavosi. Žaidžiau savo žaidimą. Džiugu.

Penktadienį patyrėte pralaimėjimą prieš Jonavos „Triobet“. Ko trūko iki pergalės?

Tą dieną mes žaidėme labai banguotai. Gal pakišo koją tai, kad esame labai jauna komanda, todėl kartais trūksta patirties aikštelėje, sunku susikoncentruoti.

Šeštadienį rungtynėse su „Ežerūnu – Kariu“ laimėjo ne patirtis, o jaunystė. Ką galėtum pasakyti apie šias rungtynes?

Kartais jaunystė padeda, kartais ne. Yra labai sunku, jei varžovai eina koja kojon nuo rungtynių pradžios iki pabaigos, tada jie turi  pranašumą. O kai mes pabėgame pačioje pradžioje, tada mus sunku pagauti. Taip ir buvo šįkart.

Praeitame sezone žaidei Gargždų, Klaipėdos komandose, dabar atstovauji „Žalgiriui-2“. Ar gali palyginti šias tris NKL komandas, treniruočių procesus, tobulėjimo galimybes ir t.t.

Na, aišku, dabar turime geriausias sąlygas,  kokias gali turėti jaunimas. Turime tikrai puikius specialistus ir viską, ko reikia. Tereikia žaisti. O praeitose komandose tokių gerų sąlygų neturėjome. Dabar judu pirmyn.

Vasarą dėl traumos praleidai jaunių čempionatą. Kas nutiko?

Turėjau problemų su nugara, bet dabar viskas lyg susitvarkė ir, tikiuosi, ateityje traumų neturėsiu. Dabar jaučiuosi gerai.

Šiuo metu „Žalgirio“ dubleriai NKL užima 5-8 vietas. Ar turnyrinė lentelė parodo tikrąjį komandos pajėgumą?

Na, manau, mes nenorime pasirodyti blogiau nei praeitą sezoną. Pernai „Žalgirio“ dubleriai NKL čempionate liko treti. Taigi šį  sezoną mūsų lūkesčiai dar didesni. O kaip bus, pamatysime baigiantis sezonui.

Tikriausiai visų tavo komandos narių tikslas – prasimušti į pagrindinę „Žalgirio“ komandą. Kada joje galime tikėtis išvysti tave?

Tai yra kiekvieno svajonė. Nežinau, iš pradžių reikia dar daug dirbti, o tada valgyti darbo vaisius.

Geriausias ketvirtosios NKL savaitės krepšininkas – Artūras Gudaitis

29.10.2012

Kauno “Žalgirio“ dubleriai per savaitgalį sužaidė dvi rungtynes, iškovojo vieną pergalę. Penktadienį kauniečiai išvykoje 93:83 pralaimėjo Jonavos „Triobet“, bet šeštadienį savų žiūrovų akiviaizdoje pyktį išliejo rungtynėse su Molėtų „Ežerūnu – Kariu“ – 90:71. Abejose rungtynėse nesustabdomai žaidė „Žalgirio-2“ centras Artūras Gudaitis. Jis pripažintas geriausiu ketvirtosios NKL savaitės žaidėju.

Rungtynėse Jonavoje 208 cm ūgio krepšininkas pelnė 20 taškų, atkovojo 8 kamuolius ir blokavo 2 varžovų metimus.

Žaisdamas prieš Molėtų „Ežerūną – Karį“ žalgirietis įmetė 27 taškus, atkovojo 9 kamuolius, išprovokavo 10 pražangų ir varžovams „išrašė“ 5 blokus.

Septintame ir aštuntame NKL turuose A. Gudaičio naudingumas buvo vidutiniškai 25,5 balo per rungtynes.

Kiti pretendentai į geriausio NKL savitės krepšininko titulą buvo Audrius Maneikis (Plungės „Olimpas“), Giedrius Kurtinaitis (Alytaus „Dzūkija“), Osvaldas Mačernis (Mažeikių „Mažeikiai“), Paulius Vaitiekūnas ir Martynas Linkevičius (abu – Jonavos „Triobet“).

VIII turas: "Statyba" tapo vienvalde NKL lydere (visi rezultatai)

27.10.2012

Šeštadienį baigėsi VIII-asis Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) turas, kurio centrinėje dvikovoje dėl pirmos turnyrinės lentelės vietos susikovė Vilniaus “Statybos” ir Pakruojo “Merestos” ekipos. Iki mačo vienodą pergalių skaičiu čempionate iškovojusios ekipos apyligiai žaidė tik du pirmus ketvirčius. Trečiame kėlinyje vilniečiai spurtavo ir šventė įtikinamą pergalę rezultatu 85:68.

Rungtynes aktyviau pradėję  Pakruojo krepšininkai neleido šeimininkams įsibėgėti ir pirmas dešimt minučių aikštelėje vyko apylygė kova. Nors pirmasis ketvirtis baigėsi šeimininkų naudai 24:18, rezultatas neatspindėjo

ryškesnio “Statybos” pranašumo. Prieš didžiąją pertrauką į priekį šovę Pasvalio “Merestos” krepšininkai išsiveržė minimalia persvara ir komandos ilsėtis išėjo švieslentėje degant rezultatui 40:41.

Trečiajame ketvirtyje įvyko esminis rungtynių lužis. “Statybos” krepšininkai spurtavo 10:0 ir kėlinį baigė turėdami 11 taškų pranašumą 61:50. Paskutiniame kėlinyje pakruojiečiai sumažinti “Statybos” pranašumo nesugebėjo ir pralaimėjo 85:68.

Vos vieną pralaimėjimą NKL čempionate patyrusiai “Statybai” tai buvo septintoji pergalė reguliariajame sezone ir šeštoji iš eilės, lėmusi pirmąją turnyrinės lentelės vietą po aštuonių turų.

Pakruojo “Meresta” patyrė antrąją nesėkmę ir dalijasi 2-4 vietas.

Savo namų tvirtovę apgynusią Vilniaus “Statybą” į priekį vedė 19 taškų pelnęs ir 10 kamuolių atkovojęs Karolis Brusokas. Vitalijus Lukša įmetė 17 taškų ir atkovojo 13 kamuolių, 12 taškų pridėjo Ovidijus Varanauskas.

Pakruojo “Merestos” komandoje sėkmingiausiai žaidė Liudas Radavičius ir Tomas Gaidamavičius pelnę atitinkamai 19 ir 18 taškų.

Kiti rezultatai:

Vilniaus “Š. Marčiulionio KA – Twomenas” – Mažeikių “Mažeikiai” 78:85 (“Š. Marčiulionio KA – Twomenas”: D. Krestininas 14 tšk., O. Olisevičius 13 tšk.; “Mažeikiai”: R. Giedraitis 23 tšk., O. Mačernis 15 tšk.)

Klaipėdos “Nafta – Universitetas” – Jonavos “Triobet” 71:95 (“Nafta – Universitetas”: D. Anužis 16 tšk., 13 rez. perd., V. Chodosovskis 13 tšk.; “Triobet”: T. Milinskas 23 tšk., P. Vaitiekūnas 17 tšk.,)

Radviliškio “Radviliškis – Juodeliai” – Joniškio “Delikatesas” 73:74 (“Radviliškis – Juodeliai”: R. Rauktys 16 tšk., D. Gricius ir V. Trepočka – po 13 tšk.; “Delikatesas”: A. Montrimavičius 18 tšk., A. Kvedaravičius 16 tšk.)

Kauno “Žalgiris-2” – Molėtų “Ežerūnas – Karys” 90:71 (“Žalgiris-2”: A. Gudaitis 27 tšk., 10 atk. kam., M. Grigonis ir N. Barauskas po 13 tšk.; “Ežerūnas – Karys”: M. Kugauda 18 tšk., K. Alekna 13 tšk.)

Birštono “Jazz – Diremta” – Marijampolės “Sūduva – Mantinga” 54:63 (“Jazz – Diremta”: P. Kleiza 18 tšk.; “Sūduva – Mantinga”: A. Žibūda 21 tšk., M. Kalvelis 18 tšk., 13 atk. kam.)

Alytaus “Dzūkija” – Šilutės “Šilutė” 111:74 (“Dzūkija”: 32 tšk., P. Šakinis 24 tšk., C. Trybanski 15 tšk., 13 atk. kam., 7 bl.; “Šilutė”: V. Pancerevas 22 tšk., E. Šaulys 17 tšk.)

Plungės “Olimpas” – Gargždų “Gargždai – Bremena” 83:72 (“Olimpas”: A. Maneikis 24 tšk., T. Domarkas 16 tšk.; “Gargždai – Bremena”: D. Tarolis 20 tšk., M. Grigaitis 17 tšk.)

VIII turas: "Š. Marčiulionio KA - Twomenas" neatsilaikė prieš "Mažeikius"

27.10.2012

Antrą pergalę per dvi dienas Nacionalinėje krepšinio lygoje iškovojo „Mažeikių“ komanda, kuri išvykoje 78:83 (14:23, 21:22, 18:26, 25:12) nugalėjo Vilniaus „Š. Marčiulionio KA - Twomeną“.

“Mažeikių” komanda pirmajame kėlinyje žaidė ne tik gerai, bet ir gražiai. Keturis kartus dėjimais sudrebinę šeimininkų krepšį svečiai įsiveržė į priekį 23:14. Antrajame ketvirtyje “marčiulioniukams” pavyko kiek pristabdyti įsibėgėjusius žemaičius (45:35), tačiau po trijų kėlinių mažeikiškiai turėjo susikrovę saugią 18 taškų persvarą. Intriga į rungtynes grįžo paskutinėmis ketvirtojo kėlinio pabaigoje. Per paskutines dvi minutes “Mažeikių” krepšininkai pataikė tik 2 baudos metimus iš 14, bet tokiomis dovanomis “Š.

Marčiulionio KA – Twomeno” snaiperiai nepasinaudojo.  “Mažeikiai” šventė pergalę 78:83.

„Mažeikių” komandoje rezultatyviausiai žaidė Rokas Giedraitis, pelnęs 23 taškus. Osvaldas Mačernis į šeimininkų krepšį įmetė 15 taškų ir atkovojo 8 kamuolius. Olegas Kojenetsas pridėjo 13, Modestas Šidlauskas  -12 taškų.

„Š. Marčiulionio KA – Twomeno“ komandoje rezultatyviausias buvo Denisas Krestininas. Jis į “Mažeikių” krepšį įmetė 14 taškų ir atkovojo 9 kamuolius. Osvaldas Olisevičius, Marius Pociukonis ir Tomas Lekūnas pelnė atitinkamai 13, 11 ir 10 taškų.

Jonas Elvikis: "Norėjome reabilituotis prieš sirgalius ir vadovus"

27.10.2012

Vilniaus „Perlo-MRU“ klubo gynėjo Jono Elvikio patirtis itin pravertė VII-ojo NKL turo rungtynėse, kai komanda išbarstė triuškinantį pranašumą ir varžovai atkūrė intrigą.

Tinklalapiui bcperlas.lt J. Elvikis papasakojo, kas lėmė tokią nuostabią rungtynių pradžią ir kodėl vėl nepavyko išlaikyti skirtumo.

„Buvome labai susikaupę po paskutinių trijų rungtynių, kurios mums buvo nesėkmingos. Buvusią savaitę buvo daug traumuotų žaidėjų ir neturėjome pilnaverčių treniruočių. O ši savaitė buvo visiškai kitokia. Nebuvo tik Ž. Stankaus ir T. Padegimo. Padarėme namų darbus,

ištaisėme anksčiau darytas klaidas. Visi norėjome reabilituotis prieš sirgalius ir vadovus. Nuo pirmų minučių buvome labai susikaupę, ką parodė rezultatas“, - tikino J. Elvikis.

Kodėl ne pirmą kartą nepavyksta išlaikyti apčiuopiamos persvaros?

Galbūt per anksti patikėjome pergale. Kai per pirmą pusę varžovams leidi įmesti 15 taškų, atsiranda atsipalaidavimas. O priešininkai tuo naudojosi, todėl reikėjo reabilituotis.

Komandoje nekilo panika, kai skirtumas sumažėjo iki vienženklio?

Panika nekilo. Visas rungtynes jautėmės padėties šeimininkais. Džiugu, kad nugalėjome rimtą varžovą.

bcperlas.lt informacija

VII turas: “Perlas – MRU” pergalių alkį nutraukė rungtynėse su “Dzūkija”

27.10.2012

Po trijų pralaimėjimų iš eilės svarbią pergalę NKL pirmenybėse iškovojo Vilniaus „Perlo - MRU“ krepšininkai. Namuose Eriko Kučiausko auklėtiniai 86:75 (32:4, 20:23, 17:21, 17:27) įveikė Alytaus „Dzūkiją“. Vilniečiams tai buvo trečioji pergalė septintose rungtynėse. Alytaus klubo sąskaitoje keturios pergalės ir trys pralaimėjimai.

„Perlas-MRU“ įspūdingai pradėjo rungtynes ir po neįtikėtino spurto 34:0 susikrovė fantastišką persvarą – 37:4. Tiesa, krepšininkai per anksti patikėjo pergale. „Dzūkija“ dar iki

ilgosios pertraukos sumažino deficitą iki 25 taškų (52:27), o po pertraukos privertė paprakaituoti sostinės ekipą. Trečiojo kėinio pradžioje dzūkai priartėjo iki 16 taškų, o ketviratajame kėlinyje likus žaisti 2 minutes kmomandas teskyrė 9 taškai. Reikiamu metu iniciatyvos ėmėsi Dominykas Domarkas, Mantas Virbalas ir Antanas Udras, išsaugoję pergalę Vilniaus “Perlo – MRU” komandai.

Rezultatyviausiai “Perlo – MRU” komandoje rungtyniavo Antanas Udras, pelnęs 21 tašką ir po krepšiais sugriebęs 10 kamuolių. Edgaras Pundzius pridėjo 15, Žydrūnas Kelys (5 rez. perd.) ir Mantas Virbalas (9 atk. kam.) - po 14 taškų.

„Dzūkijos“ komandai Giedrius Kurtinaitis pelnė 24 taškus ir atkovojo 9 kamuolius, Mindaugas Reminas pridėjo 20 taškų, Bryanas Harrisonas įmetė 15 atliko 5 rezultatyvius perdavimus ir perėmė 8 kamuolius.

VII turas: „Statyba“ toliau skina pergales (visi rezultatai)

26.10.2012

Susitikimą su Molėtų „Ežerūnu – Kariu“ užtikrintai pradėjusi Vilniaus „Statyba“ užtikrintai jį ir baigė. Pirmame ir trečiame kėliniuose įgijusi solidų pranašumą sostinės komanda jį dar labiau padidino ketvirtajame ir šventė užtikrintą pergalę 57:84 (11:21; 17:18; 14:27; 15:18). Per septynis turus laimėję šešis kartus vilniečiai turnyrinėje NKL lentelėje pasivijo Pakruojo „Merestą“.

Molėtų „Ežerūno – Kario“ ir Vilniaus „Statybos“ rungtynių pradžioje iniaciatyvos ėmėsi svečiai iš sostinės: įmetę du tritaškius ir surengę kelias greitas atakas „Statybos“ krepšininkai pasiekė 10 taškų pranašumą. Antroje kėlinio pusėje šeimininkai trumpam sumažino skirtumą iki 6 taškų, bet po pirmų 10 rungtynių minučių švieslentė vėl rodė svečių pranašumą 11:21.

Antrajame kėlinyje abi ekipos demonstravo apylygį žaidimą. Likus žaisti 4 minutėms šeimininkai padidino žaidimo tempą ir priartėjo iki 5 taškų. Į varžovų spurtą Karolis Brusokas („Statyba“) atsakė dvitaškiu su bauda, Kostas Jonuška – tritaškiu, ir vėl atstatė dviženklį „Statybos“ pranašumą - 28:39.

Trečiasis kėlinys Molėtų komandai tapo lemiamu. Vilniečiai ketvirtį pradėjo greita ataka ir dviem Dariaus Tarvydo ir Ovidijaus Varanausko tritaškiais. Užstrigę „Statybos“ gynyboje šeimininkai 3 minutes negalėjo pelnyti taškų, o 27 rungtynių minutę atsiliko jau 30 taškų atstumu. Spurtavę 8:0 molėtiškiai kiek priartėjo, tačiau skirtumas po 3 kėlinių jau buvo triuškinantis -  42:66.

Paskutinis rungtynių ketvirtis tebuvo formalumas. Jo metu „Statybos“ krepšininkai skirtumą padidino dar trimis taškais ir laimėjo rungtynes rezultatu 57:84.

Tai buvo šeštoji Vilniaus „Statybos“ pergalė ir penktoji iš eilės, grąžinusi vilniečius į turnyrinės NKL lentelės viršų. Po VII turų sostinės komanda kartu su Pakruojo „Meresta“ dalijasi 1-2 vietas.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausias buvo Lukas Kazlauskas, pelnęs 12 taškų. Darius Tarvydas surinko 11 taškų ir atkovojo 8 kamuolius.

Molėtų komandoje dviženklį taškų skaičių pelnė vienintelis Giedrius Kulbis. Jo sąskaitoje - 10 taškų.

Gargždų „Gargždai – Bremena“ - Birštono „Jazz – Diremta“ 79:60 („Gargždai – Bremena“: M. Martinkus 17 tšk., R. Untulis 15 tšk., 8 atk. kam.; „Jazz – Diremta“: P. Kleiza 23 tšk., A. Oladimeji 10 tšk., P. Petrilevičius 9 tšk., 8 atk. kam.)

Šilutės „Šilutė“ – Plungės „Olimpas“ 63:85 („Šilutė“: A. Kaubrys 17 tšk., 7 atk. kam., M. Kasiulevičius 14 tšk., 6 atk. kam., V. Pancerevas 11 tšk.; „Olimpas“: A. Maneikis 19 tšk., 7 atk. kam., J. Kazakauskas 11 tšk., 10 atk. kam., M. Kazonas ir I. Razutis - po 11 tšk.)

Vilniaus „Perlas – MRU“ – Alytaus „Dzūkija“ 86:75(„Perlas – MRU“: A. Udras 21 tšk., 10 atk. kam., E. Pundzius 15 tšk., M. Virbalas 14 tšk., 9 atk. kam.; „Dzūkija“: G. Kurtinaitis 24 tšk., 9 atk. kam., M. Reminas 20 tšk., 7 atk. kam., B. Harrison 15 tšk., 8 per. kam.)

Jonavos „Triobet“ – Kauno „Žalgiris-2“ 93:83 („Triobet“: T. Sebežiovas 17 tšk., T. Milinskas 16 tšk., M. Linkevičius 16 tšk., 10 atk. kam.; „Žalgiris-2“: A. Gudaitis 20 tšk., 8 atk. kam., M. Grigonis 15 tšk., 6 atk. kam., T. Dimša 13 tšk.)

Mažeikių „Mažeikiai“ – Klaipėdos „Nafta – Universitetas“ 96:56 ( „Mažeikiai“: O. Mačernis 18 tšk., 5 atk. kam., A. Kojenets 16 tšk., 6 atk. kam., A. Mikutis, M. Šidlauskas 14 tšk. ;„Nafta – Universitetas“: V. Tarolis 13 tšk., 9 atk. kam., V. Chodosovskis 13 tšk.)

Joniškio „Delikatesas“ – Vilniaus „Š.Marčiulionio KA – Twomenas“ 80:85 („Delikatesas“: Ž. Petraitis 27 tšk., D. Girdvila 17 tšk., 6 atk. kam., A. Kvedaravičius 16 tšk., 11 atk. kam.; „Š. Marčiulionio KA – Twomenas“: M. Pociukonis 17 tšk., T. Rakauskas 16 tšk., A. Gydra 10 tšk., 12 atk. kam.)

Marijampolės „Sūduva – Mantinga“ – Radviliškio „Radviliškis – Juodeliai“ 87:84 („Sūduva – Mantinga“: Ž. Kuklierius 24 tšk., 6 atk. kam., M. Kalvelis, A. Žibūda 17 tšk.; „Radviliškis – Juodeliai“: J. Jurgo 28 tšk., 14 atk. kam., V. Trepočka 17 tšk., D. Gricius 12 tšk.)