Sh.Jacksonas: apie pirmąją patirtį Lietuvoje, tikslus ir skaudžią vaikystės istoriją

14.11.2016

Šakių „Vyčio“ komanda praėjusią savaitę sulaukė naujoko – De‘Aundre Smithą pakeitė Sheltonas Jacksonas, praėjusį sezoną praleidęs Vokietijoje.

Gynėjas jau spėjo debiutuoti Šakiuose ir pasižymėjo svarbiais metimais, nors pradžia lengva ir nebuvo. Per du pirmuosius susitikimus jis spėjo įmesti viso 8 taškus, atkovoti 10 kamuolių ir atlikti 2 rezultatyvius perdavimus.

Iš Čikagos kilęs amerikietis papasakojo savo vaikystės istoriją ir priežastis, kodėl jis pasuko krepšinio link. Sh.Jacksonas taip pat pasidalino pirmaisiais įspūdžiais iš Lietuvos ir būsimais tikslais šiam sezonui.

– Kodėl nusprendėte atvykti žaisti į „Vytį“?
– Pasikalbėjau su treneriu, kuris papasakojo apie komandos planus. Man patiko ekipos tikslai ir nusprendžiau atvykti į „Vytį“. NKL yra gera lyga, kurioje tikiuosi pritapti.

– Koks buvo pirmas dalykas, nutikęs jums atskridus į Lietuvą?
– Oro uoste prie manęs pribėgo moteris, kuri klausė: ar tu krepšininkas? Pasakiau: taip, žaisiu „Vytyje“. Ir ji sakė: o, „Vytyje“, kaip šaunu. Tokia mano pirmoji lietuviška patirtis (Šypsosi). Pastebėjau, kad žmonės žino šią komandą ir ją palaiko.

– Kokį įspūdį jums kol kas paliko Lietuva?
– Dar nespėjau daug ko pamatyti, bet kol kas įspūdžiai geri. Buvau gerame restorane, valgiau skanią žuvį (Juokiasi). Man patinka komanda, treneriai – viskas, kas manęs laukia čia.

– Papasakokite, iš kur esate kilęs?
– Esu iš Čikagos, augau aukštutinėje miesto dalyje, kuri buvo pavojinga. Augau be tėvo, tik su motina. Stengiausi žaisti krepšinį ir iš visų pavojų galiausiai ištrūkau. Mano draugas Jeremiah Moore‘as, amžiną jam atilsį, buvo krepšininkas. Jis buvo mažytis ir lieknas, o aš tuo metu buvau aukštesnis. Jis vertė mane treniruotis, žaisi krepšinį ir Jeremiah yra priežastis, kodėl pradėjau žaisti krepšinį.

– Ko tikitės iš šio sezono?
– Kiek kalbėjausi su treneriu, jis turi aukščiausius tikslus ir nori laimėti lygą. Tikiuosi, kad tai įgyvendinsime. Visi nori nugalėti ir viliuosi, jog padėsiu komandai tai pasiekti.

Šeštoji Mezon-NKL savaitė: trileris Joniškyje ir įžaidėjo benefisas

14.11.2016

Mezon-NKL pirmenybėse dvivaldystė baigėsi. Abi pergales praėjusį savaitgalį iškovojusi Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ pasinaudojo oponentų nesėkmėmis ir tapo vienvalde turnyrinės lentelės lydere.

Marijampoliečių aplenkta Klaipėdos „Nafta-Uni-Akvaservis“ nukrito laipteliu žemiau. Juos pasivijo Raseinių „Rasai“, kurie džiaugiasi penkių pergalių serija.

Be „Sūduvos-Mantingos“ savaitgalį pralaimėjimo kartėjo nepajuto „Rasai“ bei Vilniaus „Perlas“. Tuo metu pergalėmis nepasidžiaugė jau vienuoliktą kartą iš eilės suklupęs Molėtų „Ežerūnas“, Jonavos „Sporto klubas“ bei Joniškio „Delikatesas“, kuris pralaimėjo jau septintą kartą iš eilės.

Andriaus Aleksandrovo benefisas, smūgis „Šilutės“ tvirtovei bei gynėjo šou – visa tai ir dar daugiau – tradicinėje tinklalapio „nklyga.lt“ savaitės apžvalgoje.

Trileris

Sakoma, kad tikras komandos lyderis reikiamu metu iššaus net ir tuomet, jei prieš tai daugybė metimų skriejo pro šalį. Būtent tokią savo savybę šeštadienį pademonstravo Raseinių „Rasų“ atstovas Andrius Aleksandrovas.

Jo žvaigždė ryškiausiai spindėjo rungtynių tarp „Rasų“ ir „Delikateso“ komandų pratęsime. Iki jo pabaigos likus žaisti 12 sek. A.Aleksandrovas pataikė iš toli, o šis šūvis išlygino rezultatą (75:75).

Kitoje aikštelės pusėje Darius Griškėnas pataikė vieną baudą iš dviejų, o Raseinių komandos atsakymui buvo likusios 5 sekundės. Tuomet A.Aleksandrovas švystelėjo tolimą metimą, kamuolys paskutinę sekundę skrodė tinklelį, o „Rasai“ šventė sunkią pergalę.

Aleksandrovas šiame susitikime iki lemiamos rungtynių minutės buvo prametęs visus 8 tritaškius metimus.

Debiutas

Prieš kiek daugiau nei savaitę Marijampolės „Sūduvos-Mantingos“ komandos gretas papildęs atakų organizatorius Rytis Juknevičius praėjusį savo pirmąją savaitę ant parketo dar nepasirodė, tačiau praėjusį savaitgalį sūduviečių treneris Marius Kiltinavičius nusprendė, kad atėjo laikas gynėjo debiutui.

Pirmieji blynai R.Juknevičiui tikrai neprisvilo. Pirmajame mače su Kauno KTU komanda jis pelnė 10 taškų bei, atlikęs 5 rezultatyvius perdavimus, surinko 16 naudingumo balų. Dar sėkmingiau jis rungtyniavo mače su „Šilutės“ komanda, kai pelnė 18 taškų, atliko 8 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 3 kamuolius bei surinko 22 naudingumo balus.

Arenos derbis

Šeštadienį Mezon-NKL pirmenybėse susitiko dvi komandos, kurios namų rungtynes šį sezoną žaidžia toje pačioje arenoje. Ventos progimnazijoje vykęs susitikimas baigėsi „Mažeikių“ pergale 73:65.

Turnyrinės lentelės išsidėstymo atžvilgiu ši rungtynių baigtis nebuvo itin tikėta, kadangi pakiliai šį sezoną rungtyniaujantys „Telšiai“ iki tol buvo suklupę tik triskart, o „Mažeikiai“ su 8 nesėkmėmis žengia vienuolikti.

Nuotr.: D. Lukšta

Derbis II

Praėjusią savaitę įvyko ir dar vienas derbis. Kaune akis į akį susitiko dvi Kauno komandos – „Žalgiris-2“ ir KTU. Šį kartą akivaizdų savo pranašumą įrodė KTU komanda, kuri varžovus namų arenoje nugalėjo 89:63.

Laikinosios sostinės komandos tarpusavyje Mezon-NKL lygoje susikauna po metų pertraukos. Paskutinį kartą du Kauno klubai čempionate dalyvavo 2014-2015 metų sezone, kuomet be „Žalgirio“ dublerių žaidė ir „JAZZ-Diremta“.

Smūgis namuose

„Šilutės“ klubas namuose šį sezoną dar nebuvo pralaimėjęs nė vienų rungtynių, bet tai tęsėsi iki praėjusio savaitgalio. „Sūduva-Mantinga“ tapo pirmąja sezono komanda, kuri triumfavo Roberto Kuncaičio kariaunos teritorijoje. Marijampoliečiai šilutiškius nukovė 89:85.

Beje, nepaisant to, kad pastaraisiais metais „Sūduva-Mantinga“ sugebėjo iškovoti tiek bronzos medalius, tiek ir Mezon-NKL čempionės vardą, Šilutėje laimėti ji nesugebėjo jau trejus metus.

Išsigelbėjimas

„Mažeikių“ klubas rungtynėse Vilniuje su vietos „Perlu“ jau buvo rimtai užspaudęs sėkmingai šį sezoną rungtyniaujančius vilniečius, tačiau šie lemiamu metu atrado savo lyderį. Iki mačo pabaigos likus žaisti 31 sek rezultatas dar buvo lygus (74:74), tačiau tuomet itin sudėtingą metimą per varžovų rankas paskutinę atakai skirto laiko sekundę pataikė Aistis Pilauskas ir išvedė savo komandą į priekį (77:74). Kaip paaiškėjo vėliau, šis metimas „Perlo“ komandai nulėmė pergalę.

Įžaidėjo benefisas

Tikrą šou penktadienį surengė Raseinių „Rasų“ gynėjas Tomas Galeckas. Siautėjęs krepšininkas rungtynėse su Klaipėdos „Nafta-Uni-Akvaservis“ komanda per 35 minutes pelnė 20 taškų (6/7 dvitaškiai, 2/5 tritaškiai, 2/2 baudos), atkovojo 7 ir perėmė 2 kamuolius bei atliko net 15 rezultatyvių perdavimų.

Šis rezultatas buvo geriausias asmeninis T.Galecko karjeros pasirodymas. Ankstesnis jo rezultatyvių perdavimų rekordas buvo ryškiai mažesnis – 8. Galecko vedami „Rasai“ klaipėdiečius nugalėjo užtikrintai – 97:70.

„Vytis“ emocingame mače nusileido „Perlui“

12.11.2016

Šakių „Vyčio“ (5/7) komandos pergalių serija Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL) nutrūko. Virginijaus Sirvydžio auklėtiniai namie 72:80 (15:25, 14:14, 16:13, 27:28) nusileido Vilniaus „Perlui“ (9/3).

Vilniečiai pirmauti ėmė nuo rungtynių pradžios ir prieš prasidedant ilgajai pertraukai net buvo įgavę 15 taškų persvarą (39:24). Vis tik „Vytis“ pakilo į kovą bei deficitą ne tik sumažino, bet ir išlygino rezultatą, kuomet liko žaisti 7 minutės – 52:52. Edvinas Jezukevičius išvedė šakiškius į priekį (54:52), bet „Perlas“ vėl susigrąžino pranašumą po dviejų Margirio Normanto tolimų metimų – 67:61.

Marijus Užupis deficitą „Vyčio“ komandai apmažino (70:73), Gytis Radzevičius bei Tadas Sebežiovas apsikeitė metimais, o vėliau pastarasis prasižengė. K.Giedraitis pataikė baudas, o Sheltono Jacksono tritaškis skriejo pro šalį. „Vytis“ taškų nebepelnė, o „Perlas“ dar padidino atotrūkį, taip iškovodamas pergalę.

„Vytis: Paulius Beliavičius 18, Marijus Užupis 13, Edvinas Jezukevičius 12 (7 atk. kam.), Tadas Sebežiovas 11, Edgaras Stanionis 9.

„Perlas“: Margiris Normantas 21, Karolis Giedraitis 12, Domantas Vilys ir Gytis Radzevičius – po 11, Domantas Pipiras 10.

A.Aleksandrovo tritaškis paskutinę sekundę paskandino „Delikatesą“

12.11.2016

Penktąją pergalę iš eilės Nacionalinėje krepšinio lygoje (Mezon-NKL) iškovojo Raseinių „Rasų“ (9-3) klubas.

Andriaus Aleksandrovo benefisas paskutinėmis rungtynių sekundėmis Joniškyje atnešė „Rasams“ dramatišką pergalę 78:76 (17:11, 23:19, 12:22, 13:13, 11:13) prieš vietos „Delikatesą“ (3-9), kurie suklupo jau septintą kartą iš eilės.

Susitikimą geriau pradėjo Joniškio komanda, kuri per pirmą kėlinį susikrovė 6 taškų pranašumą, o po dviejų kėlinių jį padidino iki 10 (40:30).

Per pirmąsias dvi trečiojo ketvirčio minutes „Rasai“ spurtavo 8:0 ir sumažino deficitą iki dviejų taškų (40:38).

Iki rungtynių galo vyko permaininga kova, o pirmaujanti komanda keitėsi keletą kartų. Likus 30 sekundžių iki rungtynių pabaigos „Delikatesas“ pirmavo 4 taškais (65:61), tačiau tada Šarūnas Vingelis pataikė tritaškį metimą su bauda ir išlygino rezultatą (65:65).

Paskutinę lemiamo ketvirčio ataką savo rankose turėjo Joniškio krepšininkai, tačiau pergalę galėję atnešti Domanto Šimaičio ir Igno Daukšio metimai tikslo nepasiekė.

Pratęsimą geriau pradėjo šeimininkai, tačiau lemiamomis sekundėmis spindėjo A.Aleksandravo žvaigždė. Likus 12 sekundžių iki rungtynių pabaigos krepšininkas pataikė tritaškį metimą, kuris išlygino rezultatą (75:75).

Kitoje atakoje, likus 5 sekundėms iki rungtynių pabaigos, prieš Darių Griškėną prasižengė Šarūnas Vingelis. D.Griškėnas pataikęs pirmąją baudą prametė antrąją, o „Rasai“ atsikovoję kamuolį suorganizavo sėkmingą ataką, kurios smaigalyje ir vėl buvo Aleksandrovas pataikęs pergalingą tritaškį metimą su sirena.

Nuo atsarginių suolelio kilęs ir „Rasų“ didvyriu tapęs A.Aleksandrovas šiame susitikime iki lemiamos rungtynių minutės buvo prametęs visus 8 tritaškius metimus. Iš viso šiame susitikime krepšininkas pelnė 21 tašką, atkovojo 7 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 8 pražangas, 3 kartus prasižengė, 2 sykius suklydo bei surinko 19 naudingumo balų.

„Delikatesas“: Darius Griškėnas 23 (9 atk. kam.), Žilvinas Petraitis 18, Nerijus Barauskas 9, Ignas Daukšys 8 (10 atk. kam.).

„Rasai“: Andrius Aleksandrovas 21, Šarūnas Vingelis 19 (4/7 trit.), Darius Gricius 17 (5/14 trit.), Tomas Galeckas 10 (12 rez. perd.), Darius Marcinkevičius 9 (15 atk. kam.).

„Palanga“ neturėjo vargo su „Ežerūnu“

12.11.2016

„BC Palanga“ ekipa įsirašė penktąją pergalę Nacionalinėje krepšinio lygoje („Mezon – NKL“). Palangiškiai namuose be didesnio vargo 87:66 (18:12, 18:11, 26:17, 25:26) susitvarkė su Molėtų „Ežerūno“ komanda.

Rungtynes 5 taškais iš eilės pradėjo palangiškiai (5:0). Po dar kelių sėkmingų epizodų aikštės šeimininkai atitolo (10:3). Visgi tuomet susiėmęs „Ežerūnas“ rezultatą išlygino (12:12). Nerezultatyvų kėlinį tritaškiais baigė Eimantas Maksvytis ir Vitalijus Kozys – 18:12.

Antrasis kėlinys rezultatyvumu taip pat nepasižymėjo – po pirmųjų penkių ketvirčio minučių 24:17 pirmavo „BC Palanga“. Po Aurimo Urbono taiklios baudos skirtumas pirmą kartą išaugo iki dviženklio (30:20). Kėlinio pabaigoje varžovai gavo nesportinę pražangą, o tuo pasinaudoję palangiškiai prieš ilgąją pertrauką pirmavo – 36:23.

Po ilgosios pertraukos žaidimas buvo apylygis – po pirmosios trečiojo kėlinio dalies komandas tie patys 13-a taškų (43:30). Paskutinę trijų minučių atkarpą palangiškiai laimėjo 13:2 ir prieš lemiamą ketvirtį įgijo triuškinamą pranašumą – 62:40.

Lemiamu turėjęs būti ketvirtasis kėlinys šį kartą tebuvo formalumas. „BC Palanga“ išsaugojo turėtą pranašumą ir šventė penktąją pergalę šiame NKL sezone – 87:66.

„BC Palanga“: Antanas Bertašius 19 tšk., Kadeemas Greenas 16 tšk., Mindaugas Reminas (9 atk. kam., 9 rez. perd.) 15 tšk., Aurimas Urbonas 11 tšk., Johnathanas Hudsonas 10 tšk., Antanas Montrimavičius 9 tšk.

„Ežerūnas“: Mantas Virbalas 25, Deividas Sabeckis 11, Raimundas Ambrulaitis 8.

Klaipėdiečiai užtikrintai susitvarkė su Jonavos ekipa

12.11.2016

Pralaimėjimą Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) čempionato rungtynėse Klaipėdoje patyrės Jonavos JSK klubas (3-9) rezultatu 65:83 (16:23, 13:20, 15:17, 21:23) nusileidęs „Naftos-Univ-Akvaservis“ ekipai (9-3).

Po šio pralaimėjimo Nerijaus Zabarausko treniruojamas jonaviečių klubas užima 12-ąją vietą turnyro lentelėje. Kitas rungtynes NKL pirmenybėse JSK žais penktadienį namuose su Joniškio „Delikatesu“.

Šeimininkai pirmieji rungtynėse pademonstravo geresnį puolimą jau po dviejų minučių ir septynių Viktoro Chodosovskio taškų pirmavo 0:9. JSK atsigavo po šalto dušo ir septintąją kėlinio minutę ekipas skyrė keturi taškai 12:16. Tiesa, klaipėdiečiai iki ketvirčio pabaigos vėl padidino atotrūkį nuo svečių – 16:23.

Jonaviečių problemos gynyboje tęsėsi antrojo ketvirčio pradžioje 18:28. Užstrigęs JSK krepšininkių taikiklis neleido sumažinti atsilikimą, o po dviejų Aido Einikio tritaškių klaipėdiečių persvara dar išaugo – 27:41 (17 min). Po dviejų kėlinių JSK atsiliko 29:43.

Sėkmingas Nerijaus Zabarausko auklėtinių žaidimas po didžiosios pertraukos leido ženkliai sumažinti atsilikimą 43:48 (25 min). Tiesa, per likusį ketvirčio laiką JSK atsakė tik vienu tašku, o varžovai, sugrįžę į įprastą ritmą, pelnė 12 bei vėl nutolo 44:60.

„Naftos-Uni-Akvaservis“ spurtas tęsėsi ir ketvirtajame kėlinyje – 44:67 (33 min). JSK krepšininkams nepavyko sustabdyti varžovų žaidimo ir šeimininkai iškovojo pergalę 65:83.

Jonavos JSK: Raimundas Žuklevičius 13 taškų, Tomas Milinskas 12, Justas Vazalis 8, Vytautas Pikalavičius 7, Lukas Grabauskas 6, Evaldas Aniulis 5, Ričardas Verbickas, Karolis Šarukas ir Mykolas Dieninis po 4, Mintautas Bulanovas 2, Dainius Gulbinas taškų nupelnė.

Klaipėdos „Nafta-Uni-Akvaservis“: Viktoras Chodosovskis 19 taškų, Edvinas Alunderis 14, Aidas Einikis 13, Erikas Kubilius 10.

„Mažeikiai“ įrodė pranašumą prieš „Telšius“

12.11.2016

Mažeikiuose Mezon-NKL pirmenybių mače susitiko dvi ekipos, kurios namų mačus rungtyniauja toje pačioje arenoje. Vis tik pergalę šventė tikrieji šeimininkai – „Mažeikių“ krepšininkai.

Aloyzo Rudžio auklėtiniai 73:65 (18:17, 20:19, 19:15, 16:14) nugalėjo „Telšius“.

Mažeikiškiai rungtynių eigą perlaužė ketvirtajame kėlinyje. „Mažeikiai“ iki jo pabaigos likus 5 minutėms turėjo trijų pranašumą (64:61), tačiau tuo metu mažeikiškiai pradėjo tolti.

Mantas Šerkšnas pelnė penkis taškus be jokio atsako, o Justinui Olechnavičiui pridėjus dvitaškį, raudonųjų pranašumas tapo dviženklis (71:61).

Po tokio smūgio „Telšiai“ atsigauti jau nebesugebėjo ir iki susitikimo pabaigos tik šiek tiek sumenkino savo deficitą.

„Mažeikiai“: Mantas Šerkšnas 20, Kostas Jonuška 15, Rytis Biliartas ir Ernestas Bružas po 12, Arūnas Mikalauskas 10.

„Telšiai“: Gintautas Kybartas 19 (10 atk. kam.), Mindaugas Norkus 12, Tomas Domarkas 11.

Kauno derbyje triuškinamą pergalę šventė KTU krepšininkai

12.11.2016

Triuškinamą pergalę Nacionalinėje krepšinio lygoje („Mezon-NKL“) iškovojo Kauno „KTU“ krepšininkai (6-6) namuose 89:63 (27:16, 18:15, 29:15, 15:17) palaužę Kauno „Žalgirio“ dublerių (4-8) komandą.

KTU krepšininkai dviženklį pranašumą susikrovė jau po pirmo kėlinio (27:16).

Pranašumas augo visas rungtynes, o po trečio kėlinio viduryje atlikto 8:0 spurto jis pasiekė 28 taškų ribą (72:44).

Lemiamas ketvirtis tebuvo formalumas po kurio KTU krepšininkai šventė 6 pergalę šį sezoną.

„Žalgiris“: Matas Staniukaitis 18, Arturs Pelšs 16, Ignas Labutis 15, Deividas Pogužinskas 12.

„Žalgiris“: Gytis Masiulis 19 (11 atk. kam.), Laurynas Birutis 13 (9 atk. kam.), Lukas Uleckas ir Ignas Sargiūnas po 7.

Sūduviečiai nutraukė nemalonias tendencijas Šilutėje

12.11.2016

Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ pagaliau nutraukė nemalonias tendencijas Šilutėje. Suvalkiečiai Pamario mieste nebuvo laimėję trejus metus, tačiau šįkart ši gniuždanti serija baigėsi.

Mariaus Kiltinavičiaus kariauna svečiuose šilutiškius nukovė 89:85 (22:23, 28:22, 14:18, 25:22).

„Šilutei“ tai buvo pirmasis pralaimėjimas namų arenoje šį sezoną.

Tikra drama Šilutėje prasidėjo ketvirtajame kėlinyje. Iki rungtynių pabaigos likus dar trims minutėms sūduviečiai turėjo sąlyginai saugią persvarą (81:72).

Visgi savo sirgalių palaikomi šilutiškiai kilo į lemiamą šturmą. Darius Kibildis, Aurelijus Pukelis ir Brianas Wanamakeris surengė po sėkmingą ataką, Kibildis pridėjo tolimą metimą ir skirtumas tarp komandų tapo minimalus (80:81).

Visgi tuomet Evaldas Šaulys pelnė keturis taškus iš eilės, tačiau Kibildis smeigė dar vieną tritaškį, į kurį Marius Valukonis atsakė dvitaškiu (87:83).

Per likusį laiką perversmo „Šilutė“ sukurti nesugebėjo. Per 13 sek. komandos apsikeitė dviem taikliom baudom ir sūduviečiai šventė pergalę.

Traumų kamuojami sūduviečiai šiame mače rungtyniavo remdamiesi tik septyniais krepšininkais.

„Šilutė“: Modestas Žaunieriūnas 19, Darius Kibildis 17, Augustas Šuliauskas ir Aurelijus Pukelis po 11.

„Sūduva-Mantinga“: Evaldas Šaulys 22 (10 atk. kam.), Marius Valukonis 20 (12 atk. kam.), Rytis Juknevičius 18 (8 rez. perd.), Jaunius Davniukas 14.

„Šilutė“ pratęsė „Ežerūno“ pralaimėjimų seriją iki dešimties

11.11.2016

Ketvirtąją pergalę iš eilės Nacionalinėje krepšinio lygoje (Mezon-NKL) iškovojo „Šilutės“ (8-3) komandos krepšininkai, kurie penktadienį išvykoje 79:74 (14:18, 16:14, 21:21, 28:21) po atkaklios kovos palaužė Molėtų „Ežerūno“ (1-10) žaidėjų pasipriešinimą.

Pauliaus Barkaus vadovaujamiems molėtiškiams tai buvo dešimtasis pralaimėjimas iš eilės.

Iki rungtynių pabaigos likus pusantros minutės, Deividas Sabeckis pataikė dvitaškį ir išvedė „Ežerūno“ į priekį – 74:73, tačiau per likusį laiką aikštės šeimininkai nebesugebėjo pelnyti nė taško.

Raimundas Ambrulaitis prametė du baudų metimus, o D.Sabeckis – du tolimus metimus.

Tuo metu svečiai tokių problemų neturėjo: Darius Kibildis smeigė tritaškį, Simas Raupys ir Modestas Žaunieriūnas pasižymėjo nuo baudų metimų linijos ir įtvirtino šilutiškių pergalę – 79:74.

„Šilutės“ gretose išsiskyrė dvigubą dublį surinkęs S.Raupys, kuris per 31 minutę pelnė 17 taškų (4/9 dvitaškiai, 1/3 tritaškiai, 6/8 baudos) ir atkovojo 10 kamuolių.

„Ežerūnas“: Deividas Sabeckis 21, Eimantas Narušis 14, Mantas Virbalas 10.

„Šilutė“: Simas Raupys 17 (10 atk. kam.), Brianas Wanamakeris 16, Aurelijus Pukelis 13 (8 atk. kam.).