Gražiausias Mezon-NKL savaitės epizodas – uraganinė „Palangos“ ataka

26.10.2016

Mezon-NKL pirmenybėse jau praėjo trečiasis turas, o jis tradiciškai pateikė ir įspūdingų epizodų.

Šią savaitę trečioje vietoje atsidūrė Klaipėdos „Nafta-Uni-Akvaservis“ atstovas Erikas Kubilius, kurio dėjimui nesutrukdė net ir Kauno KTU gynėjo Aido Kavaliausko gynyba.

Antroje vietoje – Šakių „Vyčio“ lyderio Pauliaus Beliavičiaus blokas „Šilutės“ gynėjui Augustui Šuliauskui, kuris greitą ataką ketino užbaigti lengvu metimu iš po krepšio.

Gražiausias savaitės epizodas buvo sukurtas Palangoje. Ten vietos ekipos krepšininkas Matas Budrys gynyboje atkovojo kamuolį, pats nuskubėjo į greitą ataką, varžovų aikštės pusėje atidavė kamuolį Johnathanui Hudsonui ir po pastarojo netrukus atlikto perdavimo ore sugavo jį ir efektingai sugrūdo į krepšį.

Rekordą pagerinęs T.Masiulis – naudingiausias Mezon-NKL savaitės žaidėjas

24.10.2016

Dešimtmečio pasirodymą praėjusią savaitę Mezon-NKL pirmenybių rungtynėse surengęs jaunasis žalgirietis Gytis Masiulis tapo naudingiausiu trečiosios savaitės lygos krepšininku.

G.Masiulis apie save garsiai visiems pranešė šeštadienio rungtynėse, kuomet „Žalgirio“ dubleriams iššūkį metė Raseinių „Rasų“ ekipa.

206 cm ūgio krepšininkas per 38 minutes pelnė 42 taškus (7/13 dvitaškiai, 5/6 tritaškiai, 13/15 baudos), atkovojo 15 kamuolių, išprovokavo 11 pražangų, perėmė 1 kamuolį, 3 kartus suklydo ir 2 sykius prasižengė.

Net 55 naudingumo balus surinkęs aštuoniolikmetis pasiekė absoliutų Mezon-NKL čempionato rekordą, perspjovęs 2009 metais 53 naudingumo balus surinkusį dabartinį „Palangos“ gynėją Mindaugą Reminą.

Verta paminėti, kad sėkmingai G.Masiulis rungtyniavo ir penktadienio mače, kuomet rungtynėse su Jonavos „Sporto klubu“ jis pelnė 17 taškų, sugriebė 11 kamuolių ir surinko 25 naudingumo balus.

Kauniečo vedamas „Žalgiris-2“ savaitgalį 59:70 nusileido Jonavos „Sporto klubui“, tačiau jau kitą dieną 91:82 atsigriebė mače su „Rasais“.

Tinklalapis „nklyga.lt“ pristato dar keturis krepšininkus, kurie taip pat pateko į simbolinį Mezon-NKL savaitės penketuką.

Evaldas Šaulys, „Sūduva-Mantinga“ (13 tšk., 9 atk. kam., 3 rez. perd., 21 naud. bal.)

Stabiliai šį sezoną rungtyniaujantis Marijampolės klubo gynėjas jau antrą savaitę iš eilės tampa simbolinio naudingiausių savaitės žaidėjų penketuko dalimi.

Rezultatyviausias „Sūduvos-Mantingos“ krepšininkas praėjusį savaitgalį solidžiau rungtyniavo susitikime su Vilniaus „Perlo“ ekipa, kur per 33 minutes pelnė 18 taškų (2/5 dvit., 3/8 trit., 5/5 baud. met.), atkovojo 10 kamuolių ir, atlikęs 3 rezultatyvius perdavimus, surinko 25 naudingumo balus.

E.Šaulys yra suvalkiečių komandos lyderis pagal tris pagrindines statistikos kategorijas – taškus, atkovotus kamuolius ir rezultatyvius perdavimus.

Benas Bagdonavičius, „Nafta-Uni-Akvaservis“ (18 tšk., 7 atk. kam., 21 naud. bal.)

Praėjusią vasarą į Klaipėdą atvykęs panevėžietis uostamiesčio klubo vadovams kol kas sėkmingai įrodinėja, jog šie jį pasirinkdami nesuklydo.

Dar vienas to pavyzdys – praėjęs savaitgalis. Puolėjas sėkmingai rungtyniavo tiek ketvirtadienį, tiek ir šeštadienį, tačiau solidžiau jis žaidė mače prieš Kauno KTU komandą. Tąkart B.Bagdonavičius per 34 minutes pelnė 20 taškų (8/10 dvit., 1/3 trit., 1/2 baud. met.), atkovojo 7 kamuolius ir surinko 24 naudingumo balus.

Sėkmingai sekėsi ir jo atstovaujamai „Nafta-Uni-Akvaservis“ komandai – klaipėdiečiai savaitgalį šventė dvi pergales, su Marijampolės klubu tęsdama konkurenciją dėl vienvaldystės.

Marius Valukonis, „Sūduva-Mantinga“ (16 tšk., 12 atk. kam., 27 naud. bal.)

Sėkmingiems Marijampolės klubo rezultatams įtakos turi ne tik solidus naujokų žaidimas, bet ir patikima komandos kapitono sportinė forma.

Marijampolietis Marius Valukonis šį sezoną pradėjo taip, kaip dar nėra pradėjęs pastaruosius trejus metus, o to atspindžiu tapo praėjusio savaitgalio kovos – abiejuose mačuose Valukonis rinko dvigubus dublius.

Tiesa, ryškiau puolėjo žvaigždė degė Vilniuje. M.Valukonis rungtynėse su „Perlo“ komanda per 31 minutę pelnė 18 taškų (7/10 dvit., 4/5 baud. met.), atkovojo 12 kamuolių, išprovokavo 6 varžovų pražangas ir surinko 33 naudingumo balus.

Pastarasis rezultatas M.Valukoniui taip pat yra geriausias per pastaruosius trejus metus.

Povilas Butkevičius, „Vytis“ (14,5 tšk., 10 atk. kam., 4 rez. perd., 26 naud. bal.)

Buvęs ilgametis LKL žaidėjas praėjusį savaitgalį pagaliau pademonstravo tai, ko iš jo sezono eigoje tikisi Šakių komandos vadovai.

Po sunkių traumų gausos į krepšinį sugrįžęs kaunietis abejose savaitgalio rungtynėse demonstravo solidų ir užtikrintą žaidimą, o Šilutėje užfiksavo ir asmeninį sezono rezultatyvumo ir naudingumo balų rekordą.

Šeštadienį P.Butkevičius per 31 minutę į „Šilutės“ krepšį įmetė 19 taškų (9/12 dvit., 0/1 trit., 1/3 baud. met.), atkovojo 12 kamuolių ir surinko 31 naudingumo balą.

Tiesa, šiose rungtynėse nepasisekė jo atstovaujamam „Vyčiui“, kuris Šilutėje krito 82:92. Penktadienį šakiečiai džiaugėsi pirma sezono pergale – 108:69 sutriuškinta „Palanga“.

Trečioji NKL savaitė: aštuoniolikmečio šou ir čempioniškas žygis

24.10.2016

Mezon-NKL pirmenybėse sužaisti jau šeši turai, o turnyrinėje lentelėje po truputį aiškėja šio sezono favoritai.

Trečiasis savaitgalis lygos arenose pateikė ne vieną įsimintiną akimirką – monstriškas aštuoniolikmečio pasirodymas, užtikrintos čempionų, Marijampolės „Sūduvos-Mantingos“, kelionės ar „Mažeikių“ Renesansas.

Būtent pastarosios dvi komandos ir Klaipėdos „Nafta-Uni-Akvaservis“ praėjusį savaitgalį nepatyrė pralaimėjimo kartėlio. Tuo metu pergalėmis nepasidžiaugė „Palanga“, Molėtų „Ežerūnas“ ir Kauno KTU krepšininkai.

Tinklalapis „nklyga.lt“ tradiciškai apžvelgia įdomiausius savaitės akcentus.

G.Masiulio šou

Kauno „Žalgirio“ dublerių komandos puolėjo Gyčio Masiulio pasirodymą neabejotinai galima laikyti ryškiausiu praėjusios savaitės įvykiu. Tikrą benefisą aštuoniolikmetis krepšininkas surengė mače su Raseinių „Rasų“ komanda. Šeštadienį jis per 38 minutes pelnė 42 taškus (7/13 dvitaškiai, 5/6 tritaškiai, 13/15 baudos), atkovojo 15 kamuolių, išprovokavo 11 pražangų ir surinko net 55 naudingumo balus.

Maža to, jaunasis talentas pasiekė absoliučiai geriausią naudingumo balų rezultatą per visą lygos istoriją. Ankstesnis rekordas (53 naud. bal.) priklausė dabartiniam „Palangos“ gynėjui Mindaugui Reminui, kuris rekordą užfiksavo 2009 metais.

Pirmoji pergalė

Penktadienį Mezon-NKL pirmenybėse nebeliko nelaimėjusių komandų. Netikėtai lėtai šį sezoną pagreitį įgaunantis Šakių „Vytis“ pirmąją sezono pergalę iškovojo namuose, kur 108:69 sutriuškino „Palangos“ komandą.

Tiesa, jau kitą dieną Virginijaus Sirvydžio auklėtiniai buvo nuleisti ant žemės. „Vytis“ išvykos rungtynėse 82:92 nusileido „Šilutei“ ir, patyręs penktąją nesėkmę, taip ir nepakilo iš turnyrinės lentelės dugno.

Atokvėpio „Vytis“ negaus ir artimiausiose rungtynėse, kadangi į Šakius užsuks lygos čempionės titulą ginanti viena šio sezono lyderių Marijampolės „Sūduva-Mantinga“. Galbūt pergalė prieš ambicingąją Mariaus Kiltinavičiaus kariauną „Vytį“ užvestų?

Netektis

Pralaimėjimas Šilutėje „Vyčiui“ greičiausiai nebuvo blogiausias savaitgalį nutikęs dalykas. Penktadienio mače su „Palanga“ Šakių ekipa neteko sunkią traumą patyrusio aukštaūgio Roko Čepanonio. Kaunietis ketvirtojo kėlinio pradžioje kraupiai susižalojo kelį, o skausmo perkreiptu veidu buvo priverstas palikti areną ir keliauti į ligoninę.

R.Čepanoniui sezonas neabejotinai baigtas ir jis prisijungs prie kito sunkią traumą patyrusio „Vyčio“ žaidėjo – Ernesto Serkevičiaus.

Čempioniškai

Mezon-NKL čempionė Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ ir toliau sėkmingai įrodinėja, kad pralaimėjimas „Telšių“ klubui pirmenybių starte tebuvo atsitiktinumas. Marijampoliečiai praėjusį savaitgalį džiaugėsi dar dviem pergalėmis, o jas abi šventė įtikinamais skirtumais. Penktadienį sūduviečiai Vilniuje 92:69 susitvarkė su vietos „Perlu“, o sekmadienį Jonavoje 74:53 neturėjo didesnio vargo su „Sporto klubu“.

Verta pažymėti, kad marijampoliečiai varžovus iš kelio pučia vidutiniu 25,4 taško skirtumu, o 21 taško persvara pasibaigusi Kiltinavičiaus auklėtinių pergalė Jonavoje buvo kukliausias „Sūduvos-Mantingos“ šio sezono laimėjimas.

Emocijos

Pastarosiose rungtynėse Jonavoje netrūko aistrų. Trečiajame kėlinyje „Sporto klubas“ buvo nubaustas dviem techninėmis pražangomis. Vieną iš jų užsidirbo gynėjas Lukas Grabauskas, o antrąja buvo nubaustas treneris Kęstutis Naruševičius. Nuaidėjus trečiojo kėlinio pabaigą skelbiančiai sirenai, Jonavos ekipos specialistas ir toliau nevaldė emocijų bei buvo arti antrosios techninės pražangos.

Bedantis puolimas

Dviejų lygos komandų puolimui šis savaitgalis, švelniai tariant, nebuvo pats sėkmingiausias. Sezono antirekordą pasiekė Kauno KTU krepšininkai, kurie į Joniškio „Delikateso“ krepšį įmetė vos 51 tašką. Joniškiečiai sugebėjo išjungti vieną pagrindinių varžovų komandos ginklų Igną Labutį – marijampolietis sužaidė prasčiausią sezono mačą ir pelnė tik 2 taškus.

Už galvų sekmadienį galėjo griebtis ir „Sporto klubo“ žaidėjai. Bedantį puolimą demonstravusi Jonavos ekipa į sūduviečių krepšį įmetė vos 53 taškus.

Maža to, „Sporto klubui“ fatališkai nekrito tolimi metimai. Patikimiausių K.Naruševičiaus snaiperių Justo Vazalio ir Ričardo Verbicko šūviai dažnai net neliesdavo lanko, o visa Jonavos ekipa pataikė vos 5 tritaškius iš 30 (17 proc.)

Atsigavo

Atsigavimo ženklus pademonstravo ir kukliai sezoną pradėjusi „Mežeikių“ ekipa. Viena pergale ir trimis nesėkmėmis startavusi Aloyzo Rudžio kariauna praėjusį savaitgalį šventė dvi pergales. Penktadienį „Mažeikiai“ svečiuose 89:87 nugalėjo „Palangą“, o šeštadienį 94:91 nukovė Molėtų „Ežerūną“.

Po šio savaitgalio tris pergales ir tiek pat pralaimėjimų turintys „Mažeikiai“ pakilo iš turnyrinės lentelės galo ir įsitaisė 8-oje pozicijoje.

„Sūduva-Mantinga“ pergalę išsivežė ir iš Jonavos

23.10.2016

Marijampolės „Sūduva-Mantinga (5-1) Mezon-NKL pirmenybėse tęsia savo pergalių seriją. Suvalkiečiai šeštojo turo rungtynėse svečiuose 74:53 (14:9, 18:17, 26:15, 16:12) nugalėjo Jonavos „Sporto klubą“ (2-4).

Po penktosios pergalės iš eilės sūduviečiai dalijasi 1-2 pozicijomis su šį sezoną jau nugalėta, tačiau tiek pat pergalių turinčia Klaipėdos „Nafta-Uni-Akvaservis“ komanda.

Šiose rungtynėse NKL čempionams ir vėl negalėjo padėti du traumų išsigydyti dar nespėję krepšininkai – Dominykas Domarkas ir Antanas Udras.

Svečiai savo pergalei pamatus paklojo trečiajame kėlinyje. Iki jo pabaigos dar likus 6 minutėms, komandas dar skyrė aštuonių taškų skirtumas (40:32), tačiau marijampoliečiai netrukus surengė spurtą 10:0, po kurio Mariaus Kiltinavičiaus auklėtiniai susikrovė solidų pranašumą (50:32).

Prie to prisidėjo ir „Sporto klubo“ komandos emocijos. Pirmoje ketvirčio pusėje technine pražanga buvo nubaustas Lukas Grabauskas, o vėliau už emocijų nevaldymą nuobaudos sulaukė ir vyriausiasis treneris Kęstutis Naruševičius. Marijampoliečiai šias dovanas išpakavo ir realizavo abi baudas.

Ketvirtajame kėlinyje „Sūduvai-Mantingai“ teliko išlaikyti susikrautą persvarą. Kiltinavičiaus kariauna tai ir padarė – jonaviečiai ir toliau tragiškai atakavo iš tolimų distancijų, o Marijampolės ekipa be didesnio nerimo baigė susitikimą.

Kęstučio Naruševičiaus auklėtiniai šį kartą buvo itin blankūs atakuodami iš trijų taškų zonos. Jonavos ekipa pataikė viso labo 5 tolimus metimus iš 30.

Tiesa, Kiltinavičius neturėtų būti labai patenkintas savo auklėtinių klaidomis. Marijampoliečiai šiame susitikime prarado 23 kamuolius.

„Sūduva-Mantinga“: Deividas Sabeckis 17, Marius Valukonis (12 atk. kam.) 14, Aurimas Kieža (13 atk. kam.) ir Gintautas Matulis po 11, Ernestas Ežerskis 10.

„Sporto klubas“: Vytautas Pikalavičius 12, Tomas Milinskas 9.

Dešimtmečio pasirodymas: Gytis Masiulis surinko 42 taškus ir 15 atkovotų kamuolių

22.10.2016

Gytis Masiulis surengė įspūdingiausią pastarojo dešimtmečio pasirodymą Nacionalinėje krepšinio lygoje (Mezon-NKL) ir jo atstovaujama Kauno „Žalgiris-2“ (2-4) komanda įsirašė antrąją pergalę.

Tomo Masiulio treniruojama ekipa namie 91:82 (25:18, 26:22, 19:21, 21:21) nugalėjo vienus lygos lyderių, Raseinių „Rasus“ (4-2).

Jaunasis G.Masiulis per 38 minutes pelnė 42 taškus (7/13 dvitaškiai, 5/6 tritaškiai, 13/15 baudos), atkovojo 15 kamuolių, išprovokavo 11 pražangų, perėmė 1 kamuolį, 3 kartus suklydo ir 2 sykius prasižengė.

Jis surinko 55 naudingumo balus ir tai yra absoliutus Mezon-NKL rekordas nuo tada, kai 2008-2009 m. sezone buvo pradėti skaičiuoti efektyvumo balai.

Ankstesnis rekordas (53 naudingumo balai) priklausė Mindaugui Reminui ir buvo pasiektas 2009 metų vasario mėnesį.

G.Masiulis jau pirmoje mačo dalyje surinko 25 taškus ir atkovojo 11 kamuolių, o jo ekipa, įpusėjus dvikovai, pirmavo 51:40. Panašią persvarą kauniečiai išlaikė iki pat dvikovos pabaigos.

„Žalgiris-2“: Gytis Masiulis 42 (15 atk. kam., 11 išpr. praž.), Laurynas Birutis 11, Lukas Uleckas 10

„Rasai“: Šarūnas Vingelis 21, Šarūnas Beniušis ir Tomas Galeckas po 16, Andrius Aleksandrovas 12.

„Perlas“ išvykoje susitvarkė su „Ežerūnu“

22.10.2016

Ketvirtą pergalę Nacionalinėje krepšinio lygoje (Mezon-NKL) iškovojo Viliaus „Perlo“ (4-2) krepšininkai, šeštadienį išvykoje 85:64 (21:18, 29:15, 17:18, 18:13) pranokę Molėtų „Ežerūną“ (1-5).

Vilniečiai pergalės pamatus paklojo dar mačo pradžioje. Pirmo kėlinio pabaigoje ir antro pradžioje Arvydo Gronskio auklėtiniai spurtavo 19:3, taip įgydami solidžią persvarą (38:19), ir panašų pranašumą jie turėjo visas likusias rungtynes.

„Perlo“ krepšininkai praktiškai neklysdami atakavo iš dviejų taškų zonos – tikslą pasiekė net 25 metimai iš 29 (86 proc.).

„Ežerūnas“: Laurynas Kirlys 14, Eimanats Narušis 10.

„Perlas“: Margiris Normantas 18, Lukas Kvedaravičius ir Gytis Radzevičius po 15, Domantas Vilys 11.

„Nafta-Uni-Akvaservis“ tapo vienvaldžiais Mezon-NKL lyderiais

22.10.2016

Klaipėdos „Nafta-Uni-Akvaservis“ (5-1) iššvaistė 26 taškų persvarą, tačiau galiausiai iškovojo pergalę ir tapo vienvalde Nacionalinės krepšinio lygos (Mezon-NKL) lydere.

Ryčio Vaišvilos auklėtiniai išvykoje 82:79 (18:18, 26:14, 21:18, 17:29) palaužė Kauno KTU (2-4) krepšininkus.

Trečio kėlinio viduryje atrodė, kad klaipėdiečiai iškovos lengvą pergalę – 25-ąją rungtynių minutę jie pirmavo 63:37.

Visgi KTU krepšininkai nebuvo linkę taip lengvai sudėti ginklų, spurtavo 25:4, ir priartėjo iki 62:67. Kauniečiai čia nesustojo ir toliau mažino atsilikimą, kol galiausiai Igno Labučio tritaškis juos išvedė į priekį – 73:72.

Eriko Kubiliaus dvitaškis, prasidėjus paskutinei mačo minutei, sugrąžino Klaipėdos ekipai persvarą, o po I.Labučio klaidos Deividas Anužis pridėjo dar du taškus ir „Nafta-Uni-Akvaservis- lengviau atsikvėpė – 76:73.

Per likusį rungtynių laiką abi komandos taikliai realizavo baudas ir KTU ekipai nebepavyko pakeisti mačo baigties.

KTU: Matas Sapiega 19, Ignas Labutis 14, Arturas Pelšas 13, Matas Staniukaitis 11.

„Nafta-Uni-Akvaservis“: Benas Bagdonavičius 20 (7 atk. kam.), Viktoras Chodosovskis 16, Mindaugas Stašys 13.

Traumų nukankintas „Vytis“ krito Šilutėje

22.10.2016

Šakių „Vyčio“ (1-5) komanda grįžo į pralaimėjimų kelią Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL). Traumų praretinta ekipa 82:92 (11:29, 24:13, 20:24, 27:26) patyrė nesėkmę svečiuose prieš „Šilutę“ (4-2).

Rungtynių pradžia žymiai sėkmingiau klostėsi šeimininkams, kurie surengę galingą spurtą atitrūko 19:6. Povilo Butkevičiaus ir Gedimino Maceinos iniciatyva „Vytis“ stengėsi artėti, bet sunkiai sekėsi tą daryti, tačiau pora svarbių Pauliaus Beliavičiaus metimų leido gerokai apmažinti deficitą – 29:36. Antrojo kėlinio pabaigoje „Vytis“ atsiliko jau tik 3 taškais – 35:38.

„Šilutė“ savo persvarą atstatė nepaisant P.Beliavičiaus ir Edgaro Staniono metimų (53:40), tačiau labai skausmingi šakiškiams buvo keli varžovų tolimi šūviai – 78:61. P.Beliavičius tempė į priekį „Vytį“ (67:80), tačiau laikas seko ir „Šilutė“ pranašumo nešvaistė. Galiausiai „Vytis“ patyrė penktą nesėkmę NKL pirmenybėse.

„Vytis: Paulius Beliavičius 32, Povilas Butkevičius 19 (12 atk. kam.), Edgaras Stanionis 13, Gediminas Maceina 10.

„Šilutė“: Aurelijus Pukelis 18, Simas Raupys (12 atk. kam.) ir Darius Kibildis – po 15, Brianas Wanamakeris 12, Augustas Šuliauskas 10 (11 rez. perd.).

„Telšiai“ namie neturėjo problemų su „Delikatesu“

22.10.2016

Ketvirtą pergalę Mezon-NKL pirmenybėse įsirašė „Telšių“ (4-2) krepšininkai, kurie savo aikštėje 80:60 (20:10, 17:13, 25:15, 18:22) susitvarkė su Joniškio „Delikateso“ (3-3) komanda.

Šeimininkai dar pirmajame kėlinyje įgijo dviženklę persvarą, o abejonių rungtynių baigtis nebekėlė įpusėjus trečiajam kėliniui. Po Lauryno Kaveckio tritaškio „Telšiai“ 25-ąją rungtynių minutę pirmavo 59:32 ir ramiai išlaikė persvarą iki dvikovos pabaigos.

„Telšių“ krepšininkai puikiai atakavo iš dviejų taškų zonos (25/38, 66%) ir atliko net 24 rezultatyvius perdavimus.

„Telšiai“: Laurynas Kaveckis ir Gintautas Kybartas po 17, Ignas Razutis 11, Audrius Maneikis 10.

„Delikatesas“: Darius Griškėnas 12, Gediminas Žalalis ir Ignas Daukšys po 10.

Sūduviečiai treniruotėje prakaitą liejo su jaunaisiais kolegomis

22.10.2016

Mezon-NKL pirmenybėse įsibėgėjanti Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ kiekvienais metais ne tik siekia pergalių lygos rungtynėse, bet ir nepamiršta socialinės veiklos.

Šį kartą sūduviečių treniruotėje trenerio Žilvino Kuklieriaus vedini apsilankė jaunimo krepšinio klubo „Kadis“ jaunieji auklėtiniai, kurie bendroje treniruotėje liejo prakaitą kartu su reprezentacinės miesto vyrų krepšinio komandos krepšininkais.

Bendroje treniruotėje jaunieji krepšininkai išsiskirstė į komandas kartu su „Sūduvos-Mantingos“ žaidėjais bei varžėsi nuotaikingose estafetėse. Maža to, užsiėmimo pabaigoje vaikai galėjo stebėti sūduviečių treniruotės procesą.

Jaunuosius „Kadis“ krepšininkus treniruoja marijampoliečiams puikiai pažįstamas Žilvinas Kuklierius, kuris praeityje ne vienerius metus pats gynė „Sūduvos-Mantingos“ garbę ir praėjusį sezoną triumfavo NKL pirmenybėse.

„Sūduva-Mantinga“ jau ne pirmą kartą parodo dėmesį mūsų vaikučiams. Labai džiugina žaidėjų pozicija, kad jie mielai tai daro ir sutikusius vaikus visuomet pasisveikina. Ir mes patys kiek galime, tiek palaikome. Vaikams labai svarbu matyti, kaip krepšininkai treniruojasi ir kaip žaidžia“, – pasakojo Kuklierius.

„Aš labai džiaugiuosi šia iniciatyva, kurią parodė treneris Žilvinas Kuklierius. Tas dėmesys, kurį gauna vaikas iš profesionalo krepšininko, jam yra labai svarbus. Pats prisimenu save, kai po rungtynių laukdavau lauke ir norėjau susitikti krepšininkus. Ir kiek yra džiaugsmo, kuomet jiems pasakai žodį, o jie kažką atsako atgal. Taip vaikui lieka antspaudas“, – bendra treniruote džiaugėsi „Sūduvos-Mantingos“ treneris Marius Kiltinavičius.

Bendrą vaikų ir „Sūduvos-Mantingos“ žaidėjų treniruotę stebėjo ir gausus būrys jaunųjų krepšininkų tėvų, kurie taip pat pasidžiaugė šia iniciatyva.

Kaip vyko bendra NKL čempionų ir jaunųjų krepšininkų treniruotė? Apie visa tai – video reportaže.