„Lietuvos ryto“ dublerius papildė du pasaulio čempionato prizininkai

10.09.2016

KK „Perlas – MRU“ papildė dar du nauji veidai. Šiemet su U17 rinktine pasaulio čempionate bronzos medalius iškovoję – atakuojantis gynėjas Tadas Vaičiūnas ir lengvas kraštas Paulius Poška.

Praeitais metais, 1999 metais gimęs, Tadas Vaičiūnas atstovavo Š.Marčiulionio KA I-Electrolux komandą, kurioje per 32 minutes – pelnydavo 19,8 taško, atkovodavo 7,3 kamuolio, atlikdavo po 3,2 rezultatyvaus perdavimo ir rinkdavo 18,2 efektyvumo balo.

Paulius Poška 2015-2016 sezone atstovavo Vilniaus KM I komandai, kurioje taip pat buvo vienas lyderių ir per rungtynes pelnydavo 16,8 taško, atkovodavo po 9 kamuolius, ir vidutiniškai rinko 19,6 naudingumo balo.

Direktoriaus pavaduotojas Vytautas Buzas apie šiuos du krepšininkus sakė: Labai džiaugiamės, kad perspektyvūs Vilniaus krepšinio mokyklų auklėtiniai prisijungia prie mūsų komandos. Tai ne tik įrodymas, kad Vilniaus krepšinio piramidė veikia, bet ir skatina kitus jaunus krepšininkus siekti aukštesnių tikslų.

K.Naruševičius: „Džiaugiamės, jog pavyko išsaugoti komandos branduolį“

09.09.2016

Praėjusio sezono Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) finalo ketverto dalyvė Jonavos komanda tęsia pasiruošimą ir komplektacijos darbus 2016-2017 m. sezono kovoms.

„Džiaugiamės, jog mums pavyko išsaugoti absoliučią daugumą praėjusio sezono krepšininkų, – apie tarpsezonio sudėties būrimo darbus kalbėjo vyriausiasis jonaviečių treneris Kęstutis Naruševičius. – Žinoma, aukštaūgio Henriko Vorotnikovo netektis yra didžiulė ir tai gali atsiliepti sezono eigoje. Tiesa, komandos priekinę liniją papildė Vytautas Pikalavičius ir Arvydas Kačinas. Vytautą puikiai žinome, jis jau yra rungtyniavęs Jonavoje, o A.Kačiną pažįstu asmeniškai. Šis žaidėjas palieka nebloga įspūdį.“


Vienas praėjusio sezono lyderių H.Vorotnikovas (12,7 tšk., 5,6 atk. kam.) išvyko rungtyniauti į ketvirtąją Prancūzijos lygą. Komandą dėl šeimyninių priežasčių paliko ir Vytautas Kružikas (5,5 tšk.).   

Ilgamečių Jonavos klubo žaidėjo vietą užims komandos naujokai – 26 m. 197 cm ūgio Vytautas Pikalavičius, rungtyniavęs Jonavoje antroje 2014-2015 m. sezono dalyje. Krepšininkas praėjusį sezoną žaidė „Mažeikių“ ekipoje NKL pirmenybėse. Žaidėjas pelnydavo po 6,9 taško ir atkovodavo po 7 kamuolius.

Kartu su V.Pikalavičiumi prie ekipos aukštaūgių grandies prisijungė ir Klaipėdos LCC komandoje praėjusiame sezone rungtyniavęs 23 m. 206 cm ūgio vidurio puolėjas Arvydas Kačinas. Uostamiesčio komandoje RKL pirmenybėse žaidėjas įmesdavo 9,3 taško ir atkovodavo 7,4 kamuolio.

Po derybų NKL finalo ketverto dalyviai pratęsė sutartį ir su praėjusiame sezone sužibėjusiu snaiperiu Ričardu Verbicku, kuris buvo sulaukęs pasiūlymų ir iš kitų ekipų. Krepšininkas praėjusiame sezone varžovų krepšį drebindavo taikliais tolimais metimais ir rinkdavo po 10,2 taško.

Komandos naujokų gretas papildė ir Vilniaus „Perlo-MRU“ komandoje 2015-2016 m. sezone rungtyniavęs 19-metis 197 cm ūgio puolėjas Mykolas Dieninis. Krepšininkas praėjusiame NKL sezone rinko po 3,9 taško ir atkovodavo po 2,6 kamuolio.

„Prisijungę komandos naujokai, tikimės, padės mums žaisti mobilesnį krepšinį. Neturime snaiperių pertekliaus komandoje, todėl labai smagu, jog pavyko ir naujajame sezone išlaikyti mūsų metiką R.Verbicką. Tai be abejo, sustiprins mūsų perimetro liniją. Be to, laukiame po traumos atsigaunančių Raimundo Žuklevičiaus ir Vladislovo Razumnovo. Pastarasis krepšininkas sezono pradžią praleis mūsų dukterinėje komandoje RKL pirmenybėse, kur galės greičiau įgauti sportinę formą“, – kalbėjo K.Naruševičius.

Pokytis Jonavos komandos gretose įvyko ir trenerių štabe. Buvusį fizinio rengimo trenerį Marių Jasevičių pakeis Kauno raj. „ASU-Tornado“ (RKL) klube dirbęs Aurimas Bikuličius.

Vienas maloniausių sezono akcentų Jonavos krepšininkų, trenerių, klubo vadovybės bei, žinoma, visų sirgalių laukia šių metų pabaigoje. Būtent tuomet yra planuojamas naujosios Jonavos arenos atidarymas. Naujuose „namuose“ jonaviečiai žais visas NKL namų rungtynes.

„Džiugu net tik dėl naujosios arenos atidarymo, bet ir dėl viso miesto krepšinio bei viso sporto gerbėjų. Turėsime dar geresnes sąlygas treniruotis, žaisti krepšinį. Didesnė arena atvers galimybę didesniam Jonavos sirgalių būriui stebėti rungtynes, o mes žaisdami naujoje arenoje stengsimės demonstruoti dar geresnius rezultatus“, – tvirtino K.Naruševičius.

Vertindamas savo auklėtinių galimybes naujajame sezone, K.Naruševičius tikino, kad jo komanda sieks maksimalaus rezultato kiekvienose rungtynėse, o kalbėti apie konkrečius tikslus bus galima jau sezonui įsivažiavus.

„Niekada sezono pradžioje garsiai nesvarstome, kur žaisime sezono pabaigoje, ar ką turime būtinai pasiekti. Visada keliame aukščiausius tikslus artimiausiose rungtynėse ir norime būti konkurencingi visiems varžovams. Matome, kokią sudėtį buria kiti klubai, suprantame, jog naujajame NKL sezone laukia nemažai sunkių išbandymų. Jiems ir toliau ruošiamės“, – apie naujojo sezono tikslus kalbėjo K.Naruševičius.

Artimiausias išbandymas Jonavos ekipos laukia jau rugsėjo 14 dieną. Jonaviečiai Jonavos kūno kultūros ir sporto centre nuo 19 val. išmėgins jėgas su Marijampolės „Sūduvos-Mantingos“ klubu.

„Palanga“ pradėjo pasiruošimą artėjančiam sezonui

08.09.2016

Atsinaujinusio formato NKL čempionate dalyvausianti Palangos „BC Palanga“ pradėjo pasiruošimą 2016–2017 metų sezonui.

Šiuo metu krepšininkai treniruojasi su fizinio parengimo treneriu Arvydu Dočkumi, kuris šioje komandoje dirba jau nuo 2011 metų.

Pirmojoje treniruotėje dalyvavo aštuoni krepšininkai – Antanas Bertašius, Mindaugas Reminas, Antanas Montrimavičius, Eimantas Maksvytis, Vitalijus Kozys, Manatas Valčiukas, Aurimas Urbonas ir Matas Budrys.

Prie komandos artimiausiu metu turėtų prisijungti ir du amerikiečiai – Johnathanas Hudsonas ir Tahjus Tate’as. Pastarasis krepšininkas už Atlanto buvo pramintas „Šalčio“ pravarde (angl. Freeze).

Primename jog, 2016/2017 metų sezoną NKL lyga pasitinka pasikeitusi – tradicinį finalinio ketverto turnyrą pakeis serijos iki trijų pergalių ketvirtfinaliuose, pusfinaliuose ir mače dėl bronzos. Čempionato finale bus kovojama iki keturių pergalių.

„Perlas-MRU“ kelsis į „Lietuvos ryto“ areną

08.09.2016

Grįžę iš draugiško turnyro Kinijoje, KK „Perlas-MRU“ krepšininkai tęsia pasirengimą 2016-2017 metų sezonui.

Artimuosiuose Rytuose išbandę jėgas su Kinijos, Vokietijos ir JAV komandomis, Vilniaus „Lietuvos ryto“ dubleriai laimėjo vienas rungtynes iš šešių, tačiau, kaip teigė vyr. treneris Arvydas Gronskis, jauniesiems krepšininkams tai buvo labai gera patirtis.

Artėjantį sezoną „Perlas–MRU“ krepšininkai keliasi į naują krepšinio salę. Šiemet namų arena bus „Lietuvos ryto“ arena Ozo g. 14a. Kadangi praėjusiame sezone MRU universiteto salė namų rungtynių metu būdavo sausakimša, todėl buvo nuspręsta persikelti į didesnę ir erdvesnę.

Apie artėjantį sezoną ir pasirengimą, į kelis klausimus atsakė komandos vyriausiasis treneris Arvydas Gronskis.

– Treneri, kaip vyksta pasirengimas artėjančiam sezonui?
– Viskas tvarkoje, po truputį įeiname į vėžias. Turėjome labai gerą išvyką į Kiniją, pamatėme ko trūksta. Sužaidėme šešerias draugiškas rungtynes, kuriose žaidėme su stipriais vyrais, galbūt mums pritrūko tos vyriškos jėgos, tačiau manau, viskas vyko labai gerai.

– Šiemet komanda yra gerokai atjaunėjusi?
– Taip, šiemet esame gerokai pasikeitę, kadangi turime daug jaunų žaidėjų, palyginus su praėjusiu sezonu. Tačiau mūsų tokia užduotis – ugdyti jaunuosius krepšininkus.

– Šiemet „Perlas–MRU“ keliasi į naujus namus – „Lietuvos ryto“ areną.
– Manau, tai labai gerai, patiems žaidėjams tai bus kažkoks impulsas, leisiantis jiems tobulėti ir žaisti didelėje salėje. Tai tikrai yra didelis pliusas.

– Ar lauksite ateinančių fanų į rungtynes?
– Žinoma. Visada laukiame.

KK „Perlas – MRU“ rugsėjo 19-21 dienomis dalyvaus drugiškame turnyre Druskininkuose, o pirmosios sezono rungtynės jau spalio 7 dieną, penktadienį, įvyks „Lietuvos ryto“ arenoje.

„Sūduva-Mantinga“ dalyvavo LKF inicijuotame atvirų durų dienos renginyje

07.09.2016

Marijampolės vyrų krepšinio komanda „Sūduva-Mantinga“ antradienio rytą pradėjo kiek kitaip nei įprasta. Sūduviečiai dalyvavo pirmą kartą Lietuvos krepšinio federacijos (LKF) inicijuotame atvirų durų dienos renginyje.

Rugsėjo 6-ąją pirmą kartą Lietuvoje vyko visuotinė krepšinio atvirų durų diena, kurioje dalyvauti pakviestos visos šalies krepšinio mokyklos.

„Šio renginio tikslai – populiarinti krepšinį, sudominti vaikus krepšiniu, skatinti Lietuvos krepšinio bendruomenės tarpusavio bendradarbiavimą, regionų bei miestų tapatinimą su vietos krepšinio komanda, – sakė projekto koordinatorius Martynas Račkauskas. – Labai smagu, kad dauguma krepšinio mokyklų su entuziazmu atsiliepė į šią iniciatyvą ir parengė labai įvairias programas.“

Prie iniciatyvos prisijungė ir Marijampolės žaidimų sporto mokykla.

Kiekviena krepšinio mokykla sudarė savo programą, tačiau iš esmės mokyklose vaikams buvo leista pajusti, kas yra krepšinis, vyko įvairūs konkursai, susitikimai su treneriais ir krepšinio asmenybėmis.

Prie šios iniciatyvos prisidėjo ir žinomi Lietuvos krepšininkai ir krepšininkės Jonas Valančiūnas, Antanas Kavaliauskas, Gintarė Petronytė bei Kamilė Nacickaitė.

„Sūduvos-Mantingos“ komandą atstovavo Marius Valukonis, Aurimas Kieža, Tautvydas Kliučinykas, Gintautas Matulis ir komandos naujokas Ernestas Ežerskis.

„Ši šventė yra reikalinga kiekvienam vaikui, nes matydamas vyresnius žaidžiant jiems atsiranda motyvacija ir noras tobulėti“, – teigė Gintautas Matulis.

Solidžią sudėtį surinkę NKL čempionai savo tikslų sieks tyliai

07.09.2016

Praėjusį sezoną NKL pirmenybėse dominavusi ir sezono pabaigoje čempionų taurę virš galvų kėlusi Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ artėjantį sezoną pasitinka sau keldama ne pačius skambiausius uždavinius.

Tiesa, už lygos čempionus garsiau kalba jų vasaros darbai komplektuojant komandą. Komandos dėlionę suvalkiečiai pradėjo išsaugodami praėjusio sezono pergalių architektą Marių Kiltinavičių. Prie klube likti sutikusių kapitono Mariaus Valukonio, Gintauto Matulio, Aurimo Kiežos, Giedriaus Stankevičiaus ir Tautvydo Kliučinyko vasarą prisijungė ir būrys naujokų.


Suvalkijos sostinėje kitą sezoną žais tokie žaidėjai kaip Antanas Udras, Dominykas Domarkas, Evaldas Šaulys bei Ernestas Ežerskis. Po dvejų metų pertraukos klube ir vėl rungtyniaus buvusio komandos lyderio Donato Sabeckio brolis Deividas, o iš Kauno į gimtinę sugrįžo ir jaunasis Lukas Vabalevičius.

Vis dėlto, komandos naujokai kamšė vasarą klubą palikusių ne mažiau pajėgių krepšininkų paliktas spragas. Praėjusio sezono „Sūduvos-Mantingos“ varikliai Sabeckis ir Dovis Bičkauskis išvyko savo jėgas išbandyti LKL pirmenybėse, o Domantas Senda ir Ignas Daukšys persikėlė į Joniškio „Delikatesą“. Kitą sezoną Marijampolės sirgaliai nebeišvys ir Pauliaus Vaitiekūno, Lauryno Mikalausko, Roko Stankevičiaus bei marijampoliečio Žilvino Kuklieriaus. Kol kas neaiški ir šokliojo puolėjo Igno Labučio ateitis – marijampolietis sezoną gali pradėti kitoje komandoje.

„Sūduvos-Mantingos“ vadovas Vytautas Skučas tinklalapiui „nklyga.lt“ nebuvo linkęs pripažinti šiais metais surinktos komandos pranašumų, tačiau atviravo, kad šįkart pasirengimas sezonui vyksta sklandžiau nei pernai.

„Praėjusį sezoną viskas buvo gerai. Akivaizdu, kad laimėjus dvi taures iš tiek pat galimų metai negali būti blogi. Kalbant apie šį sezoną, sunku spręsti, ar šįmet mūsų komanda stipresnė. Jei lyginant abejų metų pasirengimo pradžias, šįmet atrodome kiek geriau. Aišku, šįmet mes nebeturėsime nei Bičkauskio, nei Sabeckio. Per metus jie padarė labai didelę pažangą. Praėjusio sezono pabaigoje jie žaidė labai gerai“, – sakė klubo vadovas.

Pastarieji du sezonai sūduviečiams buvo istoriniai. 2014-15 metų sezone tuomet dar Giedriaus Žibėno vadovaujama komanda pirmą kartą klubo istorijoje iškovojo bronzos medalius, o jau kitą sezoną suvalkiečiai atsiėmė auksinius apdovanojimus. Nepaisant šių sėkmingų metų, kalbėdamas apie dar vieną galimybę žengti ant pjedestalo, Skučas buvo atsargus.

„Pusfinalis, – tikslą pusiau juokais įvardino komandos vadovas. – Kalbant rimtai, nenoriu nieko prognozuoti. Kitą sezoną žaisime pagal pasikeitusią čempionato sistemą, nebeliks finalinio ketverto. Tai NKL pirmenybėse bus naujiena, todėl nežinome, kaip viskas klostysis“.

Artimiausiomis dienomis NKL čempionai pasitikrins jėgas su Kauno „LSU-Atleto“ krepšininkais, o vėliau Kiltinavičiaus kariauna kontroliniame mače mes iššūkį Alytaus „Dzūkijai“. Po jėgų patikrinimo su LKL klubu, marijampoliečių lauks draugiški turnyrai Jonavoje ir Druskininkuose.

„Vytį“ papildė patyręs įžaidėjas G.Maceina

06.09.2016

Šakių „Vyčio“ komanda įpusėjo komplektacijos darbus bei papildė gynėjų grandį. Pagrindiniu ekipos atakų organizatoriumi bus patyręs krepšininkas Gediminas Maceina.

Nors praėjusį sezoną įžaidėjas praleido be krepšinio, jis teigia, jog neigiamų to pasekmių tikrai nejaučia.

„Nejaučiu, kad metus būčiau praleidęs be sporto. Krepšinio supratimas niekur nedingo, fizinis pasiruošimas įpusėjo – viskas gerai“, – kalbėjo G.Maceina.

„Vyčio“ treneris Virginijus Sirvydis sako, jog iš įžaidėjo tikisi pagalbos ne tik aikštelėje, bet ir už jos ribų. Ypatingai – dalinant patarimus jaunesniems komandos draugams.

„Tikiuosi iš Gedimino gero vadovavimo komandai, organizuotumo – jis turi būti lyg antras treneris aikštėje. Galiu pasakyti, kad jis pasižymi geru driblingu, tvirtu kūnu ir aikštėje priimamais teisingais sprendimais.

Maceina bus vyriausias ekipos žaidėjas, jis turi didelę patirtį, žaidė stipriose komandoje – jo pamokos tikrai pravers jaunimui, kuriam patarimus gauti sveika ne vien iš trenerių“, – sakė Sirvydis.

32 metų 188 cm ūgio atakų organizatorius nuo karjeros pradžios – 2000 metų – yra atstovavęs nemažai daliai Lietuvos klubų: „Prienams“, Klaipėdos „Neptūnui“, Kėdainių „Nevėžiui“, „Šiauliams“, Panevėžio „Lietkabeliui“, Utenos „Juventus“, Pasvalio „Pieno žvaigždėms“, „Mažeikiams“ ir Kauno „Žalgirio“ dubleriams“.

Maceina taip pat kelerius metus praleido užsienyje, kuomet vilkėjo Rygos „Barons“ ir Dneprodzeržinsko „Dnipro Azot“ aprangas.

Lietuvos krepšinio lygos („Tete-a-Tete Casino“ LKL) pirmenybėse įžaidėjo karjeros statistika per 25 minutes siekia 8,2 taško, 3,3 atkovoto kamuolio ir 3,2 rezultatyvaus perdavimo. Sėkmingiausi sezonai Maceinai susiklostė Kėdainių bei Prienų klubuose.

Krepšininkas jau spėjo sužaisti dvejas draugiškas rungtynes su „Vyčio“ apranga: susitikime su Kauno „LSU Atletu“ jis pelnė 10 taškų, o mače su Kėdainių „Nevėžiu“ – 9 taškus.

„Vytis“ tarpsezonio metu sutartis pasirašė su treneriu Sirvydžiu, žaidėjais Roku Čepanoniu, Edvinu Jezukevičiumi ir Edgaru Stanioniu. Klube liko Ernestas Serkevičius, Marijus Užupis ir Paulius Beliavičius.

Jaunimui šansą suteiksiantys „Mažeikiai“ į aukščiausias vietas nesitaikys

06.09.2016

Vieną pajėgiausių sudėčių praėjusio sezono NKL pirmenybėse turėję, tačiau ketvirtfinalyje kritę „Mažeikiai“ naująjį sezoną pasitinka gerokai susilpnėję.

Iš praėjusių metų sudėties ekipoje liko vienintelis krepšininkas – atakuojantis gynėjas Kostas Jonuška. Prie komandos vairo ir toliau stovės Aloyzas Rudys.

Prie komandos prisijungė Mantas Šerkšnas, Tautvydas Paliukėnas, Justinas Olechnavičius ir iš JAV grįžtantis 196 cm ūgio mažeikiškis Rokas Zibertas.


Likusias vietas komandoje užims Mažeikių sporto mokyklos jaunieji krepšininkai.

Praėjusį sezoną „Mažeikiuose“ rungtyniavo ne vienas patyręs krepšininkas: Darius Pakamanis, Šarūnas Vingelis, Evaldas Šaulys, Vytautas Pikalavičius, Arvydas Gydra ir Šarūnas Beniušis.

Visgi artėjantį sezoną komanda nusprendė remtis jaunimu, o treneris Rudys atskleidė, kad toks sprendimas priimtas dėl finansinės ekipos situacijos.

„Pagal dabartinę komplektaciją nemanau, kad mes pretenduosime į aukščiausias vietas. Žiūrint į mūsų sudėtį ir finansinę padėtį, artėjantį sezoną turėtų būti žengtas žingsnis atgal. Atsitiko taip, kad sumažėjo komandos biudžetas. Pagal tai, ką turime, turėjome suformuoti komandą“, – tinklalapiui „nklyga.lt“ pasakojo strategas.

Komandos treneris neatmeta galimybės, kad sezono viduryje Mažeikių klubas prisivilios naujų žaidėjų ir prieš lemiamas kovas sustiprins sudėtį.

„Gal sudėtis nebus labai konkurencinga, bet galbūt sezono metu įvyks pakitimų. Galbūt keisis finansinė padėtis, tuomet keičiasi ir klubų sudėtys. Manau, kad sezono viduryje dar pasipildysime“, – vylėsi Rudys.

Nors Mažeikių klubo nenorėjo įvardinti jaunųjų krepšininkų pavardžių, jie pabrėžė, kad dauguma jų jau ankstesniais sezonais dalyvavo komandos treniruotėse.

Rudys mano, kad didžiausia skylė gali atsiverti po krepšiu, kadangi komanda neturi pakankamai pajėgių aukštaūgių.

„Ryškiai trūksta didelių žmonių, mažiausiai dviejų-trijų žaidėjų. Būtent į juos sezono metu atkreipsime dėmesį. Žiūrėjome ir NKL, ir LKL, ir net į RKL žaidėjus. Mums nėra lengva pasikviesti žaidėjus, kadangi aplink Mažeikius nėra didelių miestų, todėl žaidėjai negali gyventi gimtinėje ir važiuoti treniruotis į Mažeikius. Jeigu norime pasikviesti žaidėją, turime jį ir apgyvendinti“, – teigė treneris.

„Vytis“ „Nevėžiui“ pralaimėjo tik paskutinėmis mačo sekundėmis

05.09.2016

Sudėtingą pergalę kontrolinėse rungtynėse iškovojo sezonui besirengianti Kėdainių „Nevėžio“ ekipa. Kėdainiečiai namuose tik po atkaklios kovos 76:74 (21:18, 21:18, 16:23, 18:15) nukovė NKL čempionatui besirengiantį Šakių „Vytį“.

Antrojo pagal pajėgumą šalies diviziono ekipa turėjo realią progą parklupdyti šeimininkus. Iki susitikimo pabaigos likus 7,1 sek., Jermaine'as Love'as sumetė dvi baudas ir išvedė „Nevėžį“ į priekį (76:74).

Virginijaus Sirvydžio kariauna dar turėjo užtektinai laiko atsakymui, tačiau rezultatyvios atakos sukurti svečiai nesugebėjo ir „Nevėžis“ iškovojo sunkią pergalę.

„Nevėžis“: Jermaine'as Love'as 17, Paulius Petrilevičius 16, Ivanas Smiljaničius 14, Ignas Vaitkus 10.

„Vytis“: Paulius Beliavičius 27, Rokas Čepanonis 12, Gediminas Maceina 9, Edvinas Jezukevičius 8, Povilas Butkevičius 7.

Atsinaujinusio „Delikateso“ treneris: „Turime ambicijų būti tarp stipriausių ekipų“

05.09.2016

Aštuntfinalyje praėjusį sezoną kovą NKL pirmenybėse baigusi Joniškio „Delikateso“ komanda naująjį sezoną pasitinka pakeitusi daugiau nei pusę komandos.

Ekipoje po praėjusio sezono liko vienas rezultatyviausių lygos krepšininkų Darius Griškėnas, įžaidėjas Mantas Kadzevičius bei gynėjai Žilvinas Petraitis ir Mantas Margis.

„Delikatesą“ papildė šeši krepšininkai: iš NKL čempionės Marijampolės „Sūduvos-Mantingos“ atvykstantys Domantas Senda ir Ignas Daukšys, taip pat Domantas Šimaitis, Nerijus Barauskas, Gediminas Žalalis ir Irmantas Kryžius.


„Komplektacija baigta, su šiais žaidėjais pradėsime sezoną. Komplektaciją vertinu atsargiai, nes dar nežinome kitų komandų sudėčių. Pagal turimas galimybes susikomplektavome maksimaliai gerai, tad esame patenkinti. O kokie būsime pajėgūs dar anksti kalbėti“, – tinklalapiui „nklyga.lt“ sakė komandos treneris Robertas Stankevičius.

Joniškio komanda pasiruošimą sezonui pradėjo rugpjūčio 29-ąją dieną ir džiaugiasi, kad viskas vyksta be trukdžių. „Aktyviai ruošiamės sezonui. Nuotaikos geros, esame optimistiškai nusiteikę, viskas vyksta pagal planą“, – džiaugėsi Stankevičius.

Treneris atsargiai kalba apie artėjančio sezono tikslus, kadangi dar ne visos komandos suformavo savo sudėtis. Visgi jis pripažino, kad tikslai visada turi būti maksimalūs.

„Visada į savo lūkesčius žiūrime optimistiškai. Konkrečių dar neturime, norime pažiūrėti į kitų komandų komplektacijas. Apie tikslus bus galima kalbėti po pirmojo rato. Ambicijų ir noro yra būti tarp stipriausių komandų, bet pažiūrėsime, kaip mums seksis. Norai visada yra didžiausi, tačiau vėliau žiūrime į situaciją“, – pažymėjo strategas.

Kitą sezoną NKL neliks finalinio ketverto, o jį pakeis serijos dėl pirmos ir trečios vietos. Vertindamas pokyčius, treneris pabrėžė, kad tai – teisingas sprendimas.

„Manau, kad toks sprendimas yra geras stipresnėms ir turtingesnėms komandoms, o silpnosioms ekipoms nėra į naudą, kadangi finaliniame ketverte yra vienos rungtynės ir galima nustebinti. Sportiniu principu serija yra teisinga. Sprendimas geras, įdomus, žiūrėsime, ar jis pasiteisins“, – teigė Stankevičius.

 
 
Dizainas: O.K.      Programavimas: Genius Sports