A.Kieža lieka Marijampolėje, į komandą grįžta D.Sabeckis

23.08.2016

NKL čempionai toliau rikiuoja savo gretas. Su komanda kontraktą pratęsė marijampolietis krašto puolėjas Aurimas Kieža. Trečiąjį sezoną iš eilės Suvalkijos sostinėje žaisiantis krepšininkas pernai vidutiniškai rinko 15,5 taško, atkovodavo 7,6 kamuolio ir 18,6 naudingumo balo per rungtynes. NKL finale Aurimas įmetė 19 taškų ir surinko 24 naudingumo balus.

– Kas lėmė tavo sprendimą likti Marijampolėje?
– Klubas pasiūlė geras sąlygas tiek man, tiek mano šeimai. Karjera artėja link pabaigos ir norisi pastovumo, stabilumo. Kita svarbi priežastis yra tai, jog komandoje liko nuostabus vyriausiasis treneris Marius Kiltinavičius. Tuo pačiu noriu padėkoti komandos vadovams už pasitikėjimą manimi, už suteiktą šansą reabilituotis po sunkios operacijos ir galimybę įrodyti, kad galiu toliau žaisti.


– Praėjusiame sezone „Sūduva-Mantinga“ laimėjo NKL čempionatą. Kaip manai, kokios buvo šios laimėjimo priežastys?

– Į šį laimėjimą įėjo keli svarbūs faktoriai: konkurencinga komandos sudėtis, profesionalus trenerių kolektyvas, stabili finansinė padėtis ir, žinoma, tai, jog buvome sveiki svarbiausiose rungtynėse.

– Žvelgiant į statistiką, praėjęs sezonas tau asmeniškai buvo sėkmingesnis nei 2014-2015 metų. Kokios to priežastys?
– Galima išskirti kelias priežastis, tačiau svarbiausia tai, jog užpernai prie komandos prisijungiau viduryje sezono be normalaus fizinio pasiruošimo ir po labai sėkmingos pradžios patekau į duobę.

– Ko tikiesi iš artėjančio sezono Marijampolėje?
– Tikslas yra vienintelis – bandysime apginti titulą.

– Ko norėtum palinkėti įsikūrusiam komandos fanų klubui „Sūduviečiai“?
– Išlikite tokie patys kaip buvote praeitą sezoną – Jūs buvote nuostabūs. Ačiū Jums!

Prie komandos prisijungė iš Vokietijos grįžęs gynėjas Deividas Sabeckis. Jis jau atstovavo „Sūduvai-Mantingai“ 2013-2014 metų sezone. Jo statistiniai rodikliai tą sezone žaidžiant Marijampolėje – vidutiniškai 7,4 taško. ir 4,8 naudingumo balo per rungtynes. Klubas su krepšininku pasirašė trumpalaikę sutartį su galimybe ją pratęsti iki sezono pabaigos.

– Kodėl nusprendei prisijungti prie „Sūduvos-Mantingos“?
– Norėjau šiemet likti Lietuvoje ir žaisti naciolinėje krepšinio lygoje, o kai atsiranda galimybė žaisti tokioje komandoje, kurios treneris Marius Kiltinavičius, o likę žaidejai iš praėjusių metų Gintautas Matulis, Aurimas Kieža ir Marius Valukonis, tu tiesiog negali atsisakyti tokios progos.

– Kaip sekėsi žaisti užsienyje?
– Žaidžiau Vokietijoje, „ART Giants Dusseldorf“ komandoje, su komanda likome lentelės viduryje, kovoje dėl aukštesnių vietų koją pakišo žaidėjų traumos, bet esu patenkintas sezonu, gavau daug žaidybinio laiko ir patirties. Ir juk visada smagu pakeisti aplinką ir pamatyti kitas šalis, kultūrą.

– Esi rungtyniavęs Marijampolėje 2013-2014 m. sezone. Kaip pasikeitė tavo žaidimas per šiuos kelis sezonus?
– Na visų pirma, tai manau, kad pagerėjo (juokiasi). Aš visada stengiuosi tobulėti ir judėti pirmyn, manau labiausiai patobulėjo gynyba ir individualūs įgūdžiai, taip pat įgavau naujos patirties ir žinių. Naujas sezonas viską parodys.

– Kokius tikslus ateinančiam sezonui išsikėlei sau?
– Šiais metais noriu kuo labiau patobulėti kaip krepšininkas ir kaip žmogus, ir, žinoma, padėti likusiems vyrukams apginti čempionų titulą. Turiu daug ka įrodyti sau ir kitiems, noriu būti maksimaliai naudingas komandai. Labai pasiilgau krepšinio ir pergalių.

„Delikatesas“ išsaugojo tris žaidėjus ir pasikvietė „Telšių“ centrą

22.08.2016

Joniškio „Delikatesas“ rikiuoja gretas artėjančiam sezonui. Komanda pratęsė sutartis su Dariumi Griškėnu, Žilvinu Petraičiu bei Mantu Margiu.

Praėjusį sezoną devintąją vietą NKL čempionato reguliariajame sezone užėmusi Joniškio ekipa taip pat pasirašė sutartį su „Telšių“ marškinėlius iki šiol vilkėjusiu Nerijumi Barausku.

Griškėnas praėjusį sezoną buvo tikras „Delikateso“ lyderis bei NKL pirmenybėse per mačą vidutiniškai rinkdavo po 19 taškų, atkovodavo po 6,4 kamuolio ir atlikdavo po 2,6 rezultatyvaus perdavimo.

Ilgametis „Delikateso“ gynėjas Petraitis praėjusį sezoną per rungtynes vidutiniškai pelnydavo po 9,7 taško, atkovodavo po 3,9 atšokusio kamuolio bei atlikdavo po 1,7 rezultatyvaus perdavimo.

Dvidešimtmetis Margis praėjusį sezoną per susitikimą vidutiniškai įmesdavo po 5,3 taško, sugriebdavo po 1,9 atšokusio kamuolio bei atlikdavo po 1,4 rezultatyvaus perdavimo.

Telšietis Barauskas NKL pirmenybėse per rungtynes vidutiniškai pelnydavo po 7,4 taško bei atkovodavo po 3,3 atšokusio kamuolio.

„Vyčio“ aukštaūgių grandį papildė E.Jezukevičius

20.08.2016

Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) sezonui besiruošiančioje Šakių „Vyčio“ komandoje – dar vienas naujokas.

Klubas pasirašė sutartį su 26 metų 207 cm ūgio vidurio puolėju Edvinu Jezukevičiumi.

Kadangi praėjusį sezoną „Vyčio“ komanda prieš varžovus jautė spragas priekinėje linijoje, šiemet tam skiriamas didesnis dėmesys. E.Jezukevičius išsiskiria universaliu žaidimu: gali rungtyniauti tiek vidurio, tiek sunkiojo krašto puolėjo pozicijoje, atakuoti gali tiek iš toli, tiek žaidžiant nugara į krepšį. 


„Šią komandą pasirinkau todėl, kad gerai pažįstu trenerį Virginijų Sirvydį, girdėjau puikius atsiliepimus apie klubą, taip pat mane tenkino užsibrėžti tikslai ir vizija. Iš artėjančio sezono tikiuosi maksimalaus rezultato, nes žaisiu klube, siekiančiame aukščiausių tikslų“, – sakė aukštaūgis.

„Edvinas turi daug patirties, galės žaisti keliose pozicijose ir taip išnaudoti savo universalumą. Manyčiau, kad jis bus vienas geriausių aukštaūgių NKL pirmenybėse“, – vylėsi „Vyčio“ treneris V.Sirvydis. 

Aukštaūgis turi patirties tiek NKL pirmenybėse, tiek Lietuvos krepšinio lygoje („Tete-a-Tete Casino“ LKL). Pastarąja jo karjeros stotele buvo Alytaus „Dzūkija“.

LKL pirmenybėse E.Jezukevičius per 14 minučių pelnydavo po 4,2 taško, atkovodavo po 3,1 kamuolio ir rinko po 5,2 naudingumo balo.

Anksčiau E.Jezukevičius yra žaidęs Vilniaus „Akademijoje“, „Sakaluose“ ir „Perle-MRU“, Panevėžio „Lietkabelyje“ bei „Trakuose“.

„Vytis“ tarpsezonio metu sutartis pasirašė su treneriu V.Sirvydžiu, žaidėjais Roku Čepanoniu ir Edgaru Stanioniu. Klube liko Ernestas Serkevičius, Marijus Užupis ir Paulius Beliavičius.

„Sūduva-Mantinga“ išsaugojo T.Kliučinyką

18.08.2016

Artėjančiam sezonui savo gretas rikiuojanti „Sūduva-Mantinga“ išsaugojo marijampolietį gynėją Tautvydą Kliučinyką. Jis gimtojo miesto komandos marškinėlius vilkės jau penktus metus iš eilės. Praėjusį sezoną jis su komanda tapo NKL čempionu – vidutiniškai prie klubo pergalių prisidėjo pelnydamas 7,4 taško, atlikdamas 1,5 rezultatyvaus perdavimo bei perimdamas 1,1 kamuolį. 

- Kas lėmė tavo sprendimą likti Marijampolėje?
– Pagrindinė priežastis – nepakitęs trenerių štabas. Taip pat labai svarbu tai, jog „Sūduva-Mantinga“ yra mano miesto komanda, sau kelianti aukščiausius tikslus.

- Praėjusiame sezone „Sūduva-Mantinga“ laimėjo NKL čempionatą. Kaip manai, kokios buvo šios laimėjimo priežastys?
– Svarbiausia priežastis – buvome kaip vienas kumštis nuo pirmosios fizinio rengimo treniruotės lauke iki finalinio švilpuko pabaigoje ne tik aikštelėje, bet ir už jos ribų.

- Žvelgiant į statistiką, praėję du sezonai tau asmeniškai buvo labai panašus. Kuriuos žaidimo aspektus tikiesi pagerinti šiais metais?
– Nesu tas žaidėjas, kuris „vaikosi statistikos“. Atakuoti krepšį mėgstu, tačiau tą mėgsta daugelis (šypsosi – red. pastaba). Ir nors statistiškai mano rodikliai keitėsi nežymiai – vis dėlto per pastarąjį sezoną jaučiuosi stipriai patobulėjęs ir kaip žaidėjas, ir kaip asmenybė. Ir pagaliau tapau čempionu! Per ateinantį sezoną stengsiuosi gerinti visus savo žaidimo elementus, taip pat viliuosi, jog A. Pranckevičius padės dar labiau sustiprėti fiziškai. 

- Ko tikiesi iš artėjančio sezono Marijampolėje?
– Aš pats sau keliu aukščiausius tikslus – labai norėčiau su komandos draugais apginti čempionų vardą.

- Ko norėtum palinkėti įsikūrusiam komandos fanų klubui „Sūduviečiai“?
– 
Norėčiau palinkėti stipraus balso viso sezono metu, kad mūsų mažytė salė būtų dar triukšmingesnė - mes atsidėkosime pergalėmis.

*** 

Prie komandos prisijungė dar vienas marijampolietis – aštuoniolikmetis Lukas Vabalevičius (ūgis 200 cm). Pernai jis atstovavo Kauno „A. Sabonio KC“ komandai (RKL „A“ diviziono ir MKL čempionatai). RKL pirmenybėse Lukas įmesdavo 6,3 taško bei atkovodavo po 7 kamuolius. Klubas su juo pasirašė ilgalaikį kontraktą. Žaidėjas turės dvigubą licenciją – rungtyniaus ir RKL pirmenybėse už „Sūduva-Mantingą – 2“.

- Kas lėmė tavo sprendimą prisijungti prie „Sūduvos-Mantingos“?
– Marijampolė - mano gimtasis miestas. Džiugu, kad galėsiu žaisti šioje komandoje. Klubas yra vienas stipriausių lygoje, tad man tai bus puiki galimybė tobulėti.

- Praėjusiame sezone rungtyniavai RKL“A“ divizione pirmenybėse ir MKL čempionate „A. Sabonio KC“ komandoje. Kaip sekėsi? 
– Rungtyniavimas RKL pirmenybėse labai naudingas - ten yra daug patyrusių, LKL patirties turinčių žaidėjų. Po kovų RKL buvo daug lengviau žaisti prieš bendraamžius MKL čempionate. Labai norėčiau padėkoti A. Sabonio KC treneriui Daliui Lubiui. Jo dėka pradėjau suprasti krepšinį bei pakeičiau mąstymą gyvenime.

- Ko tikiesi iš artėjančio sezono Marijampolėje?
– Su komanda tikiuosi bent jau nužygiuoti iki Final4 etapo, o asmeniškai norėčiau persiorientuoti iš vidurio puolėjo pozicijos į sunkaus krašto.

Marijus Užupis lieka „Vyčio“ ekipoje

17.08.2016

Šakių „Vyčio“ komanda tęsia komplektacijos darbus bei išsaugojo klubo senbuvį puolėją Marijų Užupį.

„Turėjau pasiūlymų iš kitų NKL ekipų, tačiau nusprendžiau likti, nes čia pasiūlytos sąlygos buvo geriausios, komandos kolektyvas – puikiai pažįstamas.

Kelerius metus mums vis nepavykdavo pasiekti finalinio ketverto, bet manau, jog šį sezoną tokią tendenciją pagaliau nutrauksime“, – žadėjo iš Šakių rajono kilęs puolėjas.


23 metų 197 cm ūgio krepšininkui tai bus jau penktasis sezonas iš eilės Šakių ekipoje.

„Vyčio“ treneris Virginijus Sirvydis džiaugiasi, kad auklėtinių gretose turės kovingą žaidėją, ir žada jį dažniau naudoti dviejose pozicijose.

„Bandysime perlaužti Marijų, kad jis daugiau žaistų ne tik sunkiojo, bet ir lengvojo krašto puolėjo pozicijoje. Manau, kad Užupis turi visas savybes, kad tai padarytų“, – kalbėjo V.Sirvydis.

Svarbia „Vyčio“ dalimi buvęs M.Užupis praėjusį sezoną per 30 minučių rinko po 11,2 taško, atkovodavo po 4,4 kamuolio ir atlikdavo po 1,1 rezultatyvaus perdavimo.

Sėkmingiausią karjeros mačą puolėjas pernai sužaidė prieš „Šilutę“, kuomet surinko 27 taškus, atkovojo 8 kamuolius bei sąskaitoje turėjo 33 naudingumo balus.

Anksčiau (2011–2012 m.) M.Užupis taip pat yra atstovavęs Marijampolės „Sūduvai-Mantingai“.

„Vytis“ tarpsezonio metu sutartis pasirašė su treneriu V.Sirvydžiu, žaidėjais Roku Čepanoniu ir Edgaru Stanioniu. Klube liko Ernestas Serkevičius ir Paulius Beliavičius. 

B.Bagdonavičius rungtyniaus Vokietijoje

11.08.2016

Didžiąją karjeros dalį NKL pirmenybėse rungtyniavęs Benas Bagdonavičius keliasi į Vokietiją. Panevėžietis rungtyniaus ketvirtoje pagal pajėgumą šalies lygoje ir gins Kukshaveno „Rot-Weiss“ komandos garbę.

Po sunkios kojos traumos tik įpusėjus praėjusiam sezonui prie gimtojo Panevėžio „Lietkabelio“ dublerių prisijungęs puolėjas adaptuojantis laiko negaišo ir greitai tapo komandos lyderiu.

Vidutiniškai NKL pirmenybėse jis rinko po 14,5 taško, atkovojo po 6,4 kamuolio ir atliko po 1,3 rezultatyvaus perdavimo.

Be kelių NKL klubų, kartą jis yra vilkėjęs ir LKL komandos marškinėlius, kai 2008-2009 metais rungtyniavo tuometiniame Panevėžio „Techase

„Vytį“ stiprina E.Stanionis

10.08.2016

Šakių „Vyčio“ komanda toliau aktyviai buria sudėtį artėjančiam Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) sezonui. Konkurencingas pajėgas klubas stiprina gynėju Edgaru Stanioniu.

28 metų 193 cm ūgio krepšininkas į Šakius atvyksta iš Utenos „Juventus“ klubo, kuriame praleido tris pastaruosius sezonus.

„Pasirinkau „Vyčio“ komandą dėl to, kad man patiko jos vizija, kolektyvas ir geri tikslai. Taip pat čia turėsiu geras sąlygas pajusti žaidimą po beveik metų poilsio, – sakė kryžminių kelio raiščių traumą išgyvenęs krepšininkas. – Turėjau pasiūlymų ir iš LKL klubų, bet pasirinkau „Vytį“ ir manau, jog šis sprendimas yra teisingiausias“.


„Juventus“ klube E.Stanionį 2013–2014 m. yra treniravęs ir naujasis „Vyčio“ strategas Virginijus Sirvydis. Treneris pažymėjo, kokių dalykų kito sezono metu tikisi iš gynėjo.

„Edgaras yra kovingas vyrukas, tikiuosi, kad trauma jo nesustabdė. Jis pats man sakė, jog jaučiasi puikiai ir traumos pasekmių neliko. Labai džiaugiuosi, kad Stanionis prisijungė prie mūsų, iš jo labiausiai tikiuosi taiklių metimų, prasiveržimų, protu ir turima patirtimi pagrįstų sprendimų aikštėje“, – kalbėjo strategas.

Praėjusį sezoną LKL pirmenybėse E.Stanionis sužaidė vos penkerias rungtynes, kuriose per 6 minutes rinko po 1,2 taško bei atkovodavo po 0,4 kamuolio. Prieš užklupusią traumą jo statistika buvo siekusi 8,2 taško ir 2,9 atkovoto kamuolio per 22 minutes.

Anksčiau gynėjas taip pat yra atstovavęs Panevėžio „Lietkabelio“, „Šiaulių“ ir Kauno „Erelitos-KTU“ ekipoms.

Šakių klubas jam taip pat nėra svetimas – jame E.Stanionis žaidė 2012–2013 metų sezone bei rinko įspūdingus statistinius rodiklius: per 35 minutes pelnydavo po 23,6 taško, sugriebdavo po 6,6 kamuolio bei atlikdavo po 3,1 rezultatyvaus perdavimo.

„Labiausiai tikiuosi, kad šį sezoną su „Vyčiu“ pagerinsime praėjusio sezono rezultatus. Asmeninė statistika manęs nedomina. Aišku, nebent to reikės ekipos labui – tada padėsiu tiek, kiek galėsiu“, – šyptelėjo E.Stanionis.

„Vyčio“ komandą tarpsezonio metu papildė treneris V.Sirvydis, pajėgus aukštaūgis Rokas Čepanonis, o taip pat ekipoje liko kapitonas Paulius Beliavičius. 

„Vyčio“ komandoje rungtyniaus Rokas Čepanonis

08.08.2016

Šakių „Vyčio“ komanda tęsia komplektacijos darbus artėjančiam Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) sezonui. Klubas įsigijo solidų priekinės linijos pastiprinimą – aukštaūgį Roką Čepanonį.

Vidurio puolėjas atvyksta į Šakius iš Joniškio „Delikateso“ klubo. „Vytis“ labai norėjo įsigyti Čepanonį dar praėjusio sezono metu, tačiau „Delikatesas“ nesutiko parduoti vieno iš savo lyderių.

„Esu kovingas, nesavanaudis komandos žmogus, todėl mano tikslas bus tai demonstruoti kiekvienose rungtynėse. Pasirinkau „Vytį“, nes klubas praėjusį sezoną atrodė tikrai neblogai ir pritrūko labai nedaug iki finalinio ketverto. Šiemet tikiuosi, kad jį pasieksime ir įkasime čempionams“, – apie ambicijas kitam sezonui kalbėjo 27 metų 207 cm ūgio vidurio puolėjas.

„Tikimės iš Roko daug jėgos baudos aikštelėje, agresyvumo tiek puolime, tiek gynyboje. Žinau, kad jis turi didelių galimybių, ir bandysime jas išnaudoti. Laikyčiau jį vienu geriausių NKL „centrų“, – apie naują auklėtinį sakė „Vyčio“ strategas Virginijus Sirvydis.

Praėjusį sezoną Čepanonis buvo svarbus „Delikateso“ žaidėjas ir NKL pirmenybėse per 26 minutes įmesdavo po 12,7 taško (57 proc. dvit., 29 proc. trit., 64 proc. baud.), atkovodavo po 6,7 kamuolio, atlikdavo po 1,5 rezultatyvaus perdavimo ir rinkdavo po 13,8 naudingumo balo.

Krepšininko kelią aukštaūgis pradėjo Arvydo Sabonio krepšinio mokykloje ir kartu su Kauno „Žalgirio-Sabonio mokyklos“ ekipa 2008 metais debiutavo NKL. Vėliau jis taip pat vilkėjo to paties miesto „Erelitos-KTU“, Jonavos „Triobet“ ir Marijampolės „Sūduvos-Mantingos“ aprangą.

Čepanonis yra išbandęs save ir Lietuvos krepšinio lygoje (LKL), kurioje epizodiškai rungtyniavo 2009–2010 metais. „Centras“ atstovavo Panevėžio „Techaso“ ir Kauno „Aisčių“ ekipoms.

Priminsime, kad tarpsezonio metu „Vytis“ pasipildė treneriu Virginijumi Sirvydžiu ir išsaugojo kapitoną Paulių Beliavičių.

Komplektacijos darbus „Vyčio“ komanda pradėjo išsaugodama kapitoną P.Beliavičių

05.08.2016

Lietuvos krepšinio fanų komanda „Vytis“ pradėjo rikiuoti pajėgas artėjančiam Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) sezonui. Pirmuoju žaidėju, su kuriuo buvo pratęsta sutartis, tapo kapitonas Paulius Beliavičius.

28 metų 194 cm ūgio gynėjas praėjusį sezoną buvo ne tik žmogumi, galėjusiu pataikyti svarbius metimus, bet ir tikru „Vyčio“ komandos emociniu vedliu.

Galima sakyti, kad Šakių klube kaunietis jau tapo senbuviu – atstovaus jam ketvirtą sezoną. Pagrindinis P.Beliavičiaus tikslas – nutraukti prakeiksmą, pagaliau patekti į finalinį ketvertą ir ten pasipuošti aukščiausios prabos medaliais.

„Jei nesinori aukščiausių rezultatų, net neverta pradėti jų siekti“, – tvirtina patyręs krepšininkas.  O tikslų siekiui P.Beliavičius ir visa „Vyčio“ komanda turės užtektinai motyvacijos.

P.Beliavičius prisimena karčią praėjusio sezono patirtį, kuomet „Vytis“ po vienos dramatiškiausių ketvirtfinalio serijų NKL istorijoje 2:3 klupo prieš Jonavos „Petrochemą“. Gynėjas žada, kad ši patirtis padės tiek jam, tiek visam „Vyčiui“ grįžti nusiteikus dar kovingiau.

„Su kiekviena tokia nesėkme vidinis pyktis kyla ir norisi įrodyti, jog žaidžiame ne šiaip sau. Tokie scenarijai tik grūdina ir paverčia ekipą didesne jėga. Galiu pažadėti, kad kitą sezoną „Vytis“ grįš labiau motyvuotas, sustiprėjęs ir su pačiais aukščiausiais tikslais“, – sako P.Beliavičius.

Po praėjusio sezono „Vytis“ tapo ta komanda, kurios pristatinėti nereikia. Ekipos rungtynės buvo vienos labiausiai lankomų NKL pirmenybėse, o transliacijos buvo stebimos aktyviau nei daugelio LKL komandų.

Pasak P.Beliavičiaus, tai skatina nenuleisti kartelės ir ją kelti vis aukščiau.

„Žinome, kad kuo žinomesnė ir geresnė komanda esame, tuo labiau mums visi nori įkąsti. Tai – natūralu. Tačiau ir mes patys dėl to turime papildomos motyvacijos išlaikyti savo statusą“, – tvirtina „Vyčio“ kapitonas.

Praėjusį sezoną ilgiausiai komandoje žaidęs P.Beliavičius per 33 minutes pelnydavo po 12 taškų, atkovodavo po 3,9 kamuolio, atlikdavo po 3,3 rezultatyvaus perdavimo bei rinkdavo po 11,8 naudingumo balo.

Primename, kad tarpsezonio metu „Vytis“ pasirašė sutartį su treneriu Virginijumi Sirvydžiu, kuris pakeitė klubą palikusį Nerijų Zabarauską.  

Ilgametis „Petrochemos-Dexteros“ centras H.Vorotnikovas palieka komandą

05.08.2016

Iki šiol visą karjerą Lietuvos klubuose žaidęs 26-erių metų 203 cm ūgio vidurio puolėjas Henrikas Vorotnikovas pradeda legionieriaus karjerą.

Pastaruosius šešerius metus Jonavos „Petrochemos-Dexteros“ ekipoje žaidęs krepšininkas sudarė kontraktą su ketvirtoje Prancūzijos lygoje rungtyniaujančia Bordo JSA komanda.

Vienas galingiausių NKL centrų praėjusį sezoną vidutiniškai per 25 minutes pelnydavo po 12,7 taško, atkovodavo po 5,6 kamuolio ir rinkdavo po 13,1 naudingumo balo.


Aukštaūgio vedama komanda NKL ketvirtfinalio lemiamose rungtynėse parklupdė Šakių „Vytį“ ir pateko į finalinį ketvertą, tačiau sezono finiše pralaimėjo abejas rungtynes ir liko be medalių.

Krepšininkas 2009-2010 metais LKL pirmenybėse gynė Kėdainių „Nevėžio“ garbę, o nuo 2010-2011 metų sezono žaidė Jonavoje.

 
 
Dizainas: O.K.      Programavimas: Genius Sports