Galingas pirmasis kėlinys leido „Perlui-MRU“ lengvai įveikti „Šilutę“

15.01.2016

Užtikrintą pergalę Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL) iškovojo Vilniaus „Perlo-MRU“ (15-10) komanda, kuri namuose 85:54 (28:12, 18:18, 14:12, 25:12) nugalėjo „Šilutės“ (11-14) krepšininkus.

Vilniečiai galingai pradėjo mačą ir pelnė 7 taškus be atsako (7:0). „Šilutę“ į priekį patempė Deividas Kumelis, kuris pataikė šešis baudų metimus ir sumažino deficitą iki 9:14. Tuomet „Perlas-MRU“ spurtavo 14:3 ir įgijo 16 taškų persvarą (28:12).

Antrajame kėlinyje sostinės klubas ir toliau pirmavo dviženkliu skirtumu, o trečiojo ketvirčio pradžioje po Mykolo Dieninio ir Margirio Normanto metimų įgijo 21 taško persvarą (51:30).

„Šilutė“ surengė spurtą 9:0 ir deficitą sumažino beveik perpus (39:51), tačiau tai buvo viskas, ką sugebėjo padaryti Petro Joniko auklėtiniai. „Perlas-MRU“ nuolat didino persvarą, o rekordinis 31 taško skirtumas buvo pasiektas pačioje mačo pabaigoje (85:54).

„Perlas-MRU“: Tomas Galeckas 18 (8/8 baudos), Arnas Beručka 13, Lukas Kvedaravičius 12 (4/6 trit.), Domantas Pipiras 11.

„Šilutė“: Deividas Kumelis 16 (8/8 baudos), Ulyssesas Thomasas 13 (6/7 baudos), Tomas Lekūnas 11.

Trys RKL žaidėjai papildė NKL komandas

14.01.2016

Prie trijų Nacionalinės krepšinio lygos komandų prisijungė iš Regionų krepšinio lygos atvykstantys krepšininkai.

Rezultatyviausias RKL žaidėjas Martynas Airošius persikėlė į „Telšių“ (12-13) komandą. 22-ejų metų 190 cm ūgio krepšininkas rungtyniavo „Kretinga“ gretose ir trečioje pagal pajėgumą Lietuvos lygoje vidutiniškai pelnydavo po 20,6 taško, atkovodavo po 6,4 kamuolio ir atlikdavo po 3,6 rezultatyvaus perdavimo.

Tuo metu Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ (20-4) į savo gretas pasikvietė to paties miesto „Sūduva-Mantinga-2“ komandoje žaidusį Žilviną Kuklierių. 30-metis 180 cm ūgio įžaidėjas RKL pirmenybėse vidutiniškai pelnydavo po 17,7 taško, atkovodavo po 5,3 kamuolio ir atlikdavo po 6,3 rezultatyvaus perdavimo.

NKL turnyrinės lentelės apačioje esanti Molėtų „Ežerūno-Kario“ (6-18) ekipa pasikvietė Tomą Zdanavičių. Krepšininkas iki šiol gynė Vilniaus „Citus“ garbę.

19 metų 204 cm ūgio krepšininkas RKL vidutiniškai pelnydavo po 9 taškus ir sugriebdavo po 5,5 kamuolio.

E.Šaulys: „Turiu tikslą vieną dieną grįžti į LKL“

14.01.2016

Vienas iš keturių jauniausių „Mažeikių“ krepšininkų Evaldas Šaulys po truputį pradeda pratintis prie Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) favoritų komandos lyderio vaidmens. Tik praėjusį sezoną Aloyzo Rudžio kariaunos gretas papildęs puolėjas statistiškai savo geriausio sezono nežaidžia, tačiau apie save jau leido sužinoti ne tik NKL komandoms.

Praėjusią savaitę E.Šaulys per dvejas rungtynes vidutiniškai pelnė po 24 taškus, atkovojo po 3,4 atkovoto kamuolio, atliko po 2 rezultatyvius perdavimus ir rinko po 30,5 naudingumo balo. Maža to, šeštadienio mače su Vilniaus „Perlu-MRU“ komanda jis pelnė 33 taškus ir surinko 43 naudingumo balus, taip pagerindamas abu asmeninius karjeros rekordus.

Tinklalapiui nklyga.lt naudingiausiu praėjusios savaitės lygos krepšininku tapęs E.Šaulys kuklinosi, jog tokie pasirodymai yra malonūs, tačiau tuo pačiu pridūrė, kad jo atstovaujama komanda yra lygiavertė.

„Aš tiesiog darau tai, ką moku geriausiai ir tiek. Vienose rungtynėse tai pavyksta geriau, o kitose – ne. Mūsų stiprybė ir yra ta, kad mes kiekvienose rungtynėse galime atrasti vis kitus žmones, galinčius vesti komandą į priekį“, – sakė jis.

Praėjusio sezono viduryje E.Šaulys vis dar rungtyniavo Šilutėje, kurioje demonstravo sėkmingiausius statistinius rodiklius per savo karjerą. Tačiau sulaukęs tuomet LKL pirmenybėse rungtyniavusios „Mažeikių“ ekipos skambučio, klaipėdietis nė kiek nesudvejojo. Kaip paaiškėjo vėliau, naujoji E.Šaulio ekipa buvo priversta palikti stipriausią šalies krepšinio lygą, tačiau žaidėjas turi svajonę artimiausiu metu ten sugrįžti.

„Žaidimą LKL vertinu kaip labai naudingą patirtį. Nors ten ir žaidžiau labai trumpai, tačiau mano tikslas yra vieną dieną ten sugrįžti. Dirbu tik su ta mintimi, o kaip bus vėliau – pamatysime ateityje“, – apie savo siekius kalbėjo žemaitis.

Aukštai pakeltas „Mažeikių“ vyriausiojo trenerio Aloyzo Rudžio tonas puolėjui taip pat neturėtų būti naujiena. Į dabartinę savo komandą E.Šaulys atvyko perėjęs griežtą tuometinio „Šilutės“ stratego Arvydo Straupio mokyklą. Vis tik toks trenerių reiklumas, kaip sako pats krepšininkas, kartais yra būtinas.

„Manau, kad tokios trenerių savybės tikrai padeda. Abu jie yra savo darbo fanatikai, iš žaidėjų reikalaujantys maksimalių pastangų. Vienas treneris man yra pasakęs, kad informaciją reikia priimti ne taip, kaip ji yra pasakyta, o kas pasakyta. Šia mintimi aš ir vadovaujuosi“, – pasitaikančių piktų trenerių replikų nesureikšmino pašnekovas.

Jau šį penktadienį E.Šaulio laukia sudėtingiausia išvyka šį sezoną – mažeikiškiai vyks į Marijampolę, kur jiems iššūkį mes vietos „Sūduva-Mantinga. Abi ekipos koja kojon žengia turnyrinės lentelės viršūnėje, o šio mačo laimėtojai gali tapti ir pirmojo reguliariojo sezono etapo nugalėtojais.

22-ejų metų krepšininkas pripažino būsimo susitikimo svarbą, tačiau apie marijampoliečius atsiliepė pagarbiai.

„Tai yra gerai sukomplektuota komanda. Jų tikslai, manau, yra patys aukščiausi ir dėl šių priežasčių jų užimama vieta manęs visai nestebina. Mūsų laukia labai sunkios rungtynės, abi komandos norės jas laimėti, nes suprantame, jog laimėtojai atsidurs lentelės viršūnėje“, – aiškino E.Šaulys.

„Vytis“ laimėjo aštuntą kartą iš eilės

12.01.2016

Šakių „Vyčio“ (18-7) komanda pratęsė pergalių seriją Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL) ir išvykoje 96:86 (26:18, 23:26, 20:23, 27:17) susitvarkė su Raseinių „Rasų“ (7-18) ekipa.

Užtikrinčiau susitikimą pradėjo „Rasai“, kurie atitrūko 9:2, tačiau Karolio Brusoko ir Marijaus Užupio metimai leido „Vyčiui“ išlyginti rezultatą – 11:11. Šakiškiai tęsė spurtą (17:11), o ketvirčiui einant į pabaigą pirmavo dviženkliu skirtumu – 26:16.

Antrajame kėlinyje šakiškiai vis dar laikėsi priekyje, bet Raseinių klubas jau buvo spėjęs sumažinti deficitą (44:49) ir po didžiosios pertraukos ekipas skyrė jau tik taškas – 59:60.

Nors „Rasai“ vienu metu buvo persvėrę rezultatą (67:66), Ignas Vaitkus šovė du tritaškius, likę „Vyčio“ žaidėjai taip pat demonstravo puikų puikimą ir per ketvirtą kėlinį įrodė savo pranašumą – 96:86.

„Vytis“: Ignas Vaitkus 19 (7 rez. perd.), Dominykas Domarkas (7 rez. perd.) ir Paulius Beliavičius po 17.

„Rasai“: Valdemaras Savostjanovas 19, Vilius Šumskis 18, Gabrielis Motonas 14 (11 atk. kam., 10 rez. perd.).

Martynas Varnas – NKL savaitės epizodo autorius

12.01.2016

Į varžovų baudos aikštelę įsiveržęs ir dėjimą per Šakių „Vyčio“ krepšininką Karolį Brusoką atlikęs Kauno „Žalgirio“ dublerių atletas Martynas Varnas – gražiausio Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) savaitės epizodo autorius.

Antrąją vietą užėmė Marijampolės „Sūduvos-Mantingos“ atstovas Donatas Sabeckis, kuris kėlinio pabaigą vainikavo efektingu dėjimu iš viršaus paskutinę sekundę.

Pirmąjį trejetuką užbaigia „Palangos“ legionierius Reginaldas Simsas. Gynyboje perėmęs kamuolį amerikietis iš karto pasileido į greitą puolimą bei varžovų klaidą pavertė dėjimu.

Naudingiausias NKL savaitės žaidėjas – „Mažeikių“ puolėjas E.Šaulys

11.01.2016

Kaip ir buvo galima tikėtis, 2016-ieji metai Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) pirmenybėse startavo turais, kuriuose netrūko nei staigmenų, nei atkaklių kovų, paženklintų rekordais.

Be pralaimėjimų metus pradėjo keturios ekipos – Marijampolės „Sūduva-Mantinga“, „Mažeikiai“, Šakių „Vytis“ bei Klaipėdos „Nafta-Uni-Akvaservis“.

Tuo tarpu pergalės skonio šįmet dar nespėjo pajusti „Palanga“, „Telšiai“ bei Molėtų „Ežerūnas-Karys“.

Drama Šakiuose, Evaldo Šaulio pasirodymas, greita Igno Vaitkaus adaptacija bei „Petrochemos-Dexteros“ atkaklumas – visa tai ir dar daugiau – tradicinėje NKL savaitės apžvalgoje.

MVP

Pirmenybėse pirmaujančios „Mažeikių“ ekipos gynėjas Evaldas Šaulys praėjusią savaitę tiek „Telšių“, tiek ir „Perlo-MRU“ komandoms tapo tikra mįsle. Jeigu klaipėdiečio pasirodymas Žemaitijos derbyje nebuvo pernelyg įsimenantis (15 tšk., 3 atk. kam. ir 4 rez. perd.), tai kitą dieną namuose priimant vilniečius E.Šaulys aikštelėje išdarinėjo stebuklus. Gynėjas per 32 minutes pelnė 33 taškus (8/9 dvit., 3/5 trit., 8/10 baud. met.), atkovojo 4 kamuolius, išprovokavo net 13 pražangų ir surinko 43 naudingumo balus, o sėkmingiausios krepšininko karjeros rungtynės lėmė sudėtingą mažeikiškių pergalę – 68:62.

Jo dvejų rungtynių vidurkiai – 24 taškai, 3,4 atkovoto kamuolio, 2 rezultatyvūs perdavimai ir 30,5 naudingumo balo. per rungtynes.

Netikėta drama

Šakiuose susirinkę sirgaliai šeštadienį, ko gero, nesitikėjo išvysti tokios atkaklios kovos, kai jų palaikomas „Vytis“ namuose priėmė priekinės linijos ramsčio Martyno Sajaus netekusį Kauno „Žalgirį-2“. Visgi tiek sirgalius,
 tiek ir pačius šeimininkų komandos krepšininkus jaunieji svečiai privertė atsigauti, kai iki ketvirtojo kėlinio pabaigos likus pusantros minutės Paulius Valinskas pataikė rezultatą persvėrusį tritaškį (77:76).
 Netrukus šeimininkai ne tik atstatė lygybę, bet ir susigrąžino dviejų taškų deficitą, kurį, tiesa, tuoj pat dvitaškiu panaikino Martynas Varnas ir komandoms teko žaisti
 pratęsimą. Per papildomą laiką „Vytis“ atkuto ir greitai susikrovęs saugesnį pranašumą šventė pergalę. Šiose rungtynėse nesulaikomai
 rungtyniavo Karolis Brusokas – jo sąskaitoje 27 pelnyti taškai ir 11 atkovotų kamuolių. Jaunųjų žalgiriečių gretose išsiskyrė 26 taškus pelnęs M.Varnas.

Nuotr.: M.Gailiūnas

Lengva adaptacija

Vienas naudingiausių NKL krepšininkų Ignas Vaitkus naujuosius metus pasitiko naujoje komandoje – 22-ejų metų puolėjas iš Šiaulių sustiprino Šakių „Vyčio“ gretas. Tačiau krepšininkas neturėjo daug laiko adaptacijai.
Jau pirmas savo rungtynes vilkint naujosios komandos marškinėlius I.Vaitkus pradėjo startiniame penkete, o buvusio „Šilutės“ atstovo debiutas tikrai neprisvilo. Šakių klubo naujokas pirmąjį savaitgalį vidutiniškai rinko po 14,5 taško
ir sugriebė po 4,5 kamuolio. Panašu, kad toks I.Vaitkaus debiutas Nerijaus Zabarausko pasitikėjimą pateisino su kaupu.

Tandemas

Penktadienį Raseinių „Rasų“ ekipa sugebėjo nutraukti penkerių nesėkmių seriją, tačiau dėl šio juodo periodo pabaigos
 raseiniškiai labiausiai turėtų būti dėkingi komandos naujokams – Žydrūnas Kelys ir Vilius Šumskis pelnė daugiau nei pusę komandos taškų (po 23 – aut. past.) ir atvedė „Rasus“ į septintąją pergalę – 86:68. Raseinių klubo vyriausiasis treneris Giedrius Kurtinaitis puikiai išnaudojo savo komandos pranašumą po krepšiais – 213 cm ūgio V.Šumskis neprametė nė vieno dvitaškio iš vienuolikos, atkovojo 12 kamuolių ir iš viso surinko 36 naudingumo balus.
 Tuo metu Ž.Kelys puikiai skirstė kamuolius komandos draugams – atakų organizatorius atliko 8 rezultatyvius perdavimus.

Charakteris

Penktadienį trečiąją nesėkmę iš eilės patyrė Jonavos „Petrochemos-Dexteros“ krepšininkai, kurie 73:76 nusileido Klaipėdos „Nafta-Uni-Akvaservis“ ekipai. Tačiau nepaisant pralaimėjimo Kęstučio Naruševičiaus auklėtiniai pademonstravo itin atkaklų charakterį – Jonavos klubas net du kartus sugebėjo panaikinti dviženklį deficitą. Pirmasis kirtis šeimininkams buvo suduotas, kai antrojo kėlinio pabaigą geriau sužaidęs uostamiesčio klubas ilsėtis išėjo turėdamas dešimties taškų persvarą – 42:32.

Trečiojo ketvirčio pradžioje gynybą suaktyvinę jonaviečiai sugebėjo priartėti (45:47). Tačiau netrukus prabudę Klaipėdos ekipos gynėjai Laurynas Beliauskas ir Aidas Einikis iniciavo savo komandos renesansą ir svečiai dar kartą atitolo (56:45).

Su tokiu rungtynių posūkiu šeimininkai ir vėl nesutiko – laimėjusi atkarpą 8:2 „Petrochema-Dextera“ ir vėl priartėjo (53:58). Visgi K.Naruševičiaus kariaunai nepadėjo ir toks mėginimas – netrukus Ryčio Biliarto vedami klaipėdiečiai jungė aukštesnę pavarą ir dar kartą įgiję iniciatyvą, vėliau jos iš savo rankų nebepaleido.

Nuotr.: Facebook

Praėjusios savaitės žaidėjų TOP 5:

• Donatas Sabeckis („Sūduva-Mantinga“): 14,5 tšk., 8,5 atk. kam., 8,5 rez. perd., 27,5 naud. bal.
  • Evaldas Šaulys („Mažeikiai“): 24 tšk., 3,4 atk. kam., 2 rez. perd., 30,5 naud. bal.
  • Ulysses Thomasas III („Šilutė“): 26,5 tšk., 4,5 atk. kam., 6,5 rez. perd., 29,5 naud. bal.
  • Karolis Brusokas („Vytis“): 21,5 tšk., 10 atk. kam., 29,5 naud. bal.
  • Vilius Šumskis („Rasai“): 18,5 tšk., 9,5 atk. kam., 23,5 naud. bal.

Verti paminėjimo: Tomas Milinskas („Petrochema-Dextera“), Deividas Anužis („Palanga“), Gintautas Matulis („Sūduva-Mantinga“), Deividas Keburys („Nafta-Uni-Akvaservis“), Aurelijus Pukelis („Šilutė“), Martynas Varnas ir Laurynas Birutis (abu „Žalgiris-2“).

Marius Kiltinavičius: „Antrąją rungtynių pusę pradėjome vyriškai“

10.01.2016

Trečiojo ketvirčio pabaigoje iš duobės lipę „Sūduvos-Mantingos“ krepšininkai perėmė kamuolį, tačiau vienas prieš krepšį atsidūręs Donatas Sabeckis dėjimo neatliko.

Vietoje to, trečią sezoną Marijampolėje leidžiantis gynėjas nusprendžia atlikti nesavanaudišką perdavimą šalia buvusiam Aurimui Kiežai, kuris „Rasų“ krepšį sudrebino taip, kaip marijampoliečiai sirgaliai jau seniai nematė.

Tokiais komandiniais sieksniais pergalę prieš „Rasų“ ekipą iškovoję Suvalkijos sostinės krepšininkai ne tik tęsia konkurencinę kovą dėl pirmosios vietos turnyrinėje lentelėje, bet ir šį sezoną išliko vienintele namuose nepralaimėjusia lygos komanda.

„Šiandien laimėjome dėl agresyvios gynybos. Varžovų trumpas atsarginių žaidėjų suolelis greitai surinko po penkias pražangas. Pirmuosius du kėlinius mes labai prastai gynėmes. Po to gindamiesi šiek tiek susiėmėme ir pavyko pabėgti“, – rungtynes vertino Gintautas Matulis.

Užtikrintai rungtynes pradėję sūduviečiai netruko susikrauti dviženklę persvarą, tačiau rankų nenuleidę „Rasai“ ne tik sumažino savo atsilikimą, bet ir į rūbinę žengė turėdami minimalų pranašumą (45:44).

„Gali būti, kad mes vis dar buvome ne visiškai išsijudinę, bet vėliau patyrusius varžovų žaidėjus pakeitė jauni krepšininkai ir dėl to mums buvo lengviau“, – po mačo kalbėjo varžovų pasipriešinimą prisiminęs krepšininkas.

Tuo tarpu „Sūduvos-Mantingos“ vairininkas Marius Kiltinavičius neliko patenkintas pirmąja rungtynių dalimi. Anot stratego, jo auklėtiniai „vyriškai“ rungtyniavo tik po didžiosios pertraukos.

„Antrąją rungtynių pusę pradėjome vyriškai. Taip pat suaktyvinome gynybą, puolime pajautėme ritmą ir viskas pasikeitė. Mūsų antrasis kėlinys buvo labai baisus, mes visiškai nesigynėme, o Raseinių komanda taškus rinko lengvai, lengvai“, – kalbėjo Kiltinavičius.

Praėjusiame ture Viliaus Šumskio, Žydrūno Kelio ir Valdemaro Savostjanovo vedami raseiniškiai iškovojo nesunkią pergalę nukaudami „Ežerūną-Karį“, o pastarasis trejetas kartu sudėjus pelnė net pusę savo komandos taškų.

Kiltinavičius atskleidė, kad toks varžovų pasirodymas jo taktiniams sprendimams įtakos neturėjo, o žaidimo korekcijos buvo vykdytos tik per ilgąją pertrauką.

„Jei kažką keitėme, tai tokias korekcijas atlikome per pertrauką. Pažiūrėjome, kas vyksta su mumis, o ne varžovais. Kaip sakoma, viskas paaiškėja tik prisilietus prie žaidimo ir tada galima efektyviau pamatyti tai, kas vyksta“, – sakė „Sūduvos-Mantingos“ vairininkas.

Šiose rungtynėse aikštelėje ir vėl nepasirodė pagrindinis Marijampolės klubo atakų organizatorius Dovis Bičkauskis. Anot Kiltinavičiaus, gynėjo sugrįžimas turėtų įvykti kitos svaitės lyderių mače su „Mažeikiais“.

„Kitą savaitę Dovis jau turėtų žaisti. Mano mintyse jis jau žaidžia“, – trumpai rėže Kiltinavičius.

NKL čempionai su „Telšiais“ susitvarkė trečiajame kėlinyje

09.01.2016

Sėkmingai trečiąjį kėlinį sužaidusi Klaipėdos „Nafta-Uni-Akvaservis“ (10-13) komanda sugėbėjo įrodyti pranašumą prieš Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) debiutantus.

Trečiąją pergalę iš eilės iškovoję dabartiniai čempionai 67:54 (18:18, 17:12, 21:12, 11:12) pranoko „Telšių“ (12-12) krepšininkus.

Trečiojo kėlinio pradžioje „Telšiai“ atsilikinėjo tik 35:39, tačiau septynių minučių atkarpą 22:7 laimėję šeimininkai pabėgo į priekį 61:42.

Paskutinysis kėlinys tebuvo formalumas, o nuskambėjus finalinei sirenai kovą dėl atšokusių kamuolių 45:35 laimėjusi Klaipėdos ekipą įsirašė į savo sąskaitą užtikrintą pergalę.

„Nafta-Uni-Akvaservis“: Raidas Nacius 19, Laurynas Beliauskas 13, Deividas Keburys 9 (9 atk. kam.).

„Telšiai“: Ovidijus Kaminskis 18, Tomas Domarkas 13, Laurynas Kaveckis 11, Audrius Maneikis 7.

„Sūduva-Mantinga“ antroje rungtynių dalyje susitvarkė su į atlapus kibusiais „Rasais“

09.01.2016

Dviženklę persvarą dar pirmoje rungtynių dalyje iššvaisčiusi Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ (20-4) sugebėjo atsitiesti. Minimalų deficitą po dviejų kėlinių turėję Suvalkijos sostinės krepšininkai namuose 94:77 palaužė Raseinių „Rasus“ (7-17).

Sūduviečiai dviženklę persvarą susikrovė jau antrojo ketvirčio pradžioje, tačiau „Rasai“ įrodė, kad į Marijampolę jie atvažiavo ne kapituliuoti – paskutinę dviejų minučių atkarpą iki ilgosios pertraukos Giedriaus Kurtinaičio auklėtiniai laimėjo 7:0 ir ilsėtis patraukė su minimaliu pranašumu (45:44).

Trečiajame kėlinyje aikštelės šeimininkai dar kartą pademonstravo savo jėgą ir nors turėdami didelių problemų gynyboje, tačiau sugebėju dar kartą susikrauti dviženklį pranašumą (69:59).

Juokų tęsti Mariaus Kiltinavičiaus auklėtiniai nebuvo linkę ir ketvirtajame kėlinyje – Ignas Daukšys pataikė du tritaškius, o Donatui Sabeckiui pridėjus dvitaškį, „Sūduvos-Mantingos“ pranašumas šoktelėjo iki penkiolikos taškų (74:59).

Raseinių klubas pavieniais veiksmais dar mėgino gelbėti situaciją, tačiau netrukus Žydrūnas Kelys užsidirbo techninę pražangą, o prasidėjusi sūduviečių tolimų metimų serija visiškai palaidojo svečius.

„Sūduva-Mantinga“: Aurimas Kieža 21 (8 atk. kam), Donatas Sabeckis 20, Marius Valukonis 19, Gintautas Matulis 15, Tautvydas Kliučinykas 10.

„Rasai“: Darius Gricius 20, Evaldas Džiaugys ir Vilius Šumskis po 14, Žydrūnas Kelys 11.

Beveik pusę „Mažeikių“ taškų surinkęs Evaldas Šaulys atvedė komandą į 10-ąją iš eilės pergalę

09.01.2016

Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL) pirmaujanti „Mažeikių“ (20-4) komanda ir toliau yra sunkiai sustabdoma.

Dešimtąją pergalę iš eilės Aloyzo Rudžio auklėtiniai pasiekė namuose 68:62 (16:17, 16:9, 20:19, 16:17) įveikdami Vilniaus „Perlą-MRU“ (14-10).

Pirmajame kėlinyje taškas į tašką su varžovais žaidusiems vilniečiams žemė iš po kojų slysti pradėjo antrojo kėlinio pabaigoje, kai šeimininkai spurtavo 9:0 ir atitrūko 32:24.

Po ilgosios pertraukos svečiai buvo prisiviję 34:38, tačiau netrukus Evaldo Šaulio vedami „Mažeikiai“ susikrovė dviženklę persvarą 50:40.

Protingai iki finalinės sirenos žaidę mažeikiškiai neleido varžovams mažinti deficito bei užtikrintai iškovojo eilinę pergalę.

„Mažeikiai“: Evaldas Šaulys 33, Vytautas Pikalavičius 11 (7 atk. kam.), Šarūnas Beniušis 10.

„Perlas-MRU“: Margiris Normantas 14, Gytis Radzevičius 12, Remigijus Sugintas ir Arnas Beručka po 10.