Sezonas Mėnesis Komanda

Tvarkaraštis
Spalio 6 d., ketvirtadienis
Šakių Vytis Klaipėdos Nafta-Uni-Akvaservis 65-80 stat » tv6
Spalio 7 d., penktadienis
Marijampolės Sūduva-Mantinga Telšių Telšiai 79-91 stat »
Molėtų Ežerūnas Kauno Žalgiris-2 80-78 stat »
Raseinių Rasai Palangos Palanga 97-69 stat »
Jonavos sporto klubas Šilutės Šilutė 64-79 stat »
Vilniaus Perlas Kauno KTU 76-64 stat »
Mažeikių Mažeikiai Joniškio Delikatesas 98-84 stat »
Spalio 8 d., Šeštadienis
Kauno KTU Jonavos sporto klubas 69-62 stat »
Šilutės Šilutė Raseinių Rasai 80-79 stat »
Palangos Palanga Kauno Žalgiris-2 78-75 stat »
Molėtų Ežerūnas Marijampolės Sūduva-Mantinga 71-95 stat »
Telšių Telšiai Šakių Vytis 66-57 stat »
Klaipėdos Nafta-Uni-Akvaservis Mažeikių Mažeikiai 97-73 stat »
Joniškio Delikatesas Vilniaus Perlas 91-84 stat »
Spalio 13 d., ketvirtadienis
Klaipėdos Nafta-Uni-Akvaservis Kauno Žalgiris-2 80-55 stat »
Spalio 14 d., penktadienis
Vilniaus Perlas Telšių Telšiai 88-66 stat »
Mažeikių Mažeikiai Jonavos sporto klubas 71-72 stat »
Šakių Vytis Raseinių Rasai 76-109 stat »
Joniškio Delikatesas Marijampolės Sūduva-Mantinga 69-101 stat »
Kauno KTU Molėtų Ežerūnas 77-60 stat »
Šilutės Šilutė Palangos Palanga 97-71 stat »
Spalio 15 d., Šeštadienis
Telšių Telšiai Šilutės Šilutė 83-76 stat »
Palangos Palanga Kauno KTU 87-69 stat »
Molėtų Ežerūnas Joniškio Delikatesas 69-82 stat »
Marijampolės Sūduva-Mantinga Klaipėdos Nafta-Uni-Akvaservis 96-71 stat »
Šakių Vytis Kauno Žalgiris-2 82-90 stat »
Raseinių Rasai Mažeikių Mažeikiai 84-58 stat »
Spalio 16 d., sekmadienis
Jonavos sporto klubas Vilniaus Perlas 58-63 stat »
Spalio 20 d., ketvirtadienis
Klaipėdos Nafta-Uni-Akvaservis Šilutės Šilutė 78-70 stat »
Palangos Palanga Mažeikių Mažeikiai 87-89 stat »
Spalio 21 d., penktadienis
Raseinių Rasai Telšių Telšiai 75-74 stat »
Jonavos sporto klubas Kauno Žalgiris-2 70-59 stat »
Vilniaus Perlas Marijampolės Sūduva-Mantinga 69-92 stat »
Mažeikių Mažeikiai Molėtų Ežerūnas 94-91 stat »
Šakių Vytis Palangos Palanga 108-69 stat »
Joniškio Delikatesas Kauno KTU 69-51 stat »
Spalio 22 d., Šeštadienis
Telšių Telšiai Joniškio Delikatesas 80-60 stat »
Kauno KTU Klaipėdos Nafta-Uni-Akvaservis 79-82 stat »
Šilutės Šilutė Šakių Vytis 92-82 stat »
Molėtų Ežerūnas Vilniaus Perlas 64-85 stat »
Kauno Žalgiris-2 Raseinių Rasai 91-82 stat »
Spalio 23 d., sekmadienis
Jonavos sporto klubas Marijampolės Sūduva-Mantinga 53-74 stat »
Spalio 28 d., penktadienis
Jonavos sporto klubas Telšių Telšiai 61-73 stat »
Vilniaus Perlas Raseinių Rasai 82-80 stat »
Mažeikių Mažeikiai Kauno Žalgiris-2 78-91 stat »
Šakių Vytis Marijampolės Sūduva-Mantinga 76-88 stat »
Klaipėdos Nafta-Uni-Akvaservis Molėtų Ežerūnas 86-69 stat »
Joniškio Delikatesas Palangos Palanga 69-86 stat »
Kauno KTU Šilutės Šilutė 88-82 stat »
Spalio 29 d., Šeštadienis
Telšių Telšiai Kauno KTU 65-75 stat »
Šilutės Šilutė Joniškio Delikatesas 90-58 stat »
Palangos Palanga Klaipėdos Nafta-Uni-Akvaservis 60-82 stat »
Molėtų Ežerūnas Šakių Vytis 65-79 stat »
Kauno Žalgiris-2 Vilniaus Perlas 78-90 stat »
Raseinių Rasai Jonavos sporto klubas 100-72 stat »
Marijampolės Sūduva-Mantinga Mažeikių Mažeikiai 112-80 stat »