Nuotr.:

Pasiruošimo etapą naujajam Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) sezonui tęsiantys  Mažeikių „Ereliai“ namuose 70:68 (11:19, 20:14, 16:13, 23:22) įveikė Liepojos „Betsafe/Liepaja“ ekipą.

Pirmąjį kėlinį svečiai iš Latvijos pradėjo atkarpa 8:0. Mažeikiškiams nepavyko sumažinti susikrauto svečių pranašumo, tad pirmasis ketvirtis baigėsi rezultatu 11:19.

Antrajame kėlinyje „Ereliai“ prisivijo svečius iš Latvijos ir deficitą sumažino iki dviejų taškų – 31:33.

Trečiajame ketvirtyje šeimininkai aplenkė „Betsafe/Liepaja“ ekipą ir išsiveržė į priekį – 47:46.

Paskutinio kėlinio pradžioje svečiai spurtavo 12:4 ir susigrąžino septynių taškų pranašumą – 51:58, tačiau sėkmingiau lemiamomis akimirkomis atakavę mažeikiškiai atsakė atkarpa 19:10 ir įsiveržė į priekį.

„Ereliai“: Deividas Pagužinskas 25, Darius Marcinkevičius 15, Aurimas Urbonas 12, Laurynas Kaveckis ir Tomas Zdanavičius po 5, Robetas Žibikas 4, Domantas Tiška ir Kajus Petrulevičius po 2.

„Betsafe/Liepaja“: Karlis Zasmanis 17, Robertas Kvastinš 12, Kyle'as Benjaninas 11, Tomis Zeimanis 9, Rihardas Bentinš 7, Valdis Senkans ir Umandis Benkis po 6.