Puikiai tritaškius pataikęs ir dar kartą 100 taškų ribą pasiekęs Šakių „Vytis“ (2-0) Mezon NKL įsirašė antrąją pergalę. Šįkart Aurimo Jasilionio komanda svečiuose 106:67 (35:14, 25:24, 25:21, 21:8) sutriuškino Kauno KTU krepšininkus.

24
27
62%
8/13
3

Vakar pirmose sezono rungtynėse „Vytis“ pelnė 100 taškų, o tuomet paskutinius taškus pelnė Edvinas Jezukevičius.

Sužaidus pustrečios minutės „Vytis“ turėjo tik vieno taško persvarą (10:9), tačiau tuomet ekipa pelnė 15 taškų be atsako ir nutolo 16 taškų atstumu (25:9). Šakiečiai dar pirmajame kėlinyje pasiekė 20 taškų pranašumą (33:13).

Antrajame ketvirtyje kelį susižeidė Edvinas Jezukevičius, tačiau, pailsėjęs pusę kėlinio, jis sugrįžo ant parketo. Situacija aikštėje nesikeitė – „Vytis“ ir toliau bėgo į priekį, o sužaidus 15 minučių svečiai triuškino šeimininkus 30 taškų persvara (53:23).

Ketvirtį KTU baigė spurtu 10:2 ir savo deficitą sumažino iki 22 taškų (38:60).

Trečiąjį kėlinį KTU pradėjo atkarpa 8:0 ir priartėjo iki 14 taškų (46:60), o Aurimas Jasilionis buvo priverstas prašyti minutės pertraukėlės. „Vyčio“ krepšininkai greitai atliko išvadas ir iškart smeigė tris tritaškius iš eilės bei nutolo 69:48.

KTU taip pat pataikė tris tritaškius paeiliui ir priartėjo iki 12 taškų skirtumo, tačiau tuomet „Vytis“ surengė dar galingesnį spurtą – įmetė 14 taškų be atsako (83:57).

„Negalime nieko neįvertinti. Žaidėjai nesuprato, kad tuomet puolime buvo visiškai laisvi. Jie galėjo atsivaryti kamuolį ir mesti. Būtume pataikę, būtume jų avantiūrą anksčiau nutraukę. Pasimetė krepšininkai tuomet ir tiek“, – po mačo nesėkmingą atkarpą aiškino treneris.

Iki rungtynių pabaigos likus kiek daugiau nei dviem minutėms 100-ąjį „Vyčio“ tašką dvitaškiu su pražanga pelnė Julius Daugėla.

Šakių komandoje pasižymėjo visi 12 krepšininkų.

„Vyčio“ krepšininkai pataikė net 17 tritaškių iš 30 bandymų (56 proc.). Vienas Karolis Babkauskas smeigė 8 tolimus šūvius iš 13 (61 proc.).

Jasilionis po mačo aiškino, kad jo komanda privalėjo mesti tritaškius. „KTU tankino gynybą, todėl mums neliko ką daryti. Šioje lygoje turi mesti ir įmesti. Varžovai mus išmušė iš vėžių, bet ir jie turi imtis veiksmų, nes aukštaūgių neturi, yra panašaus ūgio komanda“, – teigė treneris.

Kitas rungtynes „Vytis“ žais spalio 13-ąją dieną namuose su Marijampolės „Sūduva-Mantinga“.

KTU: Martynas Zigmantavičius 22, Ignas Daukšys 18, Medas Kuprijanovas 7.

„Vytis“: Karolis Babkauskas 24 (8/13 trit., 9 rez. perd., 27 naud. bal.), Aurelijus Pukelis 16 (8/8 baudos, 9 atk. kam., 25 naud. bal.), Edvinas Jezukevičius 13 (9/9 baudos, 8 atk. kam.) po 13, Paulius Beliavičius 10, Gytis Radzevičius ir Brianas Wanamakeris po 9, Šarūnas Vingelis 8 (2/2 trit.).