Pirmąją nesėkmę Mezon NKL pirmenybėse patyrė Šakių „Vyčio“ (2-1) krepšininkai, kurie namuose tik per pratęsimą 82:84 (23:27, 26:13, 7:21, 16:11, 10:12) nusileido Marijampolės „Sūduvai-Mantingai“ (2-1).

18
25
55%
6/11
4

Antrojo kėlinio pabaigoje „Vytis“ laimėjo atkarpą 7:0 ir pirmą kartą atitrūko (49:40), tačiau šakiečių persvara ištirpo trečiajame ketvirtyje. 4 minučių atkarpą „Sūduva-Mantinga“ laimėjo 13:2 ir prieš ketvirtą kėlinį įgijo 5 taškų persvarą.

Ketvirtajame kėlinyje Šarūnas Vingelis smeigė du tritaškius ir persvėrė rezultatą (64:62) „Vyčio“ naudai. Paskutinę minutę „Vytis“ turėjo 3 taškų persvarą, bet Rokas Stankevičius smeigė tritaškį ir komandos turėjo žaisti pratęsimą.

Pratęsime Brianas Wanamakeris ir Edvinas Jezukevičius „Vyčiui“ suteikė 3 taškų pranašumą (77:74), tačiau 6 taškus surinkęs Ignas Labutis prasidėjus paskutinei minutei į priekį išvedė svečius (83:82).

Wanamakerio tritaškis likus 23 sekundėms skriejo pro šalį, todėl šakiečiai buvo priversti prasižengti.

Ernestas Ežerskis įmetė vieną baudą ir marijampoliečiams suteikė dviejų taškų persvarą. Wanamakeris sužingsniavo, o daugiau išsigelbėti „Vytis“ progos nebeturėjo.

„Vytis“: Šarūnas Vingelis 20 (4/4 trit., 7 atk. kam.), Aurelijus Pukelis (6 atk. kam.) ir Edvinas Jezukevičius po 12, Karolis Babkauskas (8 rez. perd.) ir Marijus Užupis po 8, Gytis Radzevičius 7 (6 atk. kam.).

„Sūduva-Mantinga“: Rokas Stankevičius 19, Ignas Labutis 18 (10 atk. kam.), Antanas Udras 17 (10 atk. kam.), Žygimantas Šimonis 11, Andrius Aleksandrovas 10.