Nuotr.: K.Bakūnas

Centrinėje aštuntojo Nacionalinės krepšinio lygos (Mezon-NKL) turo dvikovoje Palangos „Palanga“ (2-6) ekipa pateikė staigmeną 95:76 (25:25, 22:19, 25:17, 23:15) sutriuškinę vienus čempionatų lyderių Tauragės „Tauragė“ (5-3) krepšininkus, kurie patyrė antrąją nesėkmę paeiliui.

Foto galerija

Šeimininkai rungtynių iniciatyvą į savo rankas perėmė trečiajame kėlinyje, kai jo viduryje laimėjo atkarpą 11:2 ir išsiveržė rezultatu 61:52.

„Palanga“ ketvirtajame kėlinyje apsukų nemažino ir po Haroldo Saprykino tritaškio susikrovė rekordinę 16 taškų persvarą (79:63). Per likusį laiką pranašumas tik augo ir šeimininkai šventė pergalę.

„Palanga“: Tadas Pažėra, Haroldas Saprykinas ir Nerijus Barauskas po 21.

„Tauragė“: Tadas Sebežiovas 23, Rytis Pipiras 18, Rokas Čepanonis 14.