Nemaloniu incidentu pažymėtose rungtynėse Šakių „Vyčio“ (7-1) krepšininkai svečiuose 76:51 (21:6, 12:11, 23:15, 20:19) sutriuškino „Telšius“ (5-3) ir pasiekė penktąją pergalę paeiliui.

12
19
2
50%
4/8

Antrajame kėlinyje „Vytis“ pirmavo dviženkle persvara (24:14), o tuomet rungtynės baigėsi „Telšių“ puolėjui Osvaldui Mačerniui. Jis iš pradžių susikibo su savo ekipos draugu Tomu Domarku, o tuomet jam smogė į veidą.

Teisėjas O.Mačerniui skyrė diskvalifikacinę pražangą, jis nedelsiant buvo išvytas iš rungtynių. T.Domarkas daugiau aikštėje nepasirodė.

Nacionalinė krepšinio lyga tokių veiksmų aikštėje netoleruos – O.Mačernis bus nubaustas pagal nuostatuose numatytą tvarką.

O.Mačernis per 15 minučių pelnė 3 taškus (0/3 dvit., 1/6 trit.). T.Domarkas per 12 minučių taip pat surinko 3 taškus (0/4 dvit., 1/3 trit.).

Trečiajame kėlinyje po atkarpos 6:0 „Vytis“ pirmą kartą įgijo 20 taškų pranašumą (41:21). Paskutinio ketvirčio metu po Edvino Jezukevičiaus tritaškio ir Juliaus Daugėlos penkių taškų Šakių klubo persvara tapo rekordine (66:34).

„Vytis“ privertė „Telšius“ pelnyti tik 51 tašką ir taip užfiksuoti komandos sezono antirekordą.

„Telšiai“: Audrius Maneikis 16, Mindaugas Stonkus 7, Mantvydas Stašelis 6, Kajus Okmanas ir Marius Kazlauskas po 5.

„Vytis“: Aurelijus Pukelis (6 atk. kam.) ir Gytis Radzevičius (9 atk. kam.) po 12, Brianas Wanamakeris (10 atk. kam.) ir Edvinas Jezukevičius (7 atk. kam.) po 10, Karolis Babkauskas 8.