Nuotr.: Facebook
Nuotr. Facebook

Nacionalinės krepšinio lygos (Mezon-NKL) savaitės rungtynėse intrigos nebuvo. „Šilutė“ (8-3) išvykoje 92:75 (25:16, 18:17, 27:19, 22:23) susitvarkė su „Taurage“ (6-5) ekipa ir į savo sąskaitą įsirašė aštuntąją pergalę.

26
23
100%
5/5
63%
5/8

Svečiai savo žaidimo sąlygas diktuoti pradėjo jau nuo pat rungtynių pradžios ir, laimėję atkarpą 13:6, pirmojo ketvirčio viduryje įgijo 8 taškų persvarą (20:12).

Šilutiškiai rungtynių baigtį galutinai nusprendė po ilgosios pertraukos, kai spurtavo 16:4 ir ekipas jau skyrė 24 taškai (61:37). Šeimininkai ketvirtajame kėlinyje dar sugebėjo priartėti iki 12 taškų (69:81), tačiau mesti rimtesnį iššūkį pritrūko laiko.

„Tauragė“: Paulius Morkeliūnas 21 (7 atk. kam.), Tadas Sebežiovas 12, Aivaras Kvedaravičius 11.

„Šilutė“: Modestas Žiauneriūnas 26 (5/8 trit.), Jeffery Perkinsas 16, Taurantas Tamošiūnas ir Justas Nausėdas po 10.