Vieni Nacionalinės krepšinio lygos (Mezon-NKL) lyderiai „Šilutės“ (11-4) krepšininkai išvykoje 96:84 (25:16, 22:24, 29:23, 20:21) nugalėjo be vieno iš savo lyderių, Martyno Zigmantavičiaus, likusius Kauno KTU (2-13).

25
31
7
75%
6/8

„Šilutė“ nuo pat susitikimo pradžios perėmė iniciatyvą į savo rankas ir pirmąjį kėlinį pradėjo atkarpa 10:2, o po pirmojo ketvirčio jie pirmavo 25:16. Antrajame kėlinyje KTU spurtavo 9:4 ir savo deficitą sumažino iki 5 taškų (39:44).

Po ilgosios pertraukos svečiai turėjo persvarą savo rankose ir galų gale perlaužė rungtynes. „Šilutė“ laimėjo atkarpą 9:5 ir padidino savo pranašumą iki dviženklės (65:55), o prieš prasidedant ketvirtajam kėliniui ekipas jau skyrė 13 taškų – 76:63.

Paskutiniajame ketvirtyje svečiai buvo susikrovę 18 taškų pranašumą (85:67) ir galutinai nulėmę rungtynių baigtį šventė pergalę.

KTU: Medas Kuprijanovas 22 (8/10 dvit., 27 naud. bal.), Ignas Daukšys 18 (7/11 dvit.), Mindaugas Motuzas 12, Matas Sapiega 11 (11 rez. perd.), Karolis Kokoška 10 (3/10 trit.).

„Šilutė“: Justas Nausėdas 25 (8/10 dvit., 7 atk. kam., 31 naud. bal.), Evaldas Džiaugys 15 (7/7 dvit.), Calebas Brownas Oetjenas 13 (15 rez. perd., 27 naud. bal.).