Nuotr.: A.Čiža
Nuotr. A.Čiža

Nacionalinės krepšinio lygos (Mezon-NKL) lyderių susitikime fantastiškai rungtynių pabaigą sužaidę „Šilutės“ (15-5) krepšininkai išvykoje 86:84 (14:29, 21:18, 26:22, 25:15) nukovė Šakių „Vyčio“ (17-3) krepšininkus ir nutraukė jų keturių pergalių iš eilės seriją.

28
24
1
62%
8/13

Galutinį smūgį svečiai sudavė paskutiniosiomis minutėmis. E. Džiaugys, iki susitikimo pabaigos likus kiek daugiau nei minutei, priartino svečius 81:82, o vėliau Jeffery Perkinsas pelnė 4 taškus paeiliui ir likus 13 sekundžių „Šilutė“ jau pirmavo 85:82.

Šarūnas Vingelis taikliais baudų metimais sumažino „Vyčio“ deficitą iki minimumo (84:85) ir iš karto prasižengė prieš J. Perkinsą. Amerikietis pataikė tik vieną baudos metimą, tačiau to pakako, jog būtų pasiekta pergalė.

Šeimininkai kaip ir vakar, taip ir šiandien mačą pradėjo itin užtikrintai. Jie rungtynes pradėjo spurtu 11:0, o pasibaigus pirmajam kėliniui turėjo solidžią 15 taškų persvarą (29:14). Vis tik, antrąjį ir trečiąjį kėlinius geriau sužaidusi „Šilutė“ prieš prasidedant ketvirtajam ketvirčiui savo deficitą sumažino iki 8 taškų (61:69).

Ritmą pagavę šilutiškiai rimtai kibo į atlapus ketvirtajame kėlinyje. Svečiai kėlinį pradėjo spurtu 7:0 ir po Evaldo Džiaugio metimo iš „Vyčio“ persvaros teliko 1 taškas (69:68). Į tai šeimininkai atsakė atkarpa 11:5 ir atstatė kiek saugesnį 7 taškų pranašumą (80:73).

„Vytis“: Brianas Wanamakeris 25 (7/9 dvit., 1/1 trit.), Gytis Radzevičius 17 (7 atk. kam.), Aurelijus Pukelis 14 (6/6 dvit., 9 atk. kam.)

„Šilutė“: Jeffrey Perkinsas 28 (8/13 dvit., 3/3 trit.), Taurantas Tamošiūnas 15, Evaldas Džiaugys 12, Deividas Pogužinkas 11.