Nuotr.: A. Čiža
Nuotr. A. Čiža

Trečiąją pergalę iš eilės Nacionalinėje krepšinio lygoje (Mezon-NKL) iškovojo pakiliai rungtyniaujantis Molėtų „Ežerūnas“ (9-11) su Karoliu Lukošiūnu priešakyje. Pastarasis susmeigė 7 tritaškius iš 14, o jo ekipa išvykos mače 79:74 (18:21, 15:14, 19:17, 27:22) po atkaklios kovos palaužė Joniškio „Delikateso“ (5-14) krepšininkus.

10
23
3
10

Trijų pergalių serija šiuo metu yra ilgiausia lygoje. Tiek pat pergalių paeiliui yra pasiekusi „Šilutė“ ir Marijampolės „Sūduvos-Mantinga“.

Ryčiui Biliartui ketvirtojo kėlinio viduryje pataikius dvitaškį, „Delikatesas“ dar buvo priekyje 61:58, tačiau tuomet svečiai surinko septynis taškus be atsako ir persvėrė rezultatą savo naudai – 65:61.

Likus žaisti kiek daugiau pusę minutės, Karolis Lukošiūnas realizavo baudą ir „Ežerūno“ pranašumas padidėjo iki 8 taškų – 77:69, bet jau kitoje atakoje molėtiškiai prisivirė košės – Marius Pociukonis prasižengė prieš iš toli krepšį atakavusį Domininką Matutį. Pastarasis prie baudų metimų linijos neklydo ir realizavo visas tris baudas – 72:77.

Po minutės pertraukėlės Žilvinas Petraitis varžovų klaidą pavertė dėjimu iš viršaus, o paskui šeimininkai sulaukė dar vienos Molėtų klubo dovanos – suklydo K. Lukošiūnas. Visgi tada D. Matutis prametė iš toli, prie baudų metimų linijos pasiųstas M. Pociukonis realizavo abu metimus ir įtvirtino „Ežerūno“ pergalę – 79:74.

„Delikatesas“: Rytis Biliartas 17 (10 atk. kam.), Domininkas Matutis 16, Mindaugas Reminas 15.

„Ežerūnas“: Karolis Lukošiūnas 24 (7/14 trit.), Jonas Zakas 19, Laurynas Kirlys 11, Ignas Lukošius 10 (10 atk. kam.).