Nuotr.: A.Čiža
Nuotr. A.Čiža

Nacionalinės krepšinio lygos (Mezon-NKL) namų rungtynėse „Telšių“ (11-9) ekipa 57:54 (18:21, 15:20, 7:9, 17:4) palaužė Vilniaus „Perlą“ (7-12), kurie patyrė pralaimėjimus abiejuose šio savaitgalio susitikimuose.

4
15
5
6

Šeimininkų situacija prieš prasidedant ketvirtajam kėliniui buvo sunki ir jie atsilikinėjo 40:50, tačiau antrojo kėlinio viduryje „Telšiai“ pradėjo spurtą 13:0 ir Eriko Kubiliaus taškų jie turėjo 3 taškų persvarą (55:52). Likus žaisti 50 sekundžių, Domantas Pipiras rezultatą sušvelnino (54:55).

Tuomet iki susitikimo pabaigos likus pusei minutės, Ovidijus Kaminskis pelnė taškus iš po krepšio ir atstatė 3 taškų pranašumą (57:54). „Perlas“ bandė gelbėtis tolimais metimais, tačiau tiek Arno Beručkos, tiek Einaro Tubučio tolimi metimai skriejo pro šalį.

„Telšiai“: Erikas Kubilius 14 (3/10 dvit.), Kajus Okmanas 10 (9 atk. kam.), Ovidijus Kaminskis 9 (7 atk. kam.)

„Perlas“: Arnas Beručka 20 (8/24 metimai, 3/11 trit.), Tadas Vaičiūnas 10 (9 atk. kam.), Domantas Pipiras 8.

0 TO
33 MIN
Karolis  Giedraitis
4 AS
6 TO
31 MIN