Stabiliai abejas šio savaitgalio rungtynes ir apskritai solidžiai šį sezoną rungtyniaujantis Marijampolės „Sūduvos-Mantingos“ puolėjas Ignas Labutis tapo naudingiausiu 10-osios Mezon NKL savaitės žaidėju.

Gimimo vieta: Marijampolė, Lietuva

Marijampolietis tokį titulą atsiims antrą kartą šį sezoną. Prieš tai I. Labutis naudingiausiuoju tapo antrąją sezono savaitę.

Rungtynėse su Mažeikių „Ereliais“ krepšininkas per 27 minutes pelnė 22 taškus (5/6 dvit., 4/7 trit.), atkovojo 6 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus ir surinko 30 naudingumo balų.

Tokios pat naudingumo balų vertės rungtynes I. Labutis sužaidė ir kitą dieną Palangoje, kai susitikime su vietos komanda per 32 minutes taip pat pelnė 22 taškus (9/15 dvit., 1/3 trit., 1/1 baud. met.) ir atkovojo 7 kamuolius.

Vidutiniškai per rungtynes rinkdamas po 20,1 naudingumo balo, I. Labutis yra trečias naudingiausias čempionato žaidėjas.

Tinklalapis „nklyga.lt“ taip pat pristato ir kitus keturis krepšininkus, kurie taip pat pateko į savaitės naudingiausiųjų penketuką.

Aivaras Kvedaravičius, „Tauragė“ (16 tšk., 6,5 atk. kam., 3,5 rez. perd., 24 naud. bal.)

„Tauragės“ komandos atakų organizatorius puikias rungtynes sužaidė susitikime su Joniškio „Delikateso“ krepšininkais, kai per 35 minutes jis pelnė 19 taškų (3/5 dvit., 2/7 trit., 7/8 baud. met.), atkovojo 9 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir surinko 19 naudingumo balų. Šias rungtynes A. Kvedaravičiaus vedami tauragiškiai laimėjo 81:78.

Brianas Wanamakeris, „Vytis“ (18 tšk., 3,5 atk. kam., 6,5 rez. perd., 30,5 naud. bal.)

Šakių ekipos amerikietis šį sezoną kol kas buksavo, tačiau praėjusį savaitgalį Aurimui Jasilioniui pademonstravo galintis sužaisti labai solidžias rungtynes. Svarbiame mače su „Šilutės“ komanda jis pelnė 25 taškus (7/9 dvit., 1/1 trit., 8/11 baud. met.), atkovojo 4 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus ir surinko 39 naudingumo balus. Tai buvo geriausias jo pasirodymas Mezon NKL pirmenybėse, kur jis rungtyniauja jau antrus metus. Tiesa, šis amerikiečio benefisas „Vyčiui“ pergalės iškovoti nepadėjo – Šakių ekipa šilutiškiams nusileido 84:86.

Mindaugas Norkus, „Telšiai“ (20,5 tšk., 13 atk. kam., 24 naud. bal.)

Vienose iš dvejų savaitgalio rungtynių šis „Telšių“ komandos senbuvis buvo blankesnis, tačiau susitikimas su „Jonavos“ komanda M. Norkui buvo sėkmingiausias karjeroje. Dviejų pratęsimų dramoje dvimetrinis aukštaūgis aikštėje prabuvo 42 minutes per kurias pelnė 33 taškus (13/22 dvit., 1/2 trit., 4/5 baud. met.), atkovojo 17 kamuolių ir surinko 44 naudingumo balus. Tiesa, fantastiškai žaidusio M. Norkaus vedami telšiškiai Jonavoje patyrė nesėkmę 103:105.

Martynas Pacevičius, „Jonava“ (15,5 tšk., 9,5 atk. kam., 2 rez. perd., 26 naud. bal.)

Praėjusį sezoną tik epizodiniu vaidmeniu čempioniškoje Marijampolės „Sūduvos-Mantingos“ komandoje tenkinęsis M. Pacevičius šį sezoną įrodinėja galintis būti itin naudingu centru. Karjeros rungtynes aukštaūgis sužaidė susitikime su „Telšių“ ekipa, kai per 36 minutes jis pelnė 19 taškų (9/10 dvit., 1/1 baud. met.), atkovojo 11 kamuolių ir surinko 30 naudingumo balų. Kitas rungtynes jis taip pat sužaidė užtikrintai – susitikime su Kauno KTU surinko 22 naudingumo balus.