Nuotr.: ReAl moments
Nuotr. ReAl moments

Svarbią pergalę kovoje dėl aukštesnių pozicijų Mezon NKL pirmenybėse iškovojo „Telšių“ (13-10) klubas. Žemaitijos klubas savo sirgalių akivaizdoje 75:67 (26:20, 19:14, 18:20, 12:13) nugalėjo Klaipėdos „Neptūno-Akvaservis“ (14-9) ekipą.

16
16
67%
6/9
2

Po šios telšiškių pergalės jie priartėjo prie ketvirtoje vietoje žengiančių klaipėdiečių. Dabar šias komandas skiria tik viena pergalė.

Nepaisant to, kad klaipėdiečiai mačo metu atsilikinėjo dviženkliu skirtumu (34:49), mačo pabaigoje jie dar sugebėjo sukurti intrigą, kai Aidas Einikis smeigė tolimą metimą ir likus 2 minutėms priartino savo komandą iki trijų taškų (67:70).

Visgi sėkmingą atsaką „Telšiai“ surengė po maždaug minutės, kai Ovidijus Kaminskis pataikė iš po krepšio ir šeimininkų pranašumas pakilo iki penkių taškų (72:67).

Pajūrio atstovai dar mėgino gelbėtis, tačiau klydę ir svarbių metimų nepataikę jie kapituliavo.

Klaipėdos klubui nepadėjo net ir užtikrinta kova dėl kamuolių, kurią svečiai laimėjo 43:28.

Šiame susitikime karjeros pasiekimą užfiksavo „Neptūno-Akvaservis“ puolėjas Arūnas Mikalauskas. Jis atkovojo 16 kamuolių, o tai – geriausias jo karjeros rezultatas.

„Telšiai“: Erikas Kubilius 16, Kajus Okmanas 14, Ovidijus Kaminskis 10, Laurynas Kaveckis 9.

„Neptūnas-Akvaservis“: Arūnas Mikalauskas 18 (16 atk. kam.), Valdas Vasylius 12, Mantas Šerkšnas 11.