Eilinę pergalę Nacionalinėje krepšinio lygoje (Mezon-NKL) lyderis Šakių „Vytis“ (22-3), kuris išvykoje 101:74 (34:12, 24:15, 26:22, 17:25) susitvarkė su vietos „Palangos“ (6-19) bei pasiekė penktąją pergalę paeiliui ir taip pratęsė palangiškių agoniją, kuriems tai buvo 12-oji nesėkmė paeiliui.

21
23
78%
7/9
4

Rungtynių baigtis buvo nulemta jau pirmajame kėlinyje, nors jo viduryje svečių pranašumas tesiekė 1 tašką (9:8). Vis tik šakiškiai ketvirtį baigė spurtu įspūdingu spurtu 25:4 bei susikrovė solidžią persvarą (34:12).

Uraganinį puolimą pademonstravęs „Vytis“ dvitaškius šiame susitikime metė net 71 proc. taiklumu (32/45). Palangiškiai iš vidutinio nuotolio taip pat metė solidžiu 52 proc. taiklumu (19/36), tačiau tai nepadėjo įnešti jokios intrigos.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai rungtyniavo Edvinas Jezukevičius, kuris per 21 minutę surinko 21 tašką (7/8 dvit., 7/9 baudų metimai), atkovojo 4 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, perėmė 1 kamuolį ir triskart suklydo bei surinko 23 naudingumo balus.

„Palanga“: Ignas Daukšys 25, Jaleelas Williamsas ir Augustinas Venckus po 13.

„Vytis“: Edvinas Jezukevičius 21 (7/8 dvit.), Gytis Radzevičius 18, Brianas Wanamakeris 13.